Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lukadd napisał:

I tak nie masz innych kierownic do xboxa. Będą łatać forze 4. Jak przyjdzie ci kiera to gry uruchamiaj przez przyciski na kierownicy, a nie przez pada. No i z Forzą 4 uważaj bo podobno jest grubo zbugowana i FFB tak szaleje, że może rozwalić kierownicę. Przynajmniej tak ludzie pisali po netach.

Ja bardziej jeśli już to Forza Motorsport 6 / 7 i tego typu klimaty, dzięki za cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BlindObserver napisał:

Pograłem w AC Valhalla i 5 zwiech konsoli, z których 2 skończyły się restartem kloca. Trochę śmiesznie, trochę strasznie. W któryś dzień tygodnia odpaliłem kampanię w COD i też zaliczył zwiechę. Jutro karta przychodzi to w końcu pogra się jak człowiek. ?

35h na liczniku 0 zwiech za to z 2-3 razy musialem wczytywac bo sie quest popsuł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BlindObserver napisał:

Pograłem w AC Valhalla i 5 zwiech konsoli, z których 2 skończyły się restartem kloca. Trochę śmiesznie, trochę strasznie. W któryś dzień tygodnia odpaliłem kampanię w COD i też zaliczył zwiechę. Jutro karta przychodzi to w końcu pogra się jak człowiek. ?

Pobrałem z 3h w AC:V i zero zwiech, ale w COD:CW były - na początku co kilka godzin, a ostatnio powiedzmy raz na 3 dni. Microsoft a dokładniej reprezentujący konsultanci twierdzą, że to wina wyłącznie COD'a i konsola jest sprawna... :hmm: Jak jest sprawna, to czemu po wgraniu beta firmware z insider huba było liczba zawieszeń z powiedzmy co 2h spadła do co 1 dziennie, a na najnowszym update do 1 na 3 dni? Pytam tylko retorycznie, bo wątpię by w tamtym czasie (na początku użytkowania) nagle Treyarch takie postępy w kodzie poczynił zwłaszcza że czytało się o zwiechach długo po tej sytuacji.. coś jest na rzeczy z MS. Ostatecznie dostałem poradę, by przestawić granie na full hd... podziękowalem.

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ODIN85 napisał:

A rt wyłączyłeś?

włączałem / wyłączałem / odinstalowywałem / doinstalowywałem / przeczesałem fora eng / de - i bez różnicy niestety.. 

jedyna poprawa jaka przyszła to nowy firmware do xsx (znacząco zredukowal liczbę zwiech) a wczesniej betka z insidera. Najbardziej awaryjnie wypadł pierwszy firmware xsx + cod po pierwszym updejcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mają mambę mam i ja :D 65` CX

 

6b60b79f792156cemed.jpg

Edytowane przez martingg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ktoś Ci pudło "wyściskał".. tv działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyściskał? Działa, sprawdzony w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wyściskał, spójrz na focię jak opakowanie ma "wciśniecie" od taśmy transportowej lub czegoś pokrewnego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, martingg napisał:

wszyscy mają mambę mam i ja :D 65` CX

Witaj w rodzinie "synu" ?

To teraz dopiero zacznie się prawdziwe giercowanie - gratki ?

26 minut temu, Bulsky napisał:

no wyściskał, spójrz na focię jak opakowanie ma "wciśniecie" od taśmy transportowej lub czegoś pokrewnego. 

 

Pudło i tak zaraz poleci do piwnicy ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bulsky napisał:

no wyściskał, spójrz na focię jak opakowanie ma "wciśniecie" od taśmy transportowej lub czegoś pokrewnego. 

 

to od pasów, sprawdzony w sklepie wszystko z nim ok, nie był po zwrocie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, martingg napisał:

to od pasów, sprawdzony w sklepie wszystko z nim ok, nie był po zwrocie.

To teraz jeszcze dobry soundbar albo głośniki z DOLBY ATMOS żeby wykorzystać w pełni możliwości nowego sprzętu ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

A jaki byś polecił?

Coś z oferty SAMSUNGA albo SONY 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

To teraz jeszcze dobry soundbar albo głośniki z DOLBY ATMOS żeby wykorzystać w pełni możliwości nowego sprzętu ?

 

nie no szanujmy się ;) soundbar nie istnieje w moim słowniku ;) mam stereo z ELAC FS 217

Edytowane przez martingg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, martingg napisał:

nie no szanujmy się ;) soundbar nie istnieje w moim słowniku ;) mam stereo z ELAC FS 217

Stereo świetne ale to nie zrobi takiego efektu. Jak Cię belka nie zadawala to czeka Cię spory wydatek na custom audio pod DOLBY ATMOS ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buduje dom tak będę miał swój pokój gemingowy tfuuuuuuuu tzn biuro do pracy nie duże bo 6,5m2 ale jednak swój kawałek podłogi dla siebie :D tam sobie wszxystko rozplamnuje i chociaz 4 satelity powiesze, kable w scianach, potem będę myślał nad centralnym bo suba wcisne. Teraz mi się tego nie chce robić kuć scian zeby kable pochowac ;) a 5.1 albo 7.1 to sobie zrobie w salonie do filmów i meczyków ❤️

anyway mam kumpla audiofila ktory ma stereo za 150 koła ~~ kiedyś bylismy na audioshow i był top sprzęt od paradigma za 200 koła ~~ z ciekawosci sobie usiedliśmy, to nie było słuchać suba, a nam zaczęły koszule drżeć od suba, tak nisko schodził, ze nie było szans go usłyszeć, a już działał :D niesamowite uczucie

Edytowane przez martingg
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, martingg napisał:

Buduje dom tak będę miał swój pokój gemingowy tfuuuuuuuu tzn biuro do pracy nie duże bo 8m2 ale jednak swój kawałek podłogi dla siebie :D 

To podstawa. Ja u siebie od tego zaczynałem ?

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro w temacie :D jakieś uwagi? zielone satelity, czerwone biurko, niebieskie klima, zółty TV, wejdzie 49-55 cali planuje jakis fajny wieszak i go sobie bede wysuwał, pod tv pod blatem sub na jakiejs półce żeby automatyczny odkurzacz mógł wjechać :D i jakoś tam planuje amplituner, chyba że jednak z braku miejsca wleci jednak jakis soundbar 5.1 niestety.

 

627fd5c33f156732.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bulsky napisał:

Pobrałem z 3h w AC:V i zero zwiech, ale w COD:CW były - na początku co kilka godzin, a ostatnio powiedzmy raz na 3 dni. Microsoft a dokładniej reprezentujący konsultanci twierdzą, że to wina wyłącznie COD'a i konsola jest sprawna... :hmm: Jak jest sprawna, to czemu po wgraniu beta firmware z insider huba było liczba zawieszeń z powiedzmy co 2h spadła do co 1 dziennie, a na najnowszym update do 1 na 3 dni? Pytam tylko retorycznie, bo wątpię by w tamtym czasie (na początku użytkowania) nagle Treyarch takie postępy w kodzie poczynił zwłaszcza że czytało się o zwiechach długo po tej sytuacji.. coś jest na rzeczy z MS. Ostatecznie dostałem poradę, by przestawić granie na full hd... podziękowalem.

Problem jest w tym, że przez te zwiechy to człowiek nie wie, czy to jest błąd oprogramowania, czy to jest błąd konsoli, czy może kloc to po prostu gówno. W jeden dzień mogłem sobie grać w Valhallę bez problemów, w drugi 5 zwiech. Na PC wiem od razu, czy karta jest uwalona, czy nie jest uwalona. Tutaj nie mam zielonego pojęcia, bo nie mam żadnego komunikatu. Poza tym pozdro z wykazaniem występowania losowego błędu przy zwrocie na gwarancję :E Wolę, jak mi się to po prostu spali, to będzie pewne, że padło.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, martingg napisał:

skoro w temacie :D jakieś uwagi? zielone satelity, czerwone biurko, niebieskie klima, zółty TV, wejdzie 49-55 cali planuje jakis fajny wieszak i go sobie bede wysuwał, pod tv pod blatem sub na jakiejs półce żeby automatyczny odkurzacz mógł wjechać :D i jakoś tam planuje amplituner, chyba że jednak z braku miejsca wleci jednak jakis soundbar 5.1 niestety.

 

Widzę że będzie "gralnia" tz. już się poprawiam pracownia z prawdziwego zdarzenia ?

A podobno granie na konsoli jest tanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, martingg napisał:

nie no szanujmy się ;) soundbar nie istnieje w moim słowniku ;) mam stereo z ELAC FS 217

no nareszcie ktoś normalny na tym forum...;)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Widzę że będzie "gralnia" tz. już się poprawiam pracownia z prawdziwego zdarzenia ?

A podobno granie na konsoli jest tanie ?

a nie jest? :D mogę grać i na głośnikach z TV ;) mi to aż tak nie przeszkadza. Ale dom raczej buduje się raz, a przynajmniej taki jest zamiar :D a tak to sobie jeszcze jakieś ip tv doinstaluje i bede sobie meczyki oglądał w samotni :D tfuu w biurze. Zresztą powoli zrobię sobie na razie kabelkoze w ścianach i tyle ;)

3 minuty temu, milekp napisał:

no nareszcie ktoś normalny na tym forum...;)

hyhyhy :D ale to stereo się zrobi 5.1 albo 7.1 prędzej czy później, co nie zmienia faktu, że ten ELAC jest bardzo przyjemny w stereo.

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martingg napisał:

a nie jest? :D 

W moim przypadku nie brado jak podliczę ile już wydałem 

3 minuty temu, martingg napisał:

mogę grać i na głośnikach z TV ;) mi to aż tak nie przeszkadza. 

Dopiero pisałeś coś o szanowaniu się ? To już lepiej słuchawki zakładać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

W moim przypadku nie brado jak podliczę ile już wydałem 

Dopiero pisałeś coś o szanowaniu się ? To już lepiej słuchawki zakładać

wszystko kwestia $, kable położę a potem będę myślał czy kupic sobie satelitki po 2000 za sztuke czy moze jednak kostkę położyć przed domem :D albo furtke zrobić a moze ogrodzenie by się przydało :D:D:D zresztą nie trzeba kupować do konsoli od razu OLEDa, z ciekawości porównam jak to wygląda bo mam buzetowego tcl ep680 50 cali w sypialni i tego OLEDa więc będę miał 1 do 1 porównanie ;)

Edytowane przez martingg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

To podstawa. Ja u siebie od tego zaczynałem ?

u mnie wszystko przede mną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...