Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.09.2021 o 11:41, slafec napisał:

I nadal nie zmienia to faktu, że są to dobre gry (zarzut, że gry ekskluzywne na PS są przereklamowane jest śmieszny). Oglądałem Supernatural (nie pamiętam już do którego sezonu dotarłem) i nie rozumiem co te produkcje mają ze sobą wspólnego? W obu przypadkach mamy elementy nie z tego świata? W UD fabuła jest spoko, bo na początku myślimy, że gramy w jakiś horror klasy B o nastolatkach (co nie byłoby minusem, bo aktorzy są fajnie dobrani), a dopiero później pojawiają się elementy, które bardzo sprawnie spajają i nadają większej głębi całości. 

Ogrywałem ten tytuł na zwykłym PS4 i nie pamiętam już (grałem kilka lat temu), żeby problemy techniczne psuły mi odbiór gry. Tam jest przecież statyczna kamera, a kadry zmieniają się tylko w momencie przewidzianym przez twórców. Pamiętam jednak, że zamiast doszukiwać się problemów zachwycałem się w tej produkcji bardzo ładnymi śnieżnymi lokacjami, szczegółowymi modelami postaci i ogólnie klimatem (Supermassive Games po Until Dawn niestety podupadło i wydają teraz średnie gry).

Skoro oglądałeś Supernatural to w pierwszym sezonie (odcinek drugi), masz wendigo. Wszytko pięknie wyjaśniają. 

Kamera statyczna ale przerywniki strasznie szarpały(miałem slima 1tb). Popsuło to mocno odbiór całej produkcji.

Były lepsze produkcję. 

Z exow Sony - the last of US miał najlepsza fabułę. 

Nawet uncharted za bardzo czerpał z tomb raidera i to trochę odrzuciło.

God od war jakoś nigdy mi nie podszedł. 

 

Gry to kwestia gustu. Jedni lubią Fifę drudzy efootball. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, semperis napisał:

Gry to kwestia gustu. Jedni lubią Fifę drudzy efootball. 

 

Zacznę od tego, że są też trzeci co w ogóle nie lubią piłki nożnej ;) 

10 minut temu, semperis napisał:

Skoro oglądałeś Supernatural to w pierwszym sezonie (odcinek drugi), masz wendigo. Wszytko pięknie wyjaśniają. 

Kamera statyczna ale przerywniki strasznie szarpały(miałem slima 1tb). Popsuło to mocno odbiór całej produkcji.

Wendigo pojawiło się nie tylko w Supernatural. Jeśli dobrze pamiętam to w którymś odcinku Czarodziejek też pojawił się ten stwór. Czy to znaczy, że Supernatural jest do dupy, bo w innym serialu zostało wszystko wcześniej wyjaśnione?

Spoiler. Nie, bo to potwór z mitologii i twórcy w swoich dziełach mogą dowolnie wykorzystywać jego wizerunek.

Co do problemów technicznych to Ci współczuję, bo ja nie byłem na nie wyczulony i grało mi się bardzo dobrze.

18 minut temu, semperis napisał:

Były lepsze produkcję. 

Z exow Sony - the last of US miał najlepsza fabułę. 

Nawet uncharted za bardzo czerpał z tomb raidera i to trochę odrzuciło.

God od war jakoś nigdy mi nie podszedł. 

 

Gry to kwestia gustu

Przez to nie narzucam Ci mojego zdania. Napisałeś, że mając PS4 ograłeś TLOU i to jest jedyna dobra produkcja, dodając jeszcze, że niedawno (w ramach GP) ograłeś TWD i bardzo Ci się podobało. Poleciłem Ci kolejny tytuł z tego samego gatunku (oceniany przez większość bardzo wysoko), bo nawet nie wiedziałem, że miałeś z nim wcześniej do czynienia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie czy nie ukrócili tego wspoldzielnia kont od strony MS? Nadal widze na OLX aukcje ze wspoldzieleniem kont jak Far cry 6 np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

 

 

Zapowiedź taka jakby to miała być pełna lokalizacja, z dubbingiem. Same napisy, w sumie szkoda trochę. Sony się w tańcu przeważnie nie pier@oli, i robią pełne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, slafec napisał:

Zacznę od tego, że są też trzeci co w ogóle nie lubią piłki nożnej ;) 

Wendigo pojawiło się nie tylko w Supernatural. Jeśli dobrze pamiętam to w którymś odcinku Czarodziejek też pojawił się ten stwór. Czy to znaczy, że Supernatural jest do dupy, bo w innym serialu zostało wszystko wcześniej wyjaśnione?

Spoiler. Nie, bo to potwór z mitologii i twórcy w swoich dziełach mogą dowolnie wykorzystywać jego wizerunek.

Co do problemów technicznych to Ci współczuję, bo ja nie byłem na nie wyczulony i grało mi się bardzo dobrze.

Przez to nie narzucam Ci mojego zdania. Napisałeś, że mając PS4 ograłeś TLOU i to jest jedyna dobra produkcja, dodając jeszcze, że niedawno (w ramach GP) ograłeś TWD i bardzo Ci się podobało. Poleciłem Ci kolejny tytuł z tego samego gatunku (oceniany przez większość bardzo wysoko), bo nawet nie wiedziałem, że miałeś z nim wcześniej do czynienia.

 

 

Nie wiem jak bardzo kojarzysz fabułę TWD od telltale. Główna bohaterką jest Clementine. Bohaterka kompletna na każdej płaszczyźnie. Coś jak Ellie z TLoU. Gotowa postać do stworzenia bardzo dobrej gry. 

Gdbyby Microsoft zainwestował z serie gier z tą postacią, to z dużą pewnością byłaby to produkcja na miarę aktualnej generacji. 

Brakuje mi na X takich unikalnych historii jak TLoU, Horizon zero dawn. Pudełka z grą która człowiek postawiłby na półce i raz w tygodniu z dumą przecierał z kurzu.

 

 

Edytowane przez semperis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, semperis napisał:

Nie wiem jak bardzo kojarzysz fabułę TWD od telltale. Główna bohaterką jest Clementine. Bohaterka kompletna na każdej płaszczyźnie. Coś jak Ellie z TLoU. Gotowa postać do stworzenia bardzo dobrej gry. 

Gdbyby Microsoft zainwestował z serie gier z tą postacią, to z dużą pewnością byłaby to produkcja na miarę aktualnej generacji. 

Brakuje mi na X takich unikalnych historii jak TLoU, Horizon zero dawn. Pudełka z grą która człowiek postawiłby na półce i raz w tygodniu z dumą przecierał z kurzu.

 

 

Clementine jest w 4 częściach TWD. Jej historia była dobrze przestawiona i zakończona. Nawet nie wiem kto ma prawa do marki po upadku Telltale. Skydance Interactive zainteresowało się serią, ale tworzą gry w VR.

Jak jeszcze nie grałeś to koniecznie spróbuj A Plague Tale (tytuł dostępny w GP, w 2022 r. ma być 2 część). A bezpośrednio od MS to teraz trzeba czekać na Hellblade 2.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w XBOX GAME PASS to chętnie ogram 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Panowie jest to możliwe czy zwykły zbieg okoliczności ??

Star Wars z nową grą - Microsoft może planować exclusive’a https://www.gry-online.pl/newsroom/star-wars-z-nowa-gra-microsoft-moze-planowac-exclusivea/z71fb86

Star Wars od Quantic Dream – gra to niemal pewnik. Prace nad tytułem potwierdza kolejne źródło. Co już wiemy? https://www.purepc.pl/star-wars-od-quantic-dream-gra-to-niemal-pewnik-prace-nad-tytulem-potwierdza-kolejne-zrodlo-co-juz-wiemy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejne porządne SP w SW ? :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kadajo napisał:

Szykuje się kolejne porządne SP w SW ? :E

Mam taką nadzieję - oby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2021 o 15:34, donermax napisał:

Nie wiem od kiedy, ale dzisiaj sprawdzałem i teraz Wersja systemu 22000 czyli ten sam numer co Windows 11?

Bo XBOX SERIES X też korzysta z Windows 11 a jak już jesteśmy przy tym temacie to wszyscy już mogą korzystać z ulepszonej przeglądarki Edge oraz GeForce NOW lub Stadia 

Nowy Microsoft Edge dostępny na wszystkich Xboxach. Graczce uruchomią Google Stadia https://ithardware.pl/aktualnosci/nowy_microsoft_edge_dostepny_na_wszystkich_xboxach_graczce_uruchomia_google_stadia-17934.html

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.09.2021 o 17:00, slafec napisał:

Clementine jest w 4 częściach TWD. Jej historia była dobrze przestawiona i zakończona. Nawet nie wiem kto ma prawa do marki po upadku Telltale. Skydance Interactive zainteresowało się serią, ale tworzą gry w VR.

Jak jeszcze nie grałeś to koniecznie spróbuj A Plague Tale (tytuł dostępny w GP, w 2022 r. ma być 2 część). A bezpośrednio od MS to teraz trzeba czekać na Hellblade 2.

Z tego co wiem, telltale zostało wykupione przez jakieś studio które współpracuje z Microsoft. Niedługo ma wyjść kontynuacja Wolf among US 2. 

Prawa do the walking dead gamę ma teraz skybound, a w czerwcu wychodzi pierwszy z czterech komiks (250stron). Więc pewnie temat gier wróci. Możliwe że będzie jakiś telewizyjny spin-off z jej udziałem. Czasy kiedy the walking dead od AMC miało największą oglądalność już minęły. Kirkman twierdził że nie ma na nic szans 2017. Teraz jak $$$ brakuje to chcą sięgnąć po Clementine. 

Oby wyszło z tego coś dobrego w postaci kilku EX na series X/S ;)

 

A plague tale, ograłem chwilę po premierze na XGP. Może nie wybitna produkcja, ale człowiek grał aż nie skończył. 

Edytowane przez semperis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, azgan napisał:

Jak myślicie Panowie jest to możliwe czy zwykły zbieg okoliczności ??

Star Wars z nową grą - Microsoft może planować exclusive’a https://www.gry-online.pl/newsroom/star-wars-z-nowa-gra-microsoft-moze-planowac-exclusivea/z71fb86

Star Wars od Quantic Dream – gra to niemal pewnik. Prace nad tytułem potwierdza kolejne źródło. Co już wiemy? https://www.purepc.pl/star-wars-od-quantic-dream-gra-to-niemal-pewnik-prace-nad-tytulem-potwierdza-kolejne-zrodlo-co-juz-wiemy

Quantic dream to będzie gra film, fantastycznie. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, semperis napisał:

Z tego co wiem, telltale zostało wykupione przez jakieś studio które współpracuje z Microsoft. Niedługo ma wyjść kontynuacja Wolf among US 2.

Telltale Games zostało wykupione przez firmę LCG Entertainment, która posiada teraz tym samym wszystkie licencje czy znaki handlowe należące do Telltale. Najważniejsze, że pozwolili im po prostu normalnie pracować i wyciągnęli ich z dołka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera i zwiastun premierowy Lost Judgment

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Halo Infinite wygląda nawet lepiej niż na screenach sprzed paru miesięcy. W 4K to pięknie widać. Sam grałem w betę w 4K i gra naprawdę ładnie wygląda. Dla mnie Multi najważniejsze bo to w tym trybie zdecydowanie więcej czasu spędzam po przejściu kampanii.

 

 

Edytowane przez kubikolos
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak grafa wyglada miodnie na Ultra, a co najwazniejsze obraz jest ostry jak zyleta bez blura, przynajmniej w 1440p.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Oj tak grafa wyglada miodnie na Ultra, a co najwazniejsze obraz jest ostry jak zyleta bez blura, przynajmniej w 1440p.

W 4K na własne oczy po prostu torpeda... Tekstury, i wykończenie tej mapy na filmie top notch quality. Naprawdę dobrze się to prezentuje. Swoją drogą jest to mapa ze screenów jak dobrze pamiętam. Dodać do tego tryb Forge po premierze i właściwie masz nieograniczone możliwości tworzenia map, trybów czy scenariuszy do zabawy ze znajomymi ;) 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Skoro w multi widać że grafika została poprawiona to w singlu powinno być jeszcze lepiej (podobnie jak robią to w Call of Duty). Tryb fabularny ma śmigać w 4K i 60k/s więc na OLED'ziku będzie wypas z DOLBY VISION ?

Halo Infinite Will Support Dolby Vision and Dolby Atmos on PC and Xbox https://wccftech.com/halo-infinite-will-support-dolby-vision-and-dolby-atmos-on-pc-and-xbox/

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Halo Infinite Will Support Dolby Vision and Dolby Atmos on PC and Xbox https://wccftech.com/halo-infinite-will-support-dolby-vision-and-dolby-atmos-on-pc-and-xbox/

 

Czekam na tego limitowanego XSX i w DOlby Vision na Oledzie to chyba mi zerwie majty z wrazenia :rotfl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX Polska przypomina o nadciągających nowościach 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Czekam na tego limitowanego XSX i w DOlby Vision na Oledzie to chyba mi zerwie majty z wrazenia :rotfl:

tylko filmu z tej akcji tutaj nie wrzucaj :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...