Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele przeszedł ten list z przeprosinami, najpierw gość go w złości poszarpał, później jakoś go poskładał w całość i zrobił "denatowi" fotkę :hahaha: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nihat89 napisał:

Wszystko sprawdziłem, jest ok wentylator pracuje. W innych grach bez zarzutu jest więc obstawiam że The Medium coś się skopało. A zaraz będzie że Xboxy się przegrzewają :szczerbaty:

Coś jest na rzeczy. Właściwie to wyskoczył mi achievement i w tym momencie konsola się zresetowała.

Juz gram 3h - 0 zwiech, konsola chlodna ;)  Jestem przy 2 wizji Tomasza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nihat89 napisał:

Wszystko sprawdziłem, jest ok wentylator pracuje. W innych grach bez zarzutu jest więc obstawiam że The Medium coś się skopało. A zaraz będzie że Xboxy się przegrzewają :szczerbaty:

Coś jest na rzeczy. Właściwie to wyskoczył mi achievement i w tym momencie konsola się zresetowała.

Poświeciłeś latarką do środka? Może gdzieś się kurz zebrał na żebrach radiatora albo może jakieś robactwo zamieszkało w konsoli. Na tym kanale https://www.youtube.com/c/Tronicsfix/videos już nie raz takie przypadki były... :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi w valhalli pojawiały się artefakty momentami, ale zwalilem je na karb gry, też je mieliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
39 minut temu, WPW napisał:

Hmm mi w valhalli pojawiały się artefakty momentami, ale zwalilem je na karb gry, też je mieliście?

Mam przeszło 180h nabite w valhalli i zero artów ale valhalla ma mnóstwo błędów także może być tak jak napisałeś, jeżeli w innych grach tego nie ma to nie jest to wina konsoli.

5 godzin temu, Nihat89 napisał:

Wszystko sprawdziłem, jest ok wentylator pracuje. W innych grach bez zarzutu jest więc obstawiam że The Medium coś się skopało. A zaraz będzie że Xboxy się przegrzewają :szczerbaty:

Coś jest na rzeczy. Właściwie to wyskoczył mi achievement i w tym momencie konsola się zresetowała.

Bardzo możliwe że to wina gry. Wczesna wersja valhalli dwa razy doprowadziła do wyłączenia sie mojej konsoli. Także takie uroki niedorobionych gier.

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem Medium - zadnego zawieszenia konsoli :E chyba Ci sie konsola psuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się słuchając zapowiedzi XBOX Polska ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu konsoli jaką jest Xbox Series X. Zastanawiałem się nad złożeniem komputera do 4k, ale po tym jak okazało się że ceny kart graficznych ześwirowały stwierdziłem, że lepszym posunięciem będzie zakup konsoli, która da mi możliwość grania w najnowsze tytuły przez 5-6 lat(do next gena). Mam do was kilka pytań:

1) Wcześniej posiadałem Xbox One, tam była możliwość zakupu na allegro dostępów do kont z grami, czy ta praktyka nadal działa?(Wiem, że na allegro już nie, ale czy istnieją inne strony/sklepy oferujące takie rozwiązanie?)

2)Chciałem wziąć konsolę na raty w jakimś sklepie+do tego jakiś tv+abonament na game access, czy ktoś mógłby polecić mi jakąś fajną ofertę?

To w sumie tyle z mojej strony, dzięki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD 1. Raz, że allegro to ukróciło, dwa, że MS zrobił jakiś dodatkowe zabezpieczenie, podobno się da, ale nie wnikałem, poczytaj tutaj gdzies albo na łowcy okazji

AD 2. Lepiej samemy wybrać TV, xh9096/q80/oled bx/cx i do tego konsole, kwestia portfela.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2)
Jak zakładasz nowe konto to jest konwersja 1:1 xbox live gold -> ultimate. Jak to połączysz z promocją na 3msc i dodatkowym miesiącem za płatności cykliczne to masz ponad rok xgp ultimate za 200zł. 

Robiłem to w lutym według tego, ale widzę że już nie ma promocji 3msc za 4zł :(.

Popatrz w komentarzach w nowszych wpisach o game passie to będziesz znał aktualną sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Uśmiałem się słuchając zapowiedzi XBOX Polska ?

 

Posluchalem 5 min... tego sie nie da sluchac... 0 emocji... jak roboty nawijaja... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że za TV chciałbym dać maksymalnie 1k, ktoś mógłby coś doradzić? Nie zależy mi na jakiejś super jakości ? a wy jak na dzień dzisiejszy oceniacie nową generację Xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1k to kupisz monitor a nie TV. Chyba że jakiegoś skymastera czy mantę :E

49 minut temu, adask0 napisał:

Posluchalem 5 min... tego sie nie da sluchac... 0 emocji... jak roboty nawijaja... :E

Nie słuchałem przejrzałem gry istny szal w tym roku niczym u Sony.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, martingg napisał:

Za 1k to kupisz monitor a nie TV. Chyba że jakiegoś skymastera czy mantę :E

Nie słuchałem przejrzałem gry istny szal w tym roku niczym u Sony.

Halo to jedyny tytuł w 2021 ze stajni MS, który wzbudza we hype. Jeśli dodatkowo otrzymamy "Starfield" - będzie bomba. Ogólnie zapowiada się rok remakeów i remasterów, najciekawsze pozycje do lata to póki co odświeżony "Nier" oraz trylogia "ME". Nie to, żeby jakoś lepiej było u Sony, bo "Returnal" mnie nie jara, R&C - ok, może być, ale nie pali mi się, a "Kena" dopiero w sierpniu. Niech jeszcze HZD:FW wyleci na 2022 i będzie "fantastycznie". 

W sumie, to najbardziej u Sony cieszy mnie "remaster remake'a" FF7 na PS5  :)  Okazja, by znów zagrać, tym razem z normalnymi teksturami drzwi, bez bitmap  tła rodem z PS2 .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
39 minut temu, Kaczkofan napisał:

Halo to jedyny tytuł w 2021 ze stajni MS, który wzbudza we hype. Jeśli dodatkowo otrzymamy "Starfield" - będzie bomba. Ogólnie zapowiada się rok remakeów i remasterów, najciekawsze pozycje do lata to póki co odświeżony "Nier" oraz trylogia "ME". Nie to, żeby jakoś lepiej było u Sony, bo "Returnal" mnie nie jara, R&C - ok, może być, ale nie pali mi się, a "Kena" dopiero w sierpniu. Niech jeszcze HZD:FW wyleci na 2022 i będzie "fantastycznie". 

W sumie, to najbardziej u Sony cieszy mnie "remaster remake'a" FF7 na PS5  :)  Okazja, by znów zagrać, tym razem z normalnymi teksturami drzwi, bez bitmap  tła rodem z PS2 .

Nic dodać nic ująć ?

Zobaczymy czy ta niespodzianka Microsoftu o której mówi się już od jakiegoś czasu to faktycznie STARFIELD i czy Bethesda podoła z premierą jeszcze w tym roku ?

Xbox Series XS Starfield Planned For 2021 Release - Xbox Series XS Games

Zobaczymy ile są warte obietnice Phila Spencera ?

Ready Up - Xbox Game Studios Trailer 2021

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa myszki i klawiatury w nowej edycji Xboxa? Nadal tylko kilka gier je obsługuje i trzeba kupować konwerter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Kaczkofan napisał:

W sumie, to najbardziej u Sony cieszy mnie "remaster remake'a" FF7 na PS5  :)  Okazja, by znów zagrać, tym razem z normalnymi teksturami drzwi, bez bitmap  tła rodem z PS2 .

Nie ma to jak grac w ta sama gre 10 razy :E o ile rozumiem jeszcze przesc gre 2 raz np na wyzszym poziomie trudnosci, czy zeby odblokowac dodatkowe tryby / znajdzki itp jak np w re evil remake... Ale granie dla samego grania po 3 razie juz sie robi nudne... (oczywiscie mowie tu o liniowych grach)

Dobrze ze ja mialem przerwe 11 lat to teraz mam z 3 generacji tytuly do nadrobienia..  :E

Edytowane przez adask0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie grałem drugi raz w liniową grę, w sumie w nic nie grałem 2x conajwyżej w D3 które mi się podobało przeszedłem na kilku poziomach trudności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, adask0 napisał:

Nie ma to jak grac w ta sama gre 10 razy :E o ile rozumiem jeszcze przesc gre 2 raz np na wyzszym poziomie trudnosci, czy zeby odblokowac dodatkowe tryby / znajdzki itp jak np w re evil remake... Ale granie dla samego grania po 3 razie juz sie robi nudne... (oczywiscie mowie tu o liniowych grach)

Dobrze ze ja mialem przerwe 11 lat to teraz mam z 3 generacji tytuly do nadrobienia..  :E

Akurat FF7 remake przechodzi się szybko, no i mam tez w planach ograć DLC, o ile będzie w cenie maks 20 USD/Euro. Generalnie po tym, jak zaliczyłem 14 razy Knights of the Old Republic nie rozumiem pytań o to jak można grać w tę samą grę kilka razy ;) Fakt - inne czasy to były, bez żony i dzieci...obecnie wolę grać w tytuły "sprawdzone", niż wpakować się tak jak z AC:V, które zupełnie mi nie podeszło. Lubię grind, setki godzin w WoW spędziłem w czasach TBC i WOTLK, ale system eksploracji i rozwijana postaci w ostatniej odsłonie AC odrzucił mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, adask0 napisał:

Nie ma to jak grac w ta sama gre 10 razy :E o ile rozumiem jeszcze przesc gre 2 raz np na wyzszym poziomie trudnosci, czy zeby odblokowac dodatkowe tryby / znajdzki itp jak np w re evil remake... Ale granie dla samego grania po 3 razie juz sie robi nudne... (oczywiscie mowie tu o liniowych grach)

Dobrze ze ja mialem przerwe 11 lat to teraz mam z 3 generacji tytuly do nadrobienia..  :E

Half Life 2 przeszedłem przynajmniej kilka razy. Jednak to były inne czasy i gry też nie były tak rozbudowane, ale każda wnosiła coś nowego (np. HL2, FarCry, Doom 3). Teraz to czym mnie zaskoczy taki FarCry 6? Chyba poziomem absurdu :szczerbaty: Ja to bym pograł w coś w stylu Uncharted 4. Wyśmienita gra to muszę przyznać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Siddini napisał:

Powiedzmy że za TV chciałbym dać maksymalnie 1k, ktoś mógłby coś doradzić? Nie zależy mi na jakiejś super jakości ? a wy jak na dzień dzisiejszy oceniacie nową generację Xboxa?

Tutaj za 1k nikt nic nie doradzi, każdy ma Oleda :szczerbaty:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elvis79 napisał:

Tutaj za 1k nikt nic nie doradzi, każdy ma Oleda :szczerbaty:

Nawet nie mając oleda za 1k nic się nie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...