Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, rymek1987 napisał:

Dlaczego tylko dla Serii X ... :/

Bo S'ka jest za słaba do 4K i 60k/s ?? Może na Series S będzie niższa rozdzielczość np. 1440p i 60k/s. Upgrade ma być dla obu konsol.

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslalem, ze ta gra ma juz taki tryb bo miala update juz pod nowe konsole jakis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

A myslalem, ze ta gra ma juz taki tryb bo miala update juz pod nowe konsole jakis :)

To prawda dobrze pamiętasz była jakaś łatka wcześniej ale to leciało tylko po wstecznej bez żadnych poprawek no i na Series X wyglądało to tak jak widać na materiale od Digital Foundry a teraz ma być już natywne wsparcie dla Next-Genów. W menu konsoli gra nadal nie ma oznakowania X|S czyli dostajemy podbitą rozdzielczość z wersji na XBOX ONE X po Update powinno być lepiej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, slafec napisał:

Jak się gra w starocie to tragedia (w szczególności na PC). GP błyszczy jedynie jak trafiają tam gry w dniu premiery.

Strasznie wybredny jesteś. Podobają Ci się gry od Telltale to trzeba było jeszcze Until Dawn sprawdzić.

W Until Dawn grałem - skopana optymalizacyjne gra. Fabuła przewidywalna do bólu.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, semperis napisał:

W Until Dawn grałem - skopana optymalizacyjne gra. Fabuła przewidywalna do bólu.

 

Dla niektórych gierki Soni to bóstwo i nie potrafią zrozumieć, że coś co podoba się im może już nie być fajne dla kogoś innego. Kiedyś miałem tylko Sony jak już kupiłem konsolę. Do tej pory po akcjach z PS4 i dalej nie wiem co mnie trzymało przy tej konsoli i grach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, semperis napisał:

W Until Dawn grałem - skopana optymalizacyjne gra. Fabuła przewidywalna do bólu.

 

Optymalizacja w przypadku gier-filmów to sprawa drugorzędna. Fabuła nie była taka oczywista (+dla samego klimatu warto zagrać).

35 minut temu, kubikolos napisał:

Dla niektórych gierki Soni to bóstwo i nie potrafią zrozumieć, że coś co podoba się im może już nie być fajne dla kogoś innego. Kiedyś miałem tylko Sony jak już kupiłem konsolę. Do tej pory po akcjach z PS4 i dalej nie wiem co mnie trzymało przy tej konsoli i grach. 

Ale to gra od Supermassive Games, a nie od Sony. Jak ktoś lubi gry od Telltale to z pewnością powinien spróbować innych gier należących do tego samego gatunku (np. LiS, Heavy Rain, Detroit itd.).

Obrażanie się na wydawcę (nie ważne czy Sony, czy MS) to głupota :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sprzęt do XBOX SERIES X oraz takich wyścigów jak Forza Horizon 5 lub Forza Motorsport 8

238995024-jpeg

HORI Force Feedback Racing Wheel DLX

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ODIN85 napisał:

Skopana na zwykłym Ps4 a fabułę to nie wiem jak przewidziałeś.

Nie każdy miał PRO. Jak ktoś oglądał Supernatural to fabuła until dawn była dla niego oczywista.

15 godzin temu, slafec napisał:

Optymalizacja w przypadku gier-filmów to sprawa drugorzędna. Fabuła nie była taka oczywista (+dla samego klimatu warto zagrać).

Ale to gra od Supermassive Games, a nie od Sony. Jak ktoś lubi gry od Telltale to z pewnością powinien spróbować innych gier należących do tego samego gatunku (np. LiS, Heavy Rain, Detroit itd.).

Obrażanie się na wydawcę (nie ważne czy Sony, czy MS) to głupota :E

1.Ta gra miała mocne spadki w animacji, co przy grach z cinema experiance, nie ma prawa bytu. Psuje to mocno odbiór.

2.Gry które wymieniłeś były kiedyś na wyłączność dla Sony. Teraz można w nie pograć na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kubikolos napisał:

Dla niektórych gierki Soni to bóstwo i nie potrafią zrozumieć, że coś co podoba się im może już nie być fajne dla kogoś innego. Kiedyś miałem tylko Sony jak już kupiłem konsolę. Do tej pory po akcjach z PS4 i dalej nie wiem co mnie trzymało przy tej konsoli i grach. 

Gry na wyłączność dają +3 do prestiżu przy kolegach ;) Zawsze można powiedzieć że mam szpajder mana, a ty nie mosz.

Mam trochę gier kupiony cyfrowo z PS store ale nie zamierzam siedzieć na gorszym sprzęcie, tylko dlatego że kiedyś zainwestowałem u Sony jakiś kapitał. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, semperis napisał:

Nie każdy miał PRO. Jak ktoś oglądał Supernatural to fabuła until dawn była dla niego oczywista.

1.Ta gra miała mocne spadki w animacji, co przy grach z cinema experiance, nie ma prawa bytu. Psuje to mocno odbiór.

2.Gry które wymieniłeś były kiedyś na wyłączność dla Sony. Teraz można w nie pograć na PC. 

I nadal nie zmienia to faktu, że są to dobre gry (zarzut, że gry ekskluzywne na PS są przereklamowane jest śmieszny). Oglądałem Supernatural (nie pamiętam już do którego sezonu dotarłem) i nie rozumiem co te produkcje mają ze sobą wspólnego? W obu przypadkach mamy elementy nie z tego świata? W UD fabuła jest spoko, bo na początku myślimy, że gramy w jakiś horror klasy B o nastolatkach (co nie byłoby minusem, bo aktorzy są fajnie dobrani), a dopiero później pojawiają się elementy, które bardzo sprawnie spajają i nadają większej głębi całości. 

Ogrywałem ten tytuł na zwykłym PS4 i nie pamiętam już (grałem kilka lat temu), żeby problemy techniczne psuły mi odbiór gry. Tam jest przecież statyczna kamera, a kadry zmieniają się tylko w momencie przewidzianym przez twórców. Pamiętam jednak, że zamiast doszukiwać się problemów zachwycałem się w tej produkcji bardzo ładnymi śnieżnymi lokacjami, szczegółowymi modelami postaci i ogólnie klimatem (Supermassive Games po Until Dawn niestety podupadło i wydają teraz średnie gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sea of Thieves Season Four: Official Content Update Trailer

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2021 o 19:40, slafec napisał:

Optymalizacja w przypadku gier-filmów to sprawa drugorzędna. Fabuła nie była taka oczywista (+dla samego klimatu warto zagrać).

Ale to gra od Supermassive Games, a nie od Sony. Jak ktoś lubi gry od Telltale to z pewnością powinien spróbować innych gier należących do tego samego gatunku (np. LiS, Heavy Rain, Detroit itd.).

Obrażanie się na wydawcę (nie ważne czy Sony, czy MS) to głupota :E

Szczerze to sikam na to. Głupotą jest wspieranie kogoś kto woła $10 za upgrade PS4>PS5, politykę jaką prowadzi Soni i ich ostateczne decyzje. Tyle.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World War Z: Aftermath z nową wersją silnika od Saber Interactive trafił właśnie na Next-Geny. Gra zadziała na XSX w 4K i 60k/s

Zwiastun premierowy 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, azgan napisał:

Plague-Tale-1

123432-or

Super, tym bardziej ze bedzie w gamepasie, 1 byla bardzo dobra :)

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kszyrztow napisał:

 

Masz pozwolenie od @azgan
na wklejanie filmików? No nie wydaje mi się

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, martingg napisał:

Masz pozwolenie od @azgan
na wklejanie filmików? No nie wydaje mi się

Jak najbardziej ma ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, martingg napisał:

Masz pozwolenie od @azgan
na wklejanie filmików? No nie wydaje mi się

zapomniałeś o Odinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogos interesowalo,Fifa 22 w ea play juz do pobrania.10h wersji probnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 godzin temu, azgan napisał:

Jak najbardziej ma ?

Ja też mogę? gardzę psychofanbojami Szony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kyriakos napisał:

Ja też mogę? gardzę psychofanbojami Szony.

Jasne, wszyscy mogą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...