Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Nie bo sam wiem że g na tym zarabiają skoro dalej pozwalają na konta za 4zł.

No ale to jest Twoja opinia a nie żadne źródło informacji

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
42 minuty temu, ODIN85 napisał:

Źródła potwierdzają moje przypuszczenia?

To je podaj. Nie potrafisz prowadzić dyskusji uzasadniając swoje przypuszczenia. Pomogę Ci trochę 

Microsoft przyznaje: nie zarabiamy na Xbox Game Pass, ale się nam to opłaca

Jak widać sytuacja na rynku powoli zaczyna się zmieniać skoro notują wzrosty 

Xbox Game Pass rośnie w siłę – liczba aktywnych subskrybentów wciąż rośnie!

 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma notowanie wzrostów liczby subskrybentów do tego, czy sytuacja zaczyna się zmieniać z opłacalnością? W tym co Odin cytował było podane po przekroczeniu jakiej liczby subskrybentów MS zacznie zarabiać. Teraz zarabia tylko na haraczu od gier i haraczu od online.

Przy okazji sprawy Epic vs Apple, MS potwierdził, że jeszcze nigdy nic nie zarobił na sprzedaży konsol. Zawsze sprzedają Xboksy ze stratą.

https://www.ign.com/articles/xbox-has-never-turned-a-profit-on-any-of-its-devices

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem też to tego linka w zasadzie od tego zaczyna się ta dyskusja 

3 godziny temu, azgan napisał:

Grubo. Microsoft nie zarabia na konsolach i jeszcze dopłaca do interesu https://www.ign.com/articles/xbox-has-never-turned-a-profit-on-any-of-its-devices i co ciekawe tyczy się to wszystkich XBOX'ów

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przejściu The Medium - dawno żadna gra tak mnie nie wciągnęła fabularnie i nie wyzwalała tylu emocji. Polecam, warto sprawdzić, jak komuś przypasuje będzie zadowolony. Krótka ale mocno wciągająca historia. Jednakże jedno woła o pomstę do nieba - brak pełnego spolszczenia. Ja zawsze gram z językiem angielskim i polskimi napisami ale w tym przypadku to psuje immersję w niemożliwy sposób. Kraków, elementy Polski Ludowej, jej obyczajowości a tu zamiast polskiego "towarzyszu" słyszę "comrade" - dla mnie to jak przeciągnięcie widelcem po talerzu, aż się wzdrygam. 

Brak polskiej ścieżki językowej dziwi tym bardziej, że studio stać było namówić Dorocińskiego czy Rosati do użyczenia wizerunku a nie mogli głosu? Zwłaszcza, że ilość postaci praktycznie na palcach jednej ręki można policzyć.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, milekp napisał:

Jestem po przejściu The Medium - dawno żadna gra tak mnie nie wciągnęła fabularnie i nie wyzwalała tylu emocji. Polecam, warto sprawdzić, jak komuś przypasuje będzie zadowolony. Krótka ale mocno wciągająca historia. Jednakże jedno woła o pomstę do nieba - brak pełnego spolszczenia. Ja zawsze gram z językiem angielskim i polskimi napisami ale w tym przypadku to psuje immersję w niemożliwy sposób. Kraków, elementy Polski Ludowej, jej obyczajowości a tu zamiast polskiego "towarzyszu" słyszę "comrade" - dla mnie to jak przeciągnięcie widelcem po talerzu, aż się wzdrygam. 

Brak polskiej ścieżki językowej dziwi tym bardziej, że studio stać było namówić Dorocińskiego czy Rosati do użyczenia wizerunku a nie mogli głosu? Zwłaszcza, że ilość postaci praktycznie na palcach jednej ręki można policzyć.

O to pozno sie za to zabrales ? Tez przeszedlem praktycznie na premiere i bardzo fajna gierka ;) chociaz mogli wziac i wiecej dac mechanik typu wychodzenie z ciala itp, a tak naprawde mogles uzyc tego kilka razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, milekp napisał:

Jestem po przejściu The Medium - dawno żadna gra tak mnie nie wciągnęła fabularnie i nie wyzwalała tylu emocji. Polecam, warto sprawdzić, jak komuś przypasuje będzie zadowolony. Krótka ale mocno wciągająca historia. Jednakże jedno woła o pomstę do nieba - brak pełnego spolszczenia. Ja zawsze gram z językiem angielskim i polskimi napisami ale w tym przypadku to psuje immersję w niemożliwy sposób. Kraków, elementy Polski Ludowej, jej obyczajowości a tu zamiast polskiego "towarzyszu" słyszę "comrade" - dla mnie to jak przeciągnięcie widelcem po talerzu, aż się wzdrygam. 

Brak polskiej ścieżki językowej dziwi tym bardziej, że studio stać było namówić Dorocińskiego czy Rosati do użyczenia wizerunku a nie mogli głosu? Zwłaszcza, że ilość postaci praktycznie na palcach jednej ręki można policzyć.

Wiele osób wytykało tej grze brak konsekwencji jeśli chodzi o budowanie kreacji świata poprzez te trochę dziwne "językowe niesnaski". Z jednej strony autorzy starają się wiernie oddać rodzime realia, odnoszą się do wielu realnych miejsc, z drugiej wychodzą właśnie takie kwiatki jak wyżej czy inne babole (np. jakieś gazety w języku angielskim itp.). Trochę śmieszne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Resident Evil Village XSX ma w trybie RT w niektórych scenach nawet ok 20 % przewagi nad Ps5 czyli tyle ile teoretyczna przewaga GPU Xboxa. 

Za to loadingi Sony są zdecydowanie lepsze 2s vs 8s. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie wiecie czy byl jakis update do forzy horizon? dawno nie gralem, uruchamiam i dupa, laduje i ciagle wywala do ekranu startowego... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, adask0 napisał:

Ludziska, nie wiecie czy byl jakis update do forzy horizon? dawno nie gralem, uruchamiam i dupa, laduje i ciagle wywala do ekranu startowego... :/

tak, ostatnia aktualizacja uwaliła tę grę. Sprawa znana od przedwczoraj, trzeba poczekać na poprawkę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, adask0 napisał:

Ludziska, nie wiecie czy byl jakis update do forzy horizon? dawno nie gralem, uruchamiam i dupa, laduje i ciagle wywala do ekranu startowego... :/

Zepsuli Forza Horizon 4 na XBOX'ach nowej generacji ?

Forza Horizon 4 przestała działać po aktualizacji na Xboksach Series X/S. Najnowsza aktualizacja do gry Forza Horizon 4 sprawiła, że tytuł ten przestał działać na konsolach Xbox Series X/S – urządzenia samoczynnie się wyłączają.

Żeby było śmieszniej to flagowy tytuł Microsoftu uznawany przez wielu za wizytówkę tej firmy ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem cicha nadzieje ze to będzie tez działać na GPU Nv i proszę:

"Co ciekawe, technologia ma być obsługiwana także przez karty graficzne Nvidii. Podejście może wydawać się dosyć zaskakujące (w końcu producent wspomaga tutaj poprawę wydajności kart konkurencji), ale zapewne chodzi o stworzenie lepszej alternatywy dla DLSS i tym samym pozbycie się jednego z głównych atutów kart GeForce."

Pięknie, jeśli to dotyczy każdego GPU to AMD nieźle Nvidie pozamiata. ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widział, a już się wypowiada ?

Poza tym dlaczego miałoby nie działać na Nv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A DLSS działa na AMD... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, kadajo napisał:

A DLSS działa na AMD... ?

AMD posiada jednostki do liczenia na macierzach w kartach bazujących chociażby na RDNA(posiada w CDNA)? Także Nv nawet nie musi niczego blokować dla starszych kart NV i AMD. Do tego AMD nie posiada Cuda także trzeba by DLSS przerzucić na OpenCL dla AMD.

Oczywiście AMD może zablokować dostępność swojej techniki dla swoich kart. Ale najpierw poczekaj jak to sprawdza się w praktyce ?

 

Edytowane przez sideband
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza juz dostala update i dziala ;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Baldur’s Gate: Dark Alliance powraca :) Tytuł znany z PS2 czy choćby pierwszego Xboxa jest dostępny od wczoraj na wszystkich konsolach (PS4/PS5, XO/XSX/S i Switch):

 

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.05.2021 o 22:56, Maledict napisał:

W Resident Evil Village XSX ma w trybie RT w niektórych scenach nawet ok 20 % przewagi nad Ps5 czyli tyle ile teoretyczna przewaga GPU Xboxa. 

Za to loadingi Sony są zdecydowanie lepsze 2s vs 8s. 

Fajnie ze sa jakies różnice ja wole wiecej fps i lepsza grafikę niz szybsze ładowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was gra może w FIFA 21 i mógłby mi podpowiedzieć, na ile ustawił wartość HDR w ustawieniach gry? Nie mogę tego rozkminić, plansze zrównały się na wartości 9 i tak zostawiłem, ale mam wrażenie że kolory boiska są przez to jakby wypłowiałe. Najbardziej mi się podobają po ustawieniu na 100, ale wtedy chyba w ogóle nie będzie widoczny efekt HDR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

7 maja.

Rzeczywiście, mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pilot do multimediów z Xbox One działa na Series X, czy jest bezużyteczny?

Ja mam teraz remont, więc konsola jest jeszcze nierozpakowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polecam tego pada, moim zdaniem przyciski są odrobinę mniej hałaśliwe to tak na początek. Jedynie  mam zastrzeżenia do górnej powierzchni - jest śliska , stary pad lepiej się trzyma w dłoniach. To tak na szybko co zauważyłem ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20210507_192818_copy_415x415.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...