Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, ODIN85 napisał:

5k to jest już gruba przepłata za sprzęt tego typu.

Przecież to topowy model miesiąc czy dwa po premierze ;) To wiadomo że cena jest bardzo wysoka, jak kogoś stać to tym lepiej dla niego.

Jak CX wyszedł to też cena z kosmosu a praktycznie to samo co C9, kto chce tanio kupić to da radę kupić tanio tylko po prostu nie każdy potrzebuje szukać tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudełkach z grami są oznaczenia jaki format dźwięku dana gra wspiera więc można się przełączyć w opcjach XBOX'a

20201128-180221.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Nihat89 napisał:

Spieracie się a prawda jest taka, że gra się na słuchawkach. Nie widziałem, żeby na jakiś turniejach ktoś instalował soundbar :szczerbaty:

No tak bo kupujemy konsole i soundbary na turnieje, no tego to jeszcze nie słyszałem.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20201128-180610.jpg

 

Jak nie ma znaczka to powinno pisać w ulepszeniach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, azgan napisał:

Nowe mają ATMOS albo oba czyli DTS:X i DOLBY. Zresztą co to za problem jak ta belka wspiera wszystko?

Dolby® Digital, Dolby Digital Plus™, Dolby® TrueHD, Dolby Atmos®, Dolby® Dual mono, DTS®, DTS-HD High Resolution Audio™, DTS-HD Master Audio™, DTS-ES, DTS 96/24, DTS:X™, LPCM (2-kanałowy / 5.1-kanałowy / 7.1-kanałowy), DSD (2-kanałowy / 5.1-kanałowy)

https://www.sony.pl/electronics/soundbary/ht-zf9/specifications

Ty go masz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Ty go masz??

Tak 

hennepin też chciał go brać tylko nie było już promocji na tylne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

A jest jakiś warty uwagi soundbar z ledami do 2k?

Do belki łatwo pasek led przykleić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Tak 

hennepin też chciał go brać tylko nie było już promocji na tylne 

Daj linka do tylnich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Nihat89 napisał:

Spieracie się a prawda jest taka, że gra się na słuchawkach. Nie widziałem, żeby na jakiś turniejach ktoś instalował soundbar :szczerbaty:

No mam słuchawki nawet nie jedne a ostatnio kupiłem nawet te Pulse 3D Wireless Headset razem z PlayStation 5 i leżą bo wole grać na tej "protezie" kina domowego. Swoją drogą te słuchawki SONY jak za tyle hajsu to nie rzuciły mnie na kolana ?

8 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Daj linka do tylnich ;)

Jak zobaczysz gdzieś promo za 1 PLN w zestawie to się nawet nie zastanawiaj https://www.sony.pl/electronics/soundbary/sa-z9r

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj dla tych co mają już XBOX SERIES i planują kupić PS5

20201128-183015.jpg

 

Tyle można wyciągnąć obecnie z platformy SONY 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

No mam słuchawki nawet nie jedne a ostatnio kupiłem nawet te Pulse 3D Wireless Headset razem z PlayStation 5 i leżą bo wole grać na tej "protezie" kina domowego. Swoją drogą te słuchawki SONY jak za tyle hajsu to nie rzuciły mnie na kolana ?

Widziałem w wątku o PS5 chyba wklejałeś. Ładne nawet te słuchawki ale skoro słabo grają to lipa. Akurat słuchawki to warto gdzieś przetestować przed zakupem, nie każdemu odpowiada charakterystyka danego modelu. Ja tam za połowę tej ceny mam Sennheisery 4.30 i są ok jako taki "niegamingowy" headset. Szkoda że na Xboxa nie podejdzie nic na bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nihat89 napisał:

Widziałem w wątku o PS5 chyba wklejałeś. Ładne nawet te słuchawki ale skoro słabo grają to lipa. Akurat słuchawki to warto gdzieś przetestować przed zakupem, nie każdemu odpowiada charakterystyka danego modelu. Ja tam za połowę tej ceny mam Sennheisery 4.30 i są ok jako taki "niegamingowy" headset. Szkoda że na Xboxa nie podejdzie nic na bluetooth.

Opóźnienia są niby zbyt duże. Sony też nie ma możliwości podłączenia swoich flagowych Sony wh1000xm3/xm4 do PlayStation mimo mega wydajnych kodeków BT. Podłączenie do Oleda LG wyłącza mi automatycznie tryb Gra. 

Ja myślę o złożeniu zestawu Atmos na głośnikach podłogowych i porządnym subie np Velodyne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem z kolegą kampanię Gears 5 w co-opie. Ja gram na Xboxie, on na PC.

Czy są jakieś dedykowane aplikacje do rozmów głosowych między tymi platformami?

Niestety co kilkanaście minut przestajemy sie słyszeć, chociaz teoretycznie ciągle jesteśmy razem w "grupie". Słyszymy sie spowrotem dopiero po 2-3 próbach stworzenia "grupy" od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z Internetem skończy się w styczniu 2021 :D Dziś technicy z firmy zewnętrznej kładli kable do studzienek w tym mojej i do końca grudnia mają czas na ogarnięcie ostatniej ulicy w moim mieście. W końcu będzie mi się lepiej grało bo o ile pingi mam niskie i na konsoli gra mi się dobrze tak pobieranie czy wysyłanie to lipa... Szczególnie na XSX mi to doskwiera jeśli chodzi o pobieranie gier. 1GB wlatuje :D 

 

 

Edytowane przez kubikolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, hennepin napisał:

.. i nie żałuję ani jednej złotówki, gra cudownie a gry z Dolby Atmos to opad szczeny :)

https://technologia.dziennik.pl/sprzet/artykuly/7987654,samsung-q950t-recenzja-soundbar-jaki-soundbar-samsung-qled.html

 

 

Ja mam odmianę N950 od ponad roku. Dla mnie bajka :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, eagle napisał:

Ja mam odmianę N950 od ponad roku. Dla mnie bajka :-) 

Naprawdę  takie coś tak dobrze gra? Słyszałem kilka soundbarów i grały tragicznie. Chyba że ktoś ma małe wymagania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wu70 napisał:

  

Nie wiesz o czym piszesz, powtarzasz tylko to co wielu tutaj ;) TV ma tragiczne ceny zaraz po premierze, pół roku później jest lepiej a poprzednie modele które są w zasadzie tym samym są w świetnych ofertach, to samo jest z soundbarami. Chcesz kupić top na premierę to zapłacisz jak za top, a jak chcesz kupić tanio to ..obowiązują te same zasady co z TV ;) 

Nie ma tylnych głośników do atmosa za 600-1000zł w soundbarach, one są normalnymi głośnikami na tył/bok a nie do atmosa. Tylko te w topowych samsungach mają też dodatkowo atmos z tyłu (poza przodem) ale ich się nie dokupuje bo są w zestawie.

Sensownego zestawu do atmosa tanio nie kupisz, ale soundbar z sensownym atmosem będzie bardzo tani. Ludzie którzy je mają potwierdzają jak dobrze działają, recenzje są pozytywne ale nie, na forum zawsze pojawia się gość który odkrywa amerykę i napisze że zestaw za 8k zagra lepiej, raz mi tu jeden proponował żebym poszedł do salonu audio i tam zestaw za 20k zagra lepiej od mojego soundbara za 2k :D

Co powtarzam, o czym Ty mówisz? Promki na TV są znacznie lepsze, dodatkowo rozmawialiśmy o soundbarach z sensownym Atmosem, a nie tylko znaczkiem na pudełku. Dzieki za info, że najnowsze jest najdroższe, nie wiedziałem. : E Szkoda tylko, że nie o tym była mowa.

Głośniki do uzupełnienia zestawu z Atmosem, bo większość tanich belek ich w zestawie nie oferuje.

Jakie pozytywne recenzje? :E Masz choćby na rtings w miarę sensowne testy, z których jasno wynika, że Atmos nawet w belkach za ponad 2k, potrafi być mocno wątpliwy. Sam jestem zwolennikiem takiego systemu nagłośnienia, bo belka wygląda świetnie pod TV, jest bezproblemowa w montażu, stosunkowo łatwo znaleźć dla niej miejsce i - co najważniejsze - gra lepiej niż to często próbują podważać ich przeciwnicy. Mam w domu soundbar i raczej nic się w tej kwestii nie zmieni. Wskazana jest jednak odrobina trzeźwego spojrzenia na sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nihat89 napisał:

Spieracie się a prawda jest taka, że gra się na słuchawkach. Nie widziałem, żeby na jakiś turniejach ktoś instalował soundbar :szczerbaty:

Zagłuszali by się nawzajem :E

Np: w Starcrafcie to przeważnie idą dokanałówki do uszu, a na nie nieraz dodatkowo nauszne słuchawki ochronne by całkowicie odciąć się od otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Tak 

hennepin też chciał go brać tylko nie było już promocji na tylne 

Ten Samsung ma już  tylne w zestawie (tutaj tylne mają też dodatkowe drivery do atmos i nie są takie same, jest lewy i prawy, ważne przy ustawianiu) i nie dałem 5 tysięcy tylko była promocja za 4300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maledict napisał:

Naprawdę  takie coś tak dobrze gra? Słyszałem kilka soundbarów i grały tragicznie. Chyba że ktoś ma małe wymagania. 

Ta za 5k to można już znośne 5.1 złożyć :)

2 godziny temu, Dudzio napisał:

Rozpocząłem z kolegą kampanię Gears 5 w co-opie. Ja gram na Xboxie, on na PC.

Czy są jakieś dedykowane aplikacje do rozmów głosowych między tymi platformami?

Niestety co kilkanaście minut przestajemy sie słyszeć, chociaz teoretycznie ciągle jesteśmy razem w "grupie". Słyszymy sie spowrotem dopiero po 2-3 próbach stworzenia "grupy" od nowa.

Discord jest na Xboxa zdaje się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Kupowałeś storage card 1TB ze sklepu MS, ile czasu czekałeś na nią od czasu zamówienia ? po podłączeniu pokazuje 1TB wolnego miejsca czy pewnie mniej ? ja na swoim XSX na wewnętrznym mam poinstalowane tylko te co są albo będą ulepszone pod XSX czyli - AC Valhalla, WG Legions, Fifa 21, Dirt 5, Forza Horizon 4, Star Wars Squadrons, Gears5, Avengers i Wiesiek 3 i już zostało tylko 280gb wolnego :)

Wziąłbym i 4TB (mam 4TB z grami tylko pod XOX), gdyby taka karta pamięci była, ale w cenie zwykłego zewnętrznego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Elvis79 napisał:

Kupowałeś storage card 1TB ze sklepu MS, ile czasu czekałeś na nią od czasu zamówienia ? po podłączeniu pokazuje 1TB wolnego miejsca czy pewnie mniej ? ja na swoim XSX na wewnętrznym mam poinstalowane tylko te co są albo będą ulepszone pod XSX czyli - AC Valhalla, WG Legions, Fifa 21, Dirt 5, Forza Horizon 4, Star Wars Squadrons, Gears5, Avengers i Wiesiek 3 i już zostało tylko 280gb wolnego :)

Wziąłbym i 4TB (mam 4TB z grami tylko pod XOX), gdyby taka karta pamięci była, ale w cenie zwykłego zewnętrznego ;)

Ciekawe czy pojawia się większe karty i czy ceny spadną. 

2Tb byłoby ciekawszą opcją 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Maledict napisał:

Ciekawe czy pojawia się większe karty i czy ceny spadną. 

2Tb byłoby ciekawszą opcją 

2TB jest ale cena kosmos :szczerbaty: sam chciałbym 3-4TB w cenie jak wyżej pisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 10 gier na dysku i zostalo jeszcze cos tam na kilka a wy piszecie o kartach  2TB, to w ile gier na raz gracie?? 20?? :rotfl:

Godzinę temu, Elvis79 napisał:

Kupowałeś storage card 1TB ze sklepu MS, ile czasu czekałeś na nią od czasu zamówienia ? po podłączeniu pokazuje 1TB wolnego miejsca czy pewnie mniej ? ja na swoim XSX na wewnętrznym mam poinstalowane tylko te co są albo będą ulepszone pod XSX czyli - AC Valhalla, WG Legions, Fifa 21, Dirt 5, Forza Horizon 4, Star Wars Squadrons, Gears5, Avengers i Wiesiek 3 i już zostało tylko 280gb wolnego :)

Wziąłbym i 4TB (mam 4TB z grami tylko pod XOX), gdyby taka karta pamięci była, ale w cenie zwykłego zewnętrznego ;)

Nie masz internetu, ze chomikujesz gry na 4tb dysku ??

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...