Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, oficjalna wersja zastąpiła tę z Insidera - konsola się sama zaktualizowała i bez problemu mogłem opuścić program testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GPU, które niedawno połączyło się z EA Play.

W ramach tej drugiej usługi była kiedyś możliwość pobrania FIFA 21 na 10 godzin próbnej rozgrywki. Jeszcze na Xboxie One udało mi się z tego skorzystać.

Po połączeniu usług jednak nie widzę możliwości ściągnięcia tej gry w ramach limitowanego dostępu. W Store mogę ją tylko kupic. Aplikacja EA Play Hub nie działa na Xbox Series.

Jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2020 o 22:20, vernativ napisał:

Gram ostatnio w nowego call of duty na series X i mimo że wiedziałem o problemach z tą grą na tej konsoli nie miałem póki co żadnych problemów ... do dzisiaj. Dziś grałem w nowego cod'a prawie dwie godziny i w tym czasie miałem dwie zwiechy, typu gra staneła w miejscu, dźwięk się zawiesił i konsola całkowicie się wyłączyła.. dziwne, to samo miałem na xbox one x... dziwna ta gra. Na polskich forach mało jest o tym problemie a na zagranicznych wyczytałem że nowy call of duty cold war zepsuł nawet konsolę, podobno po paru takich zwiechach już w ogóle się nie włącza. Czy oni sobie jaja robią z ludzi?!, płacę za konsole nie małą kasę do tego kupuje cyfrówkę nowego cod'a w wersji pod series X  też za nie małą kasę a okazuje się że gra robi sobie jaja i nawet konsolę może mi w jakiś dziwny sposób uszkodzić. O łatce narazie brak info... Odstawiam tą grę bo szkoda słów normalnie. 

wczoraj rozmawiałem z MS i zarzekali się, że Activision / a raczej Treyarch poprawili problem i nie jest to kwestia MS. Konsolę mogę wysłać "do sprawdzenia". Dla ścisłości powiedzieli, że mam przywrócić firmware do ustawień fabrycznych i zobaczyć. Tak zrobiłem, z opcją zachowania aplikacji i gierek. Odpaliłem CODa i męczyłem go wczoraj z 3h i nie było freeza. Pomęczę z tydzień i zobaczymy. 

UPDATE: na nowym firmware do XSX z przedwczoraj, dziś zaliczyłem ZWIECHĘ w Call of Duty: Cold War - problem jednak nie jest rozwiązany, wbrew zapewnieniom konsultanta z MS. 

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

updejt wjechał na XsX ale nie był z automatu wszedłem w preferencje i w system i wymusiłem aktualizację ręczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to i tak to giu jest przestarzale, prawie nic sie od czasow xo nie zmienilo, a te dynamiczne tapety nie ratuja sprawy. liczylem na troche wieksza rewolucje, ale coz - pewnie przyjdzie nam jeszcze troche na pelne odswiezenie interfejsu poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest lepiej niż było bo już np. nie ma Mixera, którego nie dało się usunąć z ekranu głównego. Co nie zmienia faktu, że dałoby się coś jeszcze poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijajac wyglad, to sam fakt braku mozliwiosci przypiecia gier w ekranie glownym czy grupowania ich w foldery jest co najmniej zastanawiajacy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, martingg napisał:

updejt wjechał na XsX ale nie był z automatu wszedłem w preferencje i w system i wymusiłem aktualizację ręczną

U mnie też. To teraz PS5 i XSX mają po 2 aktualizacje od czasu premiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marcinho07 napisał:

pomijajac wyglad, to sam fakt braku mozliwiosci przypiecia gier w ekranie glownym czy grupowania ich w foldery jest co najmniej zastanawiajacy..

Jest taka możliwość przecież od dawna, można tworzyć grupy i przypinać do ekranu startowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy starym sofcie można było padem "wyjąć płytę" ,jak grę zainstalujemy już taki manewr odpada, mogliby w w nowym końcu tak zrobić jak jest na ps4/ps5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał kupić peceta ale jednak kupuje Xboxa za 2249 zł.

Pamiętam jak w 2014, Radeony 290 i GeForce 970 miażdżyły konsole wydajnością, a wcale nie były jakoś strasznie drogie (1500 zł). Dlatego śmialiśmy się ze słabych Xboxów.

Radeony-ze-redniej-p-ki-2010-2020.png

Współcześnie, ASRock Radeon 5700 XT Challenger D OC kosztuje 1839 zł i jest słabszy od GPU w SX (oraz nie ma nowych funkcji). Ryzena 3600X można zakupić za 949 zł, podkręcić i mieć podobną wydajność do CPU w SX. SSD jak w SX to koszt ok. 500 zł. Pecety są mniej opłacalne niż konsole, jak zwykle, ale tym razem bardziej niż poprzednio.

Nie dziwię się osobom wybierającym XSX albo nawet XSS, ponieważ są nowoczesne, opłacalne i pozwalają (po opłacie 20$) na emulacje rozmaitych sprzętów (nawet PS2). Zaczęto też modować Skyrima.

Gry kupione wcześniej w usłudze Xbox Live można ogrywać na sprzętach Microsoftu najnowszej generacji. W skrócie, jest sens wybrać Xboxa zamiast PC.

*ten 6600 XT to trochę pobożne życzenie, bo nie wiem jak będzie z wydajnością i dostępnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Elvis79 napisał:

Przy starym sofcie można było padem "wyjąć płytę" ,jak grę zainstalujemy już taki manewr odpada, mogliby w w nowym końcu tak zrobić jak jest na ps4/ps5.

Też zauważyłem że tego brakuje. W trybie odtwarzacza Blu Ray nadal jest chyba taka możliwość 

1 minutę temu, Kynareth napisał:

Znajomy miał kupić peceta ale jednak kupuje Xboxa za 2249 zł.

Pamiętam jak w 2014, Radeony 290 i GeForce 970 miażdżyły konsole wydajnością, a wcale nie były jakoś strasznie drogie (1500 zł). Dlatego śmialiśmy się ze słabych Xboxów.

Radeony-ze-redniej-p-ki-2010-2020.png

Współcześnie, ASRock Radeon 5700 XT Challenger D OC kosztuje 1839 zł i jest słabszy od GPU w SX (oraz nie ma nowych funkcji). Ryzena 3600X można zakupić za 949 zł, podkręcić i mieć podobną wydajność do CPU w SX. SSD jak w SX to koszt ok. 500 zł. Pecety są mniej opłacalne niż konsole, jak zwykle, ale tym razem bardziej niż poprzednio.

Nie dziwię się osobom wybierającym XSX albo nawet XSS, ponieważ są nowoczesne, opłacalne i pozwalają (po opłacie 20$) na emulacje rozmaitych sprzętów (nawet PS2). Zaczęto też modować Skyrima.

Gry kupione wcześniej w usłudze Xbox Live można ogrywać na sprzętach Microsoftu najnowszej generacji. W skrócie, jest sens wybrać Xboxa zamiast PC.

*ten 6600 XT to trochę pobożne życzenie, bo nie wiem jak będzie z wydajnością i dostępnością

Ja przez 20 lat używałem wyłącznie PC do gier. Kupiłem One S z początku jako odtwarzacz BR 4k. Potem kupiłem dla RDR2 One X. I zupełnie odzwyczaiłem się od grania na PC. Nadal w PC mam Gtx 970 I nie chce mi się tego modernizować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Nihat89 napisał:

I tak jest lepiej niż było bo już np. nie ma Mixera, którego nie dało się usunąć z ekranu głównego. Co nie zmienia faktu, że dałoby się coś jeszcze poprawić.

Akurat Mixer to była super sprawa jak koledzy chcieli oglądać jak gram w grę w multi. Mogłem streamować w 1080p z ledwo wyczuwalnym delayem. Teraz jak to samo robię na twitchu w 720p to jest tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Kynareth napisał:

Znajomy miał kupić peceta ale jednak kupuje Xboxa za 2249 zł.

Pamiętam jak w 2014, Radeony 290 i GeForce 970 miażdżyły konsole wydajnością, a wcale nie były jakoś strasznie drogie (1500 zł). Dlatego śmialiśmy się ze słabych Xboxów.

Radeony-ze-redniej-p-ki-2010-2020.png

Współcześnie, ASRock Radeon 5700 XT Challenger D OC kosztuje 1839 zł i jest słabszy od GPU w SX (oraz nie ma nowych funkcji). Ryzena 3600X można zakupić za 949 zł, podkręcić i mieć podobną wydajność do CPU w SX. SSD jak w SX to koszt ok. 500 zł. Pecety są mniej opłacalne niż konsole, jak zwykle, ale tym razem bardziej niż poprzednio.

Nie dziwię się osobom wybierającym XSX albo nawet XSS, ponieważ są nowoczesne, opłacalne i pozwalają (po opłacie 20$) na emulacje rozmaitych sprzętów (nawet PS2). Zaczęto też modować Skyrima.

Gry kupione wcześniej w usłudze Xbox Live można ogrywać na sprzętach Microsoftu najnowszej generacji. W skrócie, jest sens wybrać Xboxa zamiast PC.

*ten 6600 XT to trochę pobożne życzenie, bo nie wiem jak będzie z wydajnością i dostępnością

Ja bym raczej powiedzial, ze jak na start generacji to jest bardzo blisko do PC. Nie trzeba dorzucac az tak duzo do PC zeby miec wydajnosc Xbox series X a nadciagajace premiery to tylko przyspiesza. Kupowanie ryzena 3600X to glupota. Imho procki w nowych konsolach to overkille sa troche, spokojnie mozna tu cos na podstawie i5 10400f + plyta za 250zl + 16GB ram za 250zl skladac. Pozatym oszczednosci na PC szybko sie nabijaja :P Taki Game pass na PC bezproblemowo mozna podzielic na 4-5 osob. (mam tez jeszcze w zapasie konto z allegro na ktorym podlaczonych bylo ponad 100 urzadzen i jak ostatnio sprawdzalem to dalej smiga :). Na konsoli zeby grac online to chyba max we 2? Dolicz do tego spora konkurencje miedzy roznymi storami gier na PC Epic, Steam, Uplay itd wszyscy walcza o klienta i rozdaja darmowe gierki :P

BTW premiera gtx 970 byla prawie rok od premiery PS4 a cena premierowa PS4 to bylo jakies 1700zl? Poczekamy teraz z rok to tez pewnie pojawi sie lepszy stostunek cena wydajnosc podzespolow w PC.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, cincin27 napisał:

Akurat Mixer to była super sprawa jak koledzy chcieli oglądać jak gram w grę w multi. Mogłem streamować w 1080p z ledwo wyczuwalnym delayem. Teraz jak to samo robię na twitchu w 720p to jest tragedia

Sama aplikacja była ok, tylko trochę wkurzała ta zakładka na ekranie głównym (ale rozumiem z czego to wynikało bo wpakowali miliony $$ w promocję Mixera). Teraz widzę, że kompletnie usunięta jest opcja stremowania z systemu. Cały Microsoft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elvis79 napisał:

Przy starym sofcie można było padem "wyjąć płytę" ,jak grę zainstalujemy już taki manewr odpada, mogliby w w nowym końcu tak zrobić jak jest na ps4/ps5.

Nie wiem czy myślimy i tym samym, ale na tym nowym mogę normalnie wysunąć płytę z grą, wciskając na padzie X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

A na Ps5 jak się wysuwa?

łapiesz obcęgami i wyciągasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nihat89 napisał:

Jest taka możliwość przecież od dawna, można tworzyć grupy i przypinać do ekranu startowego. 

to akurat tego nie odkrylem, bede musial poszperac w opcjach dzis:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Którym przyciskiem na padzie?

Ty na poważnie ? od PS4 co najmniej jest opcja poprzez pada wysunięcia płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to taki trick będzie dla Ciebie za trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Elvis79 napisał:

Ty na poważnie ? od PS4 co najmniej jest opcja poprzez pada wysunięcia płyty.

ej daj mu spokoj on jest niepelnosprawny intelektualnie - chorym trzeba pomagac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Ja wkładam płytę a wyciągam jak przejdę i do żyda.

Więc miałem prawo o takim czymś nie wiedzieć.

powstrzymam sie od komentarza bo bana za pierwsze dwa slowa dostane , ale to nie swiadczy najlepiej o tobie 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przyjanuszować na dysku. Okazało się że nawet mortal Xî w wersji na xsx nie uruchomi się z dysku zewnetrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...