Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Jak odpalisz konsole to przejdzie w tryb gra, po wylaczeniu wroci do pierwotnego trybu.

Wiem wiem, mam na myśli odtwarzanie filmów z Xboxa właśnie. Opyliłem one x w zeszłym tygodniu i nie mam jam sprawdzić. Ale wyżej już wyjaśnione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tomek1623 napisał:

Wiem wiem, mam na myśli odtwarzanie filmów z Xboxa właśnie. Opyliłem one x w zeszłym tygodniu i nie mam jam sprawdzić. Ale wyżej już wyjaśnione. 

Wkładasz płytkę BR, wyskakuje info żeby pobrać appke, instalujesz ją i TV wykrywa tryb do oglądania filmu, wł. jakieś gry i cyk zmienia ustawienia do grania z niskim input lagiem itp. 

Pamiętaj tylko żeby wł. w opcjach TV Instant Game Response.

No i Ty masz CX'a więc możesz sobie wł. jeszcze FreeSync 2 HDR Premium (B9 tego nie ma)

Tutaj 

20200728-123258

Do oglądania filmów wył. FreeSync bo nie działa DOLBY VISION, wł. tylko do grania z VRR (działa też na XBOX ONE X po HDMI2.0b)

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, sino napisał:

Co ten ze Spidersweb ględzi o akumulatorkach? Jakim cudem mogą nie pasować gdy baterie AA pasują?

Nie żebym bronił SW ale on mówi raczej o Xbox One Energizer 2x Charge System a nie o paluszkach AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, azgan napisał:

Wkładasz płytkę BR, wyskakuje info żeby pobrać appke, instalujesz ją i TV wykrywa tryb do oglądania filmu, wł. jakieś gry i cyk zmienia ustawienia do grania z niskim input lagiem itp. 

Pamiętaj tylko żeby wł. w opcjach TV Instant Game Response.

No i Ty masz CX'a więc możesz sobie wł. jeszcze FreeSync 2 HDR Premium (B9 tego nie ma)

Tutaj 

 

Do oglądania filmów wył. FreeSync bo nie działa DOLBY VISION, wł. tylko do grania z VRR (działa też na XBOX ONE X po HDMI2.0b)

Co to ten instant game?? jeszcze tam nie wchodzilem w opcje a B9 ma G-sync z tego co widac na kartonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nihat89 napisał:

Nie żebym bronił SW ale on mówi raczej o Xbox One Energizer 2x Charge System a nie o paluszkach AA.

Ja mam akumulator od XBOX ONE X więc musi pasować do XBOX SERIES X 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, azgan napisał:

Do oglądania filmów wył. FreeSync bo nie działa DOLBY VISION, wł. tylko do grania z VRR (działa też na XBOX ONE X po HDMI2.0b)

Rozumiem że przy oglądaniu filmu z Xboxa, muszę w opcjach tv wyłączyć freesync za każdym razem, nie tylko przy pierwszej konfiguracji źródła? Co do VRR, też w opcjach tv się to włącza?

2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Co to ten instant game?? jeszcze tam nie wchodzilem w opcje a B9 ma G-sync z tego co widac na kartonie.

Nie czasem jakieś automatyczne wykrywanie gry, i dopasowanie trybu? :hmm:

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś sobie kupcie 

microsoft-xbox-series-zestaw-play-charge-71266049249-3

Nie ma sensu inwestować w baterie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Rozumiem że przy oglądaniu filmu z Xboxa, muszę w opcjach tv wyłączyć freesync za każdym razem, nie tylko przy pierwszej kondygnacji źródła? Co do VRR, też w opcjach tv się to włącza?

 

Tak, jeśli chcesz mieć w filmach DOLBY VISION inaczej będzie tylko HDR10 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na eneloopach, mam zawsze kilka naładowanych i w zupełności mi to wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tomek1623 napisał:

 Co do VRR, też w opcjach tv się to włącza?

W konsoli.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Phoenixsuple napisał:

W konsoli.

Tylko tych które to wspierają. W B9 masz VRR po HDMI2.1 (będzie działać na XBOX SERIES X wł. z poziomu opcji konsoli) i G-Sync od NVIDII na PC. OLED'y z 2019 nie wspierają tylko FreeSync 2 HDR PREMIUM https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2020/08/02/lg-confirms-2019-oled-tvs-wont-get-key-gaming-feature/#14f198c75826

Ten bajer mają tylko nowsze modele z 2020 roku jak np. CX i działa po HDMI2.0b jak i 2.1

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Eneloop Pro i ładowarki BQ‑CC55 i jest ok. W jednym padzie mam Play & Charge ale nie ma te rozwiązanie jakiś większych zalet.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też mam Eneloopy Pro z ładowarką BQ-CC55.

45 minut temu, Nihat89 napisał:

Nie żebym bronił SW ale on mówi raczej o Xbox One Energizer 2x Charge System a nie o paluszkach AA.

I ma to sens, bo na jakimś filmiku (nie pamiętam już kogo) mówili, że taki zestaw od One mu nie działa przez inną klapkę albo inny rodzaj mocowania.

Edit. Znalazłem ten film: 

Edit2. W informacjach o zestawie Play&Charge, który będzie dostępny w sprzedaży od 10 listopada https://www.xbox.com/pl-pl/accessories/batteries-chargers/play-and-charge-kit jest informacja "Funkcjonuje z kontrolerami bezprzewodowymi Xbox z portem USB-C."

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, azgan napisał:

Tylko tych które to wspierają. W B9 masz VRR po HDMI2.1 (będzie działać na XBOX SERIES X wł. z poziomu opcji konsoli) i G-Sync od NVIDII na PC. OLED'y z 2019 nie wspierają tylko FreeSync 2 HDR PREMIUM https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2020/08/02/lg-confirms-2019-oled-tvs-wont-get-key-gaming-feature/#14f198c75826

Ten bajer mają tylko nowsze modele z 2020 roku jak np. CX i działa po HDMI2.0b jak i 2.1

 

Tak ale to przy konsoli jest i tak bezuzyteczne, a pod pc nie mam zamiaru podlaczac. Dla kogos kto podlacza PC to must have ;) 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Tak ale to przy konsoli jest i tak bezuzyteczne, a pod pc nie mam zamiaru podlaczac. Dla kogos kto podlacza PC to must have ;) 

Jest użyteczne nawet na XBOX ONE X zobacz sobie cały filmik do końca tam masz pokazane jak to wygląda też na konsoli 

Gdyby było bezużyteczne to bym o tym nie wspominał. Co to daje? A no to że już teraz bez HDMI2.1 mogę grać z VRR i to po HDMI2.0b na XOX 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zle sie wyrazilem, dla mnie jest bezuzyteczne bo wszystko odpale na nowej konsoli  ;) 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Moze zle sie wyrazilem, dla mnie jest bezuzyteczne ;) 

A chyba że tak ?

PS>

Snoop Dogg ma lodówkę w kształcie Xboksa Series X ? https://www.gry-online.pl/hardware/snoop-dogg-ma-lodowke-w-ksztalcie-xboksa-series-x/z31eb38

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, Snoop Doogg to jest legenda:cool: nie co ten pseudo raper od Sony Travis Scott. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Zabrakło info o XGP czy to znaczy że fabularne DLC będzie płatne?

Kolejny dodatek zapowiedziany od studia Microsoftu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX SERIES X już na półkach w pierwszych sklepach ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tomek1623 napisał:

Fajnie gdyby tak zaczęli wysyłać przed premierą :glodny:

No właśnie już wysyłają ?

Xbox-Series-X-wcze-niej-premiera-1

Japonia znów rozchwytuje Xbox Series X/S. Druga pula pre-orderów błyskawicznie wyprzedana https://www.ppe.pl/news/151068/japonia-znow-rozchwytuje-xbox-series-xs-druga-pula-preorderow-blyskawicznie-wyprzedana.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tomek1623 napisał:

Gdzie to tą premiera za 3 dni? Fejk? U nas nic takiego nie słyszałem.

Ale kto powiedział że u nas? 

Źródło: Twitter: GameLeaksRumors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...