Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, azgan napisał:

Japonia znów rozchwytuje Xbox Series X/S. Druga pula pre-orderów błyskawicznie wyprzedana

No dobra, ale lepszy podgląd był by jak by były jakieś liczby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tomek1623 napisał:

No ja nie czytam australijskich mediów XD

U nas to będzie doborze jak na premierę dostaniesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Odpaliłem wczoraj oleda, wybrałem gotowy preset kino i w sumie jest jak najbardziej wporzadku. Oświetlenie 80 i jasnosc na 60 ustawia. Co mogę powiedzieć ? Miazga! Nawet włączające logo od netflixa elektryzuje jakością obrazu i czerni :D Wiadomo człowiek już to widział w marketach ale u siebie smakuje innaczej. Jak konsola przyjdzie i odpalę grę to chyba zawału dostanę ? Dawno mnie tak sprzęt nie jarał. A co mi bardzo się podoba to pilot w formie myszki, genialny pomysł bo wpisanie czegoś i schodzenie strzałkami na boki to koszmar.

ja używam QuantumLed (QLED) i jest podobnie, choć wiadomo że nie to samo. Koparkę zbieram każdego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ODIN85 napisał:

U nas i tak pewnie galerie zamkną do premiery.

Mogą zamykać, brałem kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Tylko tych które to wspierają. W B9 masz VRR po HDMI2.1 (będzie działać na XBOX SERIES X wł. z poziomu opcji konsoli) i G-Sync od NVIDII na PC. OLED'y z 2019 nie wspierają tylko FreeSync 2 HDR PREMIUM https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2020/08/02/lg-confirms-2019-oled-tvs-wont-get-key-gaming-feature/#14f198c75826

Ten bajer mają tylko nowsze modele z 2020 roku jak np. CX i działa po HDMI2.0b jak i 2.1

Tutaj małe sprostowanie, B9 ma HDMI-VRR co ma też aktualny xbox i zadziała po 2.0.

Freesync Premium czy Gsync w zestawie B9-xbox nie jest potrzebny

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, azgan napisał:

No właśnie już wysyłają 

Przeczytaj komentarze, tam jest screen z informacją od Microsoftu, że to błąd systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nihat89 napisał:

Nie żebym bronił SW ale on mówi raczej o Xbox One Energizer 2x Charge System a nie o paluszkach AA.

To obejrzyj jeszcze raz od 4:29, skompromitował się też w komentarzu. Nawet jeśli mówił o tym szmelcu to powinien wiedzieć, że normalne aku Energizer sprzedają się pewnie ze 100 razy lepiej, więc powinien powiedzieć, że mu chodzi o ten 1%.

4 godziny temu, Nihat89 napisał:

Ja używam Eneloop Pro i ładowarki BQ‑CC55 i jest ok. W jednym padzie mam Play & Charge ale nie ma te rozwiązanie jakiś większych zalet.

Dla fanbojów Sony ma. Takie głupie argumenty jak konieczność wymiany baterii co 2-3 dni. Oczywiście nie wiedzą, że na PS4 trzeba to robić codziennie, a na XO co 7-10 dni. Te liczby dotyczą mojego grania. Wiadomo pady Sony wytrzymują ponad 1 dzień, ale 2 to ryzyko, zaś siedzenie na krótkim kablu doprowadza do szału, lepiej ładować codziennie. Zaś te białe Eneloopy nigdy nie policzyłem ile działają, bo to zero problemu (na oko 40-50h). Podstawowy problem to zużywanie się aku i te wbudowane (oraz P&C) to megaskandal, typowe aku wytrzymują 1-2 lata, Eneloopy podobno 10 lat mając 70% (czyli tyle co Energizer po pół roku), ja spadku wydajności nie widzę, a BC-700 potwierdza zero zużycia w 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, azgan napisał:

UP@ Zabrakło info o XGP czy to znaczy że fabularne DLC będzie płatne?

 

to jest właśnie minus XGP - niby masz dostęp do pełnej wersji gry w dniu premiery w ramach abonamentu, ale gdy pojawia się dodatek to musisz sobie go kupić sam (np. Forza Horizon 4). Ostatni dodatek do The Outer Worlds jest płatny, jak wyjdzie DLC do Gears 5 to też w 99% trzeba będzie za nie zapłacić. Niby gry za grosze, ale jak ktoś zacznie kupować dodatki to będzie musiał przygotować złotówki ;) 

Lepiej wypada tutaj Uplay+ (daje dostęp do gry deluxe/goty ze wszystkimi dodatkami na PC)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w sumie trochę dziwne, bo Final Fantasy Xv pojawił się w XGP chyba ze wszystkimi DLC.  A Uplay+ akurat nic ciekawego nie ma do zaoferowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już, że starsze pady będą kompatybilne ale ciekawi mnie czy Microsoft czegoś nie zmieni w sposobie połączenia pada z konsolą żeby raz na zawsze zrobić porządek z tymi emulatorami typu XIM, Cronus Max. Co by nie mówić to te urządzenia całkowicie zepsuły grę online na konsolach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Nihat89 napisał:

Wiadomo już, że starsze pady będą kompatybilne ale ciekawi mnie czy Microsoft czegoś nie zmieni w sposobie połączenia pada z konsolą żeby raz na zawsze zrobić porządek z tymi emulatorami typu XIM, Cronus Max. Co by nie mówić to te urządzenia całkowicie zepsuły grę online na konsolach. 

Kiedyś była taka informacja, ale nie mam pojęcia czy coś z nimi robią: "In response, Microsoft is introducing a new API developers can leverage to detect (and potentially block) mouse and keyboard accessories that mimic controller inputs unfairly".

Źródło: https://www.windowscentral.com/microsoft-and-razer-might-be-working-xbox-keyboard-and-mouse-partnership

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym calym menu w xbox? Czytalem cos kiedys ze na premier ma by nowe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Phoenixsuple napisał:

A jak to jest z tym calym menu w xbox? Czytalem cos kiedys ze na premier ma by nowe??

No i jest już nowe. Ostatnio też ONE X dostał nowe ?

xsx-main-1536x860

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Co w sumie trochę dziwne, bo Final Fantasy Xv pojawił się w XGP chyba ze wszystkimi DLC.

Dziwne to w drugą stronę. DLC to wyjątek, ale ja DLC olewam, nie dam zarobić złodziejom. Kupuję grę np. za 20 zł w promocji i niby na DLC mam wydać 100-200?

Generalnie DLC to ochłapy nie warte ceny. Wyjątek to oba DLC do GTA IV, dobre ale też nie warte ceny. Nie dadzą złodzieje, wykroją część gry? Trudno, obejdę się bez, gram w podstawkę. Kupowanie DLC to jak kupowanie PS5 Digital i gier za 350 zł, choć oczywiście tfurcy złodzieje o tym marzą, by zlikwidować rynek używanych gier. Kiedyś takich nienawidzili bardziej niż piratów, do 2013 roku - gdy MS ostro za to oberwał (w tym premiera XO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie. Jak jest fabularne i dobrze zrobione jak na poziomie Redów - Serce z Kamienia czy Krew i Wino to biorę chętnie.  Albo te do Diablo II i III, świetnie rozwijały fabułę i dodawały nowe tryby, bez których gra już dawno została by zapomniana. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

DLC to nie zawsze ochłapy - czasami warto poświęcić im chwilę (np. DLC do Wiedźmina, do TLOU, do Dark Souls 3 czy tam Horizon Zero Dawn.)

Nie pamiętam, żeby Microsoft udostępnił jakiekolwiek DLC do swoich gier za darmo w ramach abonamentu - zawsze jest dostępna sama podstawka. Pewnie w jakimś stopniu ma to im zwrócić koszty ponoszone na Game Pass. Bo raz, że człowiek przyzwyczaja się do cyfrowych wersji gier, a dwa mając już podstawkę "za darmo" łatwiej go przekonać do zakupu dodatków. W Forza Horizon 4 jeśli się nie mylę podczas gry na mapie mamy zaznaczone DLC i cały czas kuszą nas, żeby sobie rozbudować grę za prawdziwe $$$. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, azgan napisał:

 

 

 

Fajne fejki. Widać, że wystarczy wpisać w tytule Xbox Series X i od razu się napaleńcy łapią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, azgan napisał:

A chyba że tak ?

PS>

Snoop Dogg ma lodówkę w kształcie Xboksa Series X ? https://www.gry-online.pl/hardware/snoop-dogg-ma-lodowke-w-ksztalcie-xboksa-series-x/z31eb38

Świetne, pozamiatał! :D

I to mi się u niego podoba, ma swoje zdanie, swój styl i lotto mu co inni myślą o nim

>KLIK< :thumbup: :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

 

Fajna lodówka, stylowa ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

To były dodatki a nie dlc.

Przecież to jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...