Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.10.2021 o 11:25, henryk nowak napisał:

Przeglądałem co nowego wpadło do passa, z ciekawości ściągnąłem Scarlet Nexus o którym wcześniej nic nie czytałem i... gram od wczoraj jak szalony. Boże, jaka ta gra jest dobra. Polecam każdemu, kto lubi anime i ogólnie pojętą japońszczyznę. Po kilku godzinach spokojnie 8,5/10 z czego największym minusem jest grafika.  Zobaczymy jak będzie dalej. 

Również się niesamowicie wkręciłem w ten tytuł ??. Od wczoraj próbuje ubić pierwszego bossa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego na szczycie budynku?

Trzeba 4 razy zrzucić na niego te podpięte pod sufit rury czy cośtam, używając LT jak podejdzie blisko nich.

Fajna gra, nie w moim stylu ale na chwilę mnie zatrzymała. Pewnie jeszcze zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej połowie października do Xbox Game Pass trafią:

od dzisiaj

  • Totally Accurate Battle Simulator (Cloud, Console & PC) ID@Xbox


od 7 października

  • The Procession to Calvary(Cloud, Console & PC) ID@Xbox
  • Visage (Cloud, Console, & PC) ID@Xbox


od 12 października

  • Back 4 Blood(Cloud, Console & PC)
  • Destiny 2: Beyond Light (PC)


od 14 października

  • Ring of Pain (Cloud, Console & PC) ID@Xbox
  • The Riftbreaker (Cloud, PC & Xbox Series X|S) ID@Xbox


od 15 października

  • The Good Life(Cloud, Console & PC) ID@Xbox



15 października z Xbox Game Pass wypadną:
 

  • Gonner2 (Cloud, Console, and PC)
  • Heave Ho (PC)
  • Katana Zero (Cloud, Console, and PC)
  • Scourgebringer (Cloud, Console, and PC)
  • Tales of Vesperia HD (Console and PC)
  • The Swords of Ditto (PC)
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, martingg napisał:

W pierwszej połowie października do Xbox Game Pass trafią:

Meh, jak dla mnie nic ciekawego.  Rzucili Scarlet Nexus to następny msc. same ochłapy. :E;)  

W dniu 4.10.2021 o 18:16, m1chal3k napisał:

Również się niesamowicie wkręciłem w ten tytuł ??. Od wczoraj próbuje ubić pierwszego bossa :-)

Jak to próbuje? przecież to był banał. :P  Mi się nie podobało, że trzeba było go zabić tylko na jeden sposób, nie lubię czegoś takiego w grach.  Ale po części także rozumiem, bo było to wprowadzenie do mechaniki. Gram od jakiś 3h i wciąż mi wyskakują tutoriale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Phoenixsuple napisał:
Cytat

Victrix Gambit Dual Core Tournament Controller odznacza się „niezrównaną wydajnością”, a wszystko za sprawą wyposażenia pada w specjalny procesor zajmujący się ultraszybkim przetwarzaniem danych wejściowych – jego głównym zadaniem jest zapewnienie mniejszego opóźnienia, a także nawet ośmiokrotnie szybszej reakcji przycisków.

Niezłe pierdolety. To te obecne pady trzeba na śmietnik wywalić chyba, bo za wolne są ?

Tutaj jeszcze jako bonus przykład niesamowitej publicystyki z PPE:

https://www.ppe.pl/publicystyka/11636/the-last-of-us-i-niepodobny-kucyk-ellie-aktorzy-nie-musza-byc-identyczni-z-pierwowzorami.html

Kisnę jak czytam takie teksty. Tyle lania wody w sumie to nie wiadomo do końca o czym :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Meh, jak dla mnie nic ciekawego.  Rzucili Scarlet Nexus to następny msc. same ochłapy. :E;)  

Jak to próbuje? przecież to był banał. :P  Mi się nie podobało, że trzeba było go zabić tylko na jeden sposób, nie lubię czegoś takiego w grach.  Ale po części także rozumiem, bo było to wprowadzenie do mechaniki. Gram od jakiś 3h i wciąż mi wyskakują tutoriale. 

Chyba mówimy o innym. Taki "byk" który ma 2 fazy życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten Dolby Vision to super sprawa - wreszcie nie muszę się pierdzielić z ustawianiem HDRu, czego nigdy nie potrafiłem poprawnie robić ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Kisnę jak czytam takie teksty. Tyle lania wody w sumie to nie wiadomo do końca o czym :E

Najlepsza jest sugestia na początku tekstu, że obawia się ogromnych kontrowersji i trzęsienia ziemi po jego publikacji. :E Powiedziałbym, że to poziom Pudelka, ale nie wiem czy przypadkiem nie wydaję niesprawiedliwej oceny w kontekście tego ostatniego. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Pewnie znów tylko po kablu, bo M$ nie pozwala na robienie customowych bezprzewodowych padów? Porażka.

Czekam na Elite 3 z nowymi funkcjami z pada PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, m1chal3k napisał:

Chyba mówimy o innym. Taki "byk" który ma 2 fazy życia.

To trzeba było doprecyzować. Napisałeś, że grasz od kilku godzin to myślałem, że chodzi Ci o tego właśnie z początku.;)  Ja tego "byka" z 2 fazami rozwaliłem za drugim razem jak już połapałem w co trzeba nawalać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Niezłe pierdolety. To te obecne pady trzeba na śmietnik wywalić chyba, bo za wolne są ?

Tutaj jeszcze jako bonus przykład niesamowitej publicystyki z PPE:

https://www.ppe.pl/publicystyka/11636/the-last-of-us-i-niepodobny-kucyk-ellie-aktorzy-nie-musza-byc-identyczni-z-pierwowzorami.html

Kisnę jak czytam takie teksty. Tyle lania wody w sumie to nie wiadomo do końca o czym :E

Ostatnio lubują się  w robieniu TOP10 różnych pierdów, całkiem niedawno było TOP10 gier w których można pojeździć na rowerze :szczerbaty:

https://www.ppe.pl/publicystyka/11653/nie-tylko-gta-san-andreas-top-10-gier-w-ktorych-mozna-pojezdzic-na-rowerach.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Vulc napisał:

Najlepsza jest sugestia na początku tekstu, że obawia się ogromnych kontrowersji i trzęsienia ziemi po jego publikacji. :E Powiedziałbym, że to poziom Pudelka, ale nie wiem czy przypadkiem nie wydaję niesprawiedliwej oceny w kontekście tego ostatniego. :E

Morał na końcu jest taki, że aktor nie musi być podobny jota w jotę do postaci, którą odgrywa. No niesamowita konkluzja XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX Polska przypomina o nowościach. W co możnemy zagrać w październiku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo niczego nie urywa. Może dlatego że ms sra tymi padami na prawo i lewo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu magia bundli, FC6 nówka w dzień premiery za 180zł lata ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2021 o 18:07, azgan napisał:

Xbox One i Series X|S mogą niebawem otrzymać kolejne gry ze starszych konsol Microsoftu https://planetagracza.pl/xbox-series-x-s-wsteczna-kompatybilnosc-360-leak-przeciek/

Wolałbym dostać nowe gry ale może kogoś z Was to zainteresuje ?

Czekam na w2 , rdr 1 i 2 w 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CX już dostał FirmWare do grania z DOLBY VISION w 120Hz 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...