Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, martingg napisał:

Od roku to już czytam a już wrzesień

CDPR ciężko pracuje nad tym żebyś zmienił zdanie :szczerbaty:

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, azgan napisał:

Będzie jeszcze jedna limitka ale nie już tak fajna jak ta poprzednia (w mojej ocenie)

XBOX Series X Special Edition przy współpracy z Marvelem

Toto akurat paskudne, pad jak i konsola :E

Szkoda też, że ten motyw z Halo Infinite na padzie jest dostępny tylko w wersji Elite V2. Bo wizualnie też mi się podoba. Sprytnie to sobie MS wymyślił, sporo fanów Halo pewnie sobie taki kontroler sprawi, sam nigdy bym za tego pada nie dał dziewięciu stów.

5e89aee6-96b4-441d-84eb-dbb0460ff336.jpg

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolmen zapowiedziany na konsole 

Gra akcji w klimacie science fiction z elementami RPG i horroru. Dolmen czerpie inspiracje ze stylu H.P. Lovecrafta i skupia się na odkrywaniu mrocznych tajemnic kosmosu.

Premiera 2022

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że wyjdzie jak już będzie drugi sezon na Netfliksie 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja matką głupich. Cedepy to kolejny dev, który dla mnie poleciał na kasę. Zrozumiałbym gdyby nie lecieli w balona tylko powiedzieli jak jest. Pamiętne "We leave greed to others" nie ma jednak racji bytu. Z dodatkami wcale lepiej nie będzie. Odpaliłem, 30 minut i do kosza. Wypadałoby aby zrobili sobie przerwę od gamedevu, zebrali myśli i zrobili coś w czym się sprawdzają. Coś swojego. 
 

Edytowane przez kubikolos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co związku z tym? Wiesz do czego odnosił się ten cytat, bo chyba jednak nie wiesz. :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

I co związku z tym? Wiesz do czego odnosił się ten cytat, bo chyba jednak nie wiesz. :] 

Dokładnie do tego samego co "spotkało" ich. Chciwość. Nie próbuj ściemniać, że tak nie jest. Jest wrzesień a o dodatku ani widu ani słychu. Mogliby rzucić jakąkolwiek zajawkę. Na patch notes'y nikt im nie poleci. Zrobienie overview zmian aktualizacji nic nie kosztuje a to też by pozytywnie wpłynęło. Będzie obsuwa obsuwy i kolejna obsuwa aż wyjdzie dodatek ;)  Zabawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat odnosił się do mikrotransakcji czy będą także zawarte w Cyberpunku. Na Twitterze od CDPR taka odpowiedź padła - "We leave greed to others".  I z tego co widzę mtx nie ma. 

Miałeś jak dobrze pamiętam możliwość zwrotu gry nawet do miesiąca. Trzeba było tak zrobić, a dwa nie zamawiać przed premierą. 

Dali przecież plan i jak na razie się go trzymają. Wyszły dwa grube patche, kolejne hotfixy i darmowe DLC, wszystko zgodnie z tą roadmapą. Upgrade na nextgeny jest planowany na koniec roku, także jeszcze bym się wstrzymał z ocenianiem, bo kilka msc jeszcze im zostało.;)  Fabularne DLC natomiast to 2022.  

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:

Cytat odnosił się do mikrotransakcji czy będą także zawarte w Cyberpunku. Na Twitterze od CDPR taka odpowiedź padła - "We leave greed to others".  I z tego co widzę mtx nie ma. 

Miałeś jak dobrze pamiętam możliwość zwrotu gry nawet do miesiąca. Trzeba było tak zrobić, a dwa nie zamawiać przed premierą. 

Dali przecież plan i jak na razie się go trzymają. Wyszły dwa grube patche, kolejne hotfixy i darmowe DLC, wszystko zgodnie z tą roadmapą. Upgrade na nextgeny jest planowany na koniec roku, także jeszcze bym się wstrzymał z ocenianiem, bo kilka msc jeszcze im zostało.;)  Fabularne DLC natomiast to 2022.  

Piszę o dodatku a Ty o DLC ;) Nie mam zamiaru wspierać kogoś kto nie jest w ogóle słowny ;) Zbłaźnili się i tyle. Tlumaczenia szefa mnie rozbawiły do łez. Hajsu mi nie brakuje i te kilka złotych nie sprawi, że zbiednieję. Jak będę chciał to kupię sobie na premierę czy przed premierą. Natomiast wiem czego się spodziewać i po kim. Po cedepie kolejnej wtopy. 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kubikolos napisał:

Nadzieja matką głupich. Cedepy to kolejny dev, który dla mnie poleciał na kasę. Zrozumiałbym gdyby nie lecieli w balona tylko powiedzieli jak jest. Pamiętne "We leave greed to others" nie ma jednak racji bytu. Z dodatkami wcale lepiej nie będzie. Odpaliłem, 30 minut i do kosza. Wypadałoby aby zrobili sobie przerwę od gamedevu, zebrali myśli i zrobili coś w czym się sprawdzają. Coś swojego. 
 

Tylko pytanie w czym oni się niby sprawdzają? Wiedźmin to nie jest ich marka, tak samo jak Cyberpunk. W każdej swojej grze mieli gotowe podwaliny do snucia własnej opowieści, solidny fundament zawsze był gotowy. Więc nie wiem co masz na myśl pisząc "coś swojego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Toto akurat paskudne, pad jak i konsola :E

Szkoda też, że ten motyw z Halo Infinite na padzie jest dostępny tylko w wersji Elite V2. Bo wizualnie też mi się podoba. Sprytnie to sobie MS wymyślił, sporo fanów Halo pewnie sobie taki kontroler sprawi, sam nigdy bym za tego pada nie dał dziewięciu stów.

5e89aee6-96b4-441d-84eb-dbb0460ff336.jpg

Trudno się z tym nie zgodzić ale widać że Microsoft zaczyna działać bo właśnie została pokazana kolejna wersja Special Edition z Far Cry 6

Xbox Series X - Far Cry 6 strona

Można zatem spodziewać się że teraz będzie więcej tych wersji limitowanych z różnych gier ale i tak ta z Halo Infinite wygląda przekozacko ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest wersja przygotowana specjalnie na jakiś konkurs, która nigdy nie wejdzie do regularnej sprzedaży. Tak samo jak i ta z tego nowego filmu Marvela (Shang-Chi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Tylko to jest wersja przygotowana specjalnie na jakiś konkurs, która nigdy nie wejdzie do regularnej sprzedaży. Tak samo jak i ta z tego nowego filmu Marvela (Shang-Chi).

Może to i lepiej bo jedna i druga jest paskudna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na to pieniędzy nigdy bym nie wydał :E

Ta z Halo fajna, szkoda tylko, że praktycznie już nie do kupienia w normalniej dystrybucji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji, ze niektore single mam ochote ogrywac na Oledziku to zamowielm sobie juz trzeciego XSX :rotfl: Tym razem w wersji Limitowanej Halo :D Na swieta ogra sie kilka tyt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez do świąt 4msc aż tyle nie wytrzyma u ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ODIN85 napisał:

Taką z Far crya chętnie bym kupił?

skreślone, pomyliłem osoby...

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, martingg napisał:

Przeciez do świąt 4msc aż tyle nie wytrzyma u ciebie.

Ta limitowana edycja ma premiere w polowie listopada dopiero ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ta limitowana edycja ma premiere w polowie listopada dopiero ;)

aaaaaaaaa ok w 1,5msc jestem w stanie uwierzyć

13 minut temu, milekp napisał:

z motywem, jak to nazwałeś, kolejnego kopiuj wklej od ubishitu? 

Hipokryzja, czy rozdwojenie jaźni? :brow:

to i to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, milekp napisał:

z motywem, jak to nazwałeś, kolejnego kopiuj wklej od ubishitu? 

Hipokryzja, czy rozdwojenie jaźni? :brow:

To chyba ja napisałem, więc może kto inny tutaj ma nie po kolei? ;)

Niektórzy to już przypiszą wszystkie wypowiedzi świata, byle dosrać Odinowi.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Odin przepraszam to było niezamierzone, nie spojrzałem a tak jakoś miałem w pamięci, że to stwierdzenie o kopiuj wklej było twoje. :boink:

Kajam się i jeszcze raz przepraszam. 

Gonzo, dzięki za zwrócenie uwagi.

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Napisz do niego żeby Ci podesłał mailowo, pewnie sam też w takiej formie dostał fakturę jeśli kupował przez neta   
    • Lenovo szczegółowo się trzyma kraju pochodzenia laptopa, więc też przepisów gwarancyjnych dla danego kraju. BTW. Przypominam tylko - info allegro - tego laptopa co chcesz kupić Układ klawiatury BE (azerty) - twierdzę że układ klawiatury będzie duuuuuużo większym problemem, niż ekran 15.6,  a nie 17 cali.    
    • DPF? A coś takiego w Polsce w ogóle istnieje? To się wycina i dalej jeździ
    • Z tym procesorem, to jakieś dziwne rzeczy piszesz Co to za wynalazek jeśli można wiedzieć ? Co do opóźnienia rpm od wentylatora CPU, to musisz to sobie właśnie tak ustawić, żeby reagował z opóźnieniem i obserwować temperaturę. Wiedząc, że pojemność chłodzenia jest dość duża - tak zakładam, bo nie wiem jakie jest  - to temperatura procesora nie ma prawa od razu podskoczyć o ileś tam stC, więc opóźnienie rpm będzie działać jak należy. Poza tym nie trzeba od razu ładować max rpm, bo po co, ustaw np. 50% rpm do 65stC a powyżej ułóż krzywą rpm liniowo do góry do np. 70stC i wypłaszcz, żeby wentylator nie wchodził na rakietowe obroty powyżej 70stC.   FC po uruchomieniu wykrywa wszystkie czujniki w komputerze i pokazuje je jako tabelki. Do tych tabelek trzeba przypisać odpowiedni czujnik/gniazdo FAN na płycie i podpiąć do niego wentylator (obojętnie, czy 3 pin czy 4 pin) Jeżeli masz na froncie np. dwa wentylatory, to fajnie ustawić rpm górnego wentylatora na froncie do czujnika od CPU (wentylator jest na wysokości chłodzenia CPU) a ten poniżej na froncie ustawić pod czujnik karty graficznej (wentylator jest na wysokości karty graficznej) Oba wentylatory będą się dynamicznie kręcić w zależności od czujników przydzielonych w FC. Gdy procesor będzie obciążony, a karta nie, to tylko górny się rozkręci, żeby podmuchać na mobo i procesor, odwrotnie będzie przy obciążeniu tylko karty. A w grach, gdzie wszystko zapierdziela na maxa, oba wentylatory będą kręcić z np. 1000rpm, gdy temperatury będą oscylować w okolicach np. 70stC dla CPU i 60stC dla karty. Możliwości jest od groma, tylko trzeba sobie to fajnie poustawiać W idle nic się nie kręci, bo nie musi, jedynie tylny wywiew ustawiony od 40stC czasem zakręci, jak się w budzie za ciepło zrobi, bo się w końcu zrobi, jak wywiew nie działa. Mam tak u siebie i jest elegancko. Co do SickleFlow 140 ARGB to krzywa rpm załatwia wszystko, wystarczy ustawić max na 1000rpm i gitara. Teraz sobie gram w FP (fishingplanet) i zobacz, jak się zachowują wentylatory: Wentylator na CPU kręci się dopiero od 50stC, tylny od 40stC, a przednie się nie kręcą, bo ich nie ma Aha, no i pompka w grze idzie na 100%, gdy w idle na 50% Sterowane ofkors w FC    
    • To teraz tylko czekać na premierę i ceny. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...