Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie konsola póki co jest wł. dzień i noc od dnia zakupu cały czas coś się instaluje/pobiera i nic złego się nie dzieje (jest cicha i chłodna). Dam znać jak pójdzie z dymem lub coś padnie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, azgan napisał:

RT w WD:L i tak lepsze no chyba że zależy Ci na graniu w 120k/s

Co do Twojego pytania to sprzedają zestaw z ulepszeniami razem z grą nie widzę możliwości dokupienia Upgrade oddzielnie 

PS >

Kolejne porównanie tym razem Gears 5

 

Wlasnie na 120 klatkach w Multi mi zależy, nic będzie trzeba sprzedać i kupić wersję na Series x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pioraj napisał:

Kupiłem Black ops cold war z myślą o Series x, sprzedawca zapewniał ze to ta wersja jak się okazało... Jest to wersja na Xbox one. Czy jest możliwość upgrejdu do wersji na next gena ? Czy zostaje mi sprzedaż i kupno właściwej wersji ?

Miała być opcja upgrade’u za 10 dolków, ale nie wiem czy nie tyczyło się to tylko wersji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pioraj napisał:

Kupiłem Black ops cold war z myślą o Series x, sprzedawca zapewniał ze to ta wersja jak się okazało... Jest to wersja na Xbox one. Czy jest możliwość upgrejdu do wersji na next gena ? Czy zostaje mi sprzedaż i kupno właściwej wersji ?

Żeby tak gra działała musisz mieć na pudełku napisane "Smart Delivery" w górnym prawym rogu. Np WD:L i AC:V tak mają napisane i działają na XSX. Z tego co widzę po googlach to Black ops sprzedają odrębne wersje na XO i XSX. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, zaodrze244 napisał:

Żeby tak gra działała musisz mieć na pudełku napisane "Smart Delivery" w górnym prawym rogu. Np WD:L i AC:V tak mają napisane i działają na XSX. Z tego co widzę po googlach to Black ops sprzedają odrębne wersje na XO i XSX. 

Tez to doczytałem te pudełka sa mylące, bo na moim tez pisze Xbox one, Xbox Series x. Nic jadę po właściwą wersję, a ta leci na olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze sugerować napisem Xbox na zielonym tle u góry na pudełku.  Xbox one na starych, Xbox na nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tomek1623 napisał:

Można się jeszcze sugerować napisem Xbox na zielonym tle u góry na pudełku.  Xbox one na starych, Xbox na nowych.

Jak tam Tomek nowy XBOX? Zadowolony z zakupu? Jak tam pierwsze wrażenia z odpalonych gier ?

No i daj znać czy podpasował Ci zestaw z OLED'm ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pioraj napisał:

Kupiłem Black ops cold war z myślą o Series x, sprzedawca zapewniał ze to ta wersja jak się okazało... Jest to wersja na Xbox one. Czy jest możliwość upgrejdu do wersji na next gena ? Czy zostaje mi sprzedaż i kupno właściwej wersji ?

Musisz dojechac sprzedawce teraz :rotfl:

3 godziny temu, azgan napisał:

To jeszcze zostało sporo na chrupki ?

Takie pytanie  - SERIES X czyta płyty z X360 czy pobiera się cyfra z Microsoft store?

RDR1 wygląda na Xsie jak Remaster 

4K i AUTO HDR ?

Pobiera z neta, ten auot hdr to gdzies sie wlacza czy robi to z automatu ??

Godzinę temu, pioraj napisał:

Tez to doczytałem te pudełka sa mylące, bo na moim tez pisze Xbox one, Xbox Series x. Nic jadę po właściwą wersję, a ta leci na olx.

Nic nie jest mylace ,masz czarno na bialym napisane wiec pretensje do samego siebie ;) Zreszta jaki to problem sprawdzic w moment na necie przed zakupem :D

KiXGBg1.jpg

 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Jak tam Tomek nowy XBOX? Zadowolony z zakupu? Jak tam pierwsze wrażenia z odpalonych gier ?

No i daj znać czy podpasował Ci zestaw z OLED'm ??

No co tu dużo mówić, mega mam frajdę! Począwszy jak to wszystko szybko działa, od naciśnięcia guzika na padzie do załadowania się gry to jest niebo a ziemia z tym co miałem nawet na PC. Ciupie ostro w Valhalle, gra wygląda super, i 60 klatek robi robotę. Chciałbym zawsze mieć wybór 30/60, bardziej sobie to cenie niż wszystko na ultra. System w porównaniu do Xbox one mega responsywny. I co jak co, ale ja tej konsoli w ogóle nie słyszę, a nie ma u mnie lekko od wtorku ?

Jeśli chodzi o oleda, to nie chciałbym już wraca do LCD, pazurek to pokazuje grając po ciemku. 

Rzuciłem w cholerę granie na PC na rzecz konsol i ani trochę nie żałuję, ani trochę.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Musisz dojechac sprzedawce teraz :rotfl:

Pobiera z neta, ten auot hdr to gdzies sie wlacza czy robi to z automatu ??

Nic nie jest mylace ,masz czarno na bialym napisane wiec pretensje do samego siebie ;) Zreszta jaki to problem sprawdzic w moment na necie przed zakupem :D

KiXGBg1.jpg

 

Jest mylące dla Kowalskiego, nie każdy musi się orientować w smart delivery itd. W przypadku coda to chamska, tania zagrywka.
Ktoś tu wrzucał np. baner bodaj w Media Markt, na którym widniał Series S, a odsyłało do zakupu One S. Kolejna chamska zagrywka, która podpada już pod UOKiK, ale to już odrębna sprawa, bo dotyczy sklepu nie producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Jest mylące dla Kowalskiego, nie każdy musi się orientować w smart delivery itd. W przypadku coda to chamska, tania zagrywka.
Ktoś tu wrzucał np. baner bodaj w Media Markt, na którym widniał Series S, a odsyłało do zakupu One S. Kolejna chamska zagrywka, która podpada już pod UOKiK, ale to już odrębna sprawa, bo dotyczy sklepu nie producenta.

Ta gra nie ma smart delivery to raz, a po drugie jesli ktos sie nie orientuje to kogo to jest wina??Jak ktos popelni wykroczenie drogowe to policji tez powie ze nie znasz przepisow wiec to cie usprawiedliwa  :rotfl: Dla mnie oznaczenia sa czytelne na pudelku co zreszta widac na foto. Jak ktos ma z tym problem to juz pretensje do samego siebie. logiczne jest to ze jesli sie na czyms nie znam a chce cos zakupic to trzeba zrobic rozeznanie, jak kupowalem TV to tez zielonego pojecia na poczatku nie mialem, ale to mnie z czegos zwalnia?? NIE. Gdybym poszedl do sklepu zakupic jakis sprzet na ktorym sie nie znam to tez bede tym kowalskim i gdy wybiore cos zle to mam miec pretensje do producenta czy do sklepu :E Jestesmy ludzmi myslacymi przed zakupem czy zyjemy w ciemnogrodzie i kupujemy w ciemno wdg ciebie ??

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem zniknie jak przestaną wydawać gry na Xbox one. Do tego czasu nie jeden raz się poniektórzy przejadą na tych pudełkach.  Moim zdaniem też to trochę ujowo rozegrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Można się jeszcze sugerować napisem Xbox na zielonym tle u góry na pudełku.  Xbox one na starych, Xbox na nowych.

Logiem na pudełku NIE MOŻNA się sugerować. Na mojej kopi AC:V jest napisane samo XBOX a na WD:L jest XBOX ONE. Kluczem jest tutaj SMART DELIVERY i albo szukasz na stronie xboxa, które gry są w ten sposób obsługiwane albo szukasz informacji na pudełku. Nie ma trzeciej opcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, zaodrze244 napisał:

Logiem na pudełku NIE MOŻNA się sugerować. Na mojej kopi AC:V jest napisane samo XBOX a na WD:L jest XBOX ONE. Kluczem jest tutaj SMART DELIVERY i albo szukasz na stronie xboxa, które gry są w ten sposób obsługiwane albo szukasz informacji na pudełku. Nie ma trzeciej opcji. 

Można można. Jak masz na Xbox One dopisek Smart delivery, ewentualnie symbol optymized for Series X to skorzystasz z ulepszeń na Series X. Jak masz samo Xbox ( wersja pod next gena) , to z automatu masz lepsza wersje, i żadne Smart delivery na pudełku już nie ma sensu. 

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, martingg napisał:

dwa trzy lata max.

Za tyle, to 16 TF nie będzie niczym niezwykłym i nie będzie już robić takiego wrażenia jakie w tym roku by zrobiło. 6900 XT może mieć 23 TF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Tomek1623 napisał:

Można można. Jak masz na Xbox One dopisek Smart delivery, ewentualnie symbol optymized for Series X to skorzystasz z ulepszeń na Series X. Jak masz samo Xbox ( wersja pod next gena) , to z automatu masz lepsza wersje, i żadne Smart delivery na pudełku już nie ma sensu. 

To dlaczego na pudełku od AC:V mam XBOX i smart delivery? I do tego napisane jest XBOX ONE i XBOX Series X. Jednym słowem M$ namieszał na całego. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem Wieska 3 na oledzie z HDR i zerwalo mi majty :D Dziwne bo jak wlaczam tryb wydajnosci czyli niby 60fps to nie przelacza sie i pokazuje nadal tryb 4k ale plynnosc na 30fps mi to nie wyglada bo dziala bardzo plynnie, jakis blad gry z tym trybem ze nie da sie przestawic?? Czekam na next gen wieska :D

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Pobiera z neta, ten auot hdr to gdzies sie wlacza czy robi to z automatu ??

 

Ustawienia >Ogólne> TV i opcje wyświetlania> Tryb wideo> Automatyczny tryb HDR

Jeszcze nie miałem czasu tym się pobawić i przetestować na grach bez HDR

5 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Odpalilem Wieska 3 na oledzie z HDR i zerwalo mi majty :D 

Mówisz? Zachęciłeś mnie ?. No nic jak się odkopię trochę z tych zaległych gier to będę musiał sprawdzić ?

 20201114-133922-0.jpg

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, zaodrze244 napisał:

To dlaczego na pudełku od AC:V mam XBOX i smart delivery? I do tego napisane jest XBOX ONE i XBOX Series X. Jednym słowem M$ namieszał na całego. 

Owszem namieszał.  A temu, bo to pudło "next genowe" które działa też na poprzedniej generacji, możesz sobie kupić to na starego Xboxa, jeśli planujesz w przyszłości przesiadkę na nowego, nie musisz kupować nowej wersji. 

W skrócie, bierzemy pod uwagę przód okładki. Samo Xbox u góry to nowe pudła, kupujesz masz pewność najlepszej wersji. 

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomek1623 napisał:

No co tu dużo mówić, mega mam frajdę! Począwszy jak to wszystko szybko działa, od naciśnięcia guzika na padzie do załadowania się gry to jest niebo a ziemia z tym co miałem nawet na PC. Ciupie ostro w Valhalle, gra wygląda super, i 60 klatek robi robotę. Chciałbym zawsze mieć wybór 30/60, bardziej sobie to cenie niż wszystko na ultra. System w porównaniu do Xbox one mega responsywny. I co jak co, ale ja tej konsoli w ogóle nie słyszę, a nie ma u mnie lekko od wtorku ?

Jeśli chodzi o oleda, to nie chciałbym już wraca do LCD, pazurek to pokazuje grając po ciemku. 

Rzuciłem w cholerę granie na PC na rzecz konsol i ani trochę nie żałuję, ani trochę.

Cieszę się i fajnie że jesteś zadowolny z zakupów ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Phoenixsuple napisał:

 Czekam na next gen wieska :D

I na Update CP2077 dla Next-Genów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez updatu do Wieśka nie ma co podchodzić bo działa w 30fps i słabo to wygląda. Nie wiem czemu ta animacja wieśka jest taka kwadratowa. W Ghost of Tsusima na ps4 masz 30fps ale jakoś płynniej to wygląda. 

 

Mi kompletnie nie leży w rękach ten nowy pad do XSX. Przeszkadza mi ta chropowatość, odnoszę wrażenie że mi pad piling rąk robi. Poza tym ten nowy pad ma słabszy lekko o połowę wzmacniacz słuchawkowy w porównaniu do pada od Xboxa ONE / Windows10. Dlatego gram na starym dobrym padzie do XO który świetnie leży mi w rękach. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale kiedy wyszedł wiesiek, a kiedy GoT. W GoT animiacje wyglądają dużo lepiej. Sam czekam na update Wieśka na PC i biorę się za ponowne przejście :D 

 

Ale ładna drama się zrobiła z tym Xbox. Szkoda chłopa, bo nawet polskie media po nim jadą, że kłamie xD
 

nMQo3jI.jpg

Edytowane przez calvex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zaodrze244 napisał:

Mi kompletnie nie leży w rękach ten nowy pad do XSX. Przeszkadza mi ta chropowatość, odnoszę wrażenie że mi pad piling rąk robi. Poza tym ten nowy pad ma słabszy lekko o połowę wzmacniacz słuchawkowy w porównaniu do pada od Xboxa ONE / Windows10. Dlatego gram na starym dobrym padzie do XO który świetnie leży mi w rękach. 

Mi się podoba ta chropowatość, ale zgadzam się to może być kwestia preferencji.

A co do wyjścia słuchawkowego to u mnie jest identycznie jak na ponad 2 letnim padzie od X one. Pad od ps4 ma trochę mocniejszy wzmacniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...