Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie w ogóle to powiedział microsoft, że nowi gracze częściej wybierają bida edition?

Ja tam widzę w tym newsie tylko

"Thank you for supporting the largest launch in Xbox history. In 24 hrs more new consoles sold, in more countries, than ever before. We’re working with retail to resupply as quickly as possible. You continue to show us the connective power of play is more important than ever."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego pytam. Bo nie chce mi się neta przeglądać w celu weryfikacji.

A sam XSS na pewno jest popularny tania skrzynka z passem dla casuala bez TV 4k to idealna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tomek1623 napisał:

Taka ciekawostka, niezależnie czy ustawie na konsoli RGB czy standardowy, to tak leci full RGB w grach.

Faktycznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
25 minut temu, lukadd napisał:

Dla tego pytam. Bo nie chce mi się neta przeglądać w celu weryfikacji.

A sam XSS na pewno jest popularny tania skrzynka z passem dla casuala bez TV 4k to idealna sprawa.

https://news.xbox.com/en-us/2020/11/13/the-biggest-launch-in-xbox-history/?ocid=Evergreen_soc_omc_xbo_tw_Photo_lrn_11.13.1

"More new consoles sold than any prior generation, with Xbox Series S adding the highest percentage of new players for any Xbox console at launch"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ketiw555 napisał:

Może na BF się trafi jakiś pad z nowego X w cenie bliższej 200 zł. 

Mogę Ci za tyle sprzedać niebieskiego, kupiłem go 3 dni temu ale dzień później zdecydowałem się kupić samą konsolę więc nie jest mi potrzebny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cincin27 napisał:

https://news.xbox.com/en-us/2020/11/13/the-biggest-launch-in-xbox-history/?ocid=Evergreen_soc_omc_xbo_tw_Photo_lrn_11.13.1

"More new consoles sold than any prior generation, with Xbox Series S adding the highest percentage of new players for any Xbox console at launch"

To bardzo dobrze wróży dla konsoli od Microsoftu. Aby trzymali poziom z jakiego startują to będzie piękna konkurencja w tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podano dokładniejszych danych, zatem nie wiemy, ile dokładnie konsol sprzedano 10 listopada na całym świecie. Mówi się jednak nieoficjalnie o wyniku wyższym niż milion egzemplarzy. To faktycznie byłby rekordowy wynik, jeśli spojrzymy na debiuty poprzednich Xboxów.


Źródło: hdtvpolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I raczej się nie dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze konsole w trybie instant-on też cały czas mają włączony wentylator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, ODIN85 napisał:

Ciągle tajemniczo to mogą być 2mln albo 10000001?

A jest gdzieś ile do sklepów wysłali?

Dwa miliony albo dziesięć? Niezła matematyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, dzb napisał:

Wasze konsole w trybie instant-on też cały czas mają włączony wentylator?

Opiszę co zaobserwowałem w nowej konsoli. Po postach niektórych wnioskuję, że to normalne działanie konsoli, więc przeczytajcie bk może się przydać.

 

 Musimy uważać w trybie instant! Sprawa wygląda tak. Jeśli wyłączycie konsole w trybie instant i macie w kolejce gry, które konsola pobiera wentylator będzie się kręcił, dopóki nie ściągnie gier - to jasne i każdy o tym wie! Druga sprawa jeśli konsola jest w trybie instant i ją wyłączymy to po około 2 minutach wentylator się wyłączy! I po trzecje najważniejsze... Jeśli w coś gramy i zapomnimy zamknąć gry!!! nie wystarczy wrócić do menu start trzeba zamknąć kafelkę ręcznie to wentylator będzie się krecił pomimo tego że wyłączymy samą konsolę (instant). Wpadłem na to wczoraj jak wstałem rano i wentylator się krecił, a nic nie pobierałem. Okazało się, że gra w którą grałem jest zrzucona do pulpitu (wiecie o co chodzi). Po ręcznym jej zamknięciu i wyłączeniu konsoli (instant) wentylator nie pracuje.

Komentarz z pewnej grupy na FB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Chelsey napisał:

Opiszę co zaobserwowałem w nowej konsoli. Po postach niektórych wnioskuję, że to normalne działanie konsoli, więc przeczytajcie bk może się przydać.

 

 Musimy uważać w trybie instant! Sprawa wygląda tak. Jeśli wyłączycie konsole w trybie instant i macie w kolejce gry, które konsola pobiera wentylator będzie się kręcił, dopóki nie ściągnie gier - to jasne i każdy o tym wie! Druga sprawa jeśli konsola jest w trybie instant i ją wyłączymy to po około 2 minutach wentylator się wyłączy! I po trzecje najważniejsze... Jeśli w coś gramy i zapomnimy zamknąć gry!!! nie wystarczy wrócić do menu start trzeba zamknąć kafelkę ręcznie to wentylator będzie się krecił pomimo tego że wyłączymy samą konsolę (instant). Wpadłem na to wczoraj jak wstałem rano i wentylator się krecił, a nic nie pobierałem. Okazało się, że gra w którą grałem jest zrzucona do pulpitu (wiecie o co chodzi). Po ręcznym jej zamknięciu i wyłączeniu konsoli (instant) wentylator nie pracuje.

Komentarz z pewnej grupy na FB. 

Tylko czy to ma jakieś znaczenie poza znikomym zużyciem prądu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Chelsey napisał:

Po ręcznym jej zamknięciu i wyłączeniu konsoli (instant) wentylator nie pracuje.

Komentarz z pewnej grupy na FB. 

Po takim zabiegu quick resume działa czy zapis przepada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni mam zostawiona na uśpieniu Valhalle, jeżeli konsola nic nie pobiera to wentylator się nie kręci.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ketiw555 napisał:

Kupiłbym sobie pada od Xboxa Series X ale trochę drogi... Pewnie cena 200 zł będzie za 5 lat 

Oryginały (na razie podrabianych padów Series-X chyba nie ma ale będą, na 99% będą) zawsze droższe były, ale też i jakość wykonania i wytrzymałość sporo wyższa. Raz wydasz i masz pada na lata, jak nim rzucać po ścianach nie będziesz to 10 lat pożyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Oryginały (na razie podrabianych padów Series-X chyba nie ma ale będą, na 99% będą) zawsze droższe były, ale też i jakość wykonania i wytrzymałość sporo wyższa. Raz wydasz i masz pada na lata, jak nim rzucać po ścianach nie będziesz to 10 lat pożyje.

Mam obecnie pada z 360 i będzie mieć dobre 10 lat właśnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ketiw555 napisał:

Mam obecnie pada z 360 i będzie mieć dobre 10 lat właśnie ?

Trzy pady, najstarszy 12-13 lat, najmłodszy też chyba 10 lat jak u ciebie. Wymieniane tylko "gumki" na analogach (kupione na lolegro z 20 sztuk po 1-2zł sztuka) i wszystkie działają (do PC kupiony usb-wireless360 adapter). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tupet, bo wieszał mi się Cold War na XSX... no dwa razy w dwa dni, ale jednak... i co się okazuje:

Okazuje się, że żeby Cold War mieć wersję XSX to trzeba jakiś cross-generation bundle (do)kupić, bo rzekomo niby kupiłem odpowiednią, ale jednak nie do końca wersję (było, że na Series S|X też, ale nie "ulepszona dla"). 39,99 teraz niby "w promocji" w MS Store buah i pobieram na nowo, ale nie 80-parę giga tylko 130-parę! LOL

EDIT: Zainstalowałem nową wersję. Niebo a ziemia! Wygląd, szybkość, itd. no i super płynna obsługa myszki i klawy.

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobna sytuacja jak w valhalli, obie konsole radza sobie dobrze z trzymaniem klatek ps5 jednak troche lepiej w trybie 120fps (ps5 117 vs xsx 115) w trybie 60 ps5 srednia 59.99 vs 60 xsx

Cytat

Both PS5 and Series X in the ray tracing mode use a dynamic resolution with the highest resolution found being 3840x2160 and the lowest resolution found being 1920x1800. PS5 at 120fps, Series X at 120fps and Series S use a dynamic resolution with the highest resolution found being 2560x1440 and the lowest resolution found being 1280x1200. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CXW167MudfhuhOjscNSc8Vvs6YEuQ21dXDWkjJCpJQk/edit#gid=0

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sponsi napisał:

EDIT: Zainstalowałem nową wersję. Niebo a ziemia! Wygląd, szybkość, itd. no i super płynna obsługa myszki i klawy.

To teraz można grać w FPS'y jak na PC sterując M+K??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

To teraz można grać w FPS'y jak na PC sterując M+K??

Od zawsze tak było :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ketiw555 napisał:

Od zawsze tak było :E

Przesiadłem się z graniem na XBOX niedawno więc mogę tego nie wiedzieć. Wydawało mi się że konsola to tylko gra na padzie ?

EDIT:

[LG CX OLED TV] Borderlands 3 on Xbox Series X in 4K60 HDR + FreeSync @ 4K120 HDMI 2.1

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Tomek1623 napisał:

 

Generalnie ustawcie sobie tak jak na filmie Vincenta i będziecie zadowoleni.

 

Vincent wyjaśnia zamieszanie - PART 2

Best Xbox Series X Settings Explained: YCC 422, 8-Bit or 10-Bit, Standard vs PC RGB

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

To na Sx nagrane?

Я не знаю

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...