Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, SPYCHCIO napisał:

To arctis 7x pasuje pod XSX, PS5 i PC?

tak , przestawiasz tylko przycisk pomiędzy xbox lub usb , na xbox działaja wszystkie xboxy a usb ps5/ps4 pc itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, voltq napisał:

tak , przestawiasz tylko przycisk pomiędzy xbox lub usb , na xbox działaja wszystkie xboxy a usb ps5/ps4 pc itd

to zaraz zamawiam te Arctisy 7x a tamte słuchawki tylko do XSX jutro z rana anuluje.

@voltq widzę, że je masz, co powiesz o dźwięku w grach na XSX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
56 minut temu, Tomek1623 napisał:

A arctis 7X mogę polecić z czystym sumieniem do obu konsol. Pulse 3d wygodą nie mają startu.

Mówiłem Ci że są lepsze od tych SONY ?

7 minut temu, SPYCHCIO napisał:

to zaraz zamawiam te Arctisy 7x a tamte słuchawki tylko do XSX jutro z rana anuluje.

 

Bierz Arctisy od SteelSeries nie zawiedziesz się. Ja mam 5 pod PS5 żeby grać z dźwiękiem 3D Audio i jest wypas ?

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, SPYCHCIO napisał:

to zaraz zamawiam te Arctisy 7x a tamte słuchawki tylko do XSX jutro z rana anuluje.

@voltq widzę, że je masz, co powiesz o dźwięku w grach na XSX?

jest ok w tej cenie nie ma nic lepszego bez kabla ale najbardziej ci się spodoba wygoda możesz i 15h w tym siedzieć i nie boli cię głowa/szyja/uszy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szczena mi teraz opadła... ale od początku. Był czas że chciałem kupić Nintendo Switch Lite dla gry Octopath Traveler bo to moje klimaty, ale zrezygnowałem bo chyba tylko to bym ograł na Switchu...

A teraz odpaliłem XSX, wchodzę na listę gier GamePassa i tak patrzę, co tutaj ściągnąć... patrzę a tutaj Octopath Traveler ? już pobieram ?

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
44 minuty temu, SPYCHCIO napisał:

Ale szczena mi teraz opadła... ale od początku. Był czas że chciałem kupić Nintendo Switch Lite dla gry Octopath Traveler bo to moje klimaty, ale zrezygnowałem bo chyba tylko to bym ograł na Switchu...

A teraz odpaliłem XSX, wchodzę na listę gier GamePassa i tak patrzę, co tutaj ściągnąć... patrzę a tutaj Octopath Traveler ? już pobieram ?

 

Fajna sprawa , gamepass jest świetnym rozwiązaniem tylko trzeba mieć czas na ogrywanie tych wszystkich tytułów

 

Ciekawe jak sony odpowie bo na razie jedyna rzecz jaka przemawia za ps5 to możliwość ogrania świetnych tytułów z ps4 , ale jak ktoś mial ps4/ps4pro to nie ma sensu na tą chwile kupować ps5 lepszym wyborem jest xbox

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Maledict napisał:

FPS Boost w Far Cry 5 działa na moje oko w 1080p. 

Bardzo możliwe że tak jest. Jeżeli w grze nie jest włączony domyślnie fps boost tylko musisz to zrobić własnoręcznie tzn że musieli obniżyć rozdzielczość żeby uzyskać stabilne 60fps.

Takie wyjaśnienie jest pod tym linkiem: https://majornelson.com/fpsboost/

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, voltq napisał:

jest ok w tej cenie nie ma nic lepszego bez kabla ale najbardziej ci się spodoba wygoda możesz i 15h w tym siedzieć i nie boli cię głowa/szyja/uszy itd

Ooo to idealnie, wygoda jest dla mnie bardzo ważna jeśli chodzi o słuchawki bo miałem poprzednio takie do PS4/PS4PRO co po dwóch godzinach mnie dusiły mnie w głowę i dosłownie aż bolało po 3 -4h ?

7 minut temu, voltq napisał:

Fajna sprawa , gamepass jest świetnym rozwiązaniem tylko trzeba mieć czas na ogrywanie tych wszystkich tytułów

 

Ciekawe jak sony odpowie bo na razie jedyna rzecz jaka przemawia za ps5 to możliwość ogrania świetnych tytułów z ps4 , ale jak ktoś mial ps4/ps4pro to nie ma sensu na tą chwile kupować ps5 lepszym wyborem jest xbox

Jak najbardziej się zgadzam, do czasu aż nie kupiłem XSX i siedziałem tylko na PS4PRO to z politowaniem patrzyłem na GamePass. Jednak gdy kupiłem XSX i sprawiłem sobie GamePass Ultimate to zmieniłem zdanie o 180 stopni. GP to mistrzostwo w swojej kategorii, szok ile gier sobie nadrabiam ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Ale szczena mi teraz opadła... ale od początku. Był czas że chciałem kupić Nintendo Switch Lite dla gry Octopath Traveler bo to moje klimaty, ale zrezygnowałem bo chyba tylko to bym ograł na Switchu...

A teraz odpaliłem XSX, wchodzę na listę gier GamePassa i tak patrzę, co tutaj ściągnąć... patrzę a tutaj Octopath Traveler ? już pobieram ?

 

I zobaczysz że do Remake Diablo II też się przekonasz na XSX ?

4K w 60k/s do tego świetne sterowanie na padzie (ciekawsze) i będziesz odkrywać starą grę w nowych szatach na nowo. Wspomnisz jeszcze moje słowa ?

7 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

 

Jak najbardziej się zgadzam, do czasu aż nie kupiłem XSX i siedziałem tylko na PS4PRO to z politowaniem patrzyłem na GamePass. Jednak gdy kupiłem XSX i sprawiłem sobie GamePass Ultimate to zmieniłem zdanie o 180 stopni. GP to mistrzostwo w swojej kategorii, szok ile gier sobie nadrabiam ?

Ale PS5 też sobie dokup bo to też fajna sprawa. Podpinasz oba sprzęty pod OLED 77-83 cale i można nie wychodzić z domu tylko siedzieć i grać. PlayStation 5 warto mieć nawet dla samych EX'ów od SONY które są w większości przypadków hiciorami ?. Można też skakać między platformami i wybierać lepsze wersje gier lub np. odbierać darmówki i korzystać z różnych promocji ?. Zawsze lepiej mieć wybór niż go nie mieć wcale ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że może trochę offtop ale chyba szybciej się doczekam tutaj odpowiedzi niż w dziale, a widzę że cześć z was korzysta również z Oled cx. 

Chodzi mi o problem związany z odtwarzaniem niektórych treści, np aplikacja Ipli działa do momentu odpalenia jakiegoś programu na żywo, potem ciemny obraz, poprzez przeglądarkę wchodzę na canal+ loguje się wszystko działa, odpalam mecz i ciemno. Strony cda jakiś film, działa bez problemu. Czy to problem z jakąś wtyczką? O co chodzi? Próbowałem obraz przesyłać z komórki, wszystko działa tak samo do momentu odpalenia meczu, na telefonie leci a na tv ciemny obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Ale szczena mi teraz opadła... ale od początku. Był czas że chciałem kupić Nintendo Switch Lite dla gry Octopath Traveler bo to moje klimaty, ale zrezygnowałem bo chyba tylko to bym ograł na Switchu...

A teraz odpaliłem XSX, wchodzę na listę gier GamePassa i tak patrzę, co tutaj ściągnąć... patrzę a tutaj Octopath Traveler ? już pobieram ?

 

Gra jakoś po roku bodaj od premiery na Switchu trafiła na blaszaki, w tym roku (chyba w marcu) wleciała na Xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, azgan napisał:

I zobaczysz że do Remake Diablo II też się przekonasz na XSX ?

4K w 60k/s do tego świetne sterowanie na padzie (ciekawsze) i będziesz odkrywać starą grę w nowych szatach na nowo. Wspomnisz jeszcze moje słowa ?

Ale PS5 też sobie dokup bo to też fajna sprawa. Podpinasz oba sprzęty pod OLED 77-83 cale i można nie wychodzić z domu tylko siedzieć i grać. PlayStation 5 warto mieć nawet dla samych EX'ów od SONY które są w większości przypadków hiciorami ?. Można też skakać między platformami i wybierać lepsze wersje gier lub np. odbierać darmówki i korzystać z różnych promocji ?. Zawsze lepiej mieć wybór niż go nie mieć wcale ?

Odnośnie Diablo 2 Resurrected to już zdecydowałem, że na starcie kupie na XSX i sprawdzę jak to działa i jak się się gra ? jeśli będzie ok, to zostanę przy tej wersji... w każdym razie zdam tutaj moją relacje xD

A co do PS5 to kupię, ale na premierę Horizona 2 czyli właśnie dla Exów ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Diablo 3 przekonałem się, że wersja konsolowa nie jest żadną, ale to żadną alternatywą dla wersji PC. Fajnie się gra na krótką metę, zrobić calaka itp, ale jeśli ktoś ciśnie sezony i ma wybór wersji, to nie sądzę by był w stanie grać na konsoli przez długi czas (1000h+). Trzeba mieć nadzieję, że w D2 nie będzie problemów z edytowanymi itemami, co było plagą w konsolowej wersji D3. Strach było dołączać do innych gier by nie awansować z dupy o kilkaset paragonów... No i że interfejs będzie lepszy. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BlindObserver napisał:

Przy Diablo 3 przekonałem się, że wersja konsolowa nie jest żadną, ale to żadną alternatywą dla wersji PC. Fajnie się gra na krótką metę, zrobić calaka itp, ale jeśli ktoś ciśnie sezony i ma wybór wersji, to nie sądzę by był w stanie grać na konsoli przez długi czas (1000h+). Trzeba mieć nadzieję, że w D2 nie będzie problemów z edytowanymi itemami, co było plagą w konsolowej wersji D3. Strach było dołączać do innych gier by nie awansować z dupy o kilkaset paragonów... No i że interfejs będzie lepszy. 

Czity na konsoli, a nie na PC? :o 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 3.05.2021 o 22:14, voltq napisał:

Microsoft ale ty mnie zaimponowales w tej chwili brawo , jezeli to sie rozrosnie to nie kupie ps5 jako dodatkowej konsoli bo dla mnie priorytetem jest 60 fps , chyba ze gry z ps4 beda dzialac w 60 fps i przydały by sie tez tytuly z ps3 w 60 fps

Zagrałeś w jakąś grę z tym boostem, czy tylko jarasz się newsami? ;) 

W dniu 3.05.2021 o 23:01, Maledict napisał:

FPS Boost w Far Cry 5 działa na moje oko w 1080p. 

Dokładnie... kolejny raz wygląda to gorzej niż kupa.

Nic dziwnego, że domyślnie jest wyłączone i trzeba gdzieś głęboko w opcjach włączyć.

Jak mają to w ten sposób implementować to moim zdaniem nie ma się czym chwalić.

Edytowane przez dzb
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta XBOX GAME PASS na maj

Xbox-Game-Pass-maj-2021-oferta-1536x864-jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, crush napisał:

Czity na konsoli, a nie na PC? :o 

No właśnie. Kolejny mit upada. :E  Nie ma Battleneta na konsolach i póki to się nie zmieni to Diablo będzie dziurawe.  Można pograć solo i kanapowego coopa, jest całkiem przyjemnie, ale online odradzam. :E 

5 minut temu, azgan napisał:

Oferta XBOX GAME PASS na maj

Xbox-Game-Pass-maj-2021-oferta-1536x864-jpeg

Nic ciekawego jak dla mnie. Tylko Remnant, ale to już ograłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było w Diablo 3 to prawda ale nie wiemy jak to będzie wyglądać w Remake Diablo 2 na konsolach. Mi głównie chodziło o sterowanie na padzie i to że zostało to dobrze zrobione w III. SPYCHCIO pisał że interesuje go gra samemu na spokojnie w singla i zbieranie lepszych itemów więc nawet gdyby się tak zdarzyło że w nowej części jakimś sposobem nic z tym nie zrobiono to i tak nie zepsuje mu to zabawy. A co do sezonów to te mają być w 4 części a nie Remake 2 z tego co słyszałem ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Reset rankingu ma być to może i sezony wprowadzą. Ciekawie by było jak by dodawali jakieś nowe bronie czy sety jak w D3. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BlindObserver napisał:

Przy Diablo 3 przekonałem się, że wersja konsolowa nie jest żadną, ale to żadną alternatywą dla wersji PC. Fajnie się gra na krótką metę, zrobić calaka itp, ale jeśli ktoś ciśnie sezony i ma wybór wersji, to nie sądzę by był w stanie grać na konsoli przez długi czas (1000h+). Trzeba mieć nadzieję, że w D2 nie będzie problemów z edytowanymi itemami, co było plagą w konsolowej wersji D3. Strach było dołączać do innych gier by nie awansować z dupy o kilkaset paragonów... No i że interfejs będzie lepszy. 

To tylko Ci przypomnę, że Diablo 2 Resurrected będzie wspierało cross-progression ? Ci co kochają rankingi, będą mogli pewnie nabić tak jak w Diablo 3, 1000 paragon w 10min i przenieść progres na PC xD Będzie wesoło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SPYCHCIO napisał:

To tylko Ci przypomnę, że Diablo 2 Resurrected będzie wspierało cross-progression ? Ci co kochają rankingi, będą mogli pewnie nabić tak jak w Diablo 3, 1000 paragon w 10min i przenieść progres na PC xD Będzie wesoło ?

Obawiam się, co z tego wyjdzie. Bo jeśli przez konsolowców i ich itemy 5000 gry na PC też będą rozwalone, to smutno. 

Inna sprawa, że kto grał w konsolowe D3 ten wie, jakie tam dziwaczne rzeczy wprowadzono, włącznie z dużo lepszym dropem legend (chyba pod kanapową kooperację). No i to sterowanie padem, które w zasadzie uniemożliwia dokładne naprowadzenie ataków na obszar na dalszą odległość. Tam to pasuje chyba tylko Barb z Whirlwind i trzymanie gałki w stronę, w którą ma się poruszać xD Właśnie przez to takie to było nudne i nie dziwił mnie tak ogromny eksodus graczy z wersji konsolowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, BlindObserver napisał:

Obawiam się, co z tego wyjdzie. Bo jeśli przez konsolowców i ich itemy 5000 gry na PC też będą rozwalone, to smutno. 

Inna sprawa, że kto grał w konsolowe D3 ten wie, jakie tam dziwaczne rzeczy wprowadzono, włącznie z dużo lepszym dropem legend (chyba pod kanapową kooperację). No i to sterowanie padem, które w zasadzie uniemożliwia dokładne naprowadzenie ataków na obszar na dalszą odległość. Tam to pasuje chyba tylko Barb z Whirlwind i trzymanie gałki w stronę, w którą ma się poruszać xD Właśnie przez to takie to było nudne i nie dziwił mnie tak ogromny eksodus graczy z wersji konsolowej. 

Chce grać na wstępie czarodziejką ? I właśnie tego się obawiam ? bo na PC to idealnie można wycelować i gdybym zobaczył, że czary latają gdzie chcą to by mnie krew zalała ?

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czary zwykle latają na tych bliższych przeciwników. Co jak się domyślasz, sprawia, że w konsolowej wersji nie ma dosłownie żadnej strategii. To jest dobre do casualowego grania i po to ta wersja powstała, za co zresztą trudno kogoś winić, czy kręcić bekę z samych odbiorców. Ale na dłuższą grę to raczej nie ma szans na przyciągnięcie. Nie wiem, co tam będą musieli przeprojektować D2 na konsole, by to było sprawniejsze i sensowniejsze, poza ewentualnym dodaniem wsparcia myszki i klawy na konsoli. Jak ktoś mówi, że granie w D3 na padzie było wygodne, to może myśleć jedynie o casualowym pykaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

z wykopu nawet śmiechłem

 

Ale pisanie, że kąkuter podpięty do TV ma jakikolwiek podjazd do DEDYKOWANEGO sprzętu do grania najlepsze xD

Konsola:
1. łapiesz za pada
2. klikasz taki duży X albo znaczek plejstejszyn
4. siadasz na kanapie
5. grasz

PC pod TV:
1. łapiesz za pada
2. a nie czekaj, kompa trzeba odpalić
4. wstajesz z kanapy i odpalasz kompa
5. siadasz na kanapie
6. cholera myszka i klawiatura zostały na biurku
7. wstajesz z kanapy i idziesz po myszkę i klawiaturę
7a. dobrze, że byłeś przewidujący i zainwestowałeś w bezprzewodowe dla graczy, jedyne łącznie 800 zł
8. logujesz się na kompa
9. znowu ten zje**** epic/steam/uplej się apdejtuje
10. znowu ten ***** epic/steam/uplej się wylogował, szukasz telefonu bo 2FA XD
11. no, zalogowane to odpalasz grę
12a. siema jestem apdejt 50 giga xD
12b. ściągasz apdejt
12c. apdejt ściągnięty, odpalasz grę
12d. krasz tu desktop xD guglujesz o co cho
12e. grzebiesz w tych .ini/aktualizujesz stery/odprawiasz modły na ołtarzyku do gabena
13. odpalasz grę, szczęśliwie śmiga
14. odkładasz mysz i klawiaturę, łapiesz za pada
15. grasz
16. zabija cię chińczyk na aimbocie

nie ma punktów 3.

Edytowane przez martingg
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...