Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, azgan napisał:

Ale mi nie o to chodzi kto to robił tylko o to że gra trafiła wcześniej tylko na PlayStation na co sam zwróciłeś uwagę w tekście 

Ale to ma małe znaczenie w kontekście zapowiedzi Sony. Przecież to jest zewnętrzny deweloper i może sobie wydawać gdzie chce (o ile nie wziął kasy za to, żeby nie wydawać xD). Ja bym porównywał te zapowiedzi np. z faktem, że MS nie ma exów i np. wprowadził serię Forza na PC.

Takie odniesienie - Wiedźmin 2 wyszedł początkowo tylko na PC, bo była to wyłącznie decyzja deweloperów. I poszedł na inną platformę też tylko dlatego, że to oni tak chcieli, a nie że jakiś "właściciel platformy PC" na to zezwolił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BlindObserver napisał:

Ale to ma małe znaczenie w kontekście zapowiedzi Sony. Przecież to jest zewnętrzny deweloper i może sobie wydawać gdzie chce (o ile nie wziął kasy za to, żeby nie wydawać xD). Ja bym porównywał te zapowiedzi np. z faktem, że MS nie ma exów i np. wprowadził serię Forza na PC.

Takie odniesienie - Wiedźmin 2 wyszedł początkowo tylko na PC, bo była to wyłącznie decyzja deweloperów. I poszedł na inną platformę też tylko dlatego, że to oni tak chcieli, a nie że jakiś "właściciel platformy PC" na to zezwolił.

Dzięki za wyjaśnienia.

Mam jeszcze jedno pytanie które nasuwa mi się po przeczytaniu fragmentu o tym że - "MS nie ma exów" a te które miał wydaje na PC

Czemu zatem sami (tj. redakcja Kmputer Świat) posługujecie się terminem exclusive'y na platformę Xbox np. tutaj ??

Microsoft prezentuje konsolowe exclusive'y na platformę Xbox w 2021 r. 

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/microsoft-prezentuje-konsolowe-exclusivey-na-platforme-xbox-w-2021-r/5bjqn17

O ile tytuł można zgonić na niefortunny dobór słów tak sama treść nie zostawia już wątpliwości

CYTAT:

"Zobaczcie, jakie konsolowe tytuły na wyłączność czekają na fanów zielonych".

 

 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

Dzięki za wyjaśnienia.

Mam jeszcze jedno pytanie które mi się nasuwa po przeczytaniu fragmentu o tym że - "MS nie ma exów" a te które miał wydaje na PC

Czemu zatem sami (tj. redakcja Kmputer Świat) posługujecie się terminem exclusive'y na platformę Xbox np. tutaj ??

Microsoft prezentuje konsolowe exclusive'y na platformę Xbox w 2021 r. 

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/microsoft-prezentuje-konsolowe-exclusivey-na-platforme-xbox-w-2021-r/5bjqn17

O ile tytuł można zgonić na niefortuny dobór słów tak sama treść nie zostawia już wątpliwości

CYTAT:

"Zobaczcie, jakie konsolowe tytuły na wyłączność czekają na fanów zielonych".

Nie wiem, napisz do autora tego tekstu, dlaczego tego używa, może Ci odpowie. Nie odpowiadałem za błędy innych na PCL, nie odpowiadam za błędy na KŚ. Odpowiadam tylko za swoje teksty. Już któryś raz widzę to głupie stwierdzenie że coś MY robimy, a ja nie jestem MY, czy WY, żebym musiał się z tego tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BlindObserver napisał:

Nie wiem, napisz do autora tego tekstu, dlaczego tego używa, może Ci odpowie. Nie odpowiadałem za błędy innych na PCL, nie odpowiadam za błędy na KŚ. Odpowiadam tylko za swoje teksty. Już któryś raz widzę to głupie stwierdzenie że coś MY robimy, a ja nie jestem MY, czy WY, żebym musiał się z tego tłumaczyć.

Myślałem że jako osoba zatrudniona i pracująca dla KŚ masz lepszy wgląd na to co dzieję się w redakcji. Zwróciłem na to uwagę bo TY często zwracasz NAM na to uwagę (na forum) a widzę że na fachowej stronie z branży operują tym samym językiem ? Kto zatem popełnia błędy nazywając gry Microsoftu EX'ami? MY czy też osoby z redakcji Kmputer Świat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Myślałem że jako osoba zatrudniona i pracująca dla KŚ masz lepszy wgląd na to co dzieję się w redakcji. Zwróciłem na to uwagę bo TY często zwracasz NAM na to uwagę (na forum) a widzę że na fachowej stronie z branży operują tym samym językiem ? Kto zatem popełnia błędy nazywając gry Microsoftu EX'ami? MY czy też osoby z redakcji Kmputer Świat? 

Jakbym był osobą zatrudnioną i niepracującą to by dopiero było ciekawie xD I co to znaczy, że mam lepszy wgląd w to co się dzieje? Co Ty myślisz, że ja siedzę z kilkudziesięcioma redaktorami nad ich tekstami i przeglądam, co tam oni napisali? Nie jestem wydawcą, nie ja się tym zajmuje. Wygląda, że jesteś bardziej oderwany od rzeczywistości w kwestii pracy dużych redakcji niż do tej pory sądziłem. Już pomijam fakt, że ogromnej liczby osób piszących dla KŚ nawet nie znam i w życiu ich nie widziałem, bo taka jest specyfika tej pracy, szczególnie zdalnej.

Skoro wspólnie nazywacie gry niebędące exami właśnie exami, to najwyraźniej wszyscy popełniacie błędy. Co też zaznaczyłem, jakbyś nie widział, gdy wspomniałem, że nie odpowiadam za błędy innych. Zadajesz mi pytania o tekst, którego ja nie napisałem (i nawet nie czytałem) i oczekujesz, że będę się spowiadał z tego, co w nim jest, bo nie podoba Ci się mój tekst "MS nie ma exów". Stały jestem w tej opinii od wielu lat, ale widzę, że do Ciebie to dotarło dopiero po zakupie XSX :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, azgan napisał:

Gears 6 też w tym roku nie będzie bo deweloperzy z The Coalition przechodzą do 343 Industries żeby pomóc przy Halo Infinite ?

 

21 godzin temu, azgan napisał:

Ale wywód a uciekło Ci chyba najważniejsze w tym roku ?

I zostanę przy tym że w tym roku tj. 2021 nie zobaczymy Gears 6 od The Coalition

Gears 5 wyszło 10 września 2019 roku i ktoś liczył w tym roku na Gears 6, zwłaszcza, że pod drodze dłubali jeszcze nad dodatkiem do Gearsów 5 ? :szczerbaty: Mieli zrobić Gears 6 w 2 lata ? lol

@azgan Gearsów 6 to można się spodziewać w 2023 roku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, BlindObserver napisał:

Jakbym był osobą zatrudnioną i niepracującą to by dopiero było ciekawie xD 

Na forum znam przypadek osoby do której pasuje to idealnie ?

Zabieram się za czytanie reszty bo się rozpisałeś 

33 minuty temu, BlindObserver napisał:

 

Skoro wspólnie nazywacie gry niebędące exami właśnie exami, to najwyraźniej wszyscy popełniacie błędy. Co też zaznaczyłem, jakbyś nie widział, gdy wspomniałem, że nie odpowiadam za błędy innych. Zadajesz mi pytania o tekst, którego ja nie napisałem (i nawet nie czytałem) i oczekujesz, że będę się spowiadał z tego, co w nim jest, bo nie podoba Ci się mój tekst "MS nie ma exów". Stały jestem w tej opinii od wielu lat, ale widzę, że do Ciebie to dotarło dopiero po zakupie XSX :E

Raczej traktuję to jako Twoją opinię podobnie jak zacytowanego "kolegi" z rekakcji ? Masz rację nie śledziłem wcześnie przed zakupem tego co wypisywałeś o grach Microsoftu ale nadrabiam zaległości po zakupie XSX. 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BlindObserver napisał:

Co Ty myślisz, że ja siedzę z kilkudziesięcioma redaktorami nad ich tekstami i przeglądam, co tam oni napisali?

Nie wiem może zostałeś już naczelnym albo jakiś szybki awans ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Microsoft prezentuje konsolowe exclusive'y na platformę Xbox w 2021 r. 

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/microsoft-prezentuje-konsolowe-exclusivey-na-platforme-xbox-w-2021-r/5bjqn17

 

 

 

Gdzie tu widzisz błąd? Autor mógł mieć na myśli fakt iż taki Gears 5 chociażby jest wypuszczony na konsole tylko MS czyli Xbox, nie ma go na switcha czy ps5, kwestia co autor miał na myśli, teoretycznie nie widzę tutaj błędu kwestia co autor miał na myśli.

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, martingg napisał:

Gdzie tu widzisz błąd? Autor mógł mieć na myśli fakt iż taki Gears 5 chociażby jest wypuszczony na konsole tylko MS czyli Xbox, nie ma go na switcha czy ps5, kwestia co autor miał na myśli, teoretycznie nie widzę tutaj błędu kwestia co autor miał na myśli.

A jakie to ma znaczenie w kontekście że "MS nie ma exów"? Skoro ich nie ma to bez znaczenia czy autorowi chodziło o switcha czy PS5 :szczerbaty:

EX to EX i albo nim jest albo nie ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW Squadrons taka qpa? Gra ma pół roku a już po 50 pln sprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na 3 gry na series x 

1. Forza Horizon 5 (oczywiście oczekuje 4k ew dynamic res i 60fps)

2. Remaster remake GTA 5 w 4k jw 60 FPS to była 1 gra która kupiłem na Xox  i mega rozczarowanie względem przyzwoitego pc, wygląda tragicznie na konsoli 30 FPS , mydło brak aa i 1080p. Kiedyś się z trollem azzazelem czy jak mu tam kłóciłem który twierdzil że gta 5 na Xox wygląda po prostu pięknie...

3. Gta 6

4. Sfera marzeń remake GTA San Andreas...to byłby sztos...

Jak to dostanę to będę wniebowzięty:

 

Plus cała seria Assassin Creed ja jestem jak najbardziej za remakiem remasterem starych gier pod możliwości xsx , nowe gry pewnie niech wychodzą ale z drugiej strony  wyszło już tyle gier w które się nie da grać a remaster remake tych tytułów zrobił by mega różnice.

 

 

 

 

 

Edytowane przez WPW
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, martingg napisał:

SW Squadrons taka qpa? Gra ma pół roku a już po 50 pln sprzedają

Też się zastanawiam gdzie jest ten haczyk :E Podobne pytanie zadałem w dziale wyżej. Recki i opinie są w miarę OK, taki mocny średniak, więc jakieś kupsko straszne to nie jest, a sprzedają za 50 złotych już i dorzucaj jakieś kominy jeszcze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kszyrztow napisał:

Też się zastanawiam gdzie jest ten haczyk :E Podobne pytanie zadałem w dziale wyżej. Recki i opinie są w miarę OK, taki mocny średniak, więc jakieś kupsko straszne to nie jest, a sprzedają za 50 złotych już i dorzucaj jakieś kominy jeszcze :E

ktoś tu na pepper siedzi ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

W dniu 23.02.2021 o 23:29, LJ19 napisał:

Ostrzegałem, było posłuchać... ?

Nie mogłem się powstrzymać od pokusy :P ...pograłem trochę i jest parę błędów, poczwórne patyczki do jedzenia, przenikanie tekstur, znikające NPC, problemy z odbiciami i oświetleniem podążające za głównym bohaterem, niektórych przedmiotów nie można podnieść, mimo iż powinno itp. Gram na trybie jakości 4K@30 i powiem, że jakby poprawili troszkę tekstury i dodali RT, tutaj aż się prosi o RT, to gra byłaby przesmaczna :) Pogram sobie i potem drugi raz przejdę na spokojnie z next-gen patch pewnie pod koniec roku, bo wcześniej nie zrobią. Może ten Patch 1.2 coś nowego wniesie ;) Ponoć ostatni patch, potem Hotfixy.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Też się zastanawiam gdzie jest ten haczyk :E Podobne pytanie zadałem w dziale wyżej. Recki i opinie są w miarę OK, taki mocny średniak, więc jakieś kupsko straszne to nie jest, a sprzedają za 50 złotych już i dorzucaj jakieś kominy jeszcze :E

Ta gra była "tania" już na premierę, krótki SP, niezbyt rozbudowany MP. EA ustawiło cenę startowa na poziomie chyba 150zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym, że cena premierowa tego tytułu była niższa od standardowej kwoty za jaką kupuje się nowe produkcje to wiem. Ale minęło raptem kilka miesięcy i gra potaniała o stówę. Spora obniżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption 2 na PlayStation 4 oraz Xbox One za 89 zł w RTV Euro AGD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym większe litery dał :E

9 godzin temu, martingg napisał:

ktoś tu na pepper siedzi ;>

Na Łowcach akurat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, WPW napisał:

Remaster remake GTA 5 w 4k jw 60 FPS to była 1 gra która kupiłem na Xox  i mega rozczarowanie względem przyzwoitego pc, wygląda tragicznie na konsoli 30 FPS , mydło brak aa

GTA na konsole zostało olane całkowicie. Przecież to na XOX powinno już lepiej wyglądać a działa nadal na detalach z pierwszego XO... Jedyna nadzieja w FPS Boost bo na R* nie można liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, martingg napisał:

SW Squadrons taka qpa? Gra ma pół roku a już po 50 pln sprzedają

Jako zagorzały fan Gwiezdnych Wojen, który kiedyś zagrywał się takimi produkcjami jak X-Wing, Tie Fighter czy X-Wing Alliance - kupiłem SW Squadrons na premierę. Jak by to powiedzieć... Podobno nie jest długa, lecz do dziś jej nie skończyłem. Niby ma wszystko co trzeba, niby nie wygląda źle, ale... Po prostu nie wciąga.  Mówię oczywiście o singlu, multi nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Nihat89 napisał:

GTA na konsole zostało olane całkowicie. Przecież to na XOX powinno już lepiej wyglądać a działa nadal na detalach z pierwszego XO... Jedyna nadzieja w FPS Boost bo na R* nie można liczyć.

Tylko po co mają się wysilać i tworzyć jakieś poprawki czy inne łatki, skoro w tym roku mają wypuścić wersję "Enhanced" specjalnie skrojoną i dopakowaną graficznie na nowe konsole? Oni mają w tyłku to co się dzieje we wstecznej, bo na tym się nie zarobi. I pomyśleć, że ta gra miała premierę w 2013 roku... Rockstar to doi tę swoją krowę do oporu :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...