Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No, będzie pasowało jak ulał. Jak pięść do nosa :E Ty widzę się lubujesz z tych białych guzikach funkcyjnych :EAle gust jak dupa jest, więc nie ma o czym dyskutować ;)

Fajnie, że ten program wrócił, zawsze sobie można jakiegoś własnego pada pod siebie zmajstrować. Jedyny minus taki, że możliwości customizacji są chyba nieco mniejsze niż ostatnio (kiedyś można było chyba bardziej poszaleć np. z jakimiś wzorami, tutaj mamy dostępne tylko same kolory).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do maskowaniu się na pustyni w kolejnym BFie :E

400

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Jak Wam się podoba? :E

400

Ładny ale te pomarańczowe analogi mi nie pasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle problemy macie :E kolor pada :E moze jeszcze podswietlenie led do tego ze jak je.nie to bedzie oslepiac? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Łowcach zrobił coś na wzór pada z X360:

04a69bd6849ceef16176314e7fcbab679ab46298

2 minuty temu, adask0 napisał:

Niezle problemy macie :E kolor pada :E moze jeszcze podswietlenie led do tego ze jak je.nie to bedzie oslepiac? :E

Zrób swojego, a nie jęczysz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kszyrztow napisał:

Ktoś na Łowcach zrobił coś na wzór pada z X360:

04a69bd6849ceef16176314e7fcbab679ab46298

Zrób swojego, a nie jęczysz :E

Mnie tam starczy standard bieda ediszyn, byle dzialal jak najdluzej :E;)  ale gdybym mial zrobic to oczoje.nie zielonego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rymek1987 napisał:

3 paki za pada :E 

Nadal taniej niż za łamiące się w dłoniach Dual Sense ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rymek1987 napisał:

3 paki za pada :E 

Cena sugerowana za zwykłego pada w oficjalnym sklepie Microsoftu to 269 złotych, tutaj płacisz ekstra kasę za dostosowanie wyglądu kontrolera wedle własnych preferencji kolorystycznych. To jest opcja dla chętnych. A jak dalej drogo, to szukaj zamienników :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się na dniach do kupna konsoli XBSX i mam w zw. z tym pytanie, jaki polecilibyście zestaw z dostępnych w tej chwili? ktory byłby najbardziej opłacalny?zastanawiam się też nad zestawem z drugim padem.

PS Czy problem z blokującymi się przyciskami w padzie został rozwiązany?

Pozdr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, naitsabest napisał:

Witam, przymierzam się na dniach do kupna konsoli XBSX i mam w zw. z tym pytanie, jaki polecilibyście zestaw z dostępnych w tej chwili? ktory byłby najbardziej opłacalny?zastanawiam się też nad zestawem z drugim padem.

PS Czy problem z blokującymi się przyciskami w padzie został rozwiązany?

Pozdr?

Mam konsolę od grudnia i nic mi się nie blokuje. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SyKeS napisał:

Mam konsolę od grudnia i nic mi się nie blokuje. Pozdrawiam 

Mam konsolę od dnia premiery (kupiona 10 lis 2020) i również nic mi się nie blokuje. Korzystam cały czas z tego samego pada który był w zestawie.

11 godzin temu, naitsabest napisał:

Witam, przymierzam się na dniach do kupna konsoli XBSX i mam w zw. z tym pytanie, jaki polecilibyście zestaw z dostępnych w tej chwili? ktory byłby najbardziej opłacalny?zastanawiam się też nad zestawem z drugim padem.

PS Czy problem z blokującymi się przyciskami w padzie został rozwiązany?

Pozdr?

Jak wyżej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, naitsabest napisał:

Witam, przymierzam się na dniach do kupna konsoli XBSX i mam w zw. z tym pytanie, jaki polecilibyście zestaw z dostępnych w tej chwili? ktory byłby najbardziej opłacalny?zastanawiam się też nad zestawem z drugim padem.

PS Czy problem z blokującymi się przyciskami w padzie został rozwiązany?

Pozdr?

pierwsze słyszę żeby się przyciski blokowały :) nic się nie blokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, martingg napisał:

pierwsze słyszę żeby się przyciski blokowały :) nic się nie blokuje.

identycznie, konsola od premiery, również pad od ps5 bez zarzutów gdzie więcej takich pojawiało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy z Waszego pkt widzenia dalej jest duża różnica w grach (wizualnie) między tym xboxem a PC?

Od lat byłem PCMR i dziś mam 2x RTX 3090 ale powoli mam już dość. Myślę czy sprzedać karty i wziąć tego xboxa.

Z tego co widzę na PS5 to różnica jednak dla mnie jest widoczna. Jak ma się to do tej konsoli?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Userkamil napisał:

Mam pytanko czy z Waszego pkt widzenia dalej jest duża różnica w grach (wizualnie) między tym xboxem a PC?

Od lat byłem PCMR i dziś mam 2x RTX 3090 ale powoli mam już dość. Myślę czy sprzedać karty i wziąć tego xboxa.

Z tego co widzę na PS5 to różnica jednak dla mnie jest widoczna. Jak ma się to do tej konsoli?

 

Jest bardzo duża w grafice , teraz przynajmniej wzieli sie za wczytywania i standard 60 fps w każdej grze ale wciąż pc to lepszy wybór jak ktos ma dużo $ to pc z rtx 3090 i tv 4k oled 65-75 cali to niesamowite doznania graficzne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2021 o 22:42, naitsabest napisał:

Witam, przymierzam się na dniach do kupna konsoli XBSX i mam w zw. z tym pytanie, jaki polecilibyście zestaw z dostępnych w tej chwili? ktory byłby najbardziej opłacalny?zastanawiam się też nad zestawem z drugim padem.

PS Czy problem z blokującymi się przyciskami w padzie został rozwiązany?

Pozdr?

Żadnych problemów tylko jeden mały incydent z wentylatorem po przedmuchaniu ok kupuj warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem dziś tego Xboxa... Podjarany byłem strasznie, że w cenie 500 euro mam moc!

Czytając wcześniejsze komentarze o tym jak to na PC są zwiechy itd a na konsoli wciskasz play i grasz ;)

W sumie nigdy większych problemów z PC nie miałem ale dobra mówię ok niech będzie wcisnę play i gram!

Kupiłem Biomutant z Palti za 20 euro (mam też na PC wiec uznałem, że będzie dobre porównanie) do tego wziąłem Gamepassa Ultimate (+EA play) na 15 miesięcy i wyszło 25 euro. Mówię kurczę super (z tyłu głowy nowa Forza w pakiecie będzie)

Odpalam Biomutant! No i w sumie spoko ładnie niby trochę gorzej no ale zapłaciłem 500 euro a nie jak wcześniej ponad 5K! 

I uwaga! Zwiesza się konsola! Myślę sobie no dobra zdarza się. Odpalam ponownie i po 15 minutach to samo! O spadkach FPS przy większych zadymach do 40 (tak na oko ale jest to odczuwalne) już nie wspominam.

Odpalam Destiny 2 gram 15 minut i znowu to samo! Pomoaga tylko wyjęcie kabla z gniazdka.

Dobra odpalam Forze Horizon4! Pierwsze co to jak jebła mi ta pikseloza po oczach względem natywnego 4K i Ultra na PC to zdębiałem! Gram 15 minut i konsola się zawiesza!

Jutro idę do gamestopa oddać ten syf i mam nadzieje, że pełny hajs dostanę a nie będą chcieli mnie wkręcić w jakiś serwis. Nagrałem też filmy jak to wygląda więc im pokarzę. Tak szybko jak myślałem, że zamienie PCMR na konsole i zarobię na kratach. Tak jeszcze szybciej uświadomiłem sobie jaka przepaść jest między tymi konsolami... 

 

P.S. Na redicie jak znalazłem wątek o tym ilu ludziom się konsola zawiesza. To za głowę się złapałem.

AnYJj25.jpgZdj

Edytowane przez Userkamil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Userkamil napisał:

Dobra kupiłem dziś tego Xboxa... Podjarany byłem strasznie, że w cenie 500 euro mam moc!

Czytając wcześniejsze komentarze o tym jak to na PC są zwiechy itd a na konsoli wciskasz play i grasz ;)

W sumie nigdy większych problemów z PC nie miałem ale dobra mówię ok niech będzie wcisnę play i gram!

Kupiłem Biomutant z Palti za 20 euro (mam też na PC wiec uznałem, że będzie dobre porównanie) do tego wziąłem Gamepassa Ultimate (+EA play) na 15 miesięcy i wyszło 25 euro. Mówię kurczę super (z tyłu głowy nowa Forza w pakiecie będzie)

Odpalam Biomutant! No i w sumie spoko ładnie niby trochę gorzej no ale zapłaciłem 500 euro a nie jak wcześniej ponad 5K! 

I uwaga! Zwiesza się konsola! Myślę sobie no dobra zdarza się. Odpalam ponownie i po 15 minutach to samo! O spadkach FPS przy większych zadymach do 40 (tak na oko ale jest to odczuwalne) już nie wspominam.

Odpalam Destiny 2 gram 15 minut i znowu to samo! Pomoaga tylko wyjęcie kabla z gniazdka.

Dobra odpalam Forze Horizon4! Pierwsze co to jak jebła mi ta pikseloza po oczach względem natywnego 4K i Ultra na PC to zdębiałem! Gram 15 minut i konsola się zawiesza!

Jutro idę do gamestopa oddać ten syf i mam nadzieje, że pełny hajs dostanę a nie będą chcieli mnie wkręcić w jakiś serwis. Nagrałem też filmy jak to wygląda więc im pokarzę. Tak szybko jak myślałem, że zamienie PCMR na konsole i zarobię na kratach. Tak jeszcze szybciej uświadomiłem sobie jaka przepaść jest między tymi konsolami... 

 

P.S. Na redicie jak znalazłem wątek o tym ilu ludziom się konsola zawiesza. To za głowę się złapałem.

AnYJj25.jpgZdj

Ja mam widocznie szczęście do tej pory 0 problemów z xsx , myślałem że mam jakiś problem z padem ale wpadł mi kawałek brudu do przycisku , udalo mi sie to wyjąć i hula jak nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Że Ty nie masz to nie znaczy że inni nie mają.

No popatrz pan w czepku urodzony , wystarczy wymienić konsole na nową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Że Ty nie masz to nie znaczy że inni nie mają.

To jak to w końcu Sony dało ciała z padami i tv czy jednak nie? ?

6 godzin temu, Userkamil napisał:

Dobra kupiłem dziś tego Xboxa... Podjarany byłem strasznie, że w cenie 500 euro mam moc!

Czytając wcześniejsze komentarze o tym jak to na PC są zwiechy itd a na konsoli wciskasz play i grasz ;)

W sumie nigdy większych problemów z PC nie miałem ale dobra mówię ok niech będzie wcisnę play i gram!

Kupiłem Biomutant z Palti za 20 euro (mam też na PC wiec uznałem, że będzie dobre porównanie) do tego wziąłem Gamepassa Ultimate (+EA play) na 15 miesięcy i wyszło 25 euro. Mówię kurczę super (z tyłu głowy nowa Forza w pakiecie będzie)

Odpalam Biomutant! No i w sumie spoko ładnie niby trochę gorzej no ale zapłaciłem 500 euro a nie jak wcześniej ponad 5K! 

I uwaga! Zwiesza się konsola! Myślę sobie no dobra zdarza się. Odpalam ponownie i po 15 minutach to samo! O spadkach FPS przy większych zadymach do 40 (tak na oko ale jest to odczuwalne) już nie wspominam.

Odpalam Destiny 2 gram 15 minut i znowu to samo! Pomoaga tylko wyjęcie kabla z gniazdka.

Dobra odpalam Forze Horizon4! Pierwsze co to jak jebła mi ta pikseloza po oczach względem natywnego 4K i Ultra na PC to zdębiałem! Gram 15 minut i konsola się zawiesza!

Jutro idę do gamestopa oddać ten syf i mam nadzieje, że pełny hajs dostanę a nie będą chcieli mnie wkręcić w jakiś serwis. Nagrałem też filmy jak to wygląda więc im pokarzę. Tak szybko jak myślałem, że zamienie PCMR na konsole i zarobię na kratach. Tak jeszcze szybciej uświadomiłem sobie jaka przepaść jest między tymi konsolami... 

 

P.S. Na redicie jak znalazłem wątek o tym ilu ludziom się konsola zawiesza. To za głowę się złapałem.

AnYJj25.jpgZdj

Nie wiem czego oczekiwałes od konsoli za 500e vs karty po 2500e :E a co do zwiech niefart i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Destiny 2 ze znajomymi i wszystko pięknie śmiga podobnie jak im też (nic się nie zawiesza), Forza Horizon 4 wgląda praktyczne tak samo jak wcześniej na PC z GTX1080Ti a też grałem w 4K i mam porównanie. W Biomutant nie grałem więc się nie wypowiem. 

Mój sceen z wersji PC oraz sprzętu na którym była odpalana Forza Horizon 4

Y97Jd6N.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...