Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, adask0 napisał:

A co ma byc w GP? :)

 

Tak na dzień dobry w dniu premiery

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, martingg napisał:

Tak na dzień dobry w dniu premiery

Za duzo gier!!! ? :E

 

Oj juz bez przesady z tymi oledami... Oled nie jest potrzebny do szczescia ;) Wystarczy fuj hd, dobre detale, rt i stale 60fps :) a nie 4k i cinematic experience :E zreszta watpie ze bedzie duzo gier 4k i 60fps...

Edytowane przez adask0
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał od Vincenta jest o tym że ostatni Update do XSX poprawił czerń na co było narzekanie a nie o OLED'ach i nawet jest to widoczne na miniaturce 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

Ten materiał od Vincenta jest o tym że ostatni Update do XSX poprawił czerń na co było narzekanie a nie o OLEDA'ach 

A no fakt :E wybacz :E

@UP starosc nie radosc :E

Edytowane przez adask0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Ale jakość obrazu/grafiki i tak masz lepszą na PC, to samo z RT i ilością FPS, takie są fakty.

W każdym razie jak na ten moment, czyli rok 2021 to XSX trzyma się bardzo dobrze ?

 

2 godziny temu, martingg napisał:

2200 ciężki pieniądz? To 2/3 3060TI obecnie zdaje się a gdzie reszta PC...

 

Godzinę temu, LJ19 napisał:

Konsole to nie pecety, gdzie idea rozbudowy konfiguracji jest niejako wpisana w istotę tego sprzętu.
Przez 20 lat inwestowałem hajs w gamingowe pecety. Nieraz z roku na rok. Gdybym dalej miał na to ochotę, 
to złożyłbym kolejnego blaszaka. Nie miałem, więc mam konsolę. Oczekując dłuższego wsparcia i wyciskania z tego sprzętu tak dużo i 
tak długo, jak tylko się da. 
 

Linus sprawdza PC Master Race i co się da poskładać w cenie XBOX SERIES X 

 

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny filmik od Linusa, taki na wesoło, to składanie PCta ? Wydajnościowo ten PC wypadł naprawdę dobrze. Zdziwiłem się jak Linus :D

Widziałeś azgan tego TV. To nasz mokry sen z tematu Big Format... OLED 88" ?

P.S. ten filmik pokazuje jakimi mistrzami są inżynierowie M$, że pomieścili to wszystko w tak małej obudowie ?

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, martingg napisał:

Tak na dzień dobry w dniu premiery

Juz mozna preinstalowac - juz sie u mnie sciaga :D 23gb... malutko cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, adask0 napisał:

Juz mozna preinstalowac - juz sie u mnie sciaga :D 23gb... malutko cos ?

 

8 minut temu, SPYCHCIO napisał:

też już pobieram ?

To dajcie znać czy warto 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi napisze czy straszny bo nie lubię horrorów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw medium ex czy czasowy ex? Bo różne wersje czytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest na więcej niż jednej platformie, więc nigdy to nie był exem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziewasz w odpowiedzi na pytanie? :E  PC i Xbox to z tego co mi wiadomo więcej niż jedna platforma. Co oznacza, że ta gra nigdy nie była exem. Nawet nie można powiedzieć, że to jest ten wymyślony przez xboty ex platformy Microsoftu, bo Medium jest też na Steamie chociażby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze :E:Eczy jest exlusivem środowiska MS czyli X1 oraz Windows czy jest czasowym exlusivem środowiska MS bo różnie czytałem :E Happy?

Edytowane przez martingg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na Steamie, więc można będzie go uruchomić na Linuksie. Nawet exem środowiska MS to nie jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, BlindObserver napisał:

Nawet nie można powiedzieć, że to jest ten wymyślony przez xboty ex platformy Microsoftu, bo Medium jest też na Steamie chociażby. 

Teraz każda nowa gra od MS debiutuje na Steamie. The Medium to ex konsolowy, bo na PS5 na razie nie ma (i nie wiadomo kiedy będzie) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nihat89 napisał:

Miałem na myśli XSX + OLED. Przy obecnych cenach kart to może faktycznie są grosze...

No tak, bo w dzisiejszych czasach to konsoli do czegoś innego niż OLED to się podłączyć przecież nie da :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, martingg napisał:

Niestety ale w wymaganiach systemowych na steam jest windows w wersji 64 bit tylko https://store.steampowered.com/app/1293160/The_Medium/

Niestety dla Ciebie, Valve zrobiło coś takiego jak Proton. Poczytaj. Warto.

1 minutę temu, esef napisał:

Teraz każda nowa gra od MS debiutuje na Steamie. The Medium to ex konsolowy, bo na PS5 na razie nie ma (i nie wiadomo kiedy będzie) :) 

Ex konsolowy to idiotyzm. Świetny środek marketingowy, który podłapali konsolowcy :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, LJ19 napisał:

Ja myślę, że za 2-3 lata wejdą gry robiące użytek z technik skalowania obrazu na XSX/PS5, dzięki czemu albo nie będzie konsol w wersji "pro", albo pojawią się one jeszcze później. Nie wiem co musieliby tam włożyć, żeby zaoferować dajmy na to 120 kl./s w 4K i z RT oraz ile to musiałoby kosztować.

Pytanie po co mają oferować 120 klatek? Przecież nikt się tam nie będzie zarzynał specjalnie, aby tyle ich uzyskać. Gier działających w takiej prędkości i tak będzie garstka przecież, tak jak ma to miejsce teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, BlindObserver napisał:

Ex konsolowy to idiotyzm. Świetny środek marketingowy, który podłapali konsolowcy :E 

nie tylko konsolowcy, bo na PC nie jest lepiej. "Walka" Epica i Steama trwa w najlepsze i ciągle pojawiają się exy epicowe/steamowe/itd. - to dopiero jest idiotyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BlindObserver napisał:

Niestety dla Ciebie, Valve zrobiło coś takiego jak Proton. Poczytaj. Warto.

Ex konsolowy to idiotyzm. Świetny środek marketingowy, który podłapali konsolowcy :E 

Nie warto, PC mnie w ogóle nie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, esef napisał:

nie tylko konsolowcy, bo na PC nie jest lepiej. "Walka" Epica i Steama trwa w najlepsze i ciągle pojawiają się exy epicowe/steamowe/itd. - to dopiero jest idiotyzm.

A to już sobie sami określajcie "exy steamowe/epicowe". Dla mnie PC to jedna platforma, wisi mi to, który launcher muszę odpalić, by uruchomić grę. To nie jest osobny sprzęt, osobne środowisko jak w przypadku konsoli i PC. Nie widziałem jeszcze, by ktoś określał daną grę exem pecetowym, bo wyszedł też jeszcze na jednej konsoli. Tu brakuje logiki. Producenci wcisnęli konsolowcom pic, a ci łyknęli to jak młode pelikany. Zmniejszono liczbę exów kosztem multiplatform, bo to bardziej opłacalne, ale trzeba było coś zrobić, by zachować "elitarność" i pompować ego części graczy. No i tak powstały tego typu kretynizmy. Najlepsze jest, jak jest jakiś "konsolowy ex" ale ze strony Sony, to ja czytam takie fikołki, że to nie jest właściwie ex, bo jednak jest uruchamiany na Windowsie, który należy do Microsoftu. Takich bzdur jest masa. Zawsze były multiplatformy, które omijały jakiś sprzęt, ale dopiero od niedawna ten głupi jak but termin się przyjął na tyle, że wszyscy tym rzucają na lewo i prawo. To chyba było po decyzji Microsoftu dotyczącej całkowitego porzucenia exów na Xboksy i wydawaniu wszystkiego również na PC. 

3 minuty temu, martingg napisał:

Nie warto, PC mnie w ogóle nie interesuje

Wiem. Przecież widzę, że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...