Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, kNoq napisał:

Zamówiłem wczoraj swojego Xa. Pierwsza konsola od czasów plejaka 1 :E

Coś powinienem wiedzieć? Chyba najlepiej od razu zaopatrzyć się w game passa tak? 

Trzeba sie bylo zaopatrzec gdy byla promocja pringels :E:E:E teraz to juz przeplacisz :E:E:E

A poważnie jak gamepassa chcesz to kupujesz 3x golda, najlepiej na jakis zagraniczny kraj gdzie jest taniej niz u nas, i za 4zl konwertujesz na gamepassa, oszczedzasz duzo i na 3 lata masz spokoj ;) o ile nie wymagasz samych nowosci ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lis22 napisał:

Do konsoli nic nie dali, żadnego kodu, on ma być już automatycznie przypisany do konsoli.

(...)i dopiero wtedy aktywował ten kod z aplikacji Xbox.

No to masz kod czy go nie masz? Mało kto bierze to na 2 lata po 54.99 (jak ty) w efekcie nikt się nie chwalił jak to działa.

Kodem zwyczajnie możesz przedłużyć, ale max 3 lata. Gdy go wprowadzisz to zostaniesz poproszony o potwierdzenie co tam dokładnie wprowadzasz (np. gdy ktoś ma kody do nie-wiadomo-czego, 2, 7, 14, gold, pass, dlc itp). Zawsze były takie reguły subskrypcji od czasów golda w dawnych czasach, jedynie triale się nie sumowały. Skoro to 8 czerwca to nie widzę powodu by nie poczekać, takie kody nie wygasają (jedynie niektóre promo i triale).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam kodu, w sklepie mówili, że on już jest przypisany do konsoli i nic nie trzeba wpisywać. Na razie anulowałem subskrypcję miesięczną i 8 maja zamierzam aktywować ten kod.

Jak to jest z aktualizacjami gier pod Series X? Pobierając, np. grę z GP lub instalując ją z płyty to ona mi już pobiera aktualizację pod nową konsolę?

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Następne Gears na UE5?
 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Jeff Grubb przepuszcza, jak na razie nie jest to żadna potwierdzona wiadomość.  Mam nadzieję, że się nie myli i faktycznie wyjdą z nowym IP, bo ile można klepać jedną grę (nie wliczając Gears Tactics). :E  Za miesiąc E3. Może wtedy będzie coś wiadomo. Mam nadzieję, na soczyste zapowiedzi!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft niczym Netflix wprowadza „Ubisoft Originals”. Ciekawe kiedy usługa trafi na XBOX'y ??

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-05-10-ubisoft-z-nowym-dopiskiem-przy-tytulach

 

Możliwe że do końca roku sprawa się wyjaśni 

Xbox Game Pass ma otrzymać do końca 2021 roku gry z katalogu Ubisoftu, w tym najnowsze pokroju Assassin’s Creed: Valhalla

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co związku z tym - coś się zmieni poza nazwą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

I co związku z tym - coś się zmieni poza nazwą? 

Może to że trafi w ramach jednego abonamentu jak usługa EA? Albo że będzie więcej "darmowych" gier ??

Zapowiedziano darmowe The Division Heartland

Ile zyskałby XBOX GAME PASS z Uplay+ w cenie jednego abonamentu?

 

Microsoft z EA już się dogadał to i z UBI może 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest szansa na to.  Ubi nie wychodzi nawet na Steama. EA jest bardziej otwarte.Choć mam podpięte z XGP to jeszcze w żadną grę od nich grałem. 
Poza tym "Originals" c'mon. :E Oryginalny to ostatnio im wyszedł Immortal Fenyx Rising, aczkolwiek i tak wiele pomysłów było kopiowanych od innych gier. 

Wciąż nie wiem co im da zmiana nazwy.  Te "lepsze" gry będą miały znaczek ""Originals", a te które wyjdą słabiej albo od innych dev już nie? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kNoq napisał:

Zamówiłem wczoraj swojego Xa. Pierwsza konsola od czasów plejaka 1 :E

Coś powinienem wiedzieć? Chyba najlepiej od razu zaopatrzyć się w game passa tak? 

Zalezy ile masz czasu na grę jak mało to kupuj 1 gre uzywke lub nowa przejdź sprzedaj i kupuj kolejna jak masz duzo czasu plus grasz online to xgpu must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, azgan napisał:

Jak mam być szczery to Nike od SONY ładniejsze ?

Dla mnie jedne jak i drugie paskudne :E

4 godziny temu, sino napisał:

No to masz kod czy go nie masz? Mało kto bierze to na 2 lata po 54.99 (jak ty) w efekcie nikt się nie chwalił jak to działa.

Kodem zwyczajnie możesz przedłużyć, ale max 3 lata. Gdy go wprowadzisz to zostaniesz poproszony o potwierdzenie co tam dokładnie wprowadzasz (np. gdy ktoś ma kody do nie-wiadomo-czego, 2, 7, 14, gold, pass, dlc itp). Zawsze były takie reguły subskrypcji od czasów golda w dawnych czasach, jedynie triale się nie sumowały. Skoro to 8 czerwca to nie widzę powodu by nie poczekać, takie kody nie wygasają (jedynie niektóre promo i triale).

Tylko on jak wcześniej pisał brał XSX w ramach Xbox All Access, czyli przez dwa lata spłaca konsolę i XGPU w ramach jednej płatności, coś trochę jak raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Tylko on jak wcześniej pisał brał XSX w ramach Xbox All Access, czyli przez dwa lata spłaca konsolę i XGPU w ramach jednej płatności, coś trochę jak raty.

Zgadza się: 54.99 na raty. 145 x 24 = 3480. Konsola wychodzi 2160.

3 godziny temu, lis22 napisał:

Na razie anulowałem subskrypcję miesięczną i 8 maja zamierzam aktywować ten kod.

Jak to jest z aktualizacjami gier pod Series X? Pobierając, np. grę z GP lub instalując ją z płyty to ona mi już pobiera aktualizację pod nową konsolę?

Już jest 10 maja :) I mam nadzieję, że nie anulowałeś, bo to już koniec - dziś. Anulowanie a wyłączenie odnawiania to co innego. Zaś ściągając grę z GP nic nie musisz myśleć, pobiera się właściwa wersja wraz z patchem (o ile taka jest w GP, bo są przypadki że dla GP jest gorsza). Na płycie możesz nie mieć łatki, nie korzystam z płyt więc nie wiem.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, azgan napisał:

GOLD swego czasu był bardzo popularny, ale raczej nie ze względu na te marne gry dodawane co miesiąc, które zaśmiecały tylko bibliotekę. Jak są tacy odważni to niech zrezygnują z haraczu za multi we wszystkich grach to zobaczymy ?

Cytat

Abonenci Xbox Game Pass są jednak bardziej towarzyscy, gdyż o 15% chętniej sięgali po sieciowy multiplayer niż gracze bez tej subskrypcji

To chyba logiczne ? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, adask0 napisał:

Trzeba sie bylo zaopatrzec gdy byla promocja pringels :E:E:E teraz to juz przeplacisz :E:E:E

A poważnie jak gamepassa chcesz to kupujesz 3x golda, najlepiej na jakis zagraniczny kraj gdzie jest taniej niz u nas, i za 4zl konwertujesz na gamepassa, oszczedzasz duzo i na 3 lata masz spokoj ;) o ile nie wymagasz samych nowosci ;)

 

A bardziej po polsku i łopatologicznie dla kogoś kto jeszcze tego nie robił? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Ciekawe czy nadal był by lubiany jak by gracze płacili pełną kwotę. :E 

45 minut temu, kNoq napisał:

A bardziej po polsku i łopatologicznie dla kogoś kto jeszcze tego nie robił? :E

Ja tego także nie robiłem. Korzystałem z promocji za 4 zł, bo była dla wszystkich przez wiele msc, potem zmienili na 18 zł i obecnie płacę 40 zł /msc.  Nie żałuje.  Nadal jest to bardzo dobry deal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, kNoq napisał:

A bardziej po polsku i łopatologicznie dla kogoś kto jeszcze tego nie robił? :E

 

9 minut temu, Jaycob napisał:

Ciekawe czy nadal był by lubiany jak by gracze płacili pełną kwotę. :E 

Ja tego także nie robiłem. Korzystałem z promocji za 4 zł, bo była dla wszystkich przez wiele msc, potem zmienili na 18 zł i obecnie płacę 40 zł /msc.  Nie żałuje.  Nadal jest to bardzo dobry deal. 

 

Proste jak budowa cepa i bardziej latwiej sie tego wytlumaczyc nie da

kupujesz 3x 1 rok zdrapki golda w polsce lub za granica z uzyciem vpn (w polsce drozej jest)

kupujesz potem za 4zl gamepassa ultimate (tylko dla nowych, inaczej musisz czekac 6 miechow)

wszystko konwertuje sie do gamepassa ultimate i masz 3 lata w cenie golda...

 

z pringelsow mogles miec gamepassa za darmo na 3 lata ;)

 

nie kala sie za 40 zl, tzn oplacalne jest, ale nie jest oplacalne przeplacanie za cos co mozna miec taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tego nie pytałem, ale dzięki. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sino napisał:

Zgadza się: 54.99 na raty. 145 x 24 = 3480. Konsola wychodzi 2160.

Już jest 10 maja :) I mam nadzieję, że nie anulowałeś, bo to już koniec - dziś. Anulowanie a wyłączenie odnawiania to co innego. Zaś ściągając grę z GP nic nie musisz myśleć, pobiera się właściwa wersja wraz z patchem (o ile taka jest w GP, bo są przypadki że dla GP jest gorsza). Na płycie możesz nie mieć łatki, nie korzystam z płyt więc nie wiem.

8 czerwca ;) 9 maja mi się pobrało, kończy się 9 czerwca. Babka z Microsoftu z którą rozmawiałem tak radziła zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaycob napisał:

Ja się tego nie pytałem, ale dzięki. :E 

wiem, ale odpisalem obydwom :E

Teraz, lis22 napisał:

8 czerwca ;) 9 maja mi się pobrało, kończy się 9 czerwca. Babka z Microsoftu z którą rozmawiałem tak radziła zrobić.

Kiedys chcialem sam wziasc ten abo, ale jak sie wszystko przeliczy to jest to tylko oplacalne jesli brac pod uwage placenie pelnej sumy za gamepassa, inaczej sie przeplaca sporo, a okazji na taniego gamepassa jest sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, adask0 napisał:

 

 

Proste jak budowa cepa i bardziej latwiej sie tego wytlumaczyc nie da

kupujesz 3x 1 rok zdrapki golda w polsce lub za granica z uzyciem vpn (w polsce drozej jest)

kupujesz potem za 4zl gamepassa ultimate (tylko dla nowych, inaczej musisz czekac 6 miechow)

wszystko konwertuje sie do gamepassa ultimate i masz 3 lata w cenie golda...

 

z pringelsow mogles miec gamepassa za darmo na 3 lata ;)

 

nie kala sie za 40 zl, tzn oplacalne jest, ale nie jest oplacalne przeplacanie za cos co mozna miec taniej ;)

Git :) niech mi dojdzie konsola to będę kombinował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kNoq napisał:

Git :) niech mi dojdzie konsola to będę kombinował ?

Jak by co mam kod na 14 dni na GP,  był z padem jest dla nowych. Jak by ktoś chciał to wiadomość do mnie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, donermax napisał:

Jak by co mam kod na 14 dni na GP,  był z padem jest dla nowych. Jak by ktoś chciał to wiadomość do mnie.

 

 

Ta, tylko jak uzyje tego kodu to juz potem nie przekonwertuje za 4zl ;):E taki myk :E

Ten kod najlepiej uzyc gdy sie skonczyl sie gamepass (wtedy nie ma mozliwosci kupna na tym samym koncie miesiaca za 4zl) ;)

Edytowane przez adask0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak jak Stefan napisał, ciężko znaleźć taki lekki smukły laptop z dobrą specyfikacją i wydajnym systemem chłodzenia do 5500 zł. Znalazłem takiego smukłego Acera o wadze 1.8kg i wyglądzie standardowego laptopa z podświetlaną klawiaturą, Windowsem i czytnikiem linii papilarnych, natomiast Acer'y nie słyną z dobrego chłodzenia, dodatkowo RTX 3050Ti to nie jest powalająca karta a w połączeniu z 4 rdzeniowym prockiem doświadczenia będą średnie tym bardziej jeśli twoja dziewczyna chce obrabiać zdjęcia czy wideo, w FHD na medium powinna wyciągnąć 54 fps w Valhalli, 51 fps w CP 2077 czy w Cywilizacji 6 około 59 fps. Ostatnia kwestia to cena, w promocji z kodem gsm-laptopy kosztuje 3 333 zł zamiast 3 449. Druga mocniejsza opcja wychodząca poza budżet to 16 calowy Lenovo Slim z 8 rdzeniowym R7, na DDR5 (16GB) oraz RTX 4060, taka konfiguracja spokojnie wystarczy pod wydajne granie. Dodatkowo do obróbki zdjęć/wideo przyda się jasność 500 nitów oraz rozdzielczość 2560 x 1600. (zerknij również w temat rabatów, zawsze coś urwiemy  )    
    • Hej, wracam z tematem swojej obudowy Regnum RG2 i wentylatorów. Ostatecznie będę montował jakieś 120mm. Mam 2x Fluctus ARGB 2xArctic P12 PWM 2x Stratus 120 PWM. Chce je zamontować 1x tył, 1 na Fera 5, 2x przód. Jeżeli chodzi o wentyle z przodu to zauważyłem, że od wewnętrznej strony obudowy przy kratce praktycznie każdy jest b głośny ;/ Odsunę go trochę od kratki i jest już ok ale na samej kratce to bardzo głośno słychać. Jeżeli zamontuje je z drugiej strony tak jak pokazane na fotce front to jest dużo ciszej ale też jakby słabiej wieje przez te kratki. Zastanawiam się jakie będzie najoptymalniejsze ustawienie tych wszystkich wentyli i co robić z przodem? Dać 2x wewnątrz z mniejszymi obrotami w środku czy na zewnątrz z większymi? wg producentka powinny być na zewnątrz. tutaj 1 testowo był od wewnątrz https://imgur.com/QiXuKbq
    • Może jakieś skoki mocy trigeruja zabezpieczenie. Zasilacz ma już dwa lata wiec w jakimś stopniu się zużył.
    • Dobra, łącznie 8h za mną, zainstalowałem wszystkie gry jakie mogłem aby popatrzeć. Wad nie stwierdzam. Tu wszystko jest w miarę sensowne i w miarę logiczne. Usunałbym jedynie 3 z 5 trybów HDR bo te akurat nie mają żadnego większego sensu. Jak nie wywali jakiegoś martwego piksela w 28 dni to zostaje. Jak wywali wleci druga sztuka, bo nic lepszego nie da się kupić. Ale nadal, w trybie z peak do 1080 nit, jasność jasnych scen mogłaby być jeszcze trochę jaśniejsza. Jest przepaść względem Asus, ale no nadal chciałoby się więcej  A może już mam skrzywioną psychę po kontakcie z TV QD-OLED bo te czasami masakrują gałki jasnością Aaaaa, w SDR jasność jest dojechana totalnie. Ani MSI, ani Asus nie mają startu. Na 100 nie da się używać jest tak jasno.
    • No tak,podczas gra...ale 35 minut stresowania kombustorem przelecial(dłużej nie miałem czasu). No wiem że to nie jest topowy zasilacz,ale niby Golda ma,więc niby nie jest tragicznie   Tempy podczas grania w normie,grafika chyba 63C.ehhhh    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...