Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedł patch do Legiona XSX. Ostrzeżenie dla grających na x-e, nadal traci się save :-) na nowym patchu. Sprawdzone na własnej skórze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sipap napisał:

Czy ma ktoś może te kiere do xboxa? 
https://allegro.pl/oferta/hori-kierownica-rwa-racing-wheel-apex-ps3-ps4-pc-9280750544?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Ewentualnie jaką polecacie , dzialajacą bez problemu z nową konsolą?

Thrustmaster TMX

Ale jak chcesz lepsze pedały to musisz się bardziej wykosztować na wersje PRO, lub z czasem zmienić pedały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lukadd napisał:

Thrustmaster TMX

Ale jak chcesz lepsze pedały to musisz się bardziej wykosztować na wersje PRO, lub z czasem zmienić pedały.

a działa ta kierownica z XSX czy tylko XO? Pytam o potwierdzone opinie użytkowników. Na stronach sklepów napisane jest, że XSX  jest obsługiwane, a innym że tej obsługi z XSX brak.

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tę kiere wstępnie wybrałem , tylko czy ktoś może potwierdzić ze współpracuje bez problemu z xsx i obsługuje Forze i np. Asseco ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi doradzi odnosnie TVka do Xklocka? Bije sie z myslami co tu wziasc zeby nie bylo za drogo a przyzwoicie. Czy Qled QE55Q75TAT sie nada czy moze Sony HX90. NanoCelle odpadaja bo to ponoc straszna padlina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson241 napisał:

Kto mi doradzi odnosnie TVka do Xklocka? Bije sie z myslami co tu wziasc zeby nie bylo za drogo a przyzwoicie. Czy Qled QE55Q75TAT sie nada czy moze Sony HX90. NanoCelle odpadaja bo to ponoc straszna padlina.

Sony XH90 to jest niedrogo i przyzwoicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę z obozu niebieskich do zielonych i tak sobie sprawdzam te ich aplikacje i to jest przecież przepaść. Brak informacji o wersji językowej danej gry, nie widzę też niczego odnośnie ceny(jest tylko opcja "pobierz na konsole" plus Microsoft Store jest super nieintuicyjny. I teraz nie wiem czy to ja robię coś źle czy to software jest tak biedny? Da się jakoś przejrzeć sklep na aplikacji Xboxa jak na PSstore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez www jest spoko, chodzi mi o aplikacje na smartfony/tablety etc. Tam już tak pięknie to nie wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bulsky napisał:

a działa ta kierownica z XSX czy tylko XO? Pytam o potwierdzone opinie użytkowników. Na stronach sklepów napisane jest, że XSX  jest obsługiwane, a innym że tej obsługi z XSX brak.

 

3 godziny temu, Sipap napisał:

Właśnie tę kiere wstępnie wybrałem , tylko czy ktoś może potwierdzić ze współpracuje bez problemu z xsx i obsługuje Forze i np. Asseco ?


Na stronie Thrustmastera jest oficjalne wsparcie tej kiery i microsoft również potwierdził, że będą wspierane na XSX.

Tu dużego wyboru nie ma z kierownic bo jest właśnie TMX i Logitech G923 i one są oficjalnie wspierane.
Na forach nie ma jeszcze za dużo info od użytkowników, ale są znane już jakieś problemy np. ten cudowny port FH4 został tak przeportowany, że nie poprawnie działa FFB na tych kierownicach na nowej konsoli w tej grze. Twórcy gry wiedzą o problemie, ale czy go już poprawili to nie mam pojęcia.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

No i takie ceny to ja rozumiem tak to można grać?

Drogo.

Odyssey i Origins w wersjach Gold kupowałem w marcu 2019 (nie tak długo po premierze tej pierwszej) za łącznie <100zł.

Przez pewien czas dało się robić zakupy w Argentynie ;)

Edytowane przez dzb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ODIN85 napisał:

 

I zrobiło się świątecznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie jak to będzie działać na PS5?

 

i można kupować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstrzyma do pierwszych porównań z zakupem. 

BTW

 

ynfkSi0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek1623

Mój egzemplarz otworzę dopiero 24.12.2020, żona mi kupiła pod choinkę ;) Liczę, że day one patch poprawi część błędów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tomek1623 napisał:

Ja się wstrzyma do pierwszych porównań z zakupem. 

BTW

Gra bez latki day one wiec sporo moze sie do tego czasu dziac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kaczkofan napisał:

@Tomek1623

Mój egzemplarz otworzę dopiero 24.12.2020, żona mi kupiła pod choinkę ;) Liczę, że day one patch poprawi część błędów.

Gorzej jak ma coś walnięte, cewki piszczą, wentyl głośny czy coś innego wtedy mija 14 dni i nie masz możliwości zwrotu, tylko bujanie się z gwarancją. Ja bym sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może sobie czekać i do Wielkanocy, gra nie ucieknie, no chyba, że płytka porysowana prosto z pudła to już po czasie nie przyjmą w sklepie zwrotu.

Ja jak kupuję pudło w sklepie to zawsze od razu otwieram i sprawdzam stan płyty, takie nawyki z dawnych lat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Division 2 przydaloby sie bo jak ost odpalilem w 30fps to wylaczylem po minucie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Division 2 przydaloby sie bo jak ost odpalilem w 30fps to wylaczylem po minucie :D

Bardziej obsługa myszki i klawy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...