Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z vpn to 30s zabawy, najtaniej wychodzi kupić 3x live za 120-130 zł i zrobić konwersję na GPU wyjdzie koło 400 za 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, LJ19 napisał:

Cebula cebulą i ja rozumiem januszowanie, ale jako nowy użytkownika XSX zastanawiam się, do czego takie coś nas doprowadzi.

Do bana :) Ale MS jest mało chętny i bardzo powolny (nie jak Sony z PS+ Collection). Przypomnę, że jeszcze nie zbanował tych co ukradli nowego COD-a. Za kradzione karty kredytowe banował dopiero po 2 latach, podobnie za piraty, aż sobie odpuścił.

Tutaj dopuścili się oszustwa i kradzieży na szkodę firmy Pringles. W regulaminie macie co wolno zrobić i komu się należy, a tu kradli kody z półki (czyli nie kupili puszki! spisali dane na szkodę innej osoby, w dodatku wolno kupić max 2 kody Passa na osobę). Jeśli więc robić nadużycia to tylko legalne, np. Microsoft jawnie i celowo dopuszcza konwersję Golda na Ultimate, jest to nadużycie by tak tanio, no ale legalne, żadnych reguł nie łamie. Zaś ukraść komuś kod z puszki nie kupując jej, no za to dawałbym bany, nie dość że Pringles nie zarobiło to ma też reklamacje od okradzionych osób (jeśli mają dane puszka - kod to MS łatwo może zbanować złodzieja).

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do Was takie pytanie i gorąca prośbę.

Czy ktoś z Was wie może kiedy ma wyjść Everwild?

Wyczekuję z utęsknieniem tego EX'a Microsoftu ale od zapowiedzi zrobiła się cisza  

Jest szansa że zagram w to jeszcze w 2021 roku??

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sino napisał:

Tutaj dopuścili się oszustwa i kradzieży na szkodę firmy Pringles. W regulaminie macie co wolno zrobić i komu się należy, a tu kradli kody z półki (czyli nie kupili puszki! spisali dane na szkodę innej osoby, w dodatku wolno kupić max 2 kody Passa na osobę). Jeśli więc robić nadużycia to tylko legalne, np. Microsoft jawnie i celowo dopuszcza konwersję Golda na Ultimate, jest to nadużycie by tak tanio, no ale legalne, żadnych reguł nie łamie. Zaś ukraść komuś kod z puszki nie kupując jej, no za to dawałbym bany, nie dość że Pringles nie zarobiło to ma też reklamacje od okradzionych osób (jeśli mają dane puszka - kod to MS łatwo może zbanować złodzieja).

Serio ludzie zaczęli kraść kody z puszek chipsów bez ich kupowania? 

Nie wyczytywałem się, ale myślałem, że to nie dzieje się kosztem innych, którzy uczciwie kupią produkt.

No to już nie jest cebulowanie, ale jawne świństwo.

2 godziny temu, martingg napisał:

Z vpn to 30s zabawy, najtaniej wychodzi kupić 3x live za 120-130 zł i zrobić konwersję na GPU wyjdzie koło 400 za 3 lata

30 sekund? Nie trzeba mieć wykupionego vpna? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, LJ19 napisał:

Serio ludzie zaczęli kraść kody z puszek chipsów bez ich kupowania? 

Nie wyczytywałem się, ale myślałem, że to nie dzieje się kosztem innych, którzy uczciwie kupią produkt.

No to już nie jest cebulowanie, ale jawne świństwo.

Świństwo? To się inaczej nazywa - zwykłe złodziejstwo.

1 godzinę temu, azgan napisał:

Panowie mam do Was takie pytanie i gorąca prośbę.

Czy ktoś z Was wie może kiedy ma wyjść Everwild?

Wyczekuję z utęsknieniem tego EX'a Microsoftu ale od zapowiedzi zrobiła się cisza  

Jest szansa że zagram w to jeszcze w 2021 roku??

Nic nie wiadomo odnośnie daty premiery. Ja bym prędzej obstawiał 2022. Może Rare w końcu wróci na właściwe tory. Sea of Thieves pokazało, że jeszcze gry potrafią jednak robić.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Nic nie wiadomo odnośnie daty premiery. Ja bym prędzej obstawiał 2022. Może Rare w końcu wróci na właściwe tory. Sea of Thieves pokazało, że jeszcze gry potrafią jednak robić.

Podoba mi się plastyka i warstwa artystyczna mimo że nie jestem jakimś wielkim fanem "kreski" tak tutaj Everwild zwrócił moją uwagę. Wygląda na coś innego od tytułów które zazwyczaj ogrywam i nie wiem czy pasuje tutaj określenie świeżego? Tak czy siak dzięki piękne za odp. ?

PS>

Kszyrztow korzystając z okazji chciałem poznać Twoje zdanie (jeśli jakieś oczywiście masz ?) odnośnie Avowed

Domyślam się że tego tytułu od Microsoftu też nie ma co się spodziewać szybciej niż przed 2022?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LJ19 napisał:

Serio ludzie zaczęli kraść kody z puszek chipsów bez ich kupowania? 

Nie wyczytywałem się, ale myślałem, że to nie dzieje się kosztem innych, którzy uczciwie kupią produkt.

No to już nie jest cebulowanie, ale jawne świństwo.

30 sekund? Nie trzeba mieć wykupionego vpna? 

Robili foty i zmieniali ostatnie 4 cyfry i tak cisnęli ;)

 

Nie, wystarczy że zainstalujesz na chrome HOLA VPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sino napisał:

Do bana :) Ale MS jest mało chętny i bardzo powolny (nie jak Sony z PS+ Collection). Przypomnę, że jeszcze nie zbanował tych co ukradli nowego COD-a. Za kradzione karty kredytowe banował dopiero po 2 latach, podobnie za piraty, aż sobie odpuścił.

Tutaj dopuścili się oszustwa i kradzieży na szkodę firmy Pringles. W regulaminie macie co wolno zrobić i komu się należy, a tu kradli kody z półki (czyli nie kupili puszki! spisali dane na szkodę innej osoby, w dodatku wolno kupić max 2 kody Passa na osobę). Jeśli więc robić nadużycia to tylko legalne, np. Microsoft jawnie i celowo dopuszcza konwersję Golda na Ultimate, jest to nadużycie by tak tanio, no ale legalne, żadnych reguł nie łamie. Zaś ukraść komuś kod z puszki nie kupując jej, no za to dawałbym bany, nie dość że Pringles nie zarobiło to ma też reklamacje od okradzionych osób (jeśli mają dane puszka - kod to MS łatwo może zbanować złodzieja).

Co za bzdura :E System Pringles był tak dziurawy, że wystarczyło zmieniać ostatnie cyfry i "wypadał" kod. Nie było żadnej kradzieży z puszek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, azgan napisał:

Domyślam się że tego tytułu od Microsoftu też nie ma co się spodziewać szybciej niż przed 2022?

Ja obstawiam, że gry od M$ zaczną pojawiać się w drugiej połowie 2022r. a nawet 2023r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, azgan napisał:

Podoba mi się plastyka i warstwa artystyczna mimo że nie jestem jakimś wielkim fanem "kreski" tak tutaj Everwild zwrócił moją uwagę. Wygląda na coś innego od tytułów które zazwyczaj ogrywam i nie wiem czy pasuje tutaj określenie świeżego? Tak czy siak dzięki piękne za odp. ?

PS>

Kszyrztow korzystając z okazji chciałem poznać Twoje zdanie (jeśli jakieś oczywiście masz ?) odnośnie Avowed

Domyślam się że tego tytułu od Microsoftu też nie ma co się spodziewać szybciej niż przed 2022?

Jakoś na ten tytuł specjalnie nie czekam, zdecydowanie bardziej wypatruję właśnie Everwild, ale na pewno zapowiada się ciekawie. Avowed to była trochę taka odpowiedź Obsidian Entertainment na serię The Elder Scrolls, co jest w sumie teraz zabawne patrząc na to, że cały ZeniMax należy w tej chwili do MS. Tak więc Microsoft ma w portfolio tytuły od Obsidianu oraz Bethesdy, więc fani gier RPG powinni być więcej niż zadowoleni kupując nowego Xboxa.

Daty premiery nie ma, można wróżyć, ale szybciej niż ten 2023 to się tego nie spodziewam raczej.

Problem z tymi wszystkimi grami jest taki, że większość to jest pewnie jeszcze na dość wczesnym etapie produkcji. Na takie nowe Fable czy Perfect Dark to jeszcze przyjdzie poczekać, ale z drugiej strony jak już zaczną to wszystko wydawać, to nie będzie wiadomo za co się zabrać.

9 minut temu, lycone napisał:

Co za bzdura :E System Pringles był tak dziurawy, że wystarczyło zmieniać ostatnie cyfry i "wypadał" kod. Nie było żadnej kradzieży z puszek :E

Łe, to nie było żadnej dramy? :E W takim wypadku sami sobie są winni.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy robili foty i wrzucali żeby ludzie sobie brali kody ale faktem jest że wystarczyło baawix sie ostatnimi 4 cyframi i wpadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Ja obstawiam, że gry od M$ zaczną pojawiać się w drugiej połowie 2022r. a nawet 2023r.

Coś muszą dać w 2021 to samo SONY 

35 minut temu, Kszyrztow napisał:

Jakoś na ten tytuł specjalnie nie czekam, zdecydowanie bardziej wypatruję właśnie Everwild, ale na pewno zapowiada się ciekawie.

Everwild jest też u mnie na 1 miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Coś muszą dać w 2021 to samo SONY 

Wcześniej się pojawiła lista 20-kilku „exów” od MS na 2021. Może zaskoczą jeszcze 1 niezapowiedzianym hitem, ale na więcej nie ma co liczyć IMO.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, azgan napisał:

Coś muszą dać w 2021 to samo SONY 

?

W 2021 masz Medium, Scorn i Halo + indyki.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś gdzie można sprawdzić listę gier na xboxa które chodzą w 60 fpsach ?/ chodzi mi o gry single player

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SPYCHCIO napisał:

W 2021 masz Medium, Scorn i Halo + indyki.

Mało, chciałoby się więcej 

Twórcy Hellblade 2 też robią nową grę z fotorealistyczną grafiką - Project: Mara się to zwie ale znając Ninja Theory to najwcześniej za 2-3 lata będzie można spodziewać się efektów ich pracy 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Łe, to nie było żadnej dramy? :E W takim wypadku sami sobie są winni.

Tak jak Sony z PS+ Collection, też mogli lepiej zabezpieczyć, ale woleli dać bany. Drama była, nie chciało mi się czytać 45 stron komentarzy, ale już na początku masz: "LucasSkawalker sty 2. Wstyd mi za Was. Poświęciłem swój czas, pojechałem do Biedronki, zrobiłem zdjęcie spodu, a okazało się, że kod zużyty. Nie wstyd co niektórym? ;D"

 

Nawet gdy zmieniali ostatnie cyfry to pewnie czyimś kosztem, pewnie jakaś puszka taki miała (no i jej nie kupili). Nie mogę tego sprawdzić, bo główny wyedytował posty. Widzę, że afera jest dużo większa niż myślałem, cała zabawa w tym czy przy takich "zabezpieczeniach" mają połączenie puszka - kod, wątpię by mogli odróżnić ten 1% uczciwych od 99% złodziei więc nie zaryzykują bana dla tego 1%. Było już wiele takich promocji na triale, ale takiej nie znam (tu są realne duże straty, bo towar nie został sprzedany, a reklamacji będzie dużo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Mało, chciałoby się więcej 

Twórcy Hellblade 2 też robią nową grę z fotorealistyczną grafiką - Project: Mara się to zwie ale znając Ninja Theory to najwcześniej za 2-3 lata będzie można spodziewać się efektów ich pracy 

Ogólnie mało gier w 2021r. dobrze, że mam sporo do nadrobienia :) gram też sporo w Diablo 3 na PC, więc jest i będzie co robić w tym roku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

2 godziny temu, sino napisał:

Tak jak Sony z PS+ Collection, też mogli lepiej zabezpieczyć, ale woleli dać bany

Sony z PS+ Collection to inna bajka. Tam ludzie na portalach sprzedażowych oferowali usługę przypisywania innym gier do konta. Nic dziwnego, że Sony zainterweniowało. 

2 godziny temu, sino napisał:

Drama była, nie chciało mi się czytać 45 stron komentarzy, ale już na początku masz: "LucasSkawalker sty 2. Wstyd mi za Was. Poświęciłem swój czas, pojechałem do Biedronki, zrobiłem zdjęcie spodu, a okazało się, że kod zużyty. Nie wstyd co niektórym? ;D"

nie ma to jak wierzyć w zabawne komentarze ludzi z peppera - tam większość osób pisze chwytliwe teksty, żeby tylko dostać łapkę w górę.

2 godziny temu, sino napisał:
Nawet gdy zmieniali ostatnie cyfry to pewnie czyimś kosztem, pewnie jakaś puszka taki miała (no i jej nie kupili). Nie mogę tego sprawdzić, bo główny wyedytował posty. Widzę, że afera jest dużo większa niż myślałem, cała zabawa w tym czy przy takich "zabezpieczeniach" mają połączenie puszka - kod, wątpię by mogli odróżnić ten 1% uczciwych od 99% złodziei więc nie zaryzykują bana dla tego 1%. Było już wiele takich promocji na triale, ale takiej nie znam (tu są realne duże straty, bo towar nie został sprzedany, a reklamacji będzie dużo).

Taa będą miliony reklamacji. Część osób kupuje chipsy i nawet nie wie o istnieniu Game Passa :). Ta akcja z Pringles faktycznie ma niezły zasięg, bo chyba gracze z całej Europy mięli możliwość uzyskania darmowych kodów. Mam wrażenie, że nie udało Ci się teraz załapać i wylewasz swoje żale na forum.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wylewam. Gier kupionych kradzionymi kartami kredytowymi też nie kupowałem (a były np. za 15% ceny). Zaś różne triale nabijałem, ale bez łamania reguł. Żadnych takich "promocji" gdzie od razu jasne, że bierzemy udział w kradzieży. Co innego spełnić warunki wiele razy a co innego ich nie spełnić. Tu każdy musi kupić 1 puszkę na 1 kod (a zwykle mają 0 na 100).

Oczywiście, że reklamacji będzie mało, bo pewnie z 5% ludzi weźmie udział w promocji (a może nawet 1%). Taka osoba może zażądać kodu, wtedy organizator może sprawdzić (o ile zadbał) jaki kod został przypisany do tej puszki, a Microsoft do którego konta / konsoli (to pewne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, esef napisał:

Taa będą miliony reklamacji. Część osób kupuje chipsy i nawet nie wie o istnieniu Game Passa :). Ta akcja z Pringles faktycznie ma niezły zasięg, bo chyba gracze z całej Europy mięli możliwość uzyskania darmowych kodów. Mam wrażenie, że nie udało Ci się teraz załapać i wylewasz swoje żale na forum.

 

Zarzucanie komuś, że mu smutno, bo nie załapał się na 7-dniowy kod w puszcze chipsów jest tak głupie, że ciężko to nawet skomentować. 

Ja nawet nie próbowałem, bo jedzenie tego to średnio mądry pomysł, a wyrzucić bardzo bym nie chciał. Podobnie szkoda byłoby mi czasu na 
wczytywanie się w instrukcje obchodzenia systemu czy bieganie do sklepu po kolejne kody.

Natomiast jako gracze i użytkownicy XGPU mamy prawo komentować, co robią inni, bo w sumie siedzimy na jednej gałęzi. Ktoś kombinuje - kosztem kogoś innego - więc należy się spodziewać negatywnych reakcji tych uczciwszych. Na tym to polega. Inaczej krętactwo byłoby normą, a całe szczęście nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Ogólnie mało gier w 2021r. dobrze, że mam sporo do nadrobienia :) gram też sporo w Diablo 3 na PC, więc jest i będzie co robić w tym roku.

U mnie też są zaległości do nadrobienia z tamtego roku. Gram w Assassin’s Creed: Valhalla i końca nie widać a jeszcze zostało trochę gier z PS4 do ogrania na PS5. W Diablo też chętnie pogram ale już to nowe ?. Jak 2021 roku mało gier to pewnie w 2022 będzie ich wysyp.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, azgan napisał:

W Diablo też chętnie pogram ale już to nowe

Na Diablo 4 sobie jeszcze troche poczekamy, (aczkolwiek sam czekam). Chcialbym zeby było chociaż w połowie tak dobre jak 2 chociaz o to bedzie ciezko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, LJ19 napisał:

Zarzucanie komuś, że mu smutno, bo nie załapał się na 7-dniowy kod w puszcze chipsów jest tak głupie, że ciężko to nawet skomentować. 

Ja nawet nie próbowałem, bo jedzenie tego to średnio mądry pomysł, a wyrzucić bardzo bym nie chciał. Podobnie szkoda byłoby mi czasu na 
wczytywanie się w instrukcje obchodzenia systemu czy bieganie do sklepu po kolejne kody.

Natomiast jako gracze i użytkownicy XGPU mamy prawo komentować, co robią inni, bo w sumie siedzimy na jednej gałęzi. Ktoś kombinuje - kosztem kogoś innego - więc należy się spodziewać negatywnych reakcji tych uczciwszych. Na tym to polega. Inaczej krętactwo byłoby normą, a całe szczęście nie jest.

No racja, trochę mnie poniosło :) 

Ci uczciwsi to osoby, które nabijają Game Pass na lata przy konwersji abonamentu Gold na Xbox Game Pass Ultimate? Czy może Ci co ciągle wykorzystują bezpłatny okres próbny dla nowych kont?

Sam uważam, że teraz Microsoftowi są na rękę każde działania przyczyniające się do zwiększenia bazy subskrybentów. Robią sobie reklamę taniego abonamentu (dosłownie za darmo/ za grosze) i dopiero za kilka lat zaczną stawiać warunki. A jak już teraz chcą zwalczać takie "patologie" to niech od razu zbanują całą społeczność Łowców Gier, Peppera i niech wyeliminują keyshopy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej promocji z Pringlesów, to powiedzmy sobie jasno, nikt tam niczego nie kradł nie naciągajcie faktów i nie róbcie z ludzi złodziei. Organizator popełnił takie błędy, że głowa mała. Szczególnie na Łotwie, w regulaminie na ten rejon zapisali, że delikwent nawet nie musiał kupić chipsów aby dostać kod...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...