Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lukadd napisał:

Dynamiczna rozdzielczość czy DLSS ujdzie, ważne, aby to było robione w granicach rozsądku, a nie jak np. checkerboard na ps4 pro w RDR2 :E

Nawet to łyknę. Nie wierzę, że w żadnej grze za kilka lat na XSX nie będzie w 1080p stałych 60 klatek... Po prostu nie jestem w to w stanie uwierzyć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kubikolos napisał:

Wiem, że wygląda bo sam gram :D Mówię ogólnie. Killerem nie jest. Chodzi mi o to, że serio ktoś patrzy na kilka drzewek czy skałek, które pobierają zasoby? Czysto teoretycznie. Jeśli to pozwoliłoby na stałe 60 klatek byłbym w niebie. Albo chociaż opcje, które sprawią, że będzie te stałe 60 klatek. 

Na analizach od DF przy zoomie +400% i tak wyjdzie pytanie tylko ile z tego da się samemu wyłapać podczas gry ?

Dobry sprzęt już jest teraz niech nauczą się robić gry z głową żeby wykorzystać wszystkie możliwości 

5 minut temu, kubikolos napisał:

Nawet to łyknę. Nie wierzę, że w żadnej grze za kilka lat na XSX nie będzie w 1080p stałych 60 klatek... Po prostu nie jestem w to w stanie uwierzyć :D 

Za kilka lat to niech wydają odświeżone konsole tak jak zrobili z PS4PRO i XOX mi takie 1.5 generacji odp. Ci co będą chcieli zrobią Upgrade platformy a reszta poczeka na nowe Next-Gen 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Na analizach od DF przy zoomie +400% i tak wyjdzie pytanie tylko ile z tego da się samemu wyłapać podczas gry ?

Dobry sprzęt już jest teraz niech nauczą się robić gry z głową żeby wykorzystać wszystkie możliwości 

Ja nie kupiłem konsoli po to aby oglądać video w 400% zoomie.. Kupiłem po to aby grać. Czy to 1080p120 czy 4K60 lotto.. Chce mieć po prostu możliwość wyboru stałe 60 bez cięcia grafiki o połowę. Tyle mi wystarczy.. Brakowało tego na bazowym PS4 przez co tak się wściekłem, że w ogóle nie mogłem grać w Days Gone bo klatki spadały.. Nawet zmiana z 1080p na 720p czy 480p tego nie poprawiła... Jak miałbym suwak mniej drzew to chętnie bym to kliknął celem zyskania stałych klatek. Ghost of Tsushima zmęczyłem bo to zupełnie inna gra była... Choć i tam miałem srogie spadki do 19 klatek nawet a miałem płacić 1700 zł za zmianę suwaków w grze? Główny powód dla którego odbiłem się całkowicie od Sony i wybrałem XSX bez przebierania w kosztach i bez żadnych kompromisów. Najmocniejsza na start bez żadnych cyrków. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Jesli AMD wypusci Super Resolution to bedzie to dzialac tez na XSX a wtedy to moze byc niezla rewoulcja w dodatkowej wydajnosci na konsoli.

Jutro premiera CoD:CW zobaczymy jak tam sobie AMD radzi w RT. To będzie już 3 gra z tym bajerem do obadania. SR też chętnie przetestuję jak dodadzą ?

Xbox i Call of Duty zużywają rekordową ilość zasobów sieci w Wielkiej Brytanii https://www.gry-online.pl/hardware/xbox-i-call-of-duty-zuzywaja-rekordowa-ilosc-zasobow-sieci-w-wiel/zf1ecf0

15 minut temu, kubikolos napisał:

Ja nie kupiłem konsoli po to aby oglądać video w 400% zoomie.. Kupiłem po to aby grać. 

+1 ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2020 o 17:58, Kszyrztow napisał:

Przecież to od początku śmierdziało wałem na kilometr. Przy takiej ilości dymu to tam powinien być wręcz żywy ogień :E Ale czego się nie robi dla chwili sławy w internecie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy gra ktoś w Assasina i nie mógł ustawić w grze Jasności oraz Kontrastu ? Mam domyślnie na 5 ustawione. Jedynie mogę Luminację i Ekspozycję ustawić. Mam Tv Sony XF9005. Jakie ustawienia tutaj zostawiliście? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox Series X / S z najlepszym debiutem w historii marki https://www.gry-online.pl/hardware/xbox-series-x-s-z-najlepszym-debiutem-w-historii-marki/z41ece6

W dniu 11.11.2020 o 18:23, martingg napisał:

Jak na razie valhalla sztos, nie mowie że odkryli proch na nowo, ale 4h później skończyłem prolog ... Prolog. I wbiłem na Anglię jeszcze nie robiłem najazdu alr własną wioska, klimat wikingów. Co kto woli ale to mój gust w 110%.

Nie dziwi mnie to ?

Assassin’s Creed: Valhalla znacznie popularniejsze od Odyssey https://www.gry-online.pl/newsroom/assassins-creed-valhalla-znacznie-popularniejsze-od-odyssey/z21ecde

EDIT:

Destiny 2: Poza Światłem – Odkryj prawdę, która skrywa się za opowieścią [PL]

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX Game Studios pracuje nad niezapowiedzianą grą AAA z otwartym światem. Nowy EX od Microsoftu ??

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cuda z RT to bym się nie nastawiał, skoro gość z AMD stwierdził wczoraj/dzisiaj, że ich najmocniejsze karty graficzne z nowej serii są zaprojektowane do grania z RT w rozdzielczości 1440p. A przypominam, że te najmocniejsze mają 23 TFLOPS i aż 80 akceleratorów RT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, BlindObserver napisał:

Na cuda z RT to bym się nie nastawiał

Wiedząc jakie te efekty RT potrafią być wymagające nawet przez chwilę nie pomyślałem o wymaganiu cudów od sprzętu za 2250 zł. Nie zmienia to faktu że RT w WD:L z HDR cieszy oczy w tym dynamicznym "4K" i chętnie bym zobaczył to też w innych grach - tylko tyle albo aż tyle ?

W dniu 11.11.2020 o 12:41, eagle napisał:

Nie będziesz :-) To naprawdę przyjemna maszynka :-)

Bardzo przyjemna ?

Wracając do tematu dysku 

Niby pojemność podobna do XOX a miejsca ubywa wolniej? Jakaś specjalna kompresja danych?? Nawet taki kloc jak CoD:CW zainstalowany a zapas jeszcze jakiś jest ?

20201112-193418.jpg

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli obniżą internal RT resolution do 720-1080p + agresywna optymalizacja (uproszczenia) i jakoś to będzie ;)

Ale szczerze mówiąc do jakichś odbić w kałuży to chyba wystarczy (taka jakość)

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

XBOX Game Studios pracuje nad niezapowiedzianą grą AAA z otwartym światem. Nowy EX od Microsoftu ??

 

 

Fallout New Vegas 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony oficjalnie przegrało generację. 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=2BdVMl3Tuxo

1:40 oraz 2:17 różnice w oprawie wizualnej między trybem standardowym a performance są dość mocno widoczne, jak dla mnie to spore zaskoczenie, oczywiście na minus, w przypadku opcji performance karoseria na aucie jest strasznie rozmydlona, anizotropia również kiepska i tekstury bardzo słabe, może w ruchu będzie to mniej widoczne, ale na takim porównaniu widać to ewidentnie. Wiem że to przykład jednej tylko gry, ale słabo, dość spore cięcia w oprawie, żeby zrobić uzysk na 60FPS? Oczywiście mam na myśli obie konsole. Nie wygląda to optymistycznie, tym bardziej na samym początku życia konsol nowej generacji.

PS. Wczoraj oglądałem Demon's Souls na PS5 i tam również widać cięcia, mimo że ogólnie gra wygląda genialnie, ale jednak jest jakiś w moim przypadku niesmak. Gra korytarzowa i takie problemy. Serio myślałem, że newgeny łykną bez problemu 60 klatek, a tutaj znowu trzeba wybierać.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Jack White napisał:

1:40 oraz 2:17 różnice w oprawie wizualnej między trybem standardowym a performance są dość mocno widoczne, jak dla mnie to spore zaskoczenie oczywiście na minus, w przypadku opcji performance karoseria na aucie jest strasznie rozmydlona, anizotropia również kiepska i tekstury bardzo słabe, może w ruchu będzie to mniej widoczne, ale na takim porównaniu ewidentnie widać różnice. Wiem że to przykład jednej tylko gry, ale słabo, dość spore cięcia w oprawie, żeby zrobić uzysk na 60FPS? Oczywiście mam na myśli obie konsole. Nie wygląda to optymistycznie, tym bardziej na samym początku życia konsol nowej generacji.

Chłopie. Czy ty przeczytałeś podpisy do zdjęć w tych minutach? W wersji na Series X/S NIE MA wybory trybu w jakim ma działać gra. Tryb performance jest z Xboxa One X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny gest ze strony Microsoftu 

 

ciekawe czy Japończycy pogratulują konkurencji udanego startu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się nie załapał na Assassina w zestawie może startować do podejścia nr.2 ?

Xbox Series X + Cyberpunk 2077

microsoft-konsola-xbox-series-x-cyberpun

https://m.euro.com.pl/konsole-xbox-series/microsoft-konsola-xbox-series-x-cyberpunk-2077.bhtml?gclid=CjwKCAiA17P9BRB2EiwAMvwNyH0HgyKs2jAGKLoyEgAfI_VBl0CnnVqyvDt_QPDc-hK9vYxRJuDnHBoCOCMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Jaki masz swój ISP? W sensie Internet :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę beka, że na PC miałem szybsze czasy ładowania w Forzie niż na klocu, który jest reklamowany szybkimi czasami ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kubikolos napisał:

Jaki masz swój ISP? W sensie Internet :D 

Co takiego? Nie wiem o co mnie teraz pytasz? ?

cyberpunk-2077-edycja-standardowa-b-iext

 

4 minuty temu, BlindObserver napisał:

Trochę beka, że na PC miałem szybsze czasy ładowania w Forzie niż na klocu, który jest reklamowany szybkimi czasami ładowania.

Przecież masz bardzo dobre SSD w PC to niby czemu miałoby być inaczej ?? To chyba dysk w PS5 był reklamowany jako coś niespotykanego do tej pory na PC czy o czymś nie wiem ?? Też mam w planach obadać FH4 w podrasowanej wersji podobnie jak Gears 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, azgan napisał:

a ja myślałem że Cyberpunk zaliczył obsuwę..

23 minuty temu, kubikolos napisał:

Jaki masz swój ISP? W sensie Internet :D 

hehe jw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, azgan napisał:

Biorę :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...