Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Odpalilem to w trybie 120fps, jak to biednie wygladalo. Drzewa rozpixelowane, filtrowanie textur to wielka kupa :szczerbaty: DRAMA!

 

W trybie 120fps to działa tylko w 1440p no i Dirt 5 jest nadal ładniejszy na PS5. Ja w to grałem w 4K 60k/s (BOX już sprzedany) teraz obadam jak jest po tych poprawkach dla XSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

W trybie 120fps to działa tylko w 1440p no i Dirt 5 jest nadal ładniejszy na PS5. Ja w to grałem w 4K 60k/s (BOX już sprzedany) teraz obadam jak jest po tych poprawkach dla XSX

Chyba 1080p :szczerbaty: Do tego wyglada jak g.....! I juz nawet nie chodzi o rozdzialke ale same textury drzew, filtorwanie itp. Dopiero tryb Jakosci jest spoko i nie bola oczy ale gra i tak wyleciala z dysku, ta gra jest tak kolorwa, ze chyba to robione jest dla jakis wyznawcow LGBT :D

7 minut temu, adask0 napisał:

A dali juz ten update graficzny?

Nie mam pojecia.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Chyba 1080p :szczerbaty: Do tego wyglada jak g.....! Dopiero tryb Jakosci jest spoko i nie bola oczy ale gra i tak wyleciala z dysku, ta gra jest tak kolorwa, ze chyba to robione jest dla jakis wyznawcow LGBT :D

Codemasters ogólnie nie robi ładnych ścigałek no FORZA to, to nie jest ?

Ściągnę i obadam to w trybie jakości tak jak mówisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, adask0 napisał:

A dali juz ten update graficzny?

Jakieś poprawki dla XSX już były (ale nawet po nich Dirt 5 wygląda lepiej na PS5) teraz też niby ma być jakiś Update 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Odpalilem to w trybie 120fps, jak to biednie wygladalo. Drzewa rozpixelowane, filtrowanie textur to wielka kupa :szczerbaty: DRAMA!

 

4k 60 fps to max przy tak słabych konsolach powinni sie na tym skupić, a nie jakies rt czy 120 fps

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, voltq napisał:

4k 60 fps to max przy tak słabych konsolach powinni sie na tym skupić, a nie jakies rt czy 120 fps

120fps w Multij jest git bo w Warozne jest przepasc miedzy trybem 60fps ale do reszty gier zbedne. Najwazniejsze zeby nie robili juz 30fps tylko min 1440p/60fps a bedzie ok.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

120fps w Multij jest git bo w Warozne jest przepasc miedzy trybem 60fps ale do reszty gier zbedne. Najwazniejsze zeby nie robili juz 30fps tylko min 1440p/60fps a bedzie ok.

Dokładnie, wszystko zależy od gry, silnika, optymalizacji ect. Tak na dobrą sprawę to nie ma żadnej Next-Genowej gry która powstałaby od podstaw pisana pod nowe sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Jakieś poprawki dla XSX już były (ale nawet po nich Dirt 5 wygląda lepiej na PS5) teraz też niby ma być jakiś Update 

 

Poza trybem 120fps ta gra wyglada dosc dobrze i tu nie mam nic do zarzucenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Poza trybem 120fps ta gra wyglada dosc dobrze i tu nie mam nic do zarzucenia ;)

Grałem w to (mało) na premierę dzisiaj obadam ten tryb jakości w 4K i 60k/s na OLED'zie z HDR ale cudów się nie spodziewam. 

Codemasters od lat klepie te swoje wyścigi na tym samym silniku który pamięta jeszcze czasy X360 i PS3 a kupili przecież Slightly Mad Studios (Project CARS ładniejszy). 

I wybaczyć ale ja wszystkie gry wyścigowe z automatu porównuję teraz do FORZA i Gran Turismo ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Ja tam chętnie zobaczyłbym next-genowy MotorStorm część 1 i 2 na XSX, bo był tylko na PS ;) Tyle ile się z żoną nagraliśmy na PS3 i ile frajdy sprawiło, ech, sentymenty...

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Codemasters od lat klepie te swoje wyścigi na tym samym silniku który pamięta jeszcze czasy X360 i PS3 a kupili przecież Slightly Mad Studios (Project CARS ładniejszy).

Teraz jeszcze dojdzie im seria WRC to moze coś poprawią.

36 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Ja tam chętnie zobaczyłbym next-genowy MotorStorm część 1 i 2 na XSX, bo był tylko na PS ;) Tyle ile się z żoną nagraliśmy na PS3 i ile frajdy sprawiło, ech, sentymenty...

Z poważaniem

Motorstorm to byl ex sony a pozatym to studio juz chyba upadło, wiec nie ma co liczyc na nowego motorstorma, a szkoda sam sie zagrywałem w 1 i 2 częsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rambek911 napisał:

Motorstorm to byl ex sony a pozatym to studio juz chyba upadło, wiec nie ma co liczyc na nowego motorstorma, a szkoda sam sie zagrywałem w 1 i 2 częsc.

Choć Sony zamknęło Evolution Studios w 2016 roku i zachowało prawa do marki MotorStorm, to potem Codemasters przejęło większość ludzi z tego teamu. Tak więc ciągle gdzieś tam w ścigałkach siedzą, tylko pod inną banderą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paul Thurrott specjalizujący się w wiadomościach z Microsoftu - według niego na 23 marca zaplanowano event związany z nowymi grami 

 

4 godziny temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Ja tam chętnie zobaczyłbym next-genowy MotorStorm część 1 i 2 na XSX, bo był tylko na PS ;) Tyle ile się z żoną nagraliśmy na PS3 i ile frajdy sprawiło, ech, sentymenty...

Z poważaniem

A w co teraz gracie na XSX??

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Paul Thurrott specjalizujący się w wiadomościach z Microsoftu - według niego na 23 marca zaplanowano event związany z nowymi grami 

 

A w co teraz gracie na XSX??

Ja teraz gram w Dead Space 3, poleciałem całą trylogię bo była w mojej kupce wstydu a dzięki GPU nie musiałem kupować ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

Paul Thurrott specjalizujący się w wiadomościach z Microsoftu - według niego na 23 marca zaplanowano event związany z nowymi grami 

 

A w co teraz gracie na XSX??

Jutro kończę główny wątek

,mam zamiar jeszcze zaciukać wszystkich z zakonu i zdobyć złomy Thora, potem poleci 

,  to też mam 

,ale chyba poczekam do next gen pacza i oczekując pocisnę w 

 plus po trochę w 

i w 

:szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

Edytowane przez Elvis79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Paul Thurrott specjalizujący się w wiadomościach z Microsoftu - według niego na 23 marca zaplanowano event związany z nowymi grami 

 

A w co teraz gracie na XSX??

catching dust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, martingg napisał:

Nigdy nie grałem w Halo może to będzie pieerwsze :D

Nigdy w żadną część? XBOXowy INFIDEL! INFIDEL!!! ;) 

Okk.gif

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Halo tzn próbowałem i nie wiem czy się przyznać do opinii o tej serii gier, ale ch... raz się żyje dla mnie to kupa :) zaznaczam jak dla mnie ;)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Nigdy w żadną część? XBOXowy INFIDEL! INFIDEL!!! ;) 

Okk.gif

Strzelanie na padzie jest mi obce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

16 godzin temu, azgan napisał:

Paul Thurrott specjalizujący się w wiadomościach z Microsoftu - według niego na 23 marca zaplanowano event związany z nowymi grami 

A w co teraz gracie na XSX??

Żona pyka w Zuma i Overcooked 2 z chłopakami ;) ...ja CP77 - świetna gra mimo wszystko.

Z poważaniem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

16 godzin temu, azgan napisał:

Paul Thurrott specjalizujący się w wiadomościach z Microsoftu - według niego na 23 marca zaplanowano event związany z nowymi grami 

 

A w co teraz gracie na XSX??

 

 

Ja gram w: 

Assassin's Creed: Rogue Remastered

BLACK

DIRT 5

HALO The Master Chief Collection - Obecnie jestem na etapie HALO 3 a przechodzę kolejne części po kolei. 

FORZA Horizon 4

Watch Dogs Legion - dopiero zaczynam, bujam się po wsi i robię jakieś przypadkowe misje

Trine 4 The Nighmare Prince

Wreckfest

 

Gram po trochę w każdą, jak mi się któraś znudzi wskakuję na następną. Mam tych gier naistalowanych sporo, wykorzystane mam 81,7% pojemności przy czym ja mam dodatkowo podpiętego 2TB SSD Microna 1300. 

Czekam na pacza dla nextgenów do Avengersów, mieli go wydać w drugiej połowie lutego i oczywiście nie wydali. Chciałem sobie ograć singla, multi mnie nie interesuje.

 

Edytowane przez zaodrze244
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada informacje czy wyjdzie next genowy patch na xsx do gry the sinking city , bo planuje ja ograc i widze ze na ps5 wyszedl patch a na xsx nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj przysiadlem do Medium, polowa za mna, glitch graficzny mialem 1 raz przez 1 sekunde. Giera bardzo mi sie spodobala, fajne ciekawe rozwiazania zaimplementowali jak wychodzenie z ciala :-) zagadki fajne takie lekkie, chociaz przy jednej sie zatrzymalem na 10 min (tej z zegarem), klimat super, osiagniecia fajnie zrobione. No dla mnie giera git, ocene dalbym 4++ za caloksztalt jak narazie :E dzisiaj przysiade to skoncze albo jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2021 o 23:20, martingg napisał:

Miałem tak 2-3 razy od premiery czyli 4 msc da się przeżyć, grunt że pad działa konsola ma jeden wiatrak i cewki nie piszczą :E

po myku z dolby vision jak pisałeś, po tygodniu jakoś znowu identyko akcja z 640x480 :szczerbaty: zauważyłem, że nie dzieje się tak jeśli najpierw wpakuję się w TV na hdmi pod którym jest XSX i wtedy odpalam konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...