Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Tylko po co mają się wysilać i tworzyć jakieś poprawki czy inne łatki, skoro w tym roku mają wypuścić wersję "Enhanced" specjalnie skrojoną i dopakowaną graficznie na nowe konsole? Oni mają w tyłku to co się dzieje we wstecznej, bo na tym się nie zarobi. I pomyśleć, że ta gra miała premierę w 2013 roku... Rockstar to doi tę swoją krowę do oporu :E

No prawdę mówiąc przespali całą generację (GTA wyszło przecież na X360) i nie wydali nawet żadnego dodatku fabularnego tylko Online, które na konsolach jest beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nihat89 napisał:

No prawdę mówiąc przespali całą generację (GTA wyszło przecież na X360) i nie wydali nawet żadnego dodatku fabularnego tylko Online, które na konsolach jest beznadziejne.

Nie wydali, bo w sumie nie musieli. Dla nich Online to strumyk ciągle spływających pieniędzy. Nic więc dziwnego, że wyciskają z tego ile wlezie. Do tego GTA Online w przyszłości zostanie samodzielnym produktem, tak jak tryb multiplayer w Red Dead Redemption 2, wszystko po to, aby jeszcze bardziej zwiększyć monetyzację.

Cytat

And for the massive and vibrant community of Grand Theft Auto Online players worldwide, the journey through the ever-evolving, shared world of GTA Online will continue on to the new generation with more new updates including additional GTA Online content exclusive to the new consoles and PC. There will also be a new standalone version of GTA Online coming in the second half of 2021, which will be available for free exclusively for PlayStation 5 players during the first three months. 

https://www.rockstargames.com/newswire/article/61603/Grand-Theft-Auto-V-Coming-to-New-Generation-Consoles-in-2021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sleepwalker74 napisał:

Jako zagorzały fan Gwiezdnych Wojen, który kiedyś zagrywał się takimi produkcjami jak X-Wing, Tie Fighter czy X-Wing Alliance - kupiłem SW Squadrons na premierę. Jak by to powiedzieć... Podobno nie jest długa, lecz do dziś jej nie skończyłem. Niby ma wszystko co trzeba, niby nie wygląda źle, ale... Po prostu nie wciąga.  Mówię oczywiście o singlu, multi nie próbowałem.

Tej grze brakuje przede wszystkim rozmachu, a przecież głównie z tym kojarzą się Gwiezdne Wojny. Mam podobne odczucia po jakimś 2-godzinnym kontakcie z tym tytułem - wszystko jest niby na miejscu (prócz skali), grac się nie chce. Spadek ceny mnie nie dziwi, produkcja nieuchronnie zmierza do EA Play albo jakiegoś innego abonamentu. Tam chwilowo odżyje i odejdzie w zapomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: Squadrons w marcu w usłudze EA Play oraz NHL 21 w kwietniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie połączyć się z Xbox Live? U mnie występuje jakiś problem, nie mogę też odpalić żadnej gry z GP Ultimate, a tylko takie mam aktualnie zainstalowane. Nie mogę też wejść w mój profil. Internet działa, z routerem wszystko ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, martingg napisał:

Star Wars: Squadrons w marcu w usłudze EA Play oraz NHL 21 w kwietniu

O widzisz, to nie wiedziałem o tym. Jak wyżej, do przewidzenia.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, WPW napisał:

Ja czekam na 3 gry na series x 

1. Forza Horizon 5 (oczywiście oczekuje 4k ew dynamic res i 60fps)

Również. To byłby dla mnie taki impuls do zakupu. Oczywiście stare gry też na plus, ale jednak takie coś nowiutkiego i pachnącego byłoby mile widziane. Tak to nie ma pośpiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

40 minut temu, Sleepwalker74 napisał:

Możecie połączyć się z Xbox Live? U mnie występuje jakiś problem, nie mogę też odpalić żadnej gry z GP Ultimate, a tylko takie mam aktualnie zainstalowane. Nie mogę też wejść w mój profil. Internet działa, z routerem wszystko ok...

To samo... a akurat chciałem w Dirta 5 przyciąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jednak nie u mnie leży problem. Dzięki, dobrze wiedzieć bo przez dobre pół godziny próbowałem różnych kombinacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto zajrzeć na xbox.com/status :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dzb napisał:

 

To samo... a akurat chciałem w Dirta 5 przyciąć

A już jest Dirt 5 w XGP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

A już jest Dirt 5 w XGP?

Tak, od dziś.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dzb napisał:

Zawsze warto zajrzeć na xbox.com/status :)

 

 

Dzięki. Wróciłem dopiero do Xboxa po latach z przesiadki do obozu Sony, aktualnie ogarniam na powrót co i jak ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj są chyba bite rekordy: https://downdetector.com/status/xbox-live/ - ponad 35000 raportów (gdy 600 to już sporo), w dodatku nie działa bardzo długo, już 3 godziny, a nadal raporty się sypią (dodam, że część to fałszywe więc awaria "bywa" gdy jej nie ma). Ta strona jest lepsza, bo wykrywa problemy gdy ich XBL Status nie widzi (tu zauważyli o 21:15 więc szybko). To największa awaria od wielu lat, nie wiem ilu, z raz na 3-5 lat nie da się zagrać wieczorem.

Dziś zauważyłem, że:
-granie na X360 (na XSX) działa online multi mimo, że mnie wylogowało z XSX
-nie działają osiągnięcia offline, a to już bardzo wkurzające, nie wiem kiedy zrobili taką zmianę.
Tak więc po pół godzinie dałem sobie spokój gdy mi aczik nie wpadł. Ciekawe czy wpadnie jutro czy już glitch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w games with gold jest RE HD czy moge go na stałe przypisać do konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej to wygląda:

 

a tutaj porównanie:

 

 

Edytowane przez zaodrze244
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co pokazali, może być już tylko lepiej. :E Tak czy inaczej 343 średnio radzi sobie z ciężarem tego uniwersum. Po w miarę udanym Halo 4, Guardians było już wyraźnie słabsze. Seria jest mocno wyeksploatowana i jakich by tam magików nie mieli, cudów nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Halo może to będzie pieerwsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Vulc napisał:

Po tym co pokazali, może być już tylko lepiej. :E Tak czy inaczej 343 średnio radzi sobie z ciężarem tego uniwersum. Po w miarę udanym Halo 4, Guardians było już wyraźnie słabsze. Seria jest mocno wyeksploatowana i jakich by tam magików nie mieli, cudów nie będzie.

Szkoda, że Bungie nie zajmuje się dalej serią...uwielbiam ich za genialne "Myth: The Fallen Lords" i rzecz jasna "Halo".  343 niby wie o co chodzi  w tworzeniu gier, 4 była całkiem ok, 5 - takie niby Halo, ale strzelało się przyjemnie, jednak do trójki nie mają startu wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sino napisał:

Dzisiaj są chyba bite rekordy: https://downdetector.com/status/xbox-live/ - ponad 35000 raportów (gdy 600 to już sporo), w dodatku nie działa bardzo długo, już 3 godziny, a nadal raporty się sypią (dodam, że część to fałszywe więc awaria "bywa" gdy jej nie ma). Ta strona jest lepsza, bo wykrywa problemy gdy ich XBL Status nie widzi (tu zauważyli o 21:15 więc szybko). To największa awaria od wielu lat, nie wiem ilu, z raz na 3-5 lat nie da się zagrać wieczorem.

Dziś zauważyłem, że:
-granie na X360 (na XSX) działa online multi mimo, że mnie wylogowało z XSX
-nie działają osiągnięcia offline, a to już bardzo wkurzające, nie wiem kiedy zrobili taką zmianę.
Tak więc po pół godzinie dałem sobie spokój gdy mi aczik nie wpadł. Ciekawe czy wpadnie jutro czy już glitch.

Powinny sie odblokowac z opoznieniem, jak konsola dostanie internet

Godzinę temu, martingg napisał:

w games with gold jest RE HD czy moge go na stałe przypisać do konta?

Przypisac mozesz, ale to wersja na X1 wiec bedzie dzialac do wygasniecia abo Gamepass lub Xbox live :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kaczkofan napisał:

Szkoda, że Bungie nie zajmuje się dalej serią...uwielbiam ich za genialne "Myth: The Fallen Lords" i rzecz jasna "Halo".  343 niby wie o co chodzi  w tworzeniu gier, 4 była całkiem ok, 5 - takie niby Halo, ale strzelało się przyjemnie, jednak do trójki nie mają startu wg mnie.

Oni wolą robić to

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, dzb napisał:

 

To samo... a akurat chciałem w Dirta 5 przyciąć

Odpalilem to w trybie 120fps, jak to biednie wygladalo. Drzewa rozpixelowane, filtrowanie textur to wielka kupa :szczerbaty: DRAMA!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, dzb napisał:

Tak, od dziś.

Dzięki już się ściąga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Odpalilem to w trybie 120fps, jak to biednie wygladalo. Drzewa rozpixelowane, filtrowanie textur to wielka kupa :szczerbaty: DRAMA!

 

A dali juz ten update graficzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...