Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie pograłem w BF5 na padzie cóż ... Snajperka odpada biegałem medykiem i leczyłem ludzi dostaliśmy na mapie akd byłem 7 w score bo leczyłem 7 zabitych 18 razy padłem jednak uratowałem niezliczoną liczbę graczy także jestem dumny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Też o tym słyszałem i sami o tym głośno mówią a to dobry znak. Jeśli tak duża i znana marka zabiera się za temat destrukcji otoczenia to jest szansa, że po sukcesie inni pójdą w ich ślady.

Frostbite to nie Unreal Engine. Jak będą takie zniszczenia w BF6 jak były w Bad Company to będzie sukces :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ditmd napisał:

RDR jest w MS sklepie za 32.99 jakby ktoś nie wiedział.

Kupiłem digital i jestem zaskoczony jak dobrze to wygląda po tych poprawkach Microsoftu. Śmiało można dopisać słowo Remaster obok tytułu?

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob, ktore graja w apce na PC streamujac z konsoli po lanie:
Jest plynnie bez lagow? Jakie odswiezanie? jest tam jakis vsync wymuszony, mozna grac w oknie? Wiem, ze mozna podlaczyc kontroler do PC a czy mozna tak zrobic z myszka i klawiatura (czesc gier obsluguje) Istnieje moze jakis "emulator" ktory umożliwiłby dzialanie myszki i klawiaury w grach oficjalnie nie wspierajacych m&k?

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, martingg napisał:

A ja właśnie pograłem w BF5 na padzie cóż ... Snajperka odpada biegałem medykiem i leczyłem ludzi dostaliśmy na mapie akd byłem 7 w score bo leczyłem 7 zabitych 18 razy padłem jednak uratowałem niezliczoną liczbę graczy także jestem dumny :E

Z początku dziwnie mi się grało w BFV mimo, że sporo godzin przegrałem w BF4 i BF1 na konsoli. Potem odblokujesz wyższe klasy broni, specjalizacje to już lepiej wchodzą fragi ? Chyba najlepsza strzelanka multi na tę chwilę. No i graficznie cieszy oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Wyszła nowa aktualizacja systemu.

Juz wczoraj byla :P spoznialski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, adask0 napisał:

Juz wczoraj byla :P spoznialski :P

dopiero dziś na PPE przetłumaczyli

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nihat89 napisał:

Z początku dziwnie mi się grało w BFV mimo, że sporo godzin przegrałem w BF4 i BF1 na konsoli. Potem odblokujesz wyższe klasy broni, specjalizacje to już lepiej wchodzą fragi ? Chyba najlepsza strzelanka multi na tę chwilę. No i graficznie cieszy oko.

mi się gra słabo na padzie i tyle :D musze kampić żeby kogoś ubić tak to wale po scianach albo w powietrze jak biore coś innego niż snajp, no ale gierka jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Wyszła nowa aktualizacja systemu.

A skąd ty to wiesz? Czyżbyś kupił XSX?

Aktualizacja wyszła bardzo dawno temu, nie pamiętam już kiedy, na pewno nie wczoraj, bo już myślę o zrobieniu (a zwykle czekam ze 3 dni, bo inaczej za karę sama się zaktualizuje). Chyba komunikat jest od 9 lutego (widać to sprawdzając osiągnięcia, po kliknięciu wszystkich nadal coś jest). Co się zmieniło? https://support.xbox.com/en-us/help/hardware-network/settings-updates/whats-new-xbox-one-system-updates -znowu brak informacji, known issues 3 razy to samo (teraz dodali pada, tego linka mam w zakładkach już chyba 2 dni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zerknalem aktualizacja o 5:30 wczoraj żebyście nie napisali to bym nie wiedział że była aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy RDR ma spolszczenie ? Znaczy się polskie napisy ? Chodzi mi o jedynaczkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Też o tym słyszałem i sami o tym głośno mówią a to dobry znak. Jeśli tak duża i znana marka zabiera się za temat destrukcji otoczenia to jest szansa, że po sukcesie inni pójdą w ich ślady.

Nowe informacje o BF6

Battlefield 6 z rozbudowanym Battle Royale? DICE LA zostało zaangażowane w rozwój gry https://www.ppe.pl/news/154419/battlefield-6-z-rozbudowanym-battle-royale-dice-la-zostalo-zaangazowane-w-rozwoj-gry.html

19 godzin temu, kadajo napisał:

Frostbite to nie Unreal Engine. Jak będą takie zniszczenia w BF6 jak były w Bad Company to będzie sukces :E

Podobno ma być lepszy od BC2

Battlefield 6 może oferować rozbudowany system zniszczeń; część multiplayera za darmo https://www.gry-online.pl/newsroom/battlefield-6-nowe-informacje-o-rozgrywce-darmowy-multiplayer/z01f3c3

6 godzin temu, Nihat89 napisał:

Chyba najlepsza strzelanka multi na tę chwilę. No i graficznie cieszy oko.

Bo BF5 ładnie wygląda na XSX i płynnie działa ?

BF6 ma wykorzystać moc Next-Genów jeszcze lepiej 

Ciekawe jakie uda się uzyskać efekty na nowych sprzętach zwłaszcza w destrukcji otoczenia ??

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo

 

Tym razem dowiadujemy się, że DICE planuje zaimplementować opcję crossplay, dzięki której na serwerach znajdą się gracze z PC, Xboksa Series X|S oraz PS5.
 

Cross = czity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, azgan napisał:

Nowe informacje o BF6

Battlefield 6 z rozbudowanym Battle Royale? DICE LA zostało zaangażowane w rozwój gry https://www.ppe.pl/news/154419/battlefield-6-z-rozbudowanym-battle-royale-dice-la-zostalo-zaangazowane-w-rozwoj-gry.html

 

Podobno ma być lepszy od BC2

Battlefield 6 może oferować rozbudowany system zniszczeń; część multiplayera za darmo https://www.gry-online.pl/newsroom/battlefield-6-nowe-informacje-o-rozgrywce-darmowy-multiplayer/z01f3c3

Ja tam już EA i DiCE nie ufam, zawsze są ochy i achy, super zapowiedzi i ze będzie przełom a potem wychodzi taki BFV i go porzucają po 2 latach :E
Jak pokażą prawdziwy GP, ale taki prawdziwy a nie pre renderowany jak było w przypadku BFV, i tam zobaczymy jakieś fajne "rzeczy". Wtedy będzie fun... Na razie dużo gadają a nic nie pokazali, a gra niby już ma być pod koniec tergo roku. Podejrzane to bardzo i kojarzy mi się z innymi tytułami które tez dużo obiecywały, mało pokazywały a potem się okazywało że nie bez powodu.

BF3 który to był ostatnim przełomowym wydaniem w serii miał premierę w Październiku 2011 roku, pierwsze konkretne trailery już mieliśmy w lutym, a trailer MP który zrobił na wszystkich największe wrażenie, słynny "Caspian Border" pokazano w sierpniu.

Niech pokażą jakieś konkrety, a nie sypią gadkę marketingową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Division 2 będzie nadal rozwijany i otrzyma kolejne dodatki. Ubisoft potwierdza prace nad nowościami. Teraz jak gra śmiga w 60 k/s oraz 4K przydałby się jeszcze Upgrade grafiki dla Next-Genów.

PS>

Disciples: Liberation trafi na XBOX Series. Nowa gra zapowiedziana na klimatycznym zwiastunie

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, azgan napisał:

The Division 2 będzie nadal rozwijany i otrzyma kolejne dodatki. Ubisoft potwierdza prace nad nowościami. Teraz jak gra śmiga w 60 k/s oraz 4K przydałby się jeszcze Upgrade grafiki dla Next-Genów.

 

Tego nie uswiadczysz bo nikt tam marnowac czasu na to nie bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

The Division 2 będzie nadal rozwijany i otrzyma kolejne dodatki. Ubisoft potwierdza prace nad nowościami. Teraz jak gra śmiga w 60 k/s oraz 4K przydałby się jeszcze Upgrade grafiki dla Next-Genów.

PS>

Disciples: Liberation trafi na XBOX Series. Nowa gra zapowiedziana na klimatycznym zwiastunie

 

Jesli to bedzie strategia turowa jak na PC, to jak najbardziej za :) i zeby w gamepassie byla :E

 

 

Kupilem sluchafony! :E

Wybralem te spc viro - podobno wersja z dodatkowymi nausznikami. 179 z wysylka kurierem (uzylem kuponu dla osob dawno nie kupujacych, wyszlo taniej niz w morele), lepszej oferty nie znalazlem, moglem kupic te HyperX, ale minimum +100 trzeba bylo dolozyc. A te sluchafony przebija ten microsoftowy headset napewno, do tego tanie i podobno calkiem niezle :) Mam jedynie nadzieje ze beda z dodatkowymi nausznikami jak rzekl gosc z obslugi sklepu (kupowalem w electro).

Edytowane przez adask0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos słuchawek, wielka szkoda że ms nie dodaje do konsoli słuchawek z mikrofonem tak jak do x360, wtedy jak się grało w Battlefielda czy left 4 dead to komunikacja stała na w miarę wysokim poziomie. Teraz to się gra jak z botami. Dlatego multi wolę na pc, bo mikrofon to obowiązek.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko wybierając Tv do Series X zaczynam już nie łapać jakie parametry musi mieć tv aby wykorzystać jak najwięcej możliwości Series X.

Ze względu na cenę, chciałbym zapytać o taki model jak TCL 55P815 on ma Hdmi 2.1 ale tylko 50hz odświerzanie (+ Picture Performance index-2000 cokolwiek to znaczy) czy zatem będzie on mógł wykorzystać te mityczne 120kl/s (o ile oczywiście dana gra będzie tyle klatek obsługiwać) oraz czy inne parametry tego TV będą wystarczające do pełnego wykorzystania series x a jeśli nie to czego ten TV nie uciągnie?
Wolałbym kupić TV które nie będzie teraz i w przyszłości ograniczał możliwości tej konsoli a przy tym nie kosztował 3 tysie czy więcej, da się?, ten TCL da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca 120hz 120 fps

Hdmi 2.1 120fps allm vrr

Za 3k nie kupisz nic porządnego czekaj ;) xh9096 lub oledy LG ale to bliżej 4k, LG chyba ma z 120hz i hdmi 2.1 tanie ale to IPS i krawędziowe podświetlenia

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej tego TCL na VA niż brnąć w jakieś LG Nano na krawędziowym IPS tylko dla HDMI 2.1 i 100Hz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, henryk nowak napisał:

A propos słuchawek, wielka szkoda że ms nie dodaje do konsoli słuchawek z mikrofonem tak jak do x360, wtedy jak się grało w Battlefielda czy left 4 dead to komunikacja stała na w miarę wysokim poziomie. Teraz to się gra jak z botami. Dlatego multi wolę na pc, bo mikrofon to obowiązek.

Nie zupelnie, duzo na livie tak samo jak na psn dzieciakow, takze gra sie bardziej ze znajomymi, a ci juz powinni miec mikro :)  jest to przynajmniej jakas selekcja, bo pamietam przy x360, bylo tyle dzieciakow i sie w lobby przekrzykiwalo ze szkoda gadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Płażyński chyba pracuje na wykreślenie z wyścigu o kandydaturę na Prezydenta RP z PiS-u na 2025 rok i zarazem dołączenie w tym gronie do Bocheńskiego, który już został skreślony z tego wyścigu przez wyraźną porażkę z Trzaskiem o Warszawę niecałe 2 tygodnie temu. Choć z drugiej strony do tego wyścigu podobno dołącza następny młody wypatrzony przez Kaczego. Jest to Jarosław Margielski, aktualny prezydent Otwocka. https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-samorzadowe-2024/news-plazynski-wywolal-polityczna-burze-w-pis-ujawniamy-tresc-rap,nId,7457432
    • Tak jest proszę pana, wycięta ramka i na 2 śrubki na stelażu BQ 120mm Oryginalnie był wentylator Zalmana, ale był głośny, to wszedł Arctic, a teraz BQ Na filmiku jest oryginał i widać stelaż do montażu wentylatora. To nie jest wentylator z ramką, tylko taka zubożona wersja i żeby zastąpić oryginał trzeba niestety wyciąć ramkę. https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=zalman+9900+cu#fpstate=ive&ip=1&vld=cid:17b99d1e,vid:8uIN_p7W2I0,st:0 A węże  z chłodzenia grafiki mają 1cm średnicy zewnętrznej (8mm wewnętrznej) i zdecydowałem na miękkie, żeby w każdej chwili można bez demontażu układu wyjąć grafikę, pompkę, czy chłodnicę. Albo wszystko razem cuzamen do kupy. Ważne, że działa i to jak !
    • z czystej ciekawości, jaki procesor w tym zestawie,że takie chłodzenie ? o płytę pytasz budżetówkę vide prime od asusa, a chłodzenie kupujesz takie wypaśne ? hmm  
    • Właśnie co miesiąc +- dochodzi do automatycznego retreningu pamięci ram (do tego jak zrobisz jakieś zmiany w bios, albo nawet wejdziesz i zapiszesz bez zmian, to też się robi). Jeżeli to wygląda tak, że odpalisz kompa i przez jakiś czas system nie wstaje, a potem sam z siebie normalnie się ładuje, to tak ma być. To nie jest problem, a zamierzone działanie. 
    • Tego typu klawiatur na plastikowych nitach już troche wymieniłem bo człowiek oszczędza każdy grosz jak mało zarabia  jak nie masz w tym wprawy i lutownicy aby przetopić nity a pózniej je po wymianie ponownie zgrzać to może być ciężko i lepiej dopłacić do całości jak allas wspomniał, łatwo też uszkodzić zaczepy klawiatury jak dasz za dużą temperaturę na grocie czy tam hocie lub za długo grzejesz to zaczep od klawisza może się zdeformować/przetopić od drugiej strony i nie będzie np odbijał  A co do objawu o którym piszesz to na 100% jest to wina samej klawiatury, usterki kbc inaczej się objawiają.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...