Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, azgan napisał:

Ja 

Azgan a jak sie ten soundbar sprawuje co kupiłes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SNC napisał:

Uwazajcie chlopaki ? ? a na powaznie oby pojednyczne sztuki, z ps5 tez powoli pojawiaja sie raporty smierci

Można użyć e-papierosa wdmuchać do środka ten gęsty dym i uzyskać taki efekt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Można użyć e-papierosa wdmuchać do środka ten gęsty dym i uzyskać taki efekt ;)

kto wie, moze szukal rozglosu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Można użyć e-papierosa wdmuchać do środka ten gęsty dym i uzyskać taki efekt

 

Teraz, SNC napisał:

kto wie, moze szukal rozglosu ;)

Może chciał sobie grila zrobic w domu :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam uszkodzenia, od tego są betatestrzy :E

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Można użyć e-papierosa wdmuchać do środka ten gęsty dym i uzyskać taki efekt ;)

I tak pewnie zrobił wpuścił dym i następnie odpalił konsolę :E

A ja sobie kupiłem/zamówiłem nowego pada od xboxa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rambek911 napisał:

Azgan a jak sie ten soundbar sprawuje co kupiłes?

Rewelacja, jestem zachwycony jak to się wszystko ładnie zgrało. Drugi raz też bym kupił. Gry z DOLBY ATMOS nabierają głębi, świetna immersja ?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eagle napisał:

Jak dla mnie nowy X ma jedną jedyną małą wadę. Przez te dziurki od wentylacji na górze będzie cudownie opadać i gromadzić się kurz. Gdy maszyna chodzi i wydmuchiwane jest powietrze nie ma problemu. Ale gdy jest wyłączona to po paru latach nagromadzi się niezły bałagan. Wtedy te filmy z powyżej mogą już nie być fakeami :-)

Mnie to od początku niepokoiło. Ale jak ktoś nie wyłącza konsoli tylko wprowadza ją w stan uśpienia to to nie będzie problemem, bo wentylator ciągle działa :E 

10-25 Mb/s, to pobieranie jest zabójcze :E Po wybudzeniu konsoli spada do ~5 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uczucie zanurzenia się w tym dźwięku. Bardzo przyjemne doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kris194 napisał:

 

tworca tego przyznal sie ze fake, ten pierwszy chyba prrawdziwy:

 

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lukadd napisał:

I tak pewnie zrobił wpuścił dym i następnie odpalił konsolę :E

A ja sobie kupiłem/zamówiłem nowego pada od xboxa :D

Jest znakomity, poprawili to co było już dobre. Idealnie leży w dłoniach nawet jak się spocą od emocji. Ta chropowata powierzchnia to był strzał w 10. Krzyżak z Elite też na plus (jest bardziej precyzyjny), "trigery" lepiej wyczuwalne i nie ślizgają się tak. 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Jest znakomity, poprawili to co było już dobre. Idealnie leży w dłoniach nawet jak się spocą od emocji. Ta chropowata powierzchnia to był strzał w 10. Krzyżak z Elite też na plus (jest bardziej precyzyjny), "trigery" lepiej wyczuwalne i nie ślizgają się tak. 

nie czuje zadnej roznicy miedzy one x a series x. jakas tam kosmetyka

znaczy.... taki jakby mniejszy jest a wlasnie pad z ps4 mi zawsze pasowal przez rozmiar wiec to chyba na plus

Edytowane przez uberas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą obsługa 120 Hz na moim monitorze z HDMI 2.0 jest czystą beką i najlepsze, że podobnego problemu nie było na XONE X xD Gdy włączę 1440p 120 Hz (po wcześniejszym ustawieniu 120 Hz w samych ustawieniach monitora, bo inaczej sobie nie ogarnie, że zamiast 144 hz ma ustawić 120 Hz) to działa tak długo, jak nie jest włączony FreeSync :E Po aktywacji FreeSync mam max 60 Hz. Na PC tego problemu oczywiście nie ma, bo sprawdzałem na pożyczonym Radeonie. Także VRR jednak sobie nie odpalę na XSX.

@SNC Ten pierwszy też niby fejk, bo ta skrzynka, na której był kloc, była od dołu przypalona. Czyli gość mógł sobie palić coś pod spodem, a chłodzenie pociągnęło dym w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, SNC napisał:

tworca tego przyznal sie ze fake

Ja nie mam żadnych obaw o ten sprzęt. Jest solidnie wykonany a testowanie go to czysta przyjemność. Jestem zadowolony z zakupu i absolutnie nawet przez chwilę nie było wrażenia że to jakieś "BetaTesty". Oby PS5 trzymało równie wysoki poziom a będę zachwycony.

11 minut temu, uberas napisał:

nie czuje zadnej roznicy miedzy one x a series x. jakas tam kosmetyka

znaczy.... taki jakby mniejszy jest a wlasnie pad z ps4 mi zawsze pasowal przez rozmiar wiec to chyba na plus

Mam oba

20201111-142049.jpg

gram raz na jednym raz na drugim i czuję w dłoniach zwłaszcza jak się spocą że ten od XSX lepiej się trzyma dzięki chropowatej powierzchni. Jak w krzyżaku nie czujesz różnicy to znaczy że nie grasz w bijatyki typu MK11 lub Tekken 7 różnica jest wyczuwalna bez problemu. 

 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, hennepin napisał:

Azgan jaki konkretnie soundbar kupiłeś?

Odp. Ci w SMS żeby nie zaśmiecać tematu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdzie najkorzystniej będzie nabyć game pass? Mógłby ktoś cos podpowiedzieć w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Odp. Ci w SMS żeby nie zaśmiecać tematu ?

Napisałeś, że odpowiesz mu SMS, żeby nie zaśmiecić tematu, zamiast napisać mu SMS-a i nie zaśmiecać tematu :E  Nie wierzę.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepialski jesteś ?

O.K przepraszam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Gearsy 5, prawie pierwszy akt za mną i czapki z głów. Świetnie to wygląda, najładniejsza gra w jaką grałem(gram)? a HDR to absolutny nr.1. Mój TV dobija do 1300nitów i to jak prezentują się Gearsy 5 z HDR to wgniata mnie w fotel:D 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mógłby któryś z Was sprawdzić czy pad od XSX nie zachowuje się dziwnie po podłączeniu do PC w fifie21? 
Po sparowaniu pada na różnych bateriach/akumulatorkach mam dziwne anomalie :/ Za każdym razem jest jakby ciągle skierowany lewy analog do dołu lub krzyżak do dołu. Ten problem nie występuje jeżeli nie skieruję analoga/krzyżaka do dołu. Dodatkowo:
1.Sparowany pad na czarnych eneloop pro po naciśnięciu LT rozłącza pada. 
2.Sparowany na ladda 2450 chcąc przejść w prawo lub lewo w menu np.fifa21 przeskakuje co dwa kafelki nie ważne jak długo przytrzymam.  
3. Na bateriach AA Varty to co na (2).

Po dłuższym doszukiwaniu się o co chodzi stwierdzam, że problem występuje  tylko w fifie 21 (W W3 fh4 wszystko git).   Ta pseudo gra wykrywa pada jako dwa. Tragedia

Co do samej konsoli nie brałem pod uwagę zakupu XSX czy też PS5, ale tragiczna dostępność RTX'ów w normalnych cenach*   skierowała mnie ku zakupowi konsoli.
Po przeczytaniu tutaj kilku stron wczoraj wieczorem zamówiłem XSX z Assasinem po czym pooglądałem na twitchu jak prezentuje się gra i dziś rano napisałem o anulowanie zamówienia. Kompletnie nie pasuje mi, że postać porusza się jakby ważyła 10kg.
Poczekam na XSX z Cyberpunk.
 

 

*(karty nie są dla mnie więcej wartę niż msrp +/-300zł).

Edytowane przez -arek-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, azgan napisał:

Ja nie mam żadnych obaw o ten sprzęt. Jest solidnie wykonany a testowanie go to czysta przyjemność. Jestem zadowolony z zakupu i absolutnie nawet przez chwilę nie było wrażenia że to jakieś "BetaTesty". Oby PS5 trzymało równie wysoki poziom a będę zachwycony.

Mam oba

20201111-142049.jpg

gram raz na jednym raz na drugim i czuję w dłoniach zwłaszcza jak się spocą że ten od XSX lepiej się trzyma dzięki chropowatej powierzchni. Jak w krzyżaku nie czujesz różnicy to znaczy że nie grasz w bijatyki typu MK11 lub Tekken 7 różnica jest wyczuwalna bez problemu. 

 

No ja tez mam oba:

https://imgur.com/PHU717C

I teraz wlasnie zdalem sobie sprawe, ze rozmiarowo sa takie same 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Superplastyfikator napisał:

10-25 Mb/s, to pobieranie jest zabójcze :E Po wybudzeniu konsoli spada do ~5 :E 

Ja dzisiaj pobrałem ok. 150 GB w 1,5 godziny (od ok. 11 do 12:30), leciało zwykle na maxa (mojego).

Ważniejsze było, że wczoraj nie mogłem się zalogować. Na downdetector.com macie wczoraj dwa potężne wystrzały raportów ok. 19:20 i 21:50, o 19:20 byłem tu na forum, ale 21:50 chciałem grać. Generalnie są to rzadkie przypadki, z 1-2 na rok, gorsze gdy mnie wylogowuje z gry wymagającej online (a to już częściej, ale na Steam dużo częściej).

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho szkoda troche, ze zlikwidowali to przetloczenie wokol przycisku Xboxa. Pad wygladal dzieki temu tak jakos lzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Matematyka. Zakladajac 5x 1000 PLN na produkt. promka1: 999 PLN oszczednosci = placisz 4k + 1 PLN promka2: 600 PLN zwrotu = placisz 5k, dostajesz 600 zwrotu.   Ale jak juz masz produkty, powiedzmy po: 5000, 4000, 2000, 2000, 1000, to sie robi ciekawiej: promka1: 999 PLN oszczednosci promka2: 1680 PLN zwrotu  
    • Nie wiem na moim C2 nie widzę lipy z dropami do 40 fps albo kwestia samego w VRR w sprzęcie albo jestem od ciebie starszy i oczy już mniej łakome na fpsy. Choć wróć w w wyścigach to ja 120 fps mieć musze  tak więc to też pewnie nie to. 
    • Masz bardzo atrakcyjny budżet, dla tego zaproponuję przesiadkę z obecnego seta na nowy. Trzeba zmienić płytę, procesor i pamięci. Płyta: https://allegro.pl/oferta/asrock-z790-pg-riptide-s1700-4ddr5-hdmi-dp-atx-15304451907 Procesor: https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i5-14600kf-14-generacja-box-14527986633 Pamięci: https://www.x-kom.pl/p/1131297-pamiec-ram-ddr5-patriot-32gb-2x16gb-7000mhz-cl32-viper-venom.html Napisz, jaki masz zasilacz. Stare graty sprzedasz na allegro i będzie jakiś zwrot gotówki  
    • 😆 Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. No i te osoby jakby wiedziały że takie zdjęcie zrobiłeś jak najbardziej mogą zgłosić sprawę i sądownie ubiegać się o jego usunięcie, zamazanie lub o odszkodowanie jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Dlatego wcześniej pisałem o jakości zdjęć, która może zależeć od wysokości. A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"?  Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów   Edit: pogrubiłem i podkreśliłem istotną sprawę, która już poruszałem, żebyś sobie nie nadinterpretował tego co napisałem. Nie zmienia to faktu, że operator drona nie stoi ponad prawem, chyba że to służby, wtedy może mieć inne regulacje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...