Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, voltq napisał:

Czy Batman: Arkham Collection i Batman: Arkham Origins działaja w 60fps i 4k na xsx ?

 

https://gamepasscounter.com/

obadaj ta liste, tam wszystko jest napisane :P;)

Edytowane przez adask0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakże miłe spotkało mnie zaskoczenie,  ELEX na XSX śmiga w 60fps. Myślałem że gra ma locka na 30fps.

Na PC też mam tą grę ale jakoś nigdy czasu skończyć jej nie miałem to sobie na xboxa kupiłem i pyk obojętnie czy ustawie tryb wydajności czy wyższej rozdzielczości 60fps jest, albo i więcej. Na razie jestem w początkowej lokacji ale jestem dobrej myśli że tak będzie dalej. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem Gothica, ale Elex nie skończyłem :E wymieklem jak miałem ubić jakiegoś dużego pająka który miał mnie na dwa hity i była to misja na moim poziomie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam na YT jak przejść grę :E a do wioski też był kawałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, martingg napisał:

Lubiłem Gothica, ale Elex nie skończyłem :E wymieklem jak miałem ubić jakiegoś dużego pająka który miał mnie na dwa hity i była to misja na moim poziomie :E

Ghotica nie ograłem, jak to było modne to mnie wtedy takie gry nie interesowały. Risen 1 i 2 mi się za to podobały i je ukończyłem, 3 już nie tak bardzo. 

Za to ELEX nawet mi podszedł ale nie miałem czasu na niego i chyba w tym czasie coś innego wyszło co mi bardziej się spodobało. A że teraz nie ma nic nowego to mam czas na takie gry. 

24 minuty temu, ODIN85 napisał:

To działa od Ghotica 1?

Dobrze wiedzieć będę tak robić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo :E ale duży świat jakby nie patrzeć :D z ciekawości ściągnę żeby zobaczyć chociaż grafikę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greedfall ktoś zarokomenduje? Nigdy nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, martingg napisał:

Greedfall ktoś zarokomenduje? Nigdy nie grałem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dosyć skrajne opinie dziwne że na metacritics ma prawie od userow 80 punktow

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, martingg napisał:

Czytałem dosyć skrajne opinie dziwne że na metacritics ma prawie od userow 80 punktow

Wierzysz w to że metacritic jest wiarygodne...  :>  Bo ja nie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej niż jakieś ppe gry online itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Xbox Series X i powiem szczerze gra się rewelacyjnie. Dla mnie konsola nie ma żadnych wad. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Fabryka w RE8 to już końcówka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, martingg napisał:

Czytałem dosyć skrajne opinie dziwne że na metacritics ma prawie od userow 80 punktow

Na steam ma 78% pozytywów i tam masz tylko opinie od graczy, którzy faktycznie posiadają daną grę. Gra jest ogólnie dobra, ale jak przeważnie z grami nie jest dla wszystkich.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2021 o 10:37, Camil666 napisał:

 

Jakoś w marcu chyba miałem podejście do GreedFalla z Game Passa, próbowałem się zmusić jeszcze pograć, bo fabularne tło było niezłe, ale te same stworki ciągle na drodze i takie włóczenie się powolne jakoś skutecznie mnie zniechęcało. Ludzie psioczyli tam na mimikę twarzy, fakt, że była beznadziejna, ale jakoś nawet aż tak na to uwagi nie zwracałem. Natomiast przez tą monotonię nie chciało mi się dalej grać.

Z kolei nigdy nie grałem w oryginalne Mass Effect, jedynkę z Legendary Edition na XSX przeszedłem miesiąc temu, teraz gram w drugą część i to jest zajebisty przykład na to, że to nie RPGi mnie nudzą same w sobie jak ostatnio myślałem, tylko nudzą mnie NUDNE RPGi. Co z tego, że te Mass Effecty mają swoje lata i mimo Legendary Edition nie jest to graficznie jakiś wysoki poziom, ale wciągnąłem się bardzo. Sam poziom dialogów nawet wysoko stoi, a eksploracja ciekawi. Fajnie, że taki Remaster wyszedł. :) 

@m1chal3k Sama końcówka to może nie, bo po tym jest jeszcze trochę gameplayu i finalne wydarzenia, ale można powiedzieć, że to przedostatni poważny etap. :) 

BTW. Psychonauts 2 może być czarnym koniem tego roku, chociaż o grze cicho na razie, ale pojawiła się rozpiska jak na daną konsolę będzie to wyglądać i nie wiem sam jaki Sony ma problem ostatnio, czy faktycznie planują iść w płatne upgrade'y, osobne wersje PS4 vs PS5? Jeśli tak, to wg mnie trochę stracą, zabawnie to wygląda na ten moment dla PS5: https://wccftech.com/psychonauts-2-no-ps5-version-xbox-series-x-4k-120-fps-modes/

Xbox Series X
Max Resolution: 4K
Max Framerate: 60, 120fps
HDR: Yes
VRR: Yes
Details: 120fps at 1440p

PS5
Max Resolution: 1440p
Max Framerate: 60fps
HDR: No
VRR: No

Edytowane przez Fjubens
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Fjubens napisał:

Psychonauts 2 może być czarnym koniem tego roku, chociaż o grze cicho na razie, ale pojawiła się rozpiska jak na daną konsolę będzie to wyglądać i nie wiem sam jaki Sony ma problem ostatnio, czy faktycznie planują iść w płatne upgrade'y, osobne wersje PS4 vs PS5?

Ale co ma do tego Sony skoro to Microsoft wydaje tą grę i to MS decyduje jakie będą wersje i jaki będzie model płatności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Fjubens napisał:

Jakoś w marcu chyba miałem podejście do GreedFalla z Game Passa, próbowałem się zmusić jeszcze pograć, bo fabularne tło było niezłe, ale te same stworki ciągle na drodze i takie włóczenie się powolne jakoś skutecznie mnie zniechęcało. Ludzie psioczyli tam na mimikę twarzy, fakt, że była beznadziejna, ale jakoś nawet aż tak na to uwagi nie zwracałem. Natomiast przez tą monotonię nie chciało mi się dalej grać.

Z kolei nigdy nie grałem w oryginalne Mass Effect, jedynkę z Legendary Edition na XSX przeszedłem miesiąc temu, teraz gram w drugą część i to jest zajebisty przykład na to, że to nie RPGi mnie nudzą same w sobie jak ostatnio myślałem, tylko nudzą mnie NUDNE RPGi. Co z tego, że te Mass Effecty mają swoje lata i mimo Legendary Edition nie jest to graficznie jakiś wysoki poziom, ale wciągnąłem się bardzo. Sam poziom dialogów nawet wysoko stoi, a eksploracja ciekawi. Fajnie, że taki Remaster wyszedł. :) 

@m1chal3k Sama końcówka to może nie, bo po tym jest jeszcze trochę gameplayu i finalne wydarzenia, ale można powiedzieć, że to przedostatni poważny etap. :) 

BTW. Psychonauts 2 może być czarnym koniem tego roku, chociaż o grze cicho na razie, ale pojawiła się rozpiska jak na daną konsolę będzie to wyglądać i nie wiem sam jaki Sony ma problem ostatnio, czy faktycznie planują iść w płatne upgrade'y, osobne wersje PS4 vs PS5? Jeśli tak, to wg mnie trochę stracą, zabawnie to wygląda na ten moment dla PS5: https://wccftech.com/psychonauts-2-no-ps5-version-xbox-series-x-4k-120-fps-modes/

 

GreedFall też do mnie nie przemawia.

Mass  Effect jest klasą samą w sobie.

 

Mnie martwi że Psychonauts 2  nie dostanie przynamniej polskich napisów. Nie znalazłem jakiegoś potwierdzenia żeby miał dostać. Tutaj jednak skośni z lokalizacjami full PL mają ode mnie ogromnego plusa. 

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2021 o 14:53, KurczakPolski napisał:

Mam Xbox Series X i powiem szczerze gra się rewelacyjnie. Dla mnie konsola nie ma żadnych wad. 

ma wady, glownie software'owe, zwlaszcza w grach z x1 - czasami niektore gry lubi wywalic do pulpitu :P poza tym jest okey :P  :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie zarówno GreedFall jak i Mass Effect jeden pies nie podeszło mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2021 o 15:03, m1chal3k napisał:

Panowie szybkie pytanie. Fabryka w RE8 to już końcówka ?

Bliżej końca niż początku?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?Blinx: The Time Sweeper - 26 lipca
?Crimson Skies: High Road to Revenge - 26 lipca
?Microsoft Flight Simulator - 27 lipca
?Lethal League Blaze - 29 lipca
?Omno - 29 lipca
?Project Wingman - 29 lipca
?The Ascent - 29 lipca
?Battlefield V - JUŻ DOSTĘPNE
?Cris Tales - JUŻ DOSTĘPNE
?Atomicrops - 22 lipca
?Raji: An Ancient Epic - 22 lipca
?Last Stop - 22 lipca

 

gpu

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie  - będzie remake Dead Space.

 

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wcześniejsze informacje się sprawdziły. No ciekawe, pierwsza część Dead Space moim zdaniem nie zestarzała się jakoś strasznie i nawet dzisiaj nie trąci myszką. Ciekawe jak duża będzie skala zmian i poprawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kszyrztow napisał:

Czyli wcześniejsze informacje się sprawdziły. No ciekawe, pierwsza część Dead Space moim zdaniem nie zestarzała się jakoś strasznie i nawet dzisiaj nie trąci myszką. Ciekawe jak duża będzie skala zmian i poprawek.

Jest szansa, że na poważnie podejdą do tematu, wyjdzie tylko na PS5 XsX i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Prawda taka że każdy producent ma swoje lepsze i gorsze sockety, lepsze i gorsze momenty itp. Pamiętam jak miałem asrocki p67 pro 3 i z170 extreme 4. Ale to były mega fajne płyty🙂 ok, może nie były z najnizszej półki cenowej ale super się je użytkowało, a z170 extreme 4 z 6600k podkręconym na 4,5 GHz działa u mnie bezproblemowo od 8,5 roku. Tak więc nie można generalizować że jedna marka jest lepsza od drugiej w każdym sockecie.
    • https://ithardware.pl/aktualnosci/naukowcy_wiedza_jak_wyeliminowac_problem_wypalania_sie_oledow-32278.html
    • Od trzech lat posiadam tablet graficzny  XP-PEN Artist 22R Pro z którym mam spore problemy, bo PC go nie wykrywa - tablet jest podłączony przez USB-C i muszę najpierw odpiąć kabel USB od PC, podłączyć do smartfona, ponownie podpiąć do PC, jest dźwięk, wychodzi komunikat, że system nie rozpoznał sprzętu, muszę jeszcze zmieniać w ustawieniach ekranu z "rozszerz te ekrany" na "Powiel te ekrany" i ponownie na rozszerz i dopiero wtedy działa Teraz chodzi mi o coś innego: korzystam głównie z darmowego programu Krita i jest sporo rysunków, których nie da się kolorować, po prostu cała paleta barw w programie jest szara i nie da się wybrać żadnego koloru, kupiłem sobie w PDF kilkanaście rysunków do pokolorowania i z nimi jest to samo, są to pliki JPG (jpg) i czy można coś zrobić, np. jakoś zmienić typ pliku, żeby Krita go widziała i dało się kolorować?
    • Sprzedać, zażądać okupu, szantażować osoby z wycieku że upubliczni ich choroby np weneryczne (HIV, rzeżączka, kiła itp). Takie dane są bardzo cenne. 
    • Jakby takie szkolenie trwało z 2 tygodnie i by zwalniało mnie ze stosunku pracy z zachowaniem wynagrodzenia, plus miałbym do wyboru kilka terminów, to w sumie chciałbym jechać na takie szkolenie.  Zawsze jakiś nowy experience. Pracownicy ochrony zdrowia mieli takie coś niedawno lub mają cały czas. Znajoma położna była na takim szkoleniu. Nie wiem ile ono trwało, ale chyba dobrze się bawili.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...