Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A wydawało mi się że wprowadzenie Series S jest bez sensu i że wszyscy będą chętniej sięgać po Series X :E

50

Analitycy: Xbox Series S sprzedaje się lepiej od Series X na "kilku ważnych rynkach" https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-17-analitycy-xbox-series-s-sprzedaje-sie-lepiej-od-series-x-na-kilku-waznych-rynkach

50

Phil Spencer czerpie inspiracje z sukcesu PlayStation. "Chcę tego samego na Xboksach". https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-17-phil-spencer-czerpie-inspiracje-z-sukcesu-playstation

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

A wydawało mi się że wprowadzenie Series S jest bez sensu i że wszyscy będą chętniej sięgać po Series X :E

Najprawdopodobniej tak by było, gdyby można było bez problemu kupić oba modele:

Cytat

Ekspert wskazuje, że przyczyną lepszych rezultatów słabszej konsoli Microsoftu są najpewniej braki w dostawach mocniejszej wersji platformy, co z kolei jest efektem znacznie ograniczonych zapasów półprzewodników i innych komponentów niezbędnych w produkcji.



Swoją drogą mogliby jeszcze wprowadzić Series X bez napędu. Byłaby idealna maszynka do GP w 1440p/4k.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Vulc napisał:

W Euro limitka Halo za 3448, gdzie po odsprzedaży pada zejdziesz spokojnie poniżej 3k.

Konsola już nie jest dostępna do kupienia... Przesada :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2021 o 10:54, slafec napisał:

Wczoraj dodali 70 gier do katalogu i jednocześnie zakończyli wsparcie programu wstecznej kompatybilności.. Szkoda.

Chwalą się kompatybilnością na prawo i lewo, a nadal sporo starych gier jest niedostępnych na obecnej generacji (np. Eternal Sonata, Lollipop Chainsaw, Persona 4 Arena Ultimax itd.).

 

W dniu 16.11.2021 o 11:10, Jaycob napisał:

Za to ile Sony może się pochwalić ze wsteczną? :E  Lollipop Chainsaw - świetna gra, bardzo unikatowa. 

 

W dniu 16.11.2021 o 13:26, slafec napisał:

I bardzo droga.. :E. Na szczęście na PC działa RPCS3.

Nie może, bo w ogóle tego nie wspierają (pomijając PS Now) :P

Wracając do MS - liczyłem, że systematycznie będą się tam klasyki pojawiały. No ale jak widać nawet taki gigant jak MS nie jest w stanie zapewnić natywnej wstecznej kompatybilności. Pudełka w przypadku tego emulatora służą jako kod aktywacyjny.

Zrobili tyle ile mogli na więcej z tego co można wyczytać licencje nie pozwalają i pewnie wydawcy wolą wciskać nam Remastery ?

Back-Compat-Hero-JPG

Xbox kończy z wsteczną kompatybilnością; powodem m.in. licencje https://www.gry-online.pl/newsroom/xbox-konczy-z-wsteczna-kompatybilnoscia-powodem-min-licencje/zd20cf2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

 

 

Zrobili tyle ile mogli na więcej z tego co można wyczytać licencje nie pozwalają i pewnie wydawcy wolą wciskać nam Remastery ?

 

Licencje licencjami, ale jakoś poradzili sobie z GTA IV (i dodatkami) dając ją do wstecznej i kasując przy okazji parę utworów z radia.
Mogli by zrobić podobnie ze 'swoimi' grami (Forzy Motorsport i PGR'y) bo licencje w grach to raczej dotyczą tylko ścieżki dźwiękowej - a soundtracki można skasować/zastąpić innymi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W SKRÓCIE:

• Dziś na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S wystartowała beta Xbox Cloud Gaming, czyli usługi Microsoftu pozwalającej na granie w chmurze.

• Funkcja dostępna jest w 25 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Granie w chmurze oficjalnie dostępne na konsolach Xbox https://www.gry-online.pl/newsroom/beta-xbox-cloud-gaming-wystartowala-na-konsolach/z720d01

 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośby zostały wysłuchane po tylu latach. Wreszcie nie będę musiał ściszać tv :szczerbaty:

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Konsola już nie jest dostępna do kupienia... Przesada :E

Czyżbyś chciał zakupić? :E Mnie przez chwilę korciło, ale wytrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja grania w chmurze kozak. Nigdy mi się nie chciało instalować gier z Game Passa żeby przetestować a tu chwila i działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten lag to było ok, a tak to bardzo ciężko jest się przestawić, wszystko trzeba robić z wyprzedzeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie mówię żeby przechodzić w ten sposób całą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Vulc napisał:

Czyżbyś chciał zakupić? :E Mnie przez chwilę korciło, ale wytrzymałem.

Tak, chodzi mi to po głowie cały czas. Jak trafiłem na te info o dostępności tej limitki w Euro, to już jej nie było :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nihat89 napisał:

Tak ale nie mówię żeby przechodzić w ten sposób całą grę.

Ja korzystałem z tego jak nie miałem GPU, ale pierwszych etapów nawet nie mogłem przejść, bo czas reakcji był za wolny.  Może to być jedynie dobra opcja dla turówek czy karcianek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

 

W SKRÓCIE:

• Dziś na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S wystartowała beta Xbox Cloud Gaming, czyli usługi Microsoftu pozwalającej na granie w chmurze.

• Funkcja dostępna jest w 25 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Granie w chmurze oficjalnie dostępne na konsolach Xbox https://www.gry-online.pl/newsroom/beta-xbox-cloud-gaming-wystartowala-na-konsolach/z720d01

 

Wlasnie testuje :E

Control przycina, maneater smiga pieknie, widocznie bardziej rozbudowane gry wymagaja lepszego lacza, lub to problem samej bety :E

MS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Co się najpierw gra Halo 3 czy ODST? 

Najpierw ODST, jak już ukończyłeś dwójkę.

2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Tak, chodzi mi to po głowie cały czas. Jak trafiłem na te info o dostępności tej limitki w Euro, to już jej nie było :E

Na Olx jest wysyp tych limitek i ceny cały czas spadają, bo ludzie widzą, że dostępność w sklepach wzrosła. Może trafisz coś w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELEX II – Factions Trailer

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jarają się jakimiś pierdołami typu okolicznościowe malowanie konsolki czy pada, zamiast wymuszać na M$ faktyczny postęp. 

Godnym 20-lecia byłoby zaprezentowanie pada, który funkcjonalnie przybliża się do nowego DualSense. 

Oni za to wolą iść na łatwiznę z przezroczystym plastikiem...  a grupa maniaków jara się tym i jeszcze jest w stanie za to zapłacić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twój apel, ludzie którzy kupili pada bo im się spodobał wizualnie właśnie się zreflektowali że to ich kategoryzuje jako maniaków i teraz jadą spuścić łomot Microsoftowi bo nie dodał spustów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, LJ19 napisał:

Godnym 20-lecia byłoby zaprezentowanie pada, który funkcjonalnie przybliża się do nowego DualSense.

Czyli co, mieli dodać nikomu nie potrzebne funkcje i zwiększyć awaryjność, wtedy pad byłby godny? :E Ciekawy jest też fragment o postępie, kiedy to właśnie Microsoft oferuje szeroki wybór kolorów, w tym własne projekty + wersję Elite kontrolera z masą nowych funkcji. Chyba Ci się firmy pokiełbasiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zainstalować dodatkowy czujnik i emiter. Jak w niego pierdniesz to wszyscy z którymi grasz to poczują.

Równie użyteczne w padzie jak gładziki, latarki i kontrolery ruchowe.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, LJ19 napisał:

Ludzie jarają się jakimiś pierdołami typu okolicznościowe malowanie konsolki czy pada, zamiast wymuszać na M$ faktyczny postęp. 

Godnym 20-lecia byłoby zaprezentowanie pada, który funkcjonalnie przybliża się do nowego DualSense. 

Oni za to wolą iść na łatwiznę z przezroczystym plastikiem...  a grupa maniaków jara się tym i jeszcze jest w stanie za to zapłacić.

 

Wymuszać postęp? Dobre :rotfl:

Gracze, do boju. Nie dajcie się omamić transparentnemu plastikowi i pstrokatym kolorkom. Przejrzyjcie na oczy...

:lol2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, LJ19 napisał:

Ludzie jarają się jakimiś pierdołami typu okolicznościowe malowanie konsolki czy pada, zamiast wymuszać na M$ faktyczny postęp. 

Godnym 20-lecia byłoby zaprezentowanie pada, który funkcjonalnie przybliża się do nowego DualSense. 

Oni za to wolą iść na łatwiznę z przezroczystym plastikiem...  a grupa maniaków jara się tym i jeszcze jest w stanie za to zapłacić.

 

Jak coś jest dobre to po co to zmieniać?
:D
To co mieli dodać żeby zbliżyć się funkcjonalnością do DualSense'a?
Akumulator co starcza 5-6 godzin gry? Albo touchpad który będzie wykorzystywany w jednej grze?

Jedyny fajny gadżet DualSense'a to te spusty, ale patrząc na awaryjność (a ja mam już 3 pada) to w sumie dobrze, że tego nie dali...
Po za tym jak dla mnie to jest to gadżet na jeden raz, zobaczyć, trochę pograć, pochwalić się wszystkim dookoła i potem to wyłączyć, bo przy dłuższych sesjach w jakiś sieciowych strzelankach to bardziej to przeszkadza niż 'dodaje wrażeń'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...