Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, BlindObserver napisał:

Nie dla siebie. Ale szukam właśnie. 

To pewnie dla przyszłej Żony do kompletu z Q90T ?

4 godziny temu, joloxx9 napisał:

Aaa uj tam, kupuje xbox series x. Najwyżej zwrócę :)

Albo i nie ?

Najlepiej przekonać się samemu czy pasuje taki sprzęt do grania 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

4 godziny temu, joloxx9 napisał:

Aaa uj tam, kupuje xbox series x. Najwyżej zwrócę :)

Ja miałem wcześniej tylko konsole od Sony począwszy na PSX i skończywszy na PS4 Pro, obecnie "przez" @azgan i żonę mam XSX, to był po Harmony One mój najlepszy zakup elektroniczny.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

obecnie "przez" @azgan i żonę mam XSX, to był mój najlepszy zakup elektroniczny.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

No to cieszę się że mam w tym swój udział ale najważniejsze jest to że Ty jesteś zadowolony ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

No to cieszę się że mam w tym swój udział ale najważniejsze jest to że Ty jesteś zadowolony ?

Przynajmniej raz Ci sie udalo :E❤️

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, azgan napisał:

Najlepiej przekonać się samemu czy pasuje taki sprzęt do grania 

Dokładnie, upoluje na dniach i zobaczymy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, adask0 napisał:

Cos sie ociagaja z informacja dotyczac games with gold na kwiecien, myslicie ze bedzie grubo?!? :E

 

lipa z dupą ;)

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Assassin's Creed Valhalla. I jestem zakochany w tej grze. Klimat, muzyka Einara Selvika, w końcu 60 FPS i naprawdę dobra grafika. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maledict napisał:

Ja kupiłem Assassin's Creed Valhalla. I jestem zakochany w tej grze. Klimat, muzyka Einara Selvika, w końcu 60 FPS i naprawdę dobra grafika. 

Była jakaś dobra cena ? Bo cały czas wstrzymuje się z zakupem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 funkcji konsoli Xbox Series X, których nie ma PlayStation 5. Nowa maszyna Microsoftu ma przewagę w grach!

Xbox-Series-X-funkcje-PS5-konsola

Źródło: https://hdtvpolska.com/5-funkcji-konsoli-xbox-series-x-ktorych-nie-ma-playstation-5-nowa-maszyna-microsoftu-ma-przewage-w-grach/

Od siebie dodałbym jeszcze brak DOLBY VISION w grach i możliwości odpalenia gier z STEAM/ GeForce Now lub Google STADIA 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Suchy211 napisał:

Co to jest tencent??

Bez kitu, pierwszy raz to słyszę.

Ty o Tencncie nie wiesz, ale Tencent o Tobie pewnie tak :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2021 o 11:56, dzb napisał:

Wiadomo coś o ulepszonych wersjach Wieśka 3 i GTA V, które miały wyjść?

No i o nextgenowym Cybercrapie?

 

 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2021 o 09:00, zaodrze244 napisał:

Dobrze że kupiłem Seagate Storage Expansion Card 1TB teraz będę miał gdzie trzymać te indyki i może któryś mnie zainteresuje... :E

Po krótkiej zabawie z expansionem zauwazyłem chyba jeden minus, miejsce domyślnej instalacji mam dysk wewnętrzny, podłączony też zewnętrzny hdd 4tb i ten expansion, jak daję przeniesienie gry z wewnętrznego która jest ulepszona do XSX jak np Gears5 to konsola nie pyta tylko od razu przenosi na karte pamięci co całkiem zrozumiałe, ale jak daję na Wieśka 3 to też mi przenosi z automatu na expansiona :szczerbaty:  ,a powinno być zapytanie czy nie chcę go na hdd wrzucić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, m1chal3k napisał:

Była jakaś dobra cena ? Bo cały czas wstrzymuje się z zakupem ;-)

Kupiłem CD key na allegro za 159zł

 

Szkoda że next gen patch do W3 dopiero w drugiej połowie roku 

Edytowane przez Maledict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.03.2021 o 22:06, joloxx9 napisał:

Jest tu ktoś kto ma xsx i mocnego pc zarazem? 

Na konsoli w pewne gry lepiej się bawię. W Apex wolę grać na padzie, na PC jest dziwnie (nie wiem dlaczego), w Warzone na PC ale w Cold War gram na Xbox. 

Dodam, że konsole mam podłączoną do monitora 32 cale 4K 60hz (czyli nic specjalnego) a PC z 3080 do monitora 165Hz/1440p.

Ciągle zastanawiam się nad OLEDem.

 

W dniu 29.03.2021 o 22:48, m1chal3k napisał:

. Jedyny minus dla mnie to cena i komfort.

Czy ja wiem, z tą ceną? Raczej ciężko o coś tańszego bez kabli, bez dongli to już niemożliwe. 

Te słuchawki mają fajnie rozwiązaną kwestię przycisków a raczej pokręteł do obsługi, bardziej mi pasuje niż w Pulse od Sony. 

Edytowane przez dodo24x
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na PC dość leciwym (ale daje radę żeby w znośnych detalach pograć) tylko Battlefieldy i CoD (padem słabo mi się w nie gra), Football Manager i z sentymentu Monkey`e Island, reszta leci na PS5/XSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Elvis79 napisał:

Battlefieldy

W BFa nie umiem na padzie - będę grać na PC, z CODem nie ma problemu na padzie (czasem gram na PC z Padem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, dodo24x napisał:

Na konsoli w pewne gry lepiej się bawię na konsoli. 

Ciągle zastanawiam się nad OLEDem.

Jest teraz nawet fajna promocja 

image-processing20210304-20962-pli9ug

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

Jest teraz nawet fajna promocja

 

Sam TV nie jest problemem.

Mam w domu swoje miejsce do grania, ostatnio zmieniłem PC, większy blat stołu i trochę mebli,  aby wstawić tu TV i jakiś wygodny fotel ponownie musiałbym zmieniać meble a to już za dużo zabawy. 

Nie chce mieć konsoli w salonie i nie mogę mieć w salonie OLED - za dużo kanałów informacyjnych non stop.

Edytowane przez dodo24x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elvis79 napisał:

Po krótkiej zabawie z expansionem zauwazyłem chyba jeden minus, miejsce domyślnej instalacji mam dysk wewnętrzny, podłączony też zewnętrzny hdd 4tb i ten expansion, jak daję przeniesienie gry z wewnętrznego która jest ulepszona do XSX jak np Gears5 to konsola nie pyta tylko od razu przenosi na karte pamięci co całkiem zrozumiałe, ale jak daję na Wieśka 3 to też mi przenosi z automatu na expansiona :szczerbaty:  ,a powinno być zapytanie czy nie chcę go na hdd wrzucić ;)

W który menu przenosisz te gry? Ja gdy chcę coś przenieść to za każdym razem się mnie pyta na który dysk. Ja wchodzę z menu głównego -> gry i aplikacje -> zarządzaj -> urządzenia magazynujące -> wybieram dysk -> przenieś lub kopiuj -> wybieram tytuły ->przenieś wybrane-> i pokazuje się menu "Gdzie chcesz je zapisać? i do wyboru pozostałe dyski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dodo24x napisał:

 

Sam TV nie jest problemem.

Mam w domu swoje miejsce do grania, ostatnio zmieniłem PC, większy blat stołu i trochę mebli,  aby wstawić tu TV i jakiś wygodny fotel ponownie musiałbym zmieniać meble a to już za dużo zabawy. 

Nie chce mieć konsoli w salonie i nie mogę mieć w salonie OLED - za dużo kanałów informacyjnych non stop.

Tvp Info? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cedep dla mnie jest skończony :D Pytanie z innej beczki. Posiada ktoś te słuchawki dedykowane do X/S od Microsoftu? Zastanawiam się czy kupić. Podobno dają pół roku ATMOS'a za free w zestawie.  Mimo, że mam potężne słuchawki to nie chce mi się kombinować a jako, że Microsoft nie zawiódł mnie co do konsoli to chętnie dałbym im zarobić na mnie kupując słuchawki :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kubikolos napisał:

Cedep dla mnie jest skończony :D Pytanie z innej beczki. Posiada ktoś te słuchawki dedykowane do X/S od Microsoftu? Zastanawiam się czy kupić. Podobno dają pół roku ATMOS'a za free w zestawie.  Mimo, że mam potężne słuchawki to nie chce mi się kombinować a jako, że Microsoft nie zawiódł mnie co do konsoli to chętnie dałbym im zarobić na mnie kupując słuchawki :D

Było już wałkowane chyba z 10 razy. Tak słuchawki są spoko. Jakość wykonania dobra. Cena za drogie. Dźwięk trzeba sobie poprawić w EQ bo za bardzo słychać bass. Szybko i sprawnie łącza się z konsolą. 

Edytowane przez m1chal3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, m1chal3k napisał:

Było już wałkowane chyba z 10 razy. Tak słuchawki są spoko. Jakość wykonania dobra. Cena za drogie. Dźwięk trzeba sobie poprawić w EQ bo za bardzo słychać bass. Szybko i sprawnie łącza się z konsolą. 

dokładnie! z miesiąc / dwa analizowałem ceny słuchawek do XS z całego segmentu i stwierdziłem, że nie są warte tej ceny. Lepiej kupić jakiś amplituner z obsługą BT. I wszystko działa! Owszem, ampli jest droższy, ale mogę teraz na XS używać np. słuchawki studyjne, a takich do XS-a nigdzie na świecie bym nie kupił. I co ważne, słuchawki są tańsze nadal niż topowe modele tych od XS-a.

Edytowane przez Bulsky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...