Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem Resident Evil 3 i chyba też był jakiś Patch bo gra śmiga w 60k/s na XBOX SERIES X ?

20201127-121229.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan Ty grasz w te wszystkie gry co kupujesz czy tylko uruchamiasz jako benchmarki? ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nihat89 napisał:

@azgan Ty grasz w te wszystkie gry co kupujesz czy tylko uruchamiasz jako benchmarki? ?

Na razie tylko do testów a grać będę kiedyś tam, chwiliwo nie mogę ograrnąć się z bieżących tytułów więc reszta musi poczekać ?.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Phoenixsuple napisał:

A wziales pod uwage detale konsolowe?? chyba nie. RX 580 trzyma w natywnym 4k 30fps z detalami z konsoli a nawet ciut wyzszymi ;)  Dla tej konsoli to nie bylby zaden problem skoro XOX trzyma 30fps w natywnym 4k. Rozumiem, ze na konsoli masz wszystkie suwaki w prawo jak na PC :rotfl:

Legion w dosc dobrej cenie juz:

Watch Dogs: Legion na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S za 149,99 zł w Neonet (lowcygier.pl)

Miałem XOX i gra potrafiła niesamowicie chrupnąć przy niektórych efektach graficznych w natywnym 2160p. I nie była to raczej kwestia CPU. Series X to niby dwa razy szybszy jeśli porównać teraflopy GPU. Pewnie nowa architektura dodaje też kilkadziesiąt procent wydajności. Ale będzie trudno osiągnąć nawet na medium 2160p /60fps 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze wole czerpac wiedze na temat chrupania z takich kanalow jak DF niz od kogos komu sie cos wydaje i pisze bajki o 3090 nie wliczajac to detali jakie ma konsola. Juz swoja wypowiedzia o 3090 zablysnales wiedza ;) 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś jakąś promocję na kontroler do XSX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy zakupie w Auchan Series S wychodzi 50 zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mi series S :D

Edytowane przez dzb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEL

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom Eternal dostał upgrade do nowej generacji? Miałem ochotę pograć ale się wstrzymałem bo zapowiedzieli upgrade. Już wyszedł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dzb napisał:

Doom Eternal dostał upgrade do nowej generacji? Miałem ochotę pograć ale się wstrzymałem bo zapowiedzieli upgrade. Już wyszedł?

Ten filmik to ściema. Nie było tematu. DOOM ETERNAL śmiga w 60k/s na XSX nie było Update dodającego 120fps

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dzb napisał:

Doom Eternal dostał upgrade do nowej generacji? Miałem ochotę pograć ale się wstrzymałem bo zapowiedzieli upgrade. Już wyszedł?

Nie ma, zainstalowalem i po 3min skasowalem, 60fps w tej grze to oczy krwawia, gralem w to na PC z lockiem 140fps wiec 60fps boli :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Doom Eternal PS5 and Xbox Series X upgrades explained https://www.gamesradar.com/doom-eternal-ps5-and-xbox-series-x-upgrades-explained/

Poczekam az dodadza 120fps. Najbardziej z jakiej gry jestem zadowolony to Warzone, piekna plynnosc, rozdzialka i jakosc grafiki nie odbiega od tej na PC a nawet ma lepsze textury oraz delikatnie HDR poprawia oprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Poczekam az dodadza 120fps. Najbardziej z jakiej gry jestem zadowolony to Warzone, piekna plynnosc, rozdzialka i jakosc grafiki nie odbiega od tej na PC a nawet ma lepsze textury oraz delikatnie HDR poprawia oprawe.

I od strzała działa wsparcie M+K czyli grasz jak na PC

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Dobrze dobrze wole czerpac wiedze na temat chrupania z takich kanalow jak DF niz od kogos komu sie cos wydaje i pisze bajki o 3090 nie wliczajac to detali jakie ma konsola. Juz swoja wypowiedzia o 3090 zablysnales wiedza ;) 

Wg testów na pure PC ile Rtx 3090 ma klatek w rdr?  Ja myślałem że wiedzę czerpiesz z pisowskiej tv 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Maledict napisał:

Wg testów na pure PC ile Rtx 3090 ma klatek w rdr?  Ja myślałem że wiedzę czerpiesz z pisowskiej tv 

Czlowiek ale o czym Ty piszesz, wydajnosc na PPC jest na ustawieniach, ktorych do konsoli bardzo daleko. I to jest twoj argument?? Pokaz 3090 w detalach konsolowych i wtedy bedziesz mogl sie wypowiadac o wydajnosci a nie podajesz jakis argument z pupy gry na ustawieniach ktore konsoli nie dotycza piszac iz 3090 nie ogarnia to jak ma konsola ogarniac :D  Do 30fps juz ci napisalem jakie gpu wystaczy w 30fps i dla XSX nie byloby zadnym problemem lyknac ta gre w 60fpa. Proste argumenty do ciebie nie docieraja a w dodatku robisz porownania z tylka.

To teraz odpal 3090 w tych ustawieniach i napisz ile ma klatek, zoabczymy czy nie daje rady w adekwatych dla konsoli nastawach ;)

XBOX ONE X SETTINGS on RX 580 | Red Dead Redemption 2 PC - YouTube

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Czlowiek ale o czym Ty piszesz, wydajnosc na PPC jest na ustawieniach, ktorych do konsoli bardzo daleko. I to jest twoj argument?? Pokaz 3090 w detalach konsolowych i wtedy bedziesz mogl sie wypowiadac o wydajnosci a nie podajesz jakis argument z pupy gry na ustawieniach ktore konsoli nie dotycza piszac iz 3090 nie ogarnia to jak ma konsola ogarniac :D  Do 30fps juz ci napisalem jakie gpu wystaczy w 30fps i dla XSX nie byloby zadnym problemem lyknac ta gre w 60fpa. Proste argumenty do ciebie nie docieraja a w dodatku robisz porownania z tylka

Jesteś jakąś wyrocznią? 

Edytowane przez Maledict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mają przewagę pod względem procesora jeśli chodzi o odpowiednik pc. Względem grafiki jest remis. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, azgan napisał:

Niech dają ulepszenia dla SERIES X może jak ogram wszystko to co mam do ogrania to akurat będzie można przetestować 60k/s lub jeszcze lepszą grafikę ?

20201127-100811.jpg

 

Wątpię aby Rockstar za free zrobiło update do RDR2 dający 60fps, juz prędzej wypuszcza wersje pod series x za dodatkowa kase...

Trochę z innej beczki, macie w konsoli włączony Auto hdr czy wyłączony. U mnie Auto hdr szału nie robi ale mam gówniany TV wiec to zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, foosizer napisał:

Wątpię aby Rockstar za free zrobiło update do RDR2 dający 60fps, juz prędzej wypuszcza wersje pod series x za dodatkowa kase...

Trochę z innej beczki, macie w konsoli włączony Auto hdr czy wyłączony. U mnie Auto hdr szału nie robi ale mam gówniany TV wiec to zrozumiałe.

Mam oled LG B8. Nie jest to może najnowszy model. Ale w grach które fabrycznie nie mają Hdr a które sprawdzałem np Skyrim, Katana Zero, Bioshock I, II, Gta V, RDR jedynka wygląda to bardzo, bardzo obiecująco. Wszystko jest bardziej kontrastowe, z większą paletą kolorów. Nie jest to jednak męcząca oczojebność

Edytowane przez Maledict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przed chwilą series x z valhalla i WD legions za 2589 zł z euro . Niby ma być jutro aż ciężko mi w to uwierzyć, że jutro będzie i że można tak bezproblemowo kupić x z dnia na dzień:)  Biorąc pod uwagę co się dzieje z ps5...Nie można płacić przy odbiorze więc musiałem z góry,  mam nadzieję , że nie będę czekał 3 miesiące:)

 

Przy okazji 2 pytania może ktoś życzliwy pomoże. Rozumiem, że najprostszy sposób importu konta danych itd na nową konsolę jest przy użyciu tej apki na koma? 2 pytanie jak przygotować stara konsolę Xbox do sprzedaży , jak zmigruje konto ustawienia jest opcja resetu do ustawień fabrycznych na starej konsoli? 

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Superplastyfikator napisał:

Swoją drogą nie macie wrażenia, że kolory momentami wyglądają jak pobrudzone szarym mydłem?

Mam i mnie to wkurza od dawna, od czasów XO. Na XO nie mogłem dać PC RGB, bo miałem za słaby TV (IPS), ale początkowo PC RGB działało (ale czerń była zbyt mocna dla nikłego kontrastu, jednak na VA było OK). Obecnie nie widzę różnicy między PC RGB i Standard na obu TV starym i nowym, XO i XSX. Na Playstation 3 różnica między ograniczonym i pełnym jest straszna, na X360 nie była tak duża. Na moje oko XO i XSX działają jakby w połowie między pełnym a ograniczonym.

8 godzin temu, Nihat89 napisał:

@azgan Ty grasz w te wszystkie gry co kupujesz czy tylko uruchamiasz jako benchmarki? ?

Niech pokaże ile zrobił Gamerscore to się okaże. Typowa gierka to 200-300 GS za przejście. Choć są irytujące z ~100 i te z łatwym 1000. Rekordowa to u mnie Tomb Raider Anniversary, chyba 55 GS za przejście, ja zrobiłem 1000 GS, ale nie powinno tak być, że za normalne przejście na normalu dostajesz tyle co nic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WPW napisał:

Zamówiłem przed chwilą series x z valhalla i WD legions za 2589 zł z euro . Niby ma być jutro aż ciężko mi w to uwierzyć, że jutro będzie i że można tak bezproblemowo kupić x z dnia na dzień:)  Biorąc pod uwagę co się dzieje z ps5...Nie można płacić przy odbiorze więc musiałem z góry,  mam nadzieję , że nie będę czekał 3 miesiące:)

 

Przy okazji 2 pytania może ktoś życzliwy pomoże. Rozumiem, że najprostszy sposób importu konta danych itd na nową konsolę jest przy użyciu tej apki na koma? 2 pytanie jak przygotować stara konsolę Xbox do sprzedaży , jak zmigruje konto ustawienia jest opcja resetu do ustawień fabrycznych na starej konsoli? 

Spokojnie premiera xbox series x i s w polsce to kompletnie co innego niz ps5 , xboxa dostaniesz spokojnie do konca roku , ps5 pewnie bedzie mozna wyrwac okolo marca+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...