Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to wina konsoli czy gry, ale mam problem z Fifą 21. Gram już od dobrych 3 tygodni i wszystko było elegancko, aż dziś gdy gram to jest taka zielona poświata przy zawodnikach, sprawdzałem inne gry to wszystko jest w porządku. Ktoś wie gdzie może leżeć problem, wszystko było ok, aż nagle jakby grafika zaczęła szwankować. :(

EDIT: 

Do usunięcia, wina leżała po stronie telewizora, stary dziad już nie wytrzymuje. 

Edytowane przez Sidthekid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

Kontroler do Xbox Series X z funkcjami DualSense? Microsoft nie wyklucza takiej opcji https://www.benchmark.pl/aktualnosci/microsoft-wkrotce-moze-usprawnic-kontroler-do-xsx.html

Ja tam jestem ciekawy jak tam dlugo przezyje pad do ps5, ostatnio jakies tam filmiki byly ze konstrukcja licha :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby narzekaly na forum kumplowi po miesiącu jeden padł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poproszę o więcej tak wyglądających gier na Next-Geny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

Poproszę o więcej tak wyglądających gier na Next-Geny 

deja vu? Dla mnie na pierwszy ogląd to taka Valhalla bis z podrasowanymi efektami i elementami fantasy... Ale ograłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efektów cząsteczkowych, blooma i pewnie innych efektów jest na tych urywkach gameplayu tyle, że w sumie momentami nie wiadomo co się dzieje na ekranie.

No i chyba w sumie nadal nie wiadomo, czy to jest MMO, MMO z trybem single (?), czy jeszcze jakaś inna mieszanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

 

Poproszę o więcej tak wyglądających gier na Next-Geny 

Crimson Desert obowiązkowo wleci na XSX i PC!  Już Black Desert pięknie wygląda, ale to co zobaczyłem w Crimson Desert rozwaliło mi beret! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Camil666 napisał:

Efektów cząsteczkowych, blooma i pewnie innych efektów jest na tych urywkach gameplayu tyle, że w sumie momentami nie wiadomo co się dzieje na ekranie.

No i chyba w sumie nadal nie wiadomo, czy to jest MMO, MMO z trybem single (?), czy jeszcze jakaś inna mieszanka.

Coś tam wiadomo 

 

13 godzin temu, kubikolos napisał:

Crimson Desert obowiązkowo wleci na XSX i PC!  Już Black Desert pięknie wygląda, ale to co zobaczyłem w Crimson Desert rozwaliło mi beret! 

Też mam zamiar ograć na premierę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Coś tam wiadomo 

 

Też mam zamiar ograć na premierę ?

Ja wiem co to jest za gra. Dużych różnic względem Black Desert raczej nie będzie. Graficznie rozwali system. W Black Desert gram nadal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, martingg napisał:

Ktoś wie gdzie dostępne są golasy Xsx

ja kupilem w ME ale widzialem tez w MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kilka dni temu stałem się posiadaczem XSX ;) Konsola faktycznie sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenie, ograłem już Tetris Effect, Call of the Sea i Katana Zero. Jutro zabieram się za dlc do Gears 5. Nie było wielkich hitów AAA na premierę, ale cały czas pojawiają się nowe mniejsze gry (i co najlepsze jak ktoś ma wykupiony GP to dostaje to wszystko za "darmo"). Już niedługo Cyber Shadow i The Medium, a ja mam jeszcze do ogrania zaległe indyki z grudnia :D   

Zmieniłem zdanie i jak dla mnie ta konsola z abonamentem GP to na tę chwilę jedyny słuszny wybór (na PC też niby jest Game Pass, ale aplikacja działa tragicznie i zamiast cieszyć się z gier to człowiek się tylko denerwuje, bo zawsze są jakieś problemy). Moje zamówione PS5 finalnie trafi do brata, a ja na spokojnie poczekam sobie na wersję Slim (i większą liczbę exów).

 

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, voltq napisał:

ja kupilem w ME ale widzialem tez w MM

Też brałem XBOX SERIES X z Media Expert i mogę polecić ten sklep 

 

12 godzin temu, esef napisał:

Kilka dni temu stałem się posiadaczem XSX ;) Konsola faktycznie sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenie, ograłem już Tetris Effect, Call of the Sea i Katana Zero. Jutro zabieram się za dlc do Gears 5. Nie było wielkich hitów AAA na premierę, ale cały czas pojawiają się nowe mniejsze gry (i co najlepsze jak ktoś ma wykupiony GP to dostaje to wszystko za "darmo"). Już niedługo Cyber Shadow i The Medium, a ja mam jeszcze do ogrania zaległe indyki z grudnia :D   

Zmieniłem zdanie i jak dla mnie ta konsola z abonamentem GP to na tę chwilę jedyny słuszny wybór (na PC też niby jest Game Pass, ale aplikacja działa tragicznie i zamiast cieszyć się z gier to człowiek się tylko denerwuje, bo zawsze są jakieś problemy). Moje zamówione PS5 finalnie trafi do brata, a ja na spokojnie poczekam sobie na wersję Slim (i większą liczbę exów).

 

 

 

Szanuje takie opinie i nawet mnie zaskoczyłeś tą zmianą zdanie na temat nowego XBOX'a SERIES ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kubikolos napisał:

Ja wiem co to jest za gra. Dużych różnic względem Black Desert raczej nie będzie. Graficznie rozwali system. W Black Desert gram nadal. 

No proszę, nie wiedziałem ?

A jak już jesteśmy przy temacie BDO

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

No proszę, nie wiedziałem ?

A jak już jesteśmy przy temacie BDO

 

Spędziłem godzinę i 43 minuty w kreatorze postaci... :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, martingg napisał:

Dobra alternatywa dla obecnego RTX 3060Ti, którego w rozsądnej cenie nie można dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doamdor napisał:

Dobra alternatywa dla obecnego RTX 3060Ti, którego w rozsądnej cenie nie można dostać.

RTX3060Ti to sama karta graficzna a gdzie cała reszta w tej cenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

RTX3060Ti to sama karta graficzna a gdzie cała reszta w tej cenie ??

Jedynie GPU do szczęścia mi brakuje, ale prędzej na konsoli zagram, niż na Ampere. :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wersja kolorystyczna pada od XS

973812298.jpg

Xbox-Pulse-Red-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Shock Blue i wygląda świetnie :) Czerwony taki sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...