Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, BlindObserver napisał:

Będę pamiętał, by dla Ciebie być bardziej delikatny niż dla całej reszty.

Zakładając 15 latemu konto na forum, w regulaminie który się akceptowało nie było słowa o zakazie "odpisywania Odinowi, gdyż grozi za to ostrzeżenie/ban".
Nie było również o obowiązku przeglądania tematu Odbanujcie ODIN85.

Aktualnie to takim infantylnym zachowaniem, to stawiasz siebie pomiędzy Odinem85 a Odinem85-1 i Odinem85-200...
Taki mały szeryf, wymyślający własne zasady. Zamiast karać tych łamiących regulamin, to chce karać tych którzy normalnie odpisują...

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię moderatorowi bo ludzie nie myślą.Po co odpisują na spam trollowi a potem są zdziwieni że zakłada już 200 konto ?Na takich ludzi najlepiej nie reagować i nie dawać pożywki.

Moderator grzecznie upomniał i podesłał link do tematu żebyście wiedzieli o co chodzi.A wy teraz robocie z siebie wielkie biedactwa.

Ludzie...

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BlindObserver napisał:

Będę pamiętał, by dla Ciebie być bardziej delikatny niż dla całej reszty.

brzmi to jak zaloty do dziewicy, wyobraż sobie że jest tutaj xxx użytkowników i zdarzy się nie raz, że jemu ktoś odpisze i będziesz karał jak leci? :szczerbaty:

rób co robisz jako mod czyli kasuj i wytęp kolesia na dobre, a jak nie chce Ci sie to olej tą funkcję i tyle, a nie wymyślaj jakiś durnych nowych zasad - "nie odpisywać bo będe karać", sorry ale to tylko idiota mógł wymyśleć :cool:, a jak nie umiesz ogarnąć to zatrudnij się u Odina do obsługi szlabanu.

2 godziny temu, Tomz napisał:

Zakładając 15 latemu konto na forum, w regulaminie który się akceptowało nie było słowa o zakazie "odpisywania Odinowi, gdyż grozi za to ostrzeżenie/ban".
Nie było również o obowiązku przeglądania tematu Odbanujcie ODIN85.

Aktualnie to takim infantylnym zachowaniem, to stawiasz siebie pomiędzy Odinem85 a Odinem85-1 i Odinem85-200...
Taki mały szeryf, wymyślający własne zasady. Zamiast karać tych łamiących regulamin, to chce karać tych którzy normalnie odpisują...

no taki Jarosław K tylko z forumowy, nie zdziwie się jak wpadnie na pomysł żeby wyslać info - odpisujesz Odinowi to karam, wszystkim użytkownikom forum na PW - mogłoby zadziałać, ale nie zadziała bo sporo typa i tak to oleje :)

1 godzinę temu, afrikan napisał:

Ja się nie dziwię moderatorowi bo ludzie nie myślą.Po co odpisują na spam trollowi a potem są zdziwieni że zakłada już 200 konto ?Na takich ludzi najlepiej nie reagować i nie dawać pożywki.

Moderator grzecznie upomniał i podesłał link do tematu żebyście wiedzieli o co chodzi.A wy teraz robocie z siebie wielkie biedactwa.

Ludzie...

 

a wiesz że tematów gdzie Odin pisze jest więcej niż ten? nie opanujesz tego karaniem za odpisywanie (pomijając już to że z dupy pomysł) i Blind i Ty nie przewidzieliscie tego.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, henryk nowak napisał:

Jak nie podobają się Tobie obowiązki moderatora to przestań nim być, proste. Napisałem co napisałem, bo gdzieś kiedyś przeczytałem, że te numerki przy jego nicku oznaczają które to już multikonto i się mocno zdziwiłem ile już ich założył. Pisanie o przyczynowości sobie daruj. Tematy inne niż o Nintendo czytaj tak rzadko, że nie mam pojęcia co się dzieje na forum a tym bardziej co i dlaczego robi Odin. W sumie mogłeś przeczytać moją wiadomość i nic więcej nie pisać z teraz sam przyczyniasz się do powstawania spamu. Rozumiem jak to wygląda z Twojej strony, ale za to Ty chyba nie rozumiesz jak to wygląda z punktu widzenia kogoś, kto na forum (poza Nintendo) zagląda raz na tydzień. Oburzyłem się, bo nie wiedziałem o co chodzi, a Ty pogroziłeś mi ostrzeżeniem. No bez jaj, to już nie wolno raz na kilka dni wejść na forum i przejrzeć kilku tematów bez znajomości sytuacji na forum? Poza tym moje pytanie uważam za zasadne :E Tak czy siak to co zrobiłeś można zrobić delikatniej - "proszę nie odpisywać Odinowi, gdyż od teraz grozi za to ostrzeżenie" i tyle. Nie wiem ile osób wiedziało o tym wcześniej, ale to nie jest istotne, ja nie wiedziałem. Co innego, jakby to było gdzieś podpięte,a tak to nawet nie mogłem tego nigdzie sprawdzić. Temat uważam za wyczerpany. No i zapytam zupełnie poważnie i bez spiny - nie da się nałożyć bana na pulę adresów IP z jego rejonu? 

 

 

Zapachniało mi to słynnym powiedzeniem jednej z posłanek "Jak się nie podoba to niech jadą" 

Szanuj moderatora któremu chce sie cokolwiek jeszcze robic za swoje własne pieniądze ( czas to pieniądz ) bo jak go zabraknie to będziesz miał syf w każdym temacie i trolli co 2 post

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, voltq napisał:

Zapachniało mi to słynnym powiedzeniem jednej z posłanek "Jak się nie podoba to niech jadą" 

Szanuj moderatora któremu chce sie cokolwiek jeszcze robic za swoje własne pieniądze ( czas to pieniądz ) bo jak go zabraknie to będziesz miał syf w każdym temacie i trolli co 2 post

ale już mu się nie chce bo woli karać odpisujących :szczerbaty: :szczerbaty::szczerbaty:, normalnie monty python.

Edytowane przez Elvis79
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, voltq napisał:

Zapachniało mi to słynnym powiedzeniem jednej z posłanek "Jak się nie podoba to niech jadą" 

Szanuj moderatora któremu chce sie cokolwiek jescze robic za swoje własne pieniądze ( czas to pieniądz ) bo jak go zabraknie to będziesz miał syf w każdym temacie i trolli co 2 post

A nie szanuję? Tylko niech jeszcze on mnie szanuje, to działa w dwie strony i inaczej nie będzie. Forum i tak dogorywa. Tylko kwestią czasu jest to kiedy zostanie zamknięte, albo na nowy post w danym temacie będzie czekać się tydzień lub więcej. Kiedyś udzielałem się tu regularnie, teraz nie ma za bardzo z kim i po co. 

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze kończąc, bo widzę, że już zostałem wyzwany od idioty, ja nie chcę karać za normalne odpisywanie. Ja chcę karać za pisanie postów niezwiązanych z tematem (punkt 1. regulaminu, mam nadzieję, że akurat to będziecie w stanie odnaleźć), które są kierowane wprost do Odina i które moderatorzy muszą później sprzątać. Ja widzę, że wy rzeczywiście macie zupełnie w dupie, że komuś dokładacie roboty, bo przecież wy musicie podzielić się jakąś niepotrzebną nikomu obserwacją lub pytaniem do zbanowanego gościa, który wam nie odpowie. 

Czytam, że mam zrezygnować z funkcji, jeśli mi się coś nie podoba. Tak, jakbyście sobie dawali prawo do decydowaniu o tym, co i dlaczego powinienem robić, bez brania pod uwagę, co wy możecie, a czego nie. Idąc tym niesamowicie sensownym tokiem rozumowania, równie dobrze wy możecie zrezygnować, jeśli wam się nie podoba moja prośba. Nie będzie przecież problemem pożegnanie tego "umierającego forum" na którym nie ma za bardzo z kim i po co gadać, prawda? 

Wszystko zostało powiedziane, jak ktoś chce robić za męczennika, droga wolna. Radzę wrócić do tematu wątku, a jak ktoś ma przemożną ochotę się uzewnętrznić na ten temat, to pozostawiam priva. 

Co do tego priva, proszę jednak bez niepotrzebnych epitetów i "ozdobników". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze kończąc napiszę, że chyba nie widzisz, ale już dużo osób odpuszcza sobie udzielanie się na tym umierającym forum. Sam wchodzę tu raczej z przyzwyczajenia, bo wartości merytorycznej tu za dużo nie ma. Piszesz o dzieleniu się niepotrzebnymi myślami, a spowodowałeś falę spamu swoim brakiem kultury, to jest hipokryzja. Poza tym usuwanie kilku-kilkudziesięciu postów nazywasz robotą? Chyba nigdy nie miałeś normalnej pracy :E weź już nie rób z siebie ostatniego bohatera, bo jesteś śmieszny.

Żeby nie było że robię sam offtop, to wracając do xsx - pobrałem z ciekawości GTA San Andreas z gamepass i gra wygląda naprawdę ok jak na remaster starocia, oczywiście poza modelami postaci. Niestety fakt, że gra ma częste spadki płynności na xsx to jakiś ponury żart. Gdyby r* poprawił wydajność i modele postaci, to bym był całkiem zadowolony. Wg mnie tragedii nie ma, przynajmniej na xsx. Na pewno da się to poprawić. Już są jakieś patche i to widać, bo nie trafiam na glitche o których tak głośno w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, henryk nowak napisał:

Wg mnie tragedii nie ma, przynajmniej na xsx. Na pewno da się to poprawić. Już są jakieś patche i to widać, bo nie trafiam na glitche o których tak głośno w internecie.

Nie gram w wersje beta na premierę. Hitman mnie tego oduczył, od tego czasu zero nowości. Hitmana naprawili w miesiąc, potem brutalnie popsuli (kolejny odcinek), znowu poprawki i znowu dno na starcie odcinka 3. Z pół roku im zajęło krążenie między beta a alpha.

Tak więc za GTA:SA zabiorę się po 3 miesiącach (bo pewnie równo po 4 wyleci, tak jak inne gry Rockstar).

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, henryk nowak napisał:

Poza tym usuwanie kilku-kilkudziesięciu postów nazywasz robotą? Chyba nigdy nie miałeś normalnej pracy :E weź już nie rób z siebie ostatniego bohatera, bo jesteś śmieszny.

To już jest z Twojej strony zwykła nadinterpretacja. Jak ma niby nazwać usuwanie spamu czy kolejnych kont generowanych przez użytkownika o wątpliwym zdrowiu psychicznym? Miłym spędzaniem wolnego czasu? Dobrą zabawą? :E Tekst o normalniej pracy jest w tym kontekście śmieszny, sorry. I tak, forum zdycha, ta łajba sobie tak dryfuje bez sternika w sumie to nie wiadomo gdzie. Więc moim zdaniem tym bardziej należy doceniać to, że ktoś jednak ciągle próbuje zaprowadzić tutaj jakiś porządek, z różnym skutkiem, ale jednak próbuje...

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, henryk nowak napisał:

Jak nie podobają się Tobie obowiązki moderatora to przestań nim być, proste

Zostało tylu moderatorów, że jak my ich raczej powinniśmy całować po stopach, że im się jeszcze chce to bagienko czyścić. Bez nich to już tylko



Równie dobrze można napisać nie chce ci się dostosować, to możesz zmienić forum  (pytanie na jakie, bo polskojęzyczne to jest chyba ostatnie i zostają jakieś grupy fecebookowe )
proste...


Odin dostał perm bana, szansy na powrót nie ma nawet 0,0001 to zakłada codziennie kilka nowych kont(swoją drogą zdrowy na umyśle człowiek nie założy ich ponad 200 i licznik nadal bije).
Istnieją raz 30 min raz 12h zależnie czy jest z nami jakiś mod.
Taki problem nie odpisywać na jego posty, które i tak polecą?  Tak moderator tylko powywala je kilka razy dziennie i może robić coś innego niż moderować dyskusje z duchem?

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@henryk nowak

troche cie ponioslo chlopie, mozna moderow nie lubic lub lubic nie sa od tego sa od trzymania porzadku a czepiasz sie goscia ze probuje buredel ogarnac bo jeden z drugim idiota- kretyn bez wlasnego zycia i pasji przychodzi i zakalda setne konto tylko poto by komus grac na nerwach i robi balagan.

ignoruj frajera nie odpisuj , ale tez nie czepiaj sie innych -sam fakt ze na umierajacej ziemi jaka jest to forum ktos jeszcze chce moderowac to cud- jakby nie ni to mielibysmy tu setki klaunow pokroju tego idioty z setnym multikontem

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gears of War 3 w 4K i 60k/s wygląda jak Remaster do tego dodali AutoHDR. 

Ograłem wczoraj we wstecznej Gears of War 2 też śmiga w 4K i 60k/s tak więc stare Gearsy prawie nadrobione zostało tylko Gears of War: Judgment które też dostało FPS BOOST ale nie odpicowali reszty więc sobie daruję. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomcat napisał:

Zostało tylu moderatorów, że jak my ich raczej powinniśmy całować po stopach, że im się jeszcze chce to bagienko czyścić. Bez nich to już tylko

 

Nie zgadzam się, ten tok myślenia jest szalony. To tak jakby np bycie nauczycielem w Polsce stało się zupełnie nieopłacalne i na stanowisku zostaliby tylko ludzie niekompetentni, lubiący czasem poznęcać się nad dziećmi, bez umiejętności nauczania itp, a Ty byś się cieszył, że w ogóle ktoś został. Tu nie ma się z czego cieszyć, to jest dramat. Super że sprząta po odinie, ale kulturę zostawił w domu. Nie jestem już dzieckiem i po prostu nie podoba mi się, jak ktoś zachowuje się wobec mnie jak cham i prostak. Co z tego że sprząta, jak traktuje ludzi jak byle co. Poza tym jestem pewny, że by się znalazło kilku normalnych i kulturalnych ochotników z lepszym obyciem niż chłop z remizy, którzy by chcieli pilnować porządku na forum. 

A co zostało poza labem? Redit jest ok, polecam każdemu.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalona to jet raczej ta analogia. Facet Cię po prostu poinformował, że odpisywanie na posty kogoś, kto założył na tym forum już ponad 200 kont będzie traktowane tak samo jak spam. Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy Odin to zwykły troll, to ta cała sytuacja jednoznacznie je rozwiewa. Ty moim zdaniem wszystko wyolbrzymiasz, nazywając kogoś chamem i prostakiem, bo miał czelność zwrócić Ci na coś uwagę. No i hipokryzja, brak kultury mu zarzucasz, a od chłopków z remizy wyzywasz. Bardzo ładnie :E

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiesz, że nie każdy jest świadomy co Odin nawyrabiał i że stosowną informację można przekazać w bardziej kulturalny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wkleił Ci link do tematu, w którym to wszystko wyjaśnił. Robisz z igły widły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, henryk nowak napisał:

Po prostu jestem przyzwyczajony do innych standardów kultury. 

Czyli co ktoś ci daje pisemną prośbę wyklejoną serduszkami i mówi zdrobniale po imieniu ? 

Chłopie weź się ogarnij...

 

Teraz, afrikan napisał:

 

 

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

Gears of War 3 w 4K i 60k/s wygląda jak Remaster do tego dodali AutoHDR. 

Ograłem wczoraj we wstecznej Gears of War 2 też śmiga w 4K i 60k/s tak więc stare Gearsy prawie nadrobione zostało tylko Gears of War: Judgment które też dostało FPS BOOST ale nie odpicowali reszty więc sobie daruję. 

Wracając do tematu Auto HDR to moim zdaniem nie wygląda najlepiej. Obraz robi się strasznie jaskrawy i męczący, a przecież nie o to chodzi w HDR żeby podbijało kontrast, jasność i przy tym wypalało oczy. Ja nie używam tego "ficzeru".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pożyczam od znajomego na kilka dni tę konsolę, jakie gry odpalić, aby najlepiej pokazały możliwości tego Xboxa na TV 4K 120 Hz? Nie chodzi mi o rozgrywkę, tylko kwestie typowo techniczne, np RT, gra w 120 HZ w 4K, HDR, kultura pracy itd. Mam teraz Xboxa One X i zastanaiwam się nad zakupem Series X, ale chcę sobie najpierw porównać te konsole. Dobrze, gdyby gry były w game pass, ale nie jest to konieczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears of War 5 to taki trochę pokaz możliwości konsoli, w szczególności ten ostatni dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nihat89 napisał:

Gears of War 5 to taki trochę pokaz możliwości konsoli, w szczególności ten ostatni dodatek.

Hivebusters wygląda zniewalająco. Jeszcze polecam forze horizon 5, multi Halo infinite i hellblade we wzbogaconej oprawie graficznej. Doom eternal też jest niczego sobie po patchu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, halnow napisał:

Jutro pożyczam od znajomego na kilka dni tę konsolę, jakie gry odpalić, aby najlepiej pokazały możliwości tego Xboxa na TV 4K 120 Hz? Nie chodzi mi o rozgrywkę, tylko kwestie typowo techniczne, np RT, gra w 120 HZ w 4K, HDR, kultura pracy itd. Mam teraz Xboxa One X i zastanaiwam się nad zakupem Series X, ale chcę sobie najpierw porównać te konsole. Dobrze, gdyby gry były w game pass, ale nie jest to konieczne. 

Tym RT na konsolach bym sobie głowy nie zawracał.Jak masz One X, to się nawet nie zastanawiaj nad Series X, bo to według mnie najlepsza konsola na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...