Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady takie masowe przejowanie największych studiow w branzy nie jest dobre dla nikogo. Bethesde kupili ok, pamietajmy ze Unia Europejska sie na to zgodziła, co nie znaczy ze na kolejne większe przejęcie innej firmy przez MS niekoniecznie sie musi zgodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak mialem dreamcast i EA sie obrazila na sege i nic bylo z wielu gier, ktore wychodzily na Psx. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech przejmą wszystkich a na końcu $ony i po problemie :D albo niech zaczną od $ony i też po problemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kyriakos napisał:

Zakłamanych kitajców nie stać na Rokstara .Tą żałosna firmę ciągnie tylko gaming Srej Stejszon.

Nie żebym śmiał pouczać ale kitaj (fonetycznie) to po rosyjsku Chiny i dlatego potocznie na chińczyków mówi się kitajce. Coś ostatnio przegapiłem i chińczycy zdążyli przejąć Sony? ;-)

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 21:00 rozpocznie się THQ Nordic 10th Anniversary całość będzie można obejrzeć tutaj 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wuchang: Fallen Feathers - Official 18 Minutes Exclusive Gameplay Trailer

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, mając xbox live gold aktywny przez pół roku, i kupując przykładowo  na miesiąc game pass ultimate, będzie coś taniej/ewentualnie dłużej czasowo? Czy poprostu 2 subskybcje nałożą się na siebie, I nic po za tym?

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonwertuje ci live na GPU zdaje się

Edytowane przez martingg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Pany, mając xbox live gold aktywny przez pół roku, i kupując przykładowo  na miesiąc game pass ultimate, będzie coś taniej/ewentualnie dłużej czasowo? Czy poprostu 2 subskybcje nałożą się na siebie, I nic po za tym?

Jak chcesz 'przycebulić', to nim kupisz gamepass'a ultimate, to dokup Golda (idzie na max 3 lata). Przez VPN na Turcję - wychodzi ~110zł na rok. Potem kod na tydzień Ultimate i ci całość przekonwertuje na 3 lata Ultimate (w sumie za ~340zł).

Edytowane przez Tomz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonwertuje 1:1 dokładając miesiąc. Nic się nie nakłada (poza trialami "golda" gdzie ktoś wklepał 10 x 48 h i dostał 48h + kilka minut). Generalnie 6 miesięcy Golda powinno się przeliczyć na 79 dni Ultimate, ale tak to nie działa (działa tak gdy masz Ultimate i ładujesz Goldem, ale zawsze to się może zmienić). Dodatkowo konwersja 1:1 miała być tylko raz, a ludzie raportowali, że im wchodzi znowu (ale po wygaśnięciu do zera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowy SpongeBob, wiadomo głównie dla dzieciaków, ale tak powinno robić się trailery gier ! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun tak bardzo mi się spodobał, że nawet nie skupiłem się za bardzo na grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wczorajszego pokazu to w sumie 2 gry mnie zaciekawiły - ELEX II i Outcast 2

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, BlindObserver napisał:

Nie widzę niczego dobrego w takim przejęciu, a już radość z tego typu transakcji uważam za szczyt głupoty. W długiej perspektywie stworzy to taką polaryzację, że dostępność gier multiplatformowych AAA będzie żadna. A jeśli któraś z firm będzie musiała odpuścić walkę, to wszyscy osramy się przy monopolu tej drugiej.

Przejęcie nie oznacza że dany tytuł nie ukażę się multiplatformowo. Microsoft będzie te gry wydawał także na PS odpowiednio je wyceniając, gdzie na Xbox wyda je 1 dnia w ramach usługi GP.

Sony od dawna stosuje politykę gier ekskluzywnych i sumiennie buduje swoją bazę klientów. Teraz za każdy tytuł liczą sobie po 300-400zł bez możliwości darmowej aktualizacji na nową generację.

Tak to jest jak wmawia się ludziom że jest tylko jedna prawilna konsola, która ma gry których nigdzie indziej nie ma.

Jak dla mnie dobrze że MS buduje swoją bazę producentów. Dostaniemy wiele tytułów 1 dnia premiery w ramach usługi game pass za niewielkie pieniądze.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, semperis napisał:

Przejęcie nie oznacza że dany tytuł nie ukażę się multiplatformowo. Microsoft będzie te gry wydawał także na PS odpowiednio je wyceniając, gdzie na Xbox wyda je 1 dnia w ramach usługi GP.

 

Tak jak Starfield?

Starfield nie będzie czasowym exclusive'em; koniec nadziei posiadaczy PS5 https://www.gry-online.pl/newsroom/starfield-nie-trafi-po-czasie-na-ps5-microsoft-potwierdza-ekskluz/zd205db

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, semperis napisał:

Przejęcie nie oznacza że dany tytuł nie ukażę się multiplatformowo. Microsoft będzie te gry wydawał także na PS odpowiednio je wyceniając, gdzie na Xbox wyda je 1 dnia w ramach usługi GP.

Sony od dawna stosuje politykę gier ekskluzywnych i sumiennie buduje swoją bazę klientów. Teraz za każdy tytuł liczą sobie po 300-400zł bez możliwości darmowej aktualizacji na nową generację.

Tak to jest jak wmawia się ludziom że jest tylko jedna prawilna konsola, która ma gry których nigdzie indziej nie ma.

Jak dla mnie dobrze że MS buduje swoją bazę producentów. Dostaniemy wiele tytułów 1 dnia premiery w ramach usługi game pass za niewielkie pieniądze.

Gdy MS kupił Bethesdę też pojawiały się takie głosy jak Twój, że przecież oni nie porzucą tak dużego rynku jak PS. A co się finalnie okazało? :D Oni budują bazę dla swojego ekosystemu i mają w dupie ekosystem konkurencji. Grałeś może w Psychonauts 2 na PS5? To tak jak nie grałeś, tak nie zagrać w inne gry MS na tej konsoli. To jest rakowisko branży gier, a przytakiwanie takim praktykom to strzelanie sobie w łeb. Ale za jakiś czas pewnie część "wyrośnie" z gierek i w sumie nie będzie ich to już obchodzić, a reszta zostanie z monopolem jednej, czy drugiej firmy. Do tego czasu każdy będzie się podniecał gejpasem, do którego MS nadal dokłada tylko po to, by zbudować bazę klientów, których w przyszłości będzie doić. Nie, żeby on był wyjątkiem w branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BlindObserver napisał:

Grałeś może w Psychonauts 2 na PS5?

Akurat Psychonauts 2 wyszło na PS4, więc na PS5 też można sobie ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przykład z dupy, byłem przekonany, że tej gry na sprzęcie Sony nie ma. Dzięki za korektę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy pytanie :E gdzie pisac do ms w sprawie zwrotu srodkow? zapodajcie jakiegos linka, na stronie ms widze jakis kontakt ale nie ma zadnego maila na ktory mozna by napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Serio myślisz że Pass wiecznie będzie za 4zł?

Nawet za 50zł na miesiąc to nie jest tragedia. Jak ktoś cebuli po 4zł to jego sprawa. Ja wbiłem rok temu 36 miesięcy i zamierzam kontynuować subskrypcje. Teraz ogrywam The Walking dead na które szkoda mi było kasy i gdyby nie GP to raczej nigdy bym w tej fajny tytuł nie zagrał. W dany tytuł gram raz i do niego nie wracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, azgan napisał:

Tak jak Starfield?

Starfield nie będzie czasowym exclusive'em; koniec nadziei posiadaczy PS5 https://www.gry-online.pl/newsroom/starfield-nie-trafi-po-czasie-na-ps5-microsoft-potwierdza-ekskluz/zd205db

 

Oczywiście będą wyjątki.

Część fanów X chce mieć coś na wyłączność.

Jedyny warty cokolwiek dla mnie ex na PS to The last of us (część 1). Ograłem i miło wspominam. Poza tym nie było nic innego ciekawego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2021 o 12:12, slafec napisał:

Gdyby Sony przejęło Rockstar to też byłaby masakra dla posiadaczy Xboxów (i PCtów). Mi się takie przejmowanie dużych twórców posiadających uznane marki nie podoba, bo to pójście na łatwiznę.

MS niech zacznie wydawać zapowiedziane wcześniej gry, bo jak na razie tylko kupują, a efektów nie widać.

Wszystko racja. Powoli zbliżamy się do zapowiedzianych premier przez Microsoft 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, adask0 napisał:

Chopy pytanie :E gdzie pisac do ms w sprawie zwrotu srodkow?

Za co? Kiedyś gdy kupiłem DLC wyglądające jak gra to zwyczajnie na koncie (na PC, można też Edge na konsoli) masz zakup w bilingu. Zresztą: https://support.xbox.com/pl-PL/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/digital-goods-subscriptions-refund

1 godzinę temu, semperis napisał:

Teraz ogrywam The Walking dead na które szkoda mi było kasy i gdyby nie GP to raczej nigdy bym w tej fajny tytuł nie zagrał. W dany tytuł gram raz i do niego nie wracam.

A ja kilka, bo inaczej straszna cena 40 zł za ostatnią część Walking Dead byłaby bolesna. Ale 2000 GS (2 x1000 na 2 profilach) to już ujdzie, szczególnie że musiałem ukończyć serię (nie chciałem czekać lat, że może wrzucą do GP). Całą serię przeszedłem 2 razy z przerwą pół roku (zwykle lepsze gry przechodzę z 2-3 razy z rzędu i nie wracam, oczywiście zależy od wymęczenia calakiem, niektóre gry wymagają np. 4-5 razy więc na kolejne profile nie mam ochoty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, semperis napisał:

Nawet za 50zł na miesiąc to nie jest tragedia. Jak ktoś cebuli po 4zł to jego sprawa. Ja wbiłem rok temu 36 miesięcy i zamierzam kontynuować subskrypcje. Teraz ogrywam The Walking dead na które szkoda mi było kasy i gdyby nie GP to raczej nigdy bym w tej fajny tytuł nie zagrał. W dany tytuł gram raz i do niego nie wracam.

Jak się gra w starocie to tragedia (w szczególności na PC). GP błyszczy jedynie jak trafiają tam gry w dniu premiery.

3 godziny temu, semperis napisał:

Jedyny warty cokolwiek dla mnie ex na PS to The last of us (część 1). Ograłem i miło wspominam. Poza tym nie było nic innego ciekawego.

Strasznie wybredny jesteś. Podobają Ci się gry od Telltale to trzeba było jeszcze Until Dawn sprawdzić.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być Update dla SERIES X z 4K 60k/s

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie ten błąd wyskakiwał jak właśnie przekręciłem gpu, albo miałem za niskie napięcie dla danych taktów. Prawidłowo ustawione gpu I robiłem sesje godzinami. Ich poprawka nic nie zmieniła w moim przypadku setki godzin w to grałem od premiery.
    • potanieć znaczy się że jak coś nowego wejdzie?
    • Google Gemini odpowiada tak na Twoje pytanie:   Regulamin użytkowania LG TV OLED 42 Artykuł 1: Cel Niniejszy regulamin ma na celu zapewnienie optymalnego doświadczenia graczy korzystających z telewizora LG TV OLED 42. Celem jest dbanie o wyjątkową jakość obrazu i wydajność tego urządzenia, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. Artykuł 2: Definicje Ambitne gry AAA: Gry o wysokiej jakości grafiki i wymagające dużej mocy obliczeniowej, znane z zaawansowanej rozgrywki i wciągających światów. Najwyższe ustawienia: Maksymalne ustawienia graficzne dostępne w grze, zapewniające najlepszą jakość obrazu i szczegółów. Artykuł 3: Zasady użytkowania Na telewizorze LG TV OLED 42 można grać wyłącznie w ambitne gry AAA. Podczas grania w gry należy zawsze stosować najwyższe ustawienia graficzne. Nie należy używać telewizora do grania w gry o niskiej jakości graficznej lub prostej rozgrywce. Nie należy używać telewizora do grania w gry przez dłuższy czas bez przerwy. Zaleca się robienie krótkich przerw co 30-60 minut. Należy dbać o odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. Należy regularnie czyścić ekran telewizora miękką, suchą szmatką. Nie należy używać żadnych chemikaliów ani rozpuszczalników do czyszczenia ekranu telewizora. Należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42. Artykuł 4: Sankcje W przypadku naruszenia niniejszego regulaminu użytkownik może utracić gwarancję na telewizor LG TV OLED 42. Artykuł 5: Wejście w życie Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania. Uwaga: Niniejszy regulamin jest jedynie sugestią i nie stanowi prawnie wiążącego dokumentu. Należy zapoznać się z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące jego użytkowania.
    • No to ci zostaje 7900XT ale zaraz nawet u nas powinno trochę potanieć więc jak się nie pali to bym poczekał. Natomiast jak możesz dołożyć to mimo wszystko bym rozważał 4070Ti super. 
    • Ale jak wyłączysz to w idle seasonic kręci okolice 450rpm a nie 700 jak supremo czy vero a jak ktoś jest wyczulony a reszta wentylatorów w PC kręci się w idle na 300-400rpm lub wcale to będzie to słyszał  ogónie supremo czy nawet vero to przyzwoite i dobrze wycenione zasilacze nie wliczając problemów z zasilaniem dysków w przypadku vero  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...