Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, azgan napisał:

GTA V ma być ulepszone dla Next-Genów. W RDR2 wystarczyło by tylko odblokować FPS bo gra już wygląda świetnie i działa w natywnym 4K

Dolby Vision jest tylko dla VOD takich jak Netflix (co w sumie niczego nie zmienia bo każdy dobry TV już to ma dostępne od dawna z poziomu TV) w 2021 mają dodać dla gier ale o filmach z Blu-ray cisza więc trzeba będzie się zadowolić HDR10 tak jak na PS5.

Rozwiń temat jeśli mogę prosić

O czym dokładnie wie i co było w Forbsie?

https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2020/11/22/microsoft-fixes-xbox-series-x-4k-blu-ray-brightness-bug/?sh=6410d3e15670 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej za wprowadznie apki HBO GO by się wzięli, a nie za takie głupoty :P Tym bardziej, że dla regionu Ameryka Płd już działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dudzio napisał:

Lepiej za wprowadznie apki HBO GO by się wzięli, a nie za takie głupoty :P Tym bardziej, że dla regionu Ameryka Płd już działa.

Zaraz likwidują HBO go już się nie opłaca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, martingg napisał:

Zaraz likwidują HBO go już się nie opłaca ?

Nie likwidują tylko zmieniają GO na MAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, azgan napisał:

Nie likwidują tylko zmieniają GO na MAX

Co nie zmienia faktu ze sie nie oplaca :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, azgan napisał:

Nie likwidują tylko zmieniają GO na MAX

No czyli likwidują HBO go i będzie nowa apka hbo max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole zapytam, kto mial dluzej passa, giery od MS sa na stale i zmieniaja tylko te co dodaja czy moze zmieniaja wszystkie co jakis czas? bo sie zastanawiam co dalej ogrywac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Łatek bym się nie spodziewał.

Już zapowiedzieli jakiś czas temu "rozszerzoną" wersję GTA V (...)

Smart Delivery będzie pewnie jak darmowe weekendy Xbox Live Gold na X360 (miały być co tydzień, były ze 2 razy w roku), Jeśli tfurcy nie muszą robić to za darmo nie chcą, szczególnie ci najbardziej pazerni z Rockstar. Więc znowu wydadzą odgrzewany kotlet z września 2013 (zamiast GTA VI), owszem znakomita gra, ale nie na 7 lat. Łatki to niedokładnie Smart D, ale podobnie, bo muszą je robić za darmo, więc wolą sprzedać. Teraz wygląda, że będą wydawać okrojone zmiany. Chyba coś z Control (chyba ta gra) kombinują, ta z Game Pass bez ulepszeń, a grubo płatna z nimi.

Choć nie będzie tak źle jak u szczęśliwych fanbojów Sony gdzie DC to było dno nie warte kupna, bo premierowe PS2 za 1200 zł miało oferować gry wyglądające jak filmy, a skok z PSX na PS2 miał być większy niż z 2D do 3D. Oszustwa bardzo paskudne, ale fanboje to fanboje, DC nie kupili, a na PS2 nie byli źli.

@adask0lepiej patrzeć co usuwają, najlepiej codziennie (ok. 14 dni później koniec) i grać w co chcesz. Gry od MS i EA są dość bezpieczne (jedynie nowa FIFA zastąpi starą). Inne wypadają ni z tego nie z owego, obecne rekordy to GTA V i RDR2 po równo 4 miesiące. Miał wypaść Batman AK, ale wycofali, tak samo z Dishonored 2. Nie ma reguły, może być 4 mies może być 2 lata itp. Dlatego jeśli wycofują coś co chcę ograć to rzucam wszystko, 14 dni starczy.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sino napisał:

Smart Delivery będzie pewnie jak darmowe weekendy Xbox Live Gold na X360 (miały być co tydzień, były ze 2 razy w roku), Jeśli tfurcy nie muszą robić to za darmo nie chcą, szczególnie ci najbardziej pazerni z Rockstar. Więc znowu wydadzą odgrzewany kotlet z września 2013 (zamiast GTA VI), owszem znakomita gra, ale nie na 7 lat. Łatki to niedokładnie Smart D, ale podobnie, bo muszą je robić za darmo, więc wolą sprzedać. Teraz wygląda, że będą wydawać okrojone zmiany. Chyba coś z Control (chyba ta gra) kombinują, ta z Game Pass bez ulepszeń, a grubo płatna z nimi.

Choć nie będzie tak źle jak u szczęśliwych fanbojów Sony gdzie DC to było dno nie warte kupna, bo premierowe PS2 za 1200 zł miało oferować gry wyglądające jak filmy, a skok z PSX na PS2 miał być większy niż z 2D do 3D. Oszustwa bardzo paskudne, ale fanboje to fanboje, DC nie kupili, a na PS2 nie byli źli.

@adask0lepiej patrzeć co usuwają, najlepiej codziennie (ok. 14 dni później koniec) i grać w co chcesz. Gry od MS i EA są dość bezpieczne (jedynie nowa FIFA zastąpi starą). Inne wypadają ni z tego nie z owego, obecne rekordy to GTA V i RDR2 po równo 4 miesiące. Miał wypaść Batman AK, ale wycofali, tak samo z Dishonored 2. Nie ma reguły, może być 4 mies może być 2 lata itp. Dlatego jeśli wycofują coś co chcę ograć to rzucam wszystko, 14 dni starczy.

Tzn, mam spore zaleglosci, dopiero 1 gre ogralem, ale tylko sama kampanie, a gdzie dodatkowe misje itp :-D:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, adask0 napisał:

A tak w ogole zapytam, kto mial dluzej passa, giery od MS sa na stale i zmieniaja tylko te co dodaja czy moze zmieniaja wszystkie co jakis czas? bo sie zastanawiam co dalej ogrywac :D

Zmieniają się, różnie jest jakieś info wcześniej, był np rdr2 na kilka miesięcy jakoś i zniknął

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na znikające gry z GP jest pewien sposób, ale działa tylko na singla. Jeśli ktoś nie zdąży ograć jakiegoś tytułu w 14dni to wystarczy odpiąć się od internetu i grać tylko offline - wiem, dla niektórych to opcja nie do przyjęcia ale działa, a przynajmniej nie było problemu jakieś pół roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mateusz31 napisał:

Na znikające gry z GP jest pewien sposób, ale działa tylko na singla. Jeśli ktoś nie zdąży ograć jakiegoś tytułu w 14dni to wystarczy odpiąć się od internetu i grać tylko offline - wiem, dla niektórych to opcja nie do przyjęcia ale działa, a przynajmniej nie było problemu jakieś pół roku temu.

Na XsX zdaje się musisz być online żeby włączyć gre jakąkolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, martingg napisał:

Na XsX zdaje się musisz być online żeby włączyć gre jakąkolwiek.

Na xone nie było problemu z grą offline, testowałem końcem listopada jeszcze zanim opchnąłem SADa. Jeśli zrobili jak piszesz to leci wielki minus dla MS, nie w każdym miejscu ma się możliwość podpięcia konsoli do internetu.

Edytowane przez Mateusz31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, martingg napisał:

Na XsX zdaje się musisz być online żeby włączyć gre jakąkolwiek.

Nie trzeba miec podlaczenia do neta akurat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, adask0 napisał:

Nie trzeba miec podlaczenia do neta akurat :)

AC Valhalla nie chciał zdaje się odpalić bez neta. Mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XSX wystawiony na sprzedaż. Jestem ciekawy, jak szybko ktoś się zgłosi. Jakby to było PS5 to pewnie bym długo nie czekał :E 

Tak sobie porównywałem pada do XONE i tego od XSX i szczerze mówiąc, to ten pierwszy jest dla mnie wygodniejszy. Ta szorstka powłoka w nowym modelu mi mocno męczy palce. Wadą tego starego jest to, że trzeszczy, ale ten nowy pewnie też będzie po kilku latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, martingg napisał:

Na XsX zdaje się musisz być online żeby włączyć gre jakąkolwiek.

Chyba tylko przy pierwszej instalacji/aktywacji tak jest a później można już grać offline 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, BlindObserver napisał:

XSX wystawiony na sprzedaż. Jestem ciekawy, jak szybko ktoś się zgłosi. Jakby to było PS5 to pewnie bym długo nie czekał :E 

Tak sobie porównywałem pada do XONE i tego od XSX i szczerze mówiąc, to ten pierwszy jest dla mnie wygodniejszy. Ta szorstka powłoka w nowym modelu mi mocno męczy palce. Wadą tego starego jest to, że trzeszczy, ale ten nowy pewnie też będzie po kilku latach.

Co kto woli, mam chropowaty specjalny od X1 i standardowy od XsX chropowaty też, nie chciałbym nigdy więcej pada bez tego chropowatego czegoś :) Dużo lepiej leży w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wymagających jest Elite Series 2

mi wystarcza ten od XOX/XSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał w watch dogs legion na XsX? Warto? Nigdy nie grałem w zadnego WD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, martingg napisał:

Ktoś grał w watch dogs legion na XsX? Warto? Nigdy nie grałem w zadnego WD

Nie warto, słaba gra po Mafii będzie tylko rozczarowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Nie warto, słaba gra po Mafii będzie tylko rozczarowany 

Mam jeszcze AC Origin, Shadow Tomb Raider do ogrania to poczekam aż stanieje i dam mu szansę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft+ trafi do oferty Xbox Game Pass? Mocne plotki o działaniach Microsoftu https://www.ppe.pl/news/153070/ubisoft-trafi-do-oferty-xbox-game-pass-mocne-plotki-o-dzialaniach-microsoftu.html

Taki "dekoder" do gier Microsoftu, EA i Ubi w ramach XGPU  (jednego abo.) ?

Taa wiem że to narazie tylko plotki ale podoba mi się ten pomysł 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Dla wymagających jest Elite Series 2

mi wystarcza ten od XOX/XSX

Fajny ten Elite S2. Aż się boję spytać ile kosztuje ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Sipap napisał:

Fajny ten Elite S2. Aż się boję spytać ile kosztuje ?.

Dużo i nie jest tego warty :D 

XSX już sprzedane, więc jednak kupują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...