Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kszyrztow napisał:

Spróbuj z różowym :thumbup:

Nie będę odgapiać od Quaza ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Czyzby remaster Gears 2 :D

Jednak nie ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Co to za mydlo :D

oYw0GRB.png

To jest te 20-25% mocy więcej.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze standardowego wydania Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z PlayStation 4 lub Xboksa One zapłacą 10 dolarów, by odblokować edycję na PlayStation 5 lub Xboksy Series X|S. Aktualizacja będzie dostępna za darmo dla klientów wersji Digital Deluxe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, martingg napisał:

To jest te 20-25% mocy więcej.

To jest raczej kwestia tego, że ta gra nadal się odpala w BC, to nie jest natywna next-genowa wersja. W każdym takim przypadku XSX powinien wypadać lepiej, bo ma lepiej zrobioną kompatybilność wsteczną.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Marzyłem o tej funkcji, bo jest wiele dobrych gier "skrzywdzonych" przez kiepską wydajność XO jak i chyba brak chęci wydawców (np. Dying Light no kurde czemu to chodzi w 30 fps). Rozwiązane jest to niby bez modyfikacji kodu gry więc to dobry prognostyk. Jeszcze jak się uda podnieść rozdziałkę to będzie lux.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Gears 6 też w tym roku nie będzie bo deweloperzy z The Coalition przechodzą do 343 Industries żeby pomóc przy Halo Infinite ?

Ilu ich przeszło?

Jakiś koleś znalazł na LinkedInie profile dwóch osób, DWÓCH, które wcześniej pracowały w The Coalition, a teraz wedle danych z tychże profili zatrudnione są w 343 Industries. Wrzucił to na Twittera i się robi z tego teraz wielki news.

Do tego rotacja ludzi w gamedevie jest bardzo duża, na okrągło ktoś przychodzi i odchodzi, zasila szeregi nowych ekip itp. Ja nie piszę, że oni sobie nie pomagają w jakikolwiek sposób - wszak oba teamy należą do grona Xbox Game Studios. Ale takie wieszczenie, że nowych Gears'ów nie będzie, bo The Coalition pomaga teraz 343I jest chyba "drobną" nadinterpretacją tych przytoczonych wcześniej informacji, nie sądzisz? Nic złego się nie dzieje.

Radzę czytać mniej tych gówno-newsów na PPE i samemu weryfikować źródło informacji i wyciągać należyte wnioski, to nie jest trudne, tylko wymaga trochę wysiłku, a nie ciągłego wklejania linków bez żadnej refleksji. Bo potem jest właśnie wypisywanie takich głupotek i sianie dezinformacji.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kszyrztow napisał:

Ale takie wieszczenie, że nowych Gears'ów nie będzie, bo The Coalition pomaga teraz 343I jest chyba "drobną" nadinterpretacją

Ale wywód a uciekło Ci chyba najważniejsze w tym roku ?

I zostanę przy tym że w tym roku tj. 2021 nie zobaczymy Gears 6 od The Coalition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to niby zmienia? Przecież nie o datę chodzi tylko sam fakt, że tłumaczysz to pomaganiem The Coalition przy pracy nad nowym Halo, co na dobrą sprawę nie ma obecnie żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

I też zostanę przy swoim - czytaj mniej PPE.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Nihat89 napisał:

Marzyłem o tej funkcji, bo jest wiele dobrych gier "skrzywdzonych" przez kiepską wydajność XO jak i chyba brak chęci wydawców (np. Dying Light no kurde czemu to chodzi w 30 fps). Rozwiązane jest to niby bez modyfikacji kodu gry więc to dobry prognostyk. Jeszcze jak się uda podnieść rozdziałkę to będzie lux.

Rozdziałka to już jest podniesiona np. w RDR1 do 4K więc pewnie da się to zrobić ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, azgan napisał:

Rozdziałka to już jest podniesiona np. w RDR1 do 4K więc pewnie da się to zrobić ?

To co innego bo to gra z X360. W temacie gier z XO dopiero teraz ruszyło coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję na 60Fps w AC Origins. Gra zdecydowanie bardziej mi się podoba od Oddysey i Valhalli

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Ilu ich przeszło?

Jakiś koleś znalazł na LinkedInie profile dwóch osób, DWÓCH, które wcześniej pracowały w The Coalition, a teraz wedle danych z tychże profili zatrudnione są w 343 Industries. Wrzucił to na Twittera i się robi z tego teraz wielki news.

Czego Ty od niego wymagasz? On jest od przeklejania linków, a nie od ich sprawdzania czy oceny wartości. Wszyscy pojechali w cholerę, studio zamknięte, Gearsów nie będzie. :E

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nihat89 napisał:

Jeszcze jak się uda podnieść rozdziałkę to będzie lux.

Dokładnie. Mają Auto HDR, FPS Boost, stare gry też w lepszej rozdzielczości, to i przydałby się Resolution Boost. Co to dla nich :D.

Ten FC4 mi chodzi po głowie, 60fps jest, ale ta rozdzielczość... Tak samo jak Battlefieldy o których często wspominasz :D.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nihat89 napisał:

To co innego bo to gra z X360. W temacie gier z XO dopiero teraz ruszyło coś.

Ale sposób działania (metoda) jest chyba podobna? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

Dokładnie. Mają Auto HDR, FPS Boost, stare gry też w lepszej rozdzielczości, to i przydałby się Resolution Boost. Co to dla nich :D.

Ten FC4 mi chodzi po głowie, 60fps jest, ale ta rozdzielczość... Tak samo jak Battlefieldy o których często wspominasz :D.

Właściwie tylko w BF4 rozdzielczość woła o pomstę do nieba. Tak jak na LCD grałem tak na OLED nie da się w to grać w 720p. Ale już teraz czekam na BF6 i mam to gdzieś. Mimo wszystko wielki + dla Microsoftu.

Godzinę temu, azgan napisał:

Ale sposób działania (metoda) jest chyba podobna? 

Być może metoda Heutchy’ego (ta ze wspomnianego RDR1 na X360) znajdzie też zastosowanie, to już pytanie do specjalistów z MS. Jeszcze nie dawno przecież wsteczna kompatybilność wydawała się niemożliwa ?

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Games with Gold na marzec

Trochę słaba ta oferta. Nie udało im się podnieść ceny abonamentu to teraz się mszczą :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Elvis79 napisał:

Posiadacze standardowego wydania Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z PlayStation 4 lub Xboksa One zapłacą 10 dolarów, by odblokować edycję na PlayStation 5 lub Xboksy Series X|S. Aktualizacja będzie dostępna za darmo dla klientów wersji Digital Deluxe.

Pojawił się też Trailer z ulepszonj wersji 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, esef napisał:

Trochę słaba ta oferta. Nie udało im się podnieść ceny abonamentu to teraz się mszczą :P 

Ty masz płacić za Game Pass Ultimate, a nie Xbox Live :D MS już od dość dawna nie daje zbyt dobrych tytułów w goldzie. Ja nie pamiętam, bym mając XSX, a wcześniej XONE dodał przez ponad pół roku cokolwiek, bo do czego mi gry, w które i tak nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, BlindObserver napisał:

Ty masz płacić za Game Pass Ultimate, a nie Xbox Live :D MS już od dość dawna nie daje zbyt dobrych tytułów w goldzie. Ja nie pamiętam, bym mając XSX, a wcześniej XONE dodał przez ponad pół roku cokolwiek, bo do czego mi gry, w które i tak nie zagram.

Ja dodaje na wypadek gdyby mi się abo skończył :E Biore wszystko jak leci, nie jestem wybredny :E

Edytowane przez adask0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Dorwałem Cyberpunk 2077 i jak to mawiał Duke: "Damn, you're ugly!" :P Ciekawe, czy łatkę 1.2 wydadzą w lutym, jak zapowiadali ;) ...a do wakacji masa czasu na patch do next-gen, ech...

Z poważaniem

Ostrzegałem, było posłuchać... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, adask0 napisał:

(...) Biore wszystko jak leci (...)

53344_tak-duzo-gier-w-ktore-warto-zagrac

;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...