Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Jesli w konsoli jest ustawione 120Hz to tak Warzone dziala w trybie do 120fps z automatu na xbox.

Dzięki ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azgan napisał:

Mały tip + fajna stronka z motywami z gier na XBOX'a https://4kwallpapers.com/amp/wallpaper/Xbox-Series-X

Jak zmienić tło na konsoli Xbox

  • 1.Pobierz wybraną tapetę na dysk USB
  • 2.Włóż dysk USB do konsoli Xbox i otwórz aplikację Media Player. Kliknij Eksplorator plików, wybierz urządzenie, a następnie kliknij obraz
  • 3.Gdy tapeta jest wyświetlana na ekranie, naciśnij przycisk Menu na kontrolerze i wybierz opcję Ustaw jako tło.

 

Ja dzięki Forzy wreszcie ustawiłem sobie ładną tapetkę ze screenem z gry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefu dobrze mówi.

Ogólnie ten rok należy do Microsoftu jeśli chodzi o gry ??

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 godzin temu, afrikan napisał:

Szefu dobrze mówi.

Jak wręczał tytuł gry roku Cybebugowi to już dobrze nie mówił ale $$$ na wypłaty musi się zgadzać w redakcji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, afrikan napisał:

Ogólnie ten rok należy do Microsoftu jeśli chodzi o gry ??

Wydali świetne Psychonauts 2 i przeciętną Forzę Horizon 5. Czeka nas jeszcze Halo, które miało wyjść rok temu. 

Już prędzej powiedziałbym, że ten rok należy do Nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciętna Forza Horizon 5? Widocznie nie grałeś w tą 'przeciętną' grę...

A co wydało Nintendo co nie było na innych platformach? Bo Switch w tym roku leży i się kurzy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slafec napisał:

Wydali świetne Psychonauts 2 i przeciętną Forzę Horizon 5. Czeka nas jeszcze Halo, które miało wyjść rok temu. 

Już prędzej powiedziałbym, że ten rok należy do Nintendo.

To zależy od punktu widzenia, wg mnie Forza horizon 5 to jeden z kandydatów do tytułu gry roku. Nigdy nie grałem w lepszą arcadową samochodówkę, ode mnie 9,5/10, na metacritic średnia 92/10, sporo ocen 10/10. Przeciętne gry nie mają takich ocen. Co z tego, że halo miało wyjść rok temu? Lepiej wydać grę później, ale żeby była dopracowana. Potem są kwiatki typu cyberbug. Napiszesz, że gra jest wydawana na raty. W dalszym ciągu nie wyszedł obiecywany tryb multi do tlou2, co nie przeszkodziło tej grze zgarnąć wysokich ocen i tytułów gry roku. 

2 minuty temu, Tomz napisał:

Przeciętna Forza Horizon 5? Widocznie nie grałeś w tą 'przeciętną' grę...

A co wydało Nintendo co nie było na innych platformach? Bo Switch w tym roku leży i się kurzy.

Akurat switch ma świetną drugą połowę roku. Mario party superstars do multi i Metroid Dread i shin megami tensei v do gry single to sztosy. Jasne, że te gry nie przypadną każdemu do gustu, ale nie można odmówić im, że są bardzo dobre. Smt i dread to wg mnie najlepsze gry roku obok forzy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie tego gościa, który wyśmiewa lifehacki innych? Wykorzystali jego wizerunek do reklamy XSS.  

 

:D 

Nieźle to rozegrali. 

 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, henryk nowak napisał:

To zależy od punktu widzenia, wg mnie Forza horizon 5 to jeden z kandydatów do tytułu gry roku. Nigdy nie grałem w lepszą arcadową samochodówkę, ode mnie 9,5/10, na metacritic średnia 92/10, sporo ocen 10/10. Przeciętne gry nie mają takich ocen. Co z tego, że halo miało wyjść rok temu? Lepiej wydać grę później, ale żeby była dopracowana. Potem są kwiatki typu cyberbug. Napiszesz, że gra jest wydawana na raty. W dalszym ciągu nie wyszedł obiecywany tryb multi do tlou2, co nie przeszkodziło tej grze zgarnąć wysokich ocen i tytułów gry roku. 

 

Ja grałem w bardzo podobną tj. Forza Horizon 4. Napisałem, że FH5 jest przeciętna, bo ta część nie powoduje opadu szczęki. Jest to stara dobra Forza w Meksyku (który wyjątkowo mi nie podszedł). Od kiedy to oceny na Metacritic coś znaczą? Tam skala ocen to albo gra wspaniała, albo gra beznadziejna. 

Z tym później i lepiej, niż wcześniej i z problemami to racja.

19 minut temu, Tomz napisał:

Przeciętna Forza Horizon 5? Widocznie nie grałeś w tą 'przeciętną' grę...

 

Nie mam zwyczaju oceniać gier, w które nie grałem ;) 

20 minut temu, Tomz napisał:

A co wydało Nintendo co nie było na innych platformach? Bo Switch w tym roku leży i się kurzy.

Był m.in. remaster Super Mario 3D World z nowym dodatkiem, MH Rise, No More Heroes III, Metroid Dread, SMT V + inne popierdółki. Szału też nie ma, ale jest znacznie większy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat no more heroes 3 to niezłe badziewie :E a pisze to fan pierwszych dwóch części. Liczyłem na ten tytuł i się srogo zawiodłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Tomz napisał:

Przeciętna Forza Horizon 5? Widocznie nie grałeś w tą 'przeciętną' grę...

A co wydało Nintendo co nie było na innych platformach? Bo Switch w tym roku leży i się kurzy.

Forza 5 na pewno nie jest przeciętna grą ?To że pcetowcy narzekają bo gra im słabo chodzi to już inna sprawa.Jak ja nigdy nie byłem fanem gier wyścigowych tak Forzie 5 mam już ponad 70 h i gram dalej świetnie się bawiąc ?

Halo może i zaliczyło obsuwę,ale twórcy dowieźli dobrego multika dla fanów i przystępniejszego dla nowych graczy ? Z kampanią będzie pewnie podobnie ?

Dodaj do tego świetne podejście Microsoftu do graczy w tym roku,game pass w którym ciągle dają coś nowego i nie zwalniają tempa itd.Nie trzeba być fanboyem żeby takie rzeczy zauważyć i docenić ?

Jeśli chodzi o Nintendo to raczej inna bajka i w Polsce czy Europie mało kto gra.Co nie zmienia faktu że też oczywiście mają dobre gry?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, slafec napisał:

Wydali świetne Psychonauts 2 i przeciętną Forzę Horizon 5. Czeka nas jeszcze Halo, które miało wyjść rok temu. 

Już prędzej powiedziałbym, że ten rok należy do Nintendo.

Możesz mi napisać która gra wyścigowa według Ciebie nie jest przeciętna ? 
Bo moim zdaniem seria Forza jest wybitnie dobra. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, henryk nowak napisał:

Akurat no more heroes 3 to niezłe badziewie :E a pisze to fan pierwszych dwóch części. Liczyłem na ten tytuł i się srogo zawiodłem. 

Jeszcze nie grałem (jakoś umknęła mi ta seria i już od 2 lat mam ją nadrobić, ale zawsze ostatecznie ogrywam coś innego). 

Faktycznie NMH 3 zbiera mieszane opinie. Patrząc na recenzje to ewidentnie ten tytuł padł ofiarą mody na otwarte światy.

7 minut temu, m1chal3k napisał:

Możesz mi napisać która gra wyścigowa według Ciebie nie jest przeciętna ? 
Bo moim zdaniem seria Forza jest wybitnie dobra. 

Już pisałem wcześniej. Po ograniu Forzy Horizon 4 nowa odsłona niczym się nie wyróżnia czyt. jest przeciętna.

Żeby nie było - mi seria Forza Horizon też się podoba.

49 minut temu, afrikan napisał:

Jeśli chodzi o Nintendo to raczej inna bajka i w Polsce czy Europie mało kto gra.Co nie zmienia faktu że też oczywiście mają dobre gry?

Czasy się zmieniły i Switch nieźle się sprzedaje nawet w Europie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, slafec napisał:

 

Czasy się zmieniły i Switch nieźle się sprzedaje nawet w Europie.

 

Oczywiście,ale dalej nie jest to poziom Microsoftu czy Sony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jest, jak jest, zobacz sobie dane i statystyki odnoście sprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry ze Switcha schodzą w mig na OLX, a sprzedałem tam już kilkadziesiąt gier i tylko jeden pan kupił coś ode mnie 2 razy. Oznacza to, że w Poznaniu przynajmniej kilkadziesiąt osób ma switcha ;) A tak na poważnie, to już nie jest tak jak było za czasów 3ds, teraz spokojnie można wymienić grę ze Switcha na tytuł na PS5 czy Xboxa i pan z komisu nie smęci, że nie weźmie, bo nikt tego nie kupi. Tak niestety było w przypadku gier na Wii czy 3ds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2021 o 00:21, afrikan napisał:

Szefu dobrze mówi.

Ogólnie ten rok należy do Microsoftu jeśli chodzi o gry ??

Mam nadzieję że najlepiej jeszcze przed nami i w 2022 oraz następnych latach zobaczymy jeszcze wiele dobrych gier ?

Xbox otrzyma odpowiednik „platynowych trofeów” z PlayStation? Microsoft „zdecydowanie słyszy” graczy

95893499

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, azgan napisał:

Mam nadzieję że najlepiej jeszcze przed nami i w 2022 oraz następnych latach zobaczymy jeszcze wiele dobrych gier ?

Xbox otrzyma odpowiednik „platynowych trofeów” z PlayStation? Microsoft „zdecydowanie słyszy” graczy

95893499

Byłoby super jak by wprowadzili coś podobnego do platynki z PlayStation ?

Z drugiej strony już nie mam takiego zapału jak kiedyś żeby robić gierki na 100 % ?Za dużo gier do ogrania i tak mało czasu ? 

Wszystko przez tą pracę ?Ale gdyby nie praca nie było by na gierki ??

Edytowane przez afrikan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

375351812

Black Friday 2021: Xbox Series X w dobrej cenie na Allegro https://www.gry-online.pl/newsroom/black-friday-2021-xbox-series-x-w-dobrej-cenie-na-allegro/ze20d7a

blackfriday

Xbox Series X/S w polskich sklepach - ceny na Black Friday. Gdzie najtaniej kupić Xboxa https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-23-xbox-series-x-s-w-polskich-sklepach-ceny-na-black-friday

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba black frajer. Zestaw za +- 3k to nie jest żadna promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, slafec napisał:

Chyba black frajer. Zestaw za +- 3k to nie jest żadna promocja.

rasistowski zarcik, niemniej faktycznie oferta słaba. 
W RP przyzwyczajono się, że mamy zapierdalać za miskę ryżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Microsoft zaczął doceniać graczy

 

19 godzin temu, afrikan napisał:

Byłoby super jak by wprowadzili coś podobnego do platynki z PlayStation ?

Z drugiej strony już nie mam takiego zapału jak kiedyś żeby robić gierki na 100 % ?Za dużo gier do ogrania i tak mało czasu ? 

Wszystko przez tą pracę ?Ale gdyby nie praca nie było by na gierki ??

W tej generacji Microsoft słucha graczy ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, azgan napisał:

Jak Microsoft zaczął doceniać graczy

 

W tej generacji Microsoft słucha graczy ?

Aż miło się ogląda takie materiały gdzie firma zauważyła swoje błędy,przyznaje się do nich i zaczyna działać ?

Jak mówisz najlepsze jeszcze przed nami i pozwoli zaczyna widać efekty tego wszystkiego ?

Sony w tej generacji już tak łatwo nie będzie miało i musi się bardziej postarać.A dla nas graczy to tylko lepiej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...