Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem ponad godzinkę u kumpla i muszę powiedzieć, że immortals to zaskakująco dobra gra, ale ja też bardzo lubię Zeldę. Jest sporo oldschoolowych łamigłówek co nie każdemu się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tu bo więcej osób tu zagląda :D kupiłem AC Origin pl cz hu na okładce a w grze sam ENG i RUS, ktoś podmienił płyty zapewne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo funkcji Auto HDR. Gram w remaster pierwszego Bioshocka i działa to zaskakująco dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, BlindObserver napisał:

 

Mam już GPU, 

Jakie dorwałeś ? :-) 3080?

W dniu 28.12.2020 o 19:14, azgan napisał:

Dla wymagających jest Elite Series 2

mi wystarcza ten od XOX/XSX

Ja mam pierwszą wersję. Nigdy więcej. Szkoda kasy. Lepiej się gra na nowym padzie od xsx. U mnie elite poszedł na kabel do pc. Przeszedłem na nim Cyberpunk na PC :-) Nie potrafię jeździć na klawiaturze:-) :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eagle napisał:

Jakie dorwałeś ? :-) 3080? 

W tej generacji lecę na średniaku, wziąłem RTX 3060 Ti. Wyleczyłem się z najwyższej półki xD

Klockowe exy (hehe) ogram na kompie, a później kupię pewnie PlayStation 5 Slim albo nowego Switcha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-ABCF836-BFA6-4-BDF-9728-1-B181-CC57-B4

Nowy WD nawet mi się podoba poza oczywistością jaką jest tragiczny model jazdy. Grafika dla mnie sztosik, szczególnie nocą w deszczu gdy swoje robi RT. Niestety jest jakiś problem z zewnętrznymi krawędziami samochodów w nocy i w deszczu. Tak jakby żyją własnym życiem, tak jak zaznaczone na screenie. Wygląda to naprawdę okropnie. Próbowałem coś korygować ustawieniami TV, ale nic to nie daje.
 

Chyba ze to tylko u mnie tak :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2020 o 14:55, mURdOcK napisał:

Niestety Netflix jest popsuty na xboxie od samego początku. Od 3 lat nic z tym nie zrobili i cały czas wymusza domyślny tryb HDR w samej aplikacji. Dlatego oglądam tylko na aplikacji w TV, bo nie chce mi się za każdym razem wyłączać HDR na xboxie, jak oglądam seriale lub filmy bez HDR.

Natywna aplikacja w TV to zawsze najlepszy wybór. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w menu da się sprawdzić jakie gry w ramach Games with Gold przypisaliśmy do konta od założenia konta? W PS4 była biblioteka specjalna zakładka PS+ i tam można było podejrzeć swoje gry w ramach abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Bibliotece? Zdaje się widąć "Gry" czyli te które są przypisane do konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Dudzio napisał:

Gdzie w menu da się sprawdzić jakie gry w ramach Games with Gold przypisaliśmy do konta od założenia konta? W PS4 była biblioteka specjalna zakładka PS+ i tam można było podejrzeć swoje gry w ramach abonamentu.

Gry i aplikacje - Pełna biblioteka i tam masz zakładkę - Games with gold.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Jak działa Game Pass Ultimate w stosunku do gier, które znikają z tej usługi? Czy jak mam pobraną grę na dysk, a zniknie z usługi, to mogę dalej w nią grać?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz w nią grać*.

*chyba, że przed jej usunięciem z katalogu Game Passa odłączysz Internet od konsoli. Do pierwszego ponownego połączenia z siecią gra będzie dostępna.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Maledict napisał:

Natywna aplikacja w TV to zawsze najlepszy wybór. 

Dokładnie zwłaszcza że appki są optymalizowane pod procesor w TV. Ludzie kupują drogie TV z topowymi procesorami a i tak odpalają "protezy" z konsoli ?. O ile jestem w stanie zrozumieć oglądanie filmów Blu-ray z płyt to tej patologi z appkami na konsoli nie ogarniam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

28 minut temu, azgan napisał:

Dokładnie zwłaszcza że appki są optymalizowane pod procesor w TV. Ludzie kupują drogie TV z topowymi procesorami a i tak odpalają "protezy" z konsoli ?. O ile jestem w stanie zrozumieć oglądanie filmów Blu-ray z płyt to tej patologi z appkami na konsoli nie ogarniam.

Hmm, szczerze mówiąc z XSX zarówno YT, jak i Netflix działa lepiej, szybciej, stabilniej i płynniej niż na TV Sony XF9005. Jedyny mankament, to jak pisałem wcześniej, że dla treści SDR trzeba wyłączyć DV w opcjach XSX, bo w TV się nie da. Jak to byłoby zrobione z automatu, to byłoby już totalnie odlotowo. Dodatkowo Netflix na XSX z DV działa o niebo lepiej, nie rozświetla tak mocno napisów i bieli, jak apka od TV, jest po prostu zauważalnie lepiej. A mam na tym punkcie obsesję, także wiem, co mówię. Dodatkowo ten model nie ma eARC i do dupy jest Atmos z TV w kanale zwrotnym, niż w apce od XSX.

Akurat mało oglądam treści SDR z Netflixa, a większość seriali nowych i filmów ma już DV i DA. Co do YT, to też nie ma porównania w TV przy wejściu w jakiekolwiek ustawienia, menu, nawigacje, pełno dropsów i nie odtwarza treści, a na XSX nie ma takiego problemu. Tu i tu jest HDR, także YT również na XSX wygrywa.

VLC, Kodi nie testowałem jeszcze, VLC tnie jak szalone filmy na TV, nie wiem, jak na XSX.

Może jakbym miał model z tego roku XH z HDMI 2.1 i nowszym CPU, eARC, to byłoby tak samo jak na XSX, póki co XSX wygrywa zdecydowanie w tych dwóch aplikacjach.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, VAMET napisał:

Hmm, szczerze mówiąc z XSX zarówno YT, jak i Netflix działa lepiej, szybciej, stabilniej i płynniej niż na TV Sony XF9005.

Miałem tego Soniaka i to wina tego TV niestety lubi on zamulać na Android (wina słabego procesora w nowszych modelach Bravia to poprawili). Trzeba było kupić np. Samsunga na Tizen to byś szybko zmienił zdanie.

PS>Dobrej zabawy Panowie i szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

4 minuty temu, azgan napisał:

Miałem tego Soniaka i to wina tego TV niestety lubi on zamulać na Android (wina słabego procesora w nowszych modelach Bravia to poprawili). Trzeba było kupić np. Samsunga na Tizen to byś szybko zmienił zdanie.

PS>Dobrej zabawy Panowie i szczęśliwego nowego roku.

Wyznacznikiem był HDR i peak ponad 1000 nitów, XG (2019) i XH (2020) nie udało się przebić XF (2018), ogólnie jakość do ceny w stosunku do obecnego modelu, to uważam, że XF bije XG. XF dostał nawet Androida 9 w listopadzie ;) Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego TV, co nie zmienia faktu, że XSX w tych dwóch aplikacjach jest po prostu lepszy niż apka w TV. Myślałem o Samsungu, bo byłem tylko Samsungowcem w TV, jak w kwestii konsol PlayStationowcem, ale w tym roku jak widać zmieniłem barwy w TV na Sony i konsolach na MS :P Przez Ciebie tak w ogóle, masz w tym swój udział :P

Jeszcze jakby Kodi w XSX działało tak jak w NVIDIA SHIELD 2019 Pro, to chyba bym się posiusiał ze szczęścia ;)

...wsio tego, co sobie sami życzycie, tylko bez przesady! :D

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2020 o 21:13, azgan napisał:

 

Czekam z niecierpliwością . Pierwszy był świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Sony XE9005 i szybkość działania systemu była tragiczna. 

Clouding, bleeding, kiepska czerń. Szybko pozbyłem się tego dziadostwa 

5 godzin temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Wyznacznikiem był HDR i peak ponad 1000 nitów, XG (2019) i XH (2020) nie udało się przebić XF (2018), ogólnie jakość do ceny w stosunku do obecnego modelu, to uważam, że XF bije XG. XF dostał nawet Androida 9 w listopadzie ;) Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego TV, co nie zmienia faktu, że XSX w tych dwóch aplikacjach jest po prostu lepszy niż apka w TV. Myślałem o Samsungu, bo byłem tylko Samsungowcem w TV, jak w kwestii konsol PlayStationowcem, ale w tym roku jak widać zmieniłem barwy w TV na Sony i konsolach na MS :P Przez Ciebie tak w ogóle, masz w tym swój udział :P

Jeszcze jakby Kodi w XSX działało tak jak w NVIDIA SHIELD 2019 Pro, to chyba bym się posiusiał ze szczęścia ;)

...wsio tego, co sobie sami życzycie, tylko bez przesady! :D

Z poważaniem

Miałem Sony XE9005 i szybkość działania systemu była tragiczna. 

Clouding, bleeding, kiepska czerń. Szybko pozbyłem się tego dziadostwa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet zastanawiałem się nad tym padem dopóki nie zobaczyłem, że on działa jedynie przewodowo. No urwa kto w 2021 roku gra jeszcze na kablu :szczerbaty:

Ja wiem, że wtedy unika się tej stresującej sytuacji, że nagle w momencie gdy mamy zadać decydujący cios bossowi to nagle kontroler się wyłącza, no ale szanujmy się, mnie w ciągu mojej całej przygody z konsolami, czyli od pierwszego Xboxa zdarzyło się to chyba raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybieracie w ustawieniach obrazu na konsoli w parametrach: głębia kolorów i przestrzeń kolorów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...