Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kubikolos napisał:

 Podobno coś dużego się szykuje :D

Tnz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Tnz??

9 listopada coś ma się zdarzyć. Na meksykańskiej stronie Xboxa wleciały screeny + data. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczny sie na zapowiedzi  gier, pewnie jakies wieksze marki i soon za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Skoczny sie na zapowiedzi  gier, pewnie jakies wieksze marki i soon za rok ;)

Właśnie o tym mówię :D Albo jeszcze coś większego. O ile dobrze pamiętam to gość mówił coś o twórcach Uncharted 2 i4, Tlou I i II i kilku innych grach, że trafili do jednego z teamów MS. Więc coś grubego. Nie są to zwykli programiści :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym to bym się nie sugerował akurat.

Przemiał kadrowy jeśli chodzi o gamedev w dużych studiach jest spory. Często podpisuje się z ludźmi umowy na konkretne gry/projekty i potem trafiają oni znowu do innego pracodawcy. Normalka. Nie padły żadne "grube" nazwiska, więc IMO nie ma się czym podniecać zawczasu.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Ogram w koncu red dead redepmption 1 :D

IMO lepsze od nudnego RDR2. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Dłużej na konsoli apki będą aktualizować niż w tv.

Taa szczególnie że do dzisiaj aplikacja YouTube na XO nie obsługuje HDR a na TV LG od dawna to działa jak należy ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

"Gears 5 otrzyma fabularne DLC zatytułowane Hivebusters. Premierę zaplanowano na grudzień, a deweloperzy mają zapewnić atrakcje na 3-4 godziny. Szczegóły poznamy przed premierą i warto dodać, że dodatek będzie dostępny na dwóch generacjach."

No i super takie informacje z niespodzianką to ja rozumiem ?

Lubie Gearsy i chętnie ogram fabularne DLC ?

Dzięki za "niusa" +1 ?

Godzinę temu, kubikolos napisał:

Podobno coś dużego się szykuje :D

Obawiam się że przez COVID-19 może być lipa z premierą to jeszcze 3 tygodnie czekania a z tygodnia na tydzień zaczyna robić się gorzej ?

39 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ogram w koncu red dead redepmption 1 :D

I to w 4K z HDR (AUTO HDR) prawie jak Remaster 

52 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Skoczny sie na zapowiedzi  gier, pewnie jakies wieksze marki i soon za rok ;)

Ale to dobrze tego od nich oczekuję. Niech zapowiadają swoje EX'y będziemy wiedzieć co Nas czeka 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten ze Spidersweb ględzi o akumulatorkach? Jakim cudem mogą nie pasować gdy baterie AA pasują?

10 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Azgan fakt nakreciles sie tak jakby juz PC nie istnial,, dostales jakiegos bzika :D

Przekonuje siebie, że ma rację. Konsola to nie PC, że kupujesz RTX 3090 i masz nową jakość, tu konieczne są gry. Na PC są pisane od sasa do lasa więc mając średnie na Steam GTX 1050 Ti lub 1060 lub 1050 i robiąc skok na RTX 3090 od razu jest ogromny skok. Na konsolach nie ma tak dobrze.

Po prostu Azganowi zabraknie gier, ale kto wie skoro przez chyba 2-3 miesiące w nic nie grał, gdy moja najdłuższa przerwa to 1 dzień. Mi gier nie zabraknie, z samego X360 mam jeszcze z 50 do ogrania, ale nawet w 4K 60 fps maniaków grafiki będą bolały oczy. Gdy ja się szybko przestawiam Rise of the Tomb Raider na Army of Two (bardzo słaba grafika i mało fps, ale warta przejścia mimo, że to przeciętniak). Czy też między Gears 1 a Ultimate wte i wewte.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie tak na szybko czy cała seria halo master chief collection działa na Xox w 4k i 60fps?  Ostatnio pocinam w doom eternal i w sumie się nauczyłem strzelać we wrogów a nie w powietrze na padzie w fpsach, na series x ma być chyba 4k 120 FPS ale nie mam tv z HDMI 2.1 więc mi to lotto. Co do series x żeby było w temacie niektórzy sceptycy nowego Xboxa narzekaja, że nie ma exow itd zapowiedzianych ( co jest bzdura) ale ja przez rok dwa i tak mam w co grać na nowej konsoli, w gry we wstecznej kompatybilności które teraz będą działać w 4k czy 60  FPS. Z przyjemnością ogram np GTA 4 , które w końcu na series x działa jak powinno czy monster Hunter world gdzie w końcu będzie 60fps przy 4k czy jakieś stare assasyny gdzie bedzie 4k i 60fps.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sino napisał:

Co ten ze Spidersweb ględzi o akumulatorkach? Jakim cudem mogą nie pasować gdy baterie AA pasują?

Słuchaj gościa to będziesz "w zimę w ciżemkach chodził" :E 

 

Ps. Army of Two jest świetne (immersja gracza z grą) ale trzeba grać w coopie z kumplem, najlepiej wysoki poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, RyszardGTS napisał:

Słuchaj gościa to będziesz "w zimę w ciżemkach chodził" :E 

Może koleś próbował aku od samochodu pakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elvis79 napisał:

 

Z przetwornicą prądu stałego step down (wyższe napięcie zmienia na niższe) i powiedzmy aku 60Ah to taki pad by chyba z 10 lat chodził bez ładowania :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale to poważny portal więc wypada im wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, WPW napisał:

Czy ktoś wie tak na szybko czy cała seria halo master chief collection działa na Xox w 4k i 60fps?  

Tak i HDR też dodali. XBOX SERIES X ma dostać nowy Update z poprawkami, będzie nawet 120k/s i parę innych ulepszeń https://polygamia.pl/halo-1-4-w-4k-120fps-na-xbox-series-x-i-pare-innych-ulepszen,6567059659614848a

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj oleda, wybrałem gotowy preset kino i w sumie jest jak najbardziej wporzadku. Oświetlenie 80 i jasnosc na 60 ustawia. Co mogę powiedzieć ? Miazga! Nawet włączające logo od netflixa elektryzuje jakością obrazu i czerni :D Wiadomo człowiek już to widział w marketach ale u siebie smakuje innaczej. Jak konsola przyjdzie i odpalę grę to chyba zawału dostanę ? Dawno mnie tak sprzęt nie jarał. A co mi bardzo się podoba to pilot w formie myszki, genialny pomysł bo wpisanie czegoś i schodzenie strzałkami na boki to koszmar.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Odpaliłem wczoraj oleda, wybrałem gotowy preset kino i w sumie jest jak najbardziej wporzadku. Oświetlenie 80 i jasnosc na 60 ustawia. Co mogę powiedzieć ? Miazga! Nawet włączające logo od netflixa elektryzuje jakością obrazu i czerni :D Wiadomo człowiek już to widział w marketach ale u siebie smakuje innaczej. Jak konsola przyjdzie i odpalę grę to chyba zawału dostanę ? Dawno mnie tak sprzęt nie jarał. 

Jak to Twój pierwszy OLED to zazdroszczę testowania. U mnie przesiadka z LCD'ka to było łał ??

No a mi się dziwili że tak się nakręciłem przynajmniej jest ktoś kto to rozumie i też lubi testować nowe "zabawki" ? 

Oby tylko XBOX SERIES X dojechał i nie było takich problemów z dostępnością jak z RTX3080

10 godzin temu, WPW napisał:

Ostatnio pocinam w doom eternal i w sumie się nauczyłem strzelać we wrogów a nie w powietrze na padzie w fpsach, na series x ma być chyba 4k 120 FPS ale nie mam tv z HDMI 2.1 więc mi to lotto. Co do series x żeby było w temacie niektórzy sceptycy nowego Xboxa narzekaja, że nie ma exow itd zapowiedzianych ( co jest bzdura) ale ja przez rok dwa i tak mam w co grać na nowej konsoli, w gry we wstecznej kompatybilności które teraz będą działać w 4k czy 60  FPS. Z przyjemnością ogram np GTA 4 , które w końcu na series x działa jak powinno czy monster Hunter world gdzie w końcu będzie 60fps przy 4k czy jakieś stare assasyny gdzie bedzie 4k i 60fps.

DOOM ETERNAL śmiga w 60k/s już na XSX więc nie dziwi mnie to że na XSX ma być 120

Linus już sprawdzał jak wygląda DOOM ETERNAL na OLED'ach - XOX vs XSX, jest 4K HDR różnica w klateczkach i szybkości dysku SSD.

Gra jest za darmo w XGPU więc każdy może sobie sprawdzić/przetestować ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

 A co mi bardzo się podoba to pilot w formie myszki, genialny pomysł bo wpisanie czegoś i schodzenie strzałkami na boki to koszmar.

To będzie też Twój główny pilot do XBOX'a, będziesz mógł za jego pomocą sterować nawet jak padzik wył. lub ładuje się do grania ?

W opcjach XBOX'a go wykrywa, szybki test przycisków na pilocie i cyk gotowe. Testowałem już na tej nowej wersji OS'u z wyglądem XBOX SERIES X.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos szukał zestawu z TV to jest z nowym GX 55 za 7100 pln w neonet/euro rtv w promocjach, LG daje XsX za free przy zakupie serii GX, wychodzi kolo 5k za nowego GX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azgan, jak pod Xboxa ustawie na CX tryb gra, to przy odtwarzaniu filmów z Blu Ray, automatycznie przełączy się na jakiś tryb do filmu? Pytam bo na samsungu musiałem ręcznie się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Azgan, jak pod Xboxa ustawie na CX tryb gra, to przy odtwarzaniu filmów z Blu Ray, automatycznie przełączy się na jakiś tryb do filmu? Pytam bo na samsungu musiałem ręcznie się bawić.

Tak, wszystko z automatu działa i nie trzeba skakać z ustawieniami w TV ?

Jedynie appke do odtwarzacza Blu-ray dla XBOX'a trzeba pobrać i tyle albo aż tyle ?

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Azgan, jak pod Xboxa ustawie na CX tryb gra, to przy odtwarzaniu filmów z Blu Ray, automatycznie przełączy się na jakiś tryb do filmu? Pytam bo na samsungu musiałem ręcznie się bawić.

Jak odpalisz konsole to przejdzie w tryb gra, po wylaczeniu wroci do pierwotnego trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...