Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Kszyrztow napisał:

No, i to jest news! Świetna sprawa z tymi padami :]

Zgadza się ciekawa opcja. Zrobiłem coś takiego:

Opera-Zrzut-ekranu-2021-06-17-203506-www

Opera-Zrzut-ekranu-2021-06-17-203530-www

:D  

albo:
Opera-Zrzut-ekranu-2021-06-17-204135-www

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ditmd napisał:

Na PC dochodzi kompatybilność między softwarem, a to samo w sobie już jest wielkie no no jeśli chodzi o komfort grania. Nawet jak jesteś wielkim guru PCMR, to zawsze masz taką ewentualność że coś pójdzie nie tak, że gra się nie uruchamia, bo coś masz włączonego w tle, że Afterburner nie wyświetla swoich statystyk w grze, bo gra wymaga jego nowszej wersji, i inne tego typu duperele. Wystarczy wejść w jakiś temat o grach na PC, ludzie narzekają na wypłaszczenia, mają problemy, gdy ja sobie gram bez tych problemów, bo kupiłem grę na XSX, zamiast na PC :cool:

Większość tych problemów mają nie ogary. To, że MSI się nie wyświetla, cóż :E tak jak piszesz czasami trzeba zainstalować inną wersję, no, ale przecież to nie jest w żaden sposób potrzebne do grania.

Osobiście bardzo, wręcz bardzo rzadko mam jakieś problemy na PC, to w końcu tylko kupa hardware połączonego różnym softem, więc coś tam zawsze może się wyczarować. Ale raczej to nie jest nic czego raz na ruski rok nie rozwiązuję w max kilka chwil. Plusem jest to, że ta platforma zwykle daje mi możliwość rozwiązania problemu.

A na konsolach też nie jest tak kolorowo bo na ps4 pro też miewam sporadycznie problemy. Np. ostatnio patch do Ghost Of Suszi nie chciał mi się zainstalować. No i miałem problema, google nic nie pomogło, ludzie mieli podobne problemy bez konkretnego rozwiązania. Jedyne wyjście to było olać problem i patcha, kiedyś ruszy :E. I faktycznie po różnych próbach odpalenia tego update zakończonych niepowodzeniem, patch w końcu ruszył jakoś sam z siebie po kilku dniach :E

No, ale kapkę się wkurzyłem, bo patch sporo poprawiał w grze, a ja w końcu po dłuższej przerwie chciałem ją dalej ruszyć, no i musiałem czekać, bo nic sam nie mogłem zrobić.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częsty problem wśród nie ogarów też taki, że antyvir plik odpalający grę podejrzewa jako wira i trza do wyjątków wrzucić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, martingg napisał:

W sumie czasem sobie wejdę i się wewnętrznie pośmieje jak ludzie się dziela informacjami ile mają FPS na nowym AC na 1660s i że podkręcenie o 5v daje 3fps więcej i można podnieść grafikę na medium i widać pod lupą trzy źdźbła trawy więcej

Bo to jest PClab - nazwa zobowiązuje. :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Elvis79 napisał:

Częsty problem wśród nie ogarów też taki, że antyvir plik odpalający grę podejrzewa jako wira i trza do wyjątków wrzucić ;)

To chyba głównie problem Januszy ściągających gry z torrenta :E Aczkolwiek ja osobiście nie używam żadnych zewnętrznych antyvirów od wielu lat, niektóre pamiętam po wpisach na forum Forzę wysypywały :E jedynie trzymam to dziadostwo defendera z windy. Na moje potrzeby to i tak za duża ochrona, ale jak działa, nie zamula i nie psuje to niech działa. Jedynie soft do crypto na którym operuje dodaję do wyjątków  :E Gry śmigają.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, martingg napisał:

 

 

Anyway właśnie włączyłem konsole po raz pierwszy od 2-3 msc :P a tam w gpu ściągnij już dziś i zagraj 28 kwietnia :D stalker 2 dobrze że nie dali starfielda i zagraj już 28 listopada 2022 :E

Z Forza Horizon 5 też mi wyskoczyła taka informacja ?

1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Xbox Design Lab powraca!  https://xboxdesignlab.xbox.com/pl-pl

 

Świetna sprawa i fajnie że dali takie możliwości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

To chyba głównie problem Januszy ściągających gry z torrenta :E Aczkolwiek ja osobiście nie używam żadnych zewnętrznych antyvirów od wielu lat, niektóre pamiętam po wpisach na forum Forzę wysypywały :E jedynie trzymam to dziadostwo defendera z windy. Na moje potrzeby to i tak za duża ochrona, ale jak działa, nie zamula i nie psuje to niech działa. Jedynie soft do crypto na którym operuje dodaję do wyjątków  :E Gry śmigają.

Zainstaluj AVG, częsty przypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki. Nie instaluje tego badziewia. Dla mnie to gorsze niż wirusy :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

Świetna sprawa i fajnie że dali takie możliwości 

Tak, jak mieszkasz w USA. Nie mogę zamówić. :( 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jaycob napisał:

Zgadza się ciekawa opcja.
 

Fajna sprawa choćby na prezent :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się nad zakupem nowego pada ale tym razem myślę już o czymś lepszym. Czy ktoś z Was ma XBOX Elite Series 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Czołgista miał starą wersję, ale już nie pamiętam czy kupował nowego.

Ale nie pytaj. Kupuj, testuj i dawaj znać jak się sprawuje bo sam się zastanawiam czy nie kupić tej elitki 2 :E Ten drewno pad od XS już kapkę zaczyna mnie drażnić i przydało by się coś solidniejszego i lepiej wykonanego.

Edytowane przez lukadd
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogólnie narzekali na jakość czy też bardziej trwałość tylko nie wiem czy to poprawili w Elite 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jedynki lubiły padać sobie A jak jest z dwójkami to właśnie też nie wiem.

Edit. No, ale jedno jest pewno ten Ellite 2 to jest już kawał konkretnego "plastiku" w rękach. Z tego co ludzie piszą po netach czuć, że trzymasz kontroler z wyższej półki w łapach no i przyjemność z grania też na plus na takim kontrolerze.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości z świata XBOX'a. Microsoft pokazał Hellblade 2

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay by pokazali bo z filmiku nic nie wynika nadal ... Gamellgane 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martingg napisał:

Gameplay by pokazali bo z filmiku nic nie wynika nadal ... Gamellgane 

A i owszem "trochę" mało tych urywków. Liczyłem że zobaczymy dzisiaj trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie liczyłem. Wiedziałem, że to będzie kolejny dev-update. Skoro na tak wielkiej imprezie jak E3 nie pokazali gameplaya to czemu mieli by tutaj.;) 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.06.2021 o 21:10, martingg napisał:

Anyway ktos zamówił już D2? Ciągle się waham na pierwszych SS wyglądało tak sobie ale ten wczorajszy filmik już wyglądał zacnie

Jak jesteśmy już przy temacie Remake Diablo 2 w wersji na konsole to warto wspomnieć że ma to być coś więcej niż tylko zwykły port

Diablo 2 Resurrected na konsolach będzie „wspaniałym doświadczeniem”. Gra nie będzie zwykłym portem

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja miałem normalnie cenę w złotówkach i kraj wysyłki "Polska", teraz wchodzę drugi raz i mam to samo co Ty...

Na Łowcach ludzie piszą, że się niby da zamówić, tak więc ja już zgłupiałem.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- The PC version runs at 2160p using DLSS in quality mode with an RTX 3080.

- SeriesX and PS5 run at a dynamic resolution of 1080p~2160p, but SeriesX maintains a higher average resolution. SeriesS runs at dynamic 576p~1080p resolution.

- Loading times are faster on Series S|X.

- The 3 console versions maintain a good rate of 60FPS. Series S|X suffer random drops of one or two frames, but they are practically imperceptible.

- All versions use Ray-Tracing in global lighting, although it is more limited on consoles. SeriesS in some areas does not seem to render light bounces well.

- Regarding shading, the PS5 / SeriesX versions have a somewhat lower quality than the PC. The SeriesS version must settle for a lower quality and the absence of shadows as in certain vegetation.

- The PC version still has a clear advantage in texturing, especially due to the use of tessellation. Series S has a somewhat lower quality than PS5/SeriesX.

- On PC, the drawing distance and shading in distance are higher compared to SeriesX / PS5. SeriesS, in this case, has a fairly limited draw distance in open areas.

- It would have been interesting to offer a version without RT in SeriesS to obtain a higher resolution, but it's a great work on all platforms.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No DFowi wyszło, że PS5 średnio trzyma ~20% niższą rozdzielczość niż XS. Za to na PS5 trochę stabilniej trzyma 60fps.

Szkoda, że nie udało im się dotrzeć na PS5 do najbardziej wymagającej lokacji czyli tajgi. Ciekawe co by było w tych najbardziej wymagających miejscówkach gdzie na XS dropiło do 1080p. Czy na PS5 byłby jeszcze większy zjazd na rozdzielczości, czy jednak trzymało by to 1080p kosztem fps.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...