Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że chodzi tu bardziej o fakt, że ktoś może nie znać całego katalogu gierek XBGP i zastanawiać się nad jakąś grą podczas dyskusji o danym tytule i wtedy wjeżdża ktoś cały na biało z informacją, że tytuł X jest przecież „za darmo” w XBGP. Tak to widzę. No przecież nikt za darmo samego abo nie ma. Chyba :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko i wyłącznie pokłosie haseł marketingowych i wyprania ludziom mózgu przez wpajany nam od lat stek bzdur w stylu "płacąc abonament 40 zł, rozmowy i smsy masz za darmo". No i wszyscy teraz myślą, że rozmowy są za darmo.

To jest po prostu majstersztyk, który utrwalił się podświadomie u wielu osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, milekp napisał:

to jest tylko i wyłącznie pokłosie haseł marketingowych i wyprania ludziom mózgu przez wpajany nam od lat stek bzdur w stylu "płacąc abonament 40 zł, rozmowy i smsy masz za darmo". No i wszyscy teraz myślą, że rozmowy są za darmo.

To jest po prostu majstersztyk, który utrwalił się podświadomie u wielu osób.

dla mnie 70zł za rok gpu to jest jak za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, martingg napisał:

dla mnie 70zł za rok gpu to jest jak za darmo ;)

Ciekaw jestem ile osób w skali całego GamePass'a płaci pełną miesięczną kwotę, a ile korzysta z promocji albo zakłada nowe konta, żeby wyrwać GP taniej.

W pewnym momencie na pewno MS coś z tym zrobi, bo w grę wchodzi spora kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sino napisał:

Podawałem już najlepszą stronę do osiągnięć: https://www.trueachievements.com/game/Mafia-Definitive-Edition/achievements

Nie grałem w Mafię, nie śpieszy mi się. Z tego co widzę statystyki są absurdalne, te wyniki po 100% - niemożliwe, w żadnej innej grze tak nie ma, część graczy włącza gry na kilka minut, ba mi się włączyła 1 przy zalogowanych 3 profilach. Zwykle pierwsze osiągnięcia mają po 70-80% i szybko spada, tak więc te kilka po 100% to musi być glitch.

Ponadto grając czasem osiągnięcia potrafią nie wskoczyć od razu. W jakiejś się męczyłem pół godziny, kilka razy zrobione i dopiero po pół godziny komunikat, że zdobyłem pół godziny temu. Ale na szczęście to bardzo rzadkie przypadki (zapewne z winy serwera MS - rzadkie awarie).

No dobra, zacząłem grę od nowa na próbę i po pierwszej misji (trwa 5 minut) nic nie wpadło. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Camil666 napisał:

Ciekaw jestem ile osób w skali całego GamePass'a płaci pełną miesięczną kwotę, a ile korzysta z promocji albo zakłada nowe konta, żeby wyrwać GP taniej.

W pewnym momencie na pewno MS coś z tym zrobi, bo w grę wchodzi spora kasa.

nie wiem, pewnie mają jakieś statystyki, u nas jednak sporo osób robi na "promocjach" na zachodzie czy takie 15$ miesiąc dla nich to majątek? Wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę po znajomych to większość ma po prostu podpiętą subskrypcję i płaci co miesiąc.

Ja tam ile by nie kosztowało wolę przycebulić na pepperku :)

Z tym, że cebula light - bez zakładania nowych kont itd. - po prostu wyszukuję okazje na przedłużenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 3x 12msc gold live z turcji za 380 pln i zrobilem konwersje na gpu za 4zł, a ze złożyłem się z kumplem to wyszło nam po 200 za 3 lata gpu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, martingg napisał:

ja kupilem 3x 12msc gold live z turcji za 380 pln i zrobilem konwersje na gpu za 4zł, a ze złożyłem się z kumplem to wyszło nam po 200 za 3 lata gpu

Tutaj z kolei ciekaw jestem czy i kiedy MS się zdecyduje w końcu połączyć Live i GamePass. Podobnie Sony z PSPlus i PSNow, ale w nich problem jest większy bo PSNow nie ma we wszystkich krajach.
Miałoby to sens IMO - jeden abonament, prostsza obsługa. Nie wydaje mi się, żeby odsetek ludzi, którzy opłacają Live, a nie opłacają GP był jakoś szczególnie wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam chyba więcej osób które mają live, a nie mają GPU, mimo że często konwersja to 4zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Camil666 napisał:

Tutaj z kolei ciekaw jestem czy i kiedy MS się zdecyduje w końcu połączyć Live i GamePass

Game pass ultimate to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Game pass ultimate to co?

Faktycznie, zapomniałem, że Ultimate zawiera Live. My bad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Grał z Was ktoś w Immortals Fenyx Rising? Warte to jest 149 zł?

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, martingg napisał:

dla mnie 70zł za rok gpu to jest jak za darmo ;)

to jest "jak za darmo" a nie za darmo. ;)

Dla niektórych apartament w Dubaju za 20 mln dolarów jest jak za darmo, co nie znaczy, że jest za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówimy o przyziemnej kwocie dostępnej dla kowalskiego 4-70-100zł na rok czy tam 3 msc a ty mi tutaj z 20mln :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2021 o 10:10, martingg napisał:

A nie wynika to bardziej z faktu, iż rozwój procesorów trochę "leży" przez tyle lat? I tak naprawdę poza dodawaniem obecnie ilości rdzeni itp. wiele się nie dzieje tzn. przeskok z Ryzena 2 na 3, to nie jest przeskok jakości rzędu 50%, no a te 15 lat temu to trochę inaczej jednak wyglądało. Tak strzelam, znawcą nie jestem. ;)

Wynika z byle jakiego rozwoju CPU po Sandy Bridge i tego, że Xbox 360 dostał niesamowicie szybki CPU jak na 2005. Kto z was w 2005 miał 3 rdzenie 6 wątków 3.2 GHz? Bo ja nikogo takiego nie znam, jedyne co niektórzy w 2005 mieli lepiej niż 360-tka, to RAMu mogli mieć więcej - np. 1 GB DDR2 oraz 256 MB na karcie. ?

Problem także w tym, że część społeczności graczy nie rozumie tego i zachowuje się jak gdyby skok w wydajność CPU między One, a Series X był jakiś ogromny, podczas gdy obiektywnie patrząc nie jest. A pomiędzy 360 i One prawie w ogóle nie ma postępu (obniżyli częstotliwość i usunęli SMT). Między 1971, a 2011 wydajność/cena CPU podwajała się co 18 miesięcy i dlatego po 40 latach była 100 000 000 krotnie wyższa. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Camil666 napisał:

Ciekaw jestem ile osób w skali całego GamePass'a płaci pełną miesięczną kwotę, a ile korzysta z promocji albo zakłada nowe konta, żeby wyrwać GP taniej.

W pewnym momencie na pewno MS coś z tym zrobi, bo w grę wchodzi spora kasa.

Będziemy się martwić jak zrobią a teraz to ludzie potrafią mieć zrobiony zapas na 3 lata więc raczej odległy temat 

18 godzin temu, Sipap napisał:

Wyczailem swietną gierkę: Man Of Medan. Ładna grafika, świetna fabuła , trzyma w napięciu. Już pare razy podskoczyłem zaskoczony podczas rozgrywki. 
Niestety gra nie ma języka polskiego, nawet napisów . Ale jak choć trochę zna się angielski , można grać bez większych problemów. Polecam spróbować. Gra jest dostępna za free na game pasie.

W wolnej chwili obadam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak działa odkąd pamiętam i jakos MS się nie garnie do rozwiązania problemu, oby go nie rozwiązali ;) wystarczy wyłączyć konwersje 1:1 live na gpu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies porownanie graficzne jako iz fps mnie lotto? szkoda ze ta gra mnie tak wynudzila yhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, martingg napisał:

to tak działa odkąd pamiętam i jakos MS się nie garnie do rozwiązania problemu, oby go nie rozwiązali ;) wystarczy wyłączyć konwersje 1:1 live na gpu i tyle.

Działają jak diler - pierwsza dawka za grosze, aby tylko człowieka uzależnić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...