Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Maledict

Grałem. Jest 60 fps, grafika wygląda tak jak w One X na quality lub nawet lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cincin27Dzięki, pozamykałem wszystko i teraz leci całkiem przyzwoicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ditmd napisał:

U mnie transfer nadal ssie :mad2::cry:

STLy4jd.jpga wczoraj było 400Mbit/s

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaledictTeraz leci prawie full mojego wi fi, 300 mbit, później może podłącze kabel i zobaczę ile poleci z 1 gbita.

5zNjMUF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Superplastyfikator napisał:

Czyli żeby leciało pełną prędkością to nie mogą być uruchomione żadne gry? :E

Być może. System nie radzi sobie z jednoczesnym odczytem i zapisem dużej ilości danych :-) ale w związku z dzisiejszą oficjalną premierą na świecie transfery mocno spadły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem szybko się lista problemów XSX powiększa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Superplastyfikator napisał:

Czyli żeby leciało pełną prędkością to nie mogą być uruchomione żadne gry? :E

Tak. Najlepiej zostawić na noc czy jak nie będzie nas w domu.

@bleidd

"Weird fart sound when turning the console on" - miałem to raz przy ponownym uruchomieniu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kubikolos napisał:

Po co down detector jak wystarczy wpisać xbox live status.. Masz potwierdzone źródło. 

Widać, że jesteś nowy. Oni często nie wiedzą, przy większości awarii. Wczoraj też było czysto na Xbox Live Status, dopiero potem zauważyli, ale raportów było rzędu 10 tys (gdy jest 200 to często nie zauważają, a tyle jest gdy np. nagle wszystkich wyloguje).

3 godziny temu, henryk nowak napisał:

Ja wstrzymam się z oceną do czasu kiedy zagram w tytuł napisany tylko na konsole nowej generacji.

Sądzę, że Gears 5 4K 120 fps (multiplayer) powinno mocno żyłować konsolę (pewnie GPU na 100%). Na prawdziwe gry next gen poczekamy jak zwykle ze 2-3 lata (jak na innych konsolach). Póki co sprawdzam różnice i chyba ściągnę Gears 5 na Xbox One by zobaczyć różnice (na XSX już mam), porównuję z grami na XO i wielkich nie widzę, ale grafika nigdy nie była dla mnie ważna (bardziej spadki fps czy wyblakłe kolory mimo właściwej czerni HDMI, ściągnę sobie nawet Hitmana by zobaczyć co robi PC RGB, na starym TV było zbyt ciemne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, hennepin napisał:

Azgan jaki konkretnie soundbar kupiłeś?

 

9 godzin temu, azgan napisał:

Odp. Ci w SMS żeby nie zaśmiecać tematu ?

 

9 godzin temu, BlindObserver napisał:

Napisałeś, że odpowiesz mu SMS, żeby nie zaśmiecić tematu, zamiast napisać mu SMS-a i nie zaśmiecać tematu :E  Nie wierzę.

 

9 godzin temu, azgan napisał:

Czepialski jesteś ?

O.K przepraszam ?

Dwa wpisy po pytaniu i nadal nie ma odpowiedzi :lol2:

To jaki konkretnie soundbar kupiłeś? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie był ten kupon na 3 miechy game passa w MediaExpert dodawany? Chyba nie mam (w pudle?).

W ogóle jak piszecie coś o "GPU" to mam schizę, że o karcie graficznej piszecie, że o RTXach 30xx heh czy coś.

Co do Valhalli to ja nie brałem pudełka - brazylijski MS Store RULZ : ) Tak samo Fifka...
Ale mnie kciuki bolą od tej nowej cholernej obrony w Fifie 21... OMG...

Ogólnie celowanie masakra na padzie, spróbowałem Gears 5 tryb Horde, to normalnie nic nie potrafiłem ustrzelić, straaaaaaasznie dziwnie z tym rozglądaniem i celowaniem, chyba celowniczki/FPS jednak zostawię dla peceta...

@azgan pewnie kasa nie gra roli, ale ogólnie podobno z czasem inne firmy mają wejść ze swoimi kartami, także pewnie z 999zł zrobi się docelowo 799 (OBY!)...

Ciekawe czy od razu do sądu podadzą tych fejknewsowców od palących się xklocków czy tylko ostrzeżenie...

@kanon7 sprawdź na karcie produktu gdzie dostępne i tam będzie - że sklep czynny albo i nie

Ja na upartego w Gdańsku mam jeszcze XSX do odebrania w Euro (jest, dostałem info - w weekend wysłałem mejla, że odwołuję, ale nie odwołali i dostarczyli do samochodu przy sklepie), jakby ktoś bardzo pragnął, mogę dać namiary ; )

@martingg zacząłem się w pewnej chwili zastanawiać, czy nie wolałbym Szkotów zamiast Wikingów ;;; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Superplastyfikator napisał:

Czyli żeby leciało pełną prędkością to nie mogą być uruchomione żadne gry? :E

Na PS3 też tak było :D. Pamiętam jak transfer spadał jak się ściągało gry i jednocześnie grało. Ah, piękne czasy "prime" Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, Sponsi napisał:

Gdzie był ten kupon na 3 miechy game passa w MediaExpert dodawany? Chyba nie mam (w pudle?).

Ale mnie kciuki bolą od tej nowej cholernej obrony w Fifie 21... OMG...

Media Expert daje zniżkę 30% na 3 miesiące game passa ultimate po zarejestrowaniu zakupu na ich stronie. To jedynie azganowi się fartnęło, bo miał brać Xbox All Access i chyba chcieli wyjść z twarzą.

Co do obrony w fifie, faktycznie jest trochę ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

20201112-072745.jpg

20201112-072851.jpg

20201112-073321.jpg

20201112-073221.jpg

20201112-072951.jpg

+ belka pod ATMOS

20201112-075155.jpg

20201112-075113.jpg

20201112-075029.jpg

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o VRR ?

20201112-080346.jpg

20201112-080237.jpg

 

8 godzin temu, RyszardGTS napisał:

To jaki konkretnie soundbar kupiłeś? :D 

Taki https://www.sony.pl/electronics/soundbary/ht-zf9

plus tylne głośniki 

https://www.sony.pl/electronics/soundbary/sa-z9r

Idealny zestaw pod XOX/XSX ale myślę że i z PS5 będzie to dobrze grało w końcu to też sprzęt SONY ?

Jestem bardzo zadowolony z całego zestawu do grania a do pełni szczęścia brakuje mi już tylko PS5 (do mobilnego grania będzie Nintendo Switch PRO ?).

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, azgan napisał:

Zapomniałem o VRR ?

20201112-080346.jpg

20201112-080237.jpg

 

 

Nie wiem czy masz włączone AMD Freesync Premium czy nie, ale tak jak mówi Vincent z HDTVTest, nie ma najmniejszego sensu tego włączać żeby dział VRR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Tomek1623 napisał:

Nie wiem czy masz włączone AMD Freesync Premium czy nie, ale tak jak mówi Vincent z HDTVTest, nie ma najmniejszego sensu tego włączać żeby dział VRR.

Mam wł. tylko VRR HDMI 2.1 Forum (tak się chyba nazywa ten standard ??) z poziomu konsoli. LG OLED CX wspiera też FreeSync 2 HDR PREMIUM ale ustawienia z poziomu TV są przeznaczone bardziej dla PC (wł. tego na konsoli skututkuje utratą DOLBY VISION).  

Z opisu konsoli oczywiście wynika że FreeSync 2 też jest wspierany ale lepiej pozostać przy HDMI-VRR.

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bioly87 napisał:

Mnie mocno ciekawi jak podlaczyc soundbar zeby to mialo rece i nogi z konsola, obecnie mam pod PC Katanae vreative i nowa konsola nie ma optyka wiec dekoder dolby sprzetowy nie dziala, pod USB konsola go nie wykrywa. Podlczajac optykiem pod tv nie dziala to tak jak powinno gdy soundbar nie jest bezposrednio pod urzadzenie ktore nadaje sygnal. Jak to jest w przypadku takich sklepowych zeby zachowac w tv hdmi 2.1 oraz bezposrednio soundbar podlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Mnie mocno ciekawi jak podlaczyc soundbar zeby to mialo rece i nogi z konsola, obecnie mam pod PC Katanae vreative i nowa konsola nie ma optyka wiec dekoder dolby sprzetowy nie dziala, pod USB konsola go nie wykrywa. Podlczajac optykiem pod tv nie dziala to tak jak powinno gdy soundbar nie jest bezposrednio pod urzadzenie ktore nadaje sygnal. Jak to jest w przypadku takich sklepowych zeby zachowac w tv hdmi 2.1 oraz bezposrednio soundbar podlaczyc?

Po eARC 

Masz nawet wyżej na fotkach pokazane że to działa, jest DOLBY ATMOS, jest 4K 120Hz i 10bit razem z VRR ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phoenixsuple łap coś dla Ciebie 

Z nowych gier np. DiRT 5 wspiera DOLBY ATMOS i te wszystkie inne bajery z XBOX SERIES X

20201112-094903.jpg

20201112-094309.jpg

20201112-094700.jpg

 

Teraz czekam na Cyberpunk 2077 bo też ma być (jest na liście tytułów wspieranych) https://www.dolby.com/gaming/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś woli grać na słuchawkach to mogę też sprawdzić jak się spisuje XBOX SERIES X z Headsetm bo mam takie możliwości 

20201112-101620.jpg

20201112-101743.jpg

 

 

14 godzin temu, eagle napisał:

 

Zakupił ktoś może ten zewnętrzny dysk?

pr_2020_9_24_8_57_2_405_00.jpg

Zamówiony, jak dojedzie to dam znać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Tomek1623 napisał:

 

Jedno mnie zastanawia w tych jego ustawieniach. Normalnie w full RGB i dodatkowo przy nastawie gamy na BT.1886 zaleca obcięcie poziomu czerni na niski. Co przy filmach i 4:2:0 jest ok, ale w trybie PC RGB spowoduje black crush.

Jakbyście się bawili nastawami to możecie to sprawdzić na tablicy testowej Black Level

https://glennmessersmith.com/images/adjust.htm

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nawet jak ten net jest nielimitowany, to jak się ciągnie dużo danych to nagle po kilku miesiącach "magicznie" transfer zwalnia. Przerabiałem to w T-Mobile, niby bylo bez limitu i na początku fajnie działało, a gdzieś po 6-7 miesiącach użytkowania nagle transfer drastycznie zmalał niezależnie od lokacji (sprawdzałem też w innych miejscach, bo może BTS był przeciążony). Oczywiscie T-Mobile nie widziało żadnego problemu 
    • Mówią bo od dawna brakuje im żołnierzy. A wiedzą że masa w wieku poborowym uciekła za granicę, gdy reszta walczy bądź czeka na możliwa mobilizację. Gniew walczących budzi też brak demobilizacji, nawet tych walczących od samego początku. Demobilizacje zapowiadał Zelenski, ale okazało sie że braki są tak duże, że nie jest ona obecnie możliwa i parlament to uwalił.   Stąd obecne zmiany. W tym roku raczej wejdzie to tak na poważnie w życie. Pytanie jak będzie wyglądało. Tzn kto będzie realizował mobilizację poza granicami Ukrainy.
    • Przestań proszę robić gwałty na logice. "Jak masz hajs to możesz tylko importować." Co za bzdura. Zachodnie kraje Europy odkrywały lądy żeby je rabować z bogactw - na tym się dorobiły i rozwinęły potęgi gospodarcze w okresie kolonializmu.
    • Ale takie przypadki zdarzają się w drugą stronę też, przykładowo wspomniany przeze mnie kolega który po kilku miesiącach walki oddał 4080, kupił 7900xtx i wreszcie może grać     Sam z prawie 30 letniego doświadczenia ze sprzętem, w tym kilka ładnych lat zawodowo ("doradzacz", składacz, serwisant) nie doświadczyłem problemów nie do przeskoczenia na kartach AMD...w sumie najwięcej problemów dawno temu sprawiła mi akurat karta NV, czyli GTX470 z tzw. "fochami fermiego", którego dopiero naprawił przerobiony bios od kogoś z forum (chyba @sideband). Ale poza tym jednym przypadkiem na NV też nigdy większych akcji nie miałem.
    • Jak 9800X3D nie będzie o co najmniej 50% szybszy od 7800X3D to w 1440p bottleneck będzie dalej. Jeśli będę zmieniać 4090 na 5090 to zostaję na 5800X3D. Poza kilkoma grami to ten procek nie bottleneckuje GPU w 4K, a w 1440p bottleneck jest na tyle wysoko że praktyce nie ma się czym przejmować (rzędu 140FPS na ekranie 165Hz 1440p). Jak wyjdzie więcej "next genowych" gierek to 5090 też się wyłoży. Wystarczy wspomnieć CP2077 Overdrive. Ledwo wyszło 4090 to juz nvidia musiadał wydać demo technologiczne żeby posiadacze 4090 nie czuli się zbyt pewnie, bo zamiast 120 FPS w 4K GoW zobaczyli 22 FPS w path tracingu  i już jest presja żeby gonić króliczka dalej bo 4090 to taka słaba karta.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...