Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@ODIN85

Niech się łapią. Mnie te gry nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Sam jestem ciekaw czy te Gamepasy i kupowanie coś da.

Już daje - grasz za darmo w nowości i tytuły Microsoftu i jeszcze źle, jeszcze trzeba ponarzekać jaka to zła alternatywa ?

Jak sam wspomniałeś (nie wspominając) gdyby nie to że udało się zdobyć RTX3080 to sam byś ustawił się w kolejce z Pre-Orderem na XBOX SERIES X.

Trochę szersza perspektywa ODIN bo na "ja" nie kończy się świat i liczy się też to co obok ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@azgan

Praktycznie w cenie abonamentu Xbox Live Gold jak się dobrze poszuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Zobaczymy po wynikach sprzedaży.

Ale ty sie bardziej przejmujesz ile ktora firma zarobi niż z ktorej oferty bardziej moze skorzystac koncowy klient?
No mnie zyski MS czy Sony zbytnio nie interesują :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Zobaczymy po wynikach sprzedaży.

Ja tam wolę grać niż przejmować się tym, która konsola się lepiej sprzeda, ale jak widać soniarze mają jakieś skrzywienie w tej kwestii. Macie jakiś % od Sony od sprzedanych konsol?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Zobaczymy po wynikach sprzedaży.

Ty się już nie baw w ANAL-ITYKA bo koledzy z forum już pisali że słabo Ci to wychodzi ? 

Microsoft nie idzie w sprzedaż konsol tylko usługi i od dawna o tym mówią to co Ty chcesz porównywać? XGP, xCloud czy sprzedane PC'ty z Win10 i usługami Microsoftu? Dalej nie kumasz że SONY ma tylko EX'y i nic więcej czym może powalczyć z Amerykańskim GIGANTEM? 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef Xboksa: „nie zależy nam na tym, by sprzedać więcej konsol od Sony”

https://www.gry-online.pl/newsroom/szef-xboksa-nie-zalezy-nam-na-tym-by-sprzedac-wiecej-konsol-od-so/zf1e504

Ogarnij to ODIN, i nie to że ze mnie jakiś wielki ekspert czy coś ale nawet ja to już kumam więc Ty też dasz radę ? 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, ODIN85 napisał:

Jestem ciekaw co gracze wybiorą i tyle.

Już teraz ci mogę powiedzieć: Playstation. Ale dlatego, że w wielu krajów synonimem słowa konsola jest playstation przez co dużo osób nie znających się na sprzęcie wybierze tę konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, milekp napisał:

jak pisałem wyżej - nie do końca tak jest, skoro "filmmaker mode" (czyli ustawienie odpowiadające wizji filmowców) ma oświetlenie oled na 25...

No i jak sam stwierdziłeś, średnio się to sprawdza. ;) Ten tryb to raczej marketingowa zagrywka, żeby czymś zareklamować nową serię i wrzucić w materiały promocyjne. Podobnie jak "inteligentne" procesory z wyposażone w algorytmy uczenia się. Na papierze wszystko lśni jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vulc napisał:

 Z tego co pamiętam, bodajże na Rtings pisali, że seria BX/CX fabryczne ustawienia ma bliższe uniwersalnym, nie wymaga takiej ilości grzebania.

Zgadza się ale @Phoenixsuple kupił pod XBOX SERIES X, B9 czyli seria z 2019 roku i o nim pisałem. Ja wiem jak wygląda B9 bo oddałem go ojcu w tym roku (kupowany był w 2019) i nadal u niego jest a od lipca 2020 mam CX'a i oba w tym czasie bardzo dobrze poznałem (na różnych wersjach FirmWare).

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:
 

Musisz wyjaśnić to inaczej bo ODIN jak nie jest napisane PL to nie zrozumie ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, cincin27 napisał:

Już teraz ci mogę powiedzieć: Playstation. Ale dlatego, że w wielu krajów synonimem słowa konsola jest playstation przez co dużo osób nie znających się na sprzęcie wybierze tę konsolę.

Z tego co da się przeczytać w necie, różnych statystykach i na reddicie, to np. w takiej Azji Xbox praktycznie nie istnieje. Tam faktycznie jest jak piszesz, stacjonarna konsola do gier to od zawsze PlayStation.

Co do do drugiej części zdani to nie do końca się zgodzę, myśle ze spora cześć ludzi którzy się znają wybiera PS albo nawet obie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PC w cenie Xboxa Series X ma sens? Test zestawu za 2300 PLN

:rotfl:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenie do marki. Od lat to jest Playstation, a przynajmniej ze znajomymi, z którymi o tym rozmawiałem. Zawsze mówią, że od lat kupują PS, a o Xboxie to nawet nie chcą słyszeć, mimo, że spora część z nich kupuje dla nowej FIFY. A jak znajomi znajomych mają to lepiej z wymianą i tak się kręci... 
Mój kolega bierze w ciemno. Jak mu powiedziałem, że nie zmieści w regał, bo to bydle to się mocno zdziwił, bo nawet na oczy jeszcze nie widział. 
A najlepiej:


tenor.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Czy PC w cenie Xboxa Series X ma sens? Test zestawu za 2300 PLN

 

 

Windowsa rozumiem zapier... z torrentów ? Kontrolera (lub myszki i klawy) też brakuje w koszyku. I tym o to sposobem z 2339 zł weszliśmy bliżej 3000.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mlody_tarnow napisał:

Windowsa rozumiem zapier... z torrentów ? Kontrolera (lub myszki i klawy) też brakuje w koszyku.

No to przecież "śmiechłem" jaka bieda z tego składania wychodzi ?

Microsoft pozamiatał XBOX SERIES X

Ciekawe ile będą dopłacać do każdej sztuki przy tak mocnej specyfikacji?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to dla nich znaczenia, bo odrobią na usługach w dłuższym okresie czasu oraz na bazie danych użytkowników - to największa zaleta i za to w obecnych czasach się płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

Czy PC w cenie Xboxa Series X ma sens? Test zestawu za 2300 PLN

Gdy sobie kalkuluję zakup PC to do ceny konsoli dodaję koszt części które i tak muszę kupić, aby komputer mi sensownie działał podczas codziennego użytkowania ;)
Jeśli na Xboxie działałby okrojony Windows, pozwalający na instalację części gier z PC i/lub dodali obsługę myszki do strategii to poważnie zastanowiłbym się na XSX.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cincin27 napisał:

Liczby sprzedaży konsol? A co ma takiego Sony do zaoferowania poza tymi exclusivami? Gorsza konsola, z mniejszą ilością pamięci a i tak na starcie droższa o 50 zł, ogromna w porównaniu do Series X (ledwo by mi się zmieściła w miejscu gdzie mam mieć konsolę) i moim subiektywnym zdaniem brzydka (xbox to klasyczna bryła, pasująca wszędzie). 

Dokładnie, ale niebieskie pelikany wszystko łykną bo ps jest emejzing.  Ja nie wiem kupno ps 5 bym rozważał gdyby kosztowała do 1500zl ( ale i tak bym wziął series s pewnie) do series x nie ma podbicia... i chciałem się przekonać i kupić ps5 ale nie mogę oni robią prawie wszystko źle...

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, musichunter1x napisał:

Gdy sobie kalkuluję zakup PC to do ceny konsoli dodaję koszt części które i tak muszę kupić, aby komputer mi sensownie działał podczas codziennego użytkowania ;)
Jeśli na Xboxie działałby okrojony Windows, pozwalający na instalację części gier z PC i/lub dodali obsługę myszki do strategii to poważnie zastanowiłbym się na XSX.

Ty patrz na bebechy i możliwość grania https://www.purepc.pl/xbox-series-x-znamy-pelna-specyfikacje-nadchodzacej-konsoli a teraz podrap się po głowie i zastanów gdzie jest Twój PC z sygnaturki ?

 

11 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Nie ma to dla nich znaczenia, bo odrobią na usługach w dłuższym okresie czasu oraz na bazie danych użytkowników - to największa zaleta i za to w obecnych czasach się płaci.

Też prawda 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...