Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Kyriakos napisał:

Tym RT na konsolach bym sobie głowy nie zawracał.Jak masz One X, to się nawet nie zastanawiaj nad Series X, bo to według mnie najlepsza konsola na rynku.

Raczej jest nad czym się zastanowić ?

Już same błyskawiczne wczytywanie poziomów na xsx robi swoje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, azgan napisał:

 

Gears of War 3 w 4K i 60k/s wygląda jak Remaster do tego dodali AutoHDR. 

Ograłem wczoraj we wstecznej Gears of War 2 też śmiga w 4K i 60k/s tak więc stare Gearsy prawie nadrobione zostało tylko Gears of War: Judgment które też dostało FPS BOOST ale nie odpicowali reszty więc sobie daruję. 

Świetnie to sobie soon ogram wszystkie gearsy jak dokończę ac odyssey I valhalle , sa polskie napisy w gears 1 2 3 4 5 itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Ultimate chyba były, 2-3 raczej nie, ale nie pamiętam, grałem x lat temu, 4-5 raczej są.

Znajdź sobie kogoś do coopa, wtedy zupełnie inna gra, niż klepanie samemu kolejnych fal mobków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczną trylogię chętnie klepnę w coopie. Moim zdaniem te gry nawet teraz są dużo lepsze niż części 4 i 5. Przede wszystkim mają ciężki i gęsty klimat, czuć w nich smród wojny. To jedne z niewielu gier gdzie widać, że wojna to nic fajnego, a nie okazja żeby sobie postrzelać. Części 4 i 5 są już takie "na luzie", momentami jajcarskie i klimat gdzieś z nich uleciał. Nie są to złe gry, zwłaszcza piąta część, ale są inne i mi tego klimatu wojny i wszechobecnego syfu w nich brakowało.

Co do napisów, to wydaje mi się, że są tylko w piątej części, ale mogę się mylić. Z drugiej strony to nie jest duża strata, bo dialogów tam za dużo nie ma i fabuła jest prosta. Jedynie one linery Marcusa i Cole'a są naprawdę dobre. 

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikam gier bez polskich napisów i możliwości wyboru 60 fps bo sie męczę grając bez tych 2 rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, afrikan napisał:

Przeczytałem 510 lat. :E 

4 godziny temu, voltq napisał:

Unikam gier bez polskich napisów i możliwości wyboru 60 fps bo sie męczę grając bez tych 2 rzeczy

Sporo świetnych produkcji tracisz. :)  A potem zdziwienie, że nie ma w co grać. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, voltq napisał:

Świetnie to sobie soon ogram wszystkie gearsy jak dokończę ac odyssey I valhalle , sa polskie napisy w gears 1 2 3 4 5 itd ?

Są polskie napisy z wyjątkiem 3 części a tak to pozostałe mają. 

4 godziny temu, voltq napisał:

Unikam gier bez polskich napisów i możliwości wyboru 60 fps bo sie męczę grając bez tych 2 rzeczy

Gears of War 3 warto ograć bo jest to chyba najlepsza część i gra mimo wieku wygląda całkiem dobrze przez to że była robiona na Unreal Engine 3.5.

7 godzin temu, henryk nowak napisał:

Klasyczną trylogię chętnie klepnę w coopie. Moim zdaniem te gry nawet teraz są dużo lepsze niż części 4 i 5. Przede wszystkim mają ciężki i gęsty klimat, czuć w nich smród wojny. To jedne z niewielu gier gdzie widać, że wojna to nic fajnego, a nie okazja żeby sobie postrzelać. Części 4 i 5 są już takie "na luzie", momentami jajcarskie i klimat gdzieś z nich uleciał. Nie są to złe gry, zwłaszcza piąta część, ale są inne i mi tego klimatu wojny i wszechobecnego syfu w nich brakowało.

Co do napisów, to wydaje mi się, że są tylko w piątej części, ale mogę się mylić. Z drugiej strony to nie jest duża strata, bo dialogów tam za dużo nie ma i fabuła jest prosta. Jedynie one linery Marcusa i Cole'a są naprawdę dobre. 

Zastanawiam się jeszcze czy sobie nie ograć dla samej fabuły Gears Tactics. Jak myślisz warto?

PS>

Jeśli o mnie chodzi to póki co Gears 2 i 3 to najlepsze części w jakie grałem z tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

Wg mnie nie warto ogrywać gears tactics dla fabuły. Oprócz paru smaczków nie ma tam nic ciekawego. Gra jest dobra pod względem mechanik i zabawy, ale jeśli chodzi o fabułę, to lepiej przeczytać króciutkie streszczenie. Gearsy nigdy fabułą nie stały i ta część nie jest wyjątkiem. Chociaż warto zagrać dla samej gry :)

Również uważam, że części 2 i 3 są najlepsze, a najbardziej lubię część drugą. Fajnie, że w passie jest wersja z podbitą rozdzielczością i działająca w 60fps. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego pięknego badziąga sobie dzisiaj kupiłem :)

20211129-110543.jpg

 

  • Like 5
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko żeby nie spadał ,bo będzie bolało. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Prystek się krzywisz? Ty już mi kiedyś projektowałeś pada, podziękował :D

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hennepin napisał:

Takiego pięknego badziąga sobie dzisiaj kupiłem :)

Nowa rewizja (lepsza od tego co dawali w zestawie). Też chcę sobie kupić nowego padzika, wcześniej miałem brać ELITE SERIES 2 ale cena mnie zniechęciła. Special Edition V2 jakiegoś bym za to chętnie przytulił. Myślałem o tym na 20-lecie (Xbox Wireless Controller – 20th Anniversary Special Edition for Xbox Series) dodatkowo jest fajny dynamiczny motyw do odblokowania. 

Co myślicie o tej edycji limitowanej? No i też jest to już V2 jak ten Aqua Shift.

6 godzin temu, henryk nowak napisał:

@azgan

Wg mnie nie warto ogrywać gears tactics dla fabuły. Oprócz paru smaczków nie ma tam nic ciekawego. Gra jest dobra pod względem mechanik i zabawy, ale jeśli chodzi o fabułę, to lepiej przeczytać króciutkie streszczenie. Gearsy nigdy fabułą nie stały i ta część nie jest wyjątkiem. Chociaż warto zagrać dla samej gry :)

Również uważam, że części 2 i 3 są najlepsze, a najbardziej lubię część drugą. Fajnie, że w passie jest wersja z podbitą rozdzielczością i działająca w 60fps. 

 

Dzięki a to co napisałeś widzę że nawet Quaz9 potwierdza ?

Przewińcie do 20:40

 

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hennepin napisał:

Co Prystek się krzywisz? Ty już mi kiedyś projektowałeś pada, podziękował :D

jak mozna sie latwo stoczyc - od gracza pc master race - do ecchhh xd

 

nie no ladny ladny tylko czemu nie elite

ps .skunek cie pozdrawia - wlasnie 

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gruzin don Leonides napisał:

jak mozna sie latwo stoczyc - od gracza pc master race - do ecchhh xd

 

 

Skończyłem podobnie jak hennepin mimo że kupiłem nowego PC'ta za 10 000 zł to i tak gram przeważnie na XBOX SERIES X :szczerbaty:.

6 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

 

nie no ladny ladny tylko czemu nie elite

 

750-800 zł za samego pada ?. Też mi się odwidziało a miałem go już nawet w rękach jak byłem w sklepie.

 

21 godzin temu, afrikan napisał:

Raczej jest nad czym się zastanowić ?

Już same błyskawiczne wczytywanie poziomów na xsx robi swoje.

Miałem XBOX (Scorpio) ONE X i oddałem ojcu do oglądania filmów z Blu-ray. To nadal niezła konsola bo ma dosyć wydajne GPU nawet w zestawieniu z SERIES S ale w całokształcie SERIES X wypada jednak dużo lepiej.

21 godzin temu, Kyriakos napisał:

Tym RT na konsolach bym sobie głowy nie zawracał.Jak masz One X, to się nawet nie zastanawiaj nad Series X, bo to według mnie najlepsza konsola na rynku.

Tutaj nie chodzi tylko o RT ale również o inne bajery. ONE X to nadal dobry sprzęt bo nadal powstają cross-genowe tytuły ale z czasem się to zmieni ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, henryk nowak napisał:

Wg mnie nie warto ogrywać gears tactics dla fabuły. Oprócz paru smaczków nie ma tam nic ciekawego. Gra jest dobra pod względem mechanik i zabawy, ale jeśli chodzi o fabułę, to lepiej przeczytać króciutkie streszczenie. Gearsy nigdy fabułą nie stały i ta część nie jest wyjątkiem. Chociaż warto zagrać dla samej gry :)

Takie 7+/10, trochę dużo powtarzalnych misji, ale walki z bossami super zrobione, tak samo jak i filmowe akcje wykańczające. 

 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Nowa rewizja (lepsza od tego co dawali w zestawie).

 

 

Co w niej zmienili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Co w niej zmienili?

Lepsze materiały np. poprawili "uchwyty" (nie wiem jak to profesjonalnie nazwać). Różnica jest wyczuwalna w dłoniach dodali gumowe pokrycie podobnie jak w ELITE.

Krzysztow od nas z forum ma już tą nową rewizję na 20 lecie można go podpytać jakby co

 

Chociaż nie wiem czy już nim się bawił czy kupił tylko kolekcjonersko ?

 

Może sam będzie chciał się w tej kwestii wypowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2021 o 13:29, zaodrze244 napisał:

 

 

 

Mega mi się podoba ten nowy dynamiczny motyw ? 

W dniu 17.11.2021 o 13:29, zaodrze244 napisał:

Takie oto ciekawostki:

Fajny smaczek ?

PS>

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Chociaż nie wiem czy już nim się bawił czy kupił tylko kolekcjonersko ?

Na razie robi za eksponat :E Kupiłem go bardziej z myślą o przyszłej konsoli, ale jak ktoś szuka drugiego pada do Xboxa, to nawet bym się nie zastanawiał. Edycja specjalna/limitowana to zawsze fajna sprawa.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kszyrztow napisał:

Na razie robi za eksponat :E Kupiłem go bardziej z myślą o przyszłej konsoli, ale jak ktoś szuka drugiego pada do Xboxa, to nawet bym się nie zastanawiał. Edycja specjalna/limitowana to zawsze fajna sprawa.

hennepin też kupił i żal mu rozpakować :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Krzysztow przekonałeś mnie https://ibb.co/BNPNYp5 ?

Narobiliście mi ochoty na nowego padzika. Microsoft prezentu nie chciał mi zrobić to muszę sam sobie taki sprawić ?

 

W dniu 24.11.2021 o 17:59, Kszyrztow napisał:

Ja nic nie otrzymałem, a grzeczny byłem :thumbdown:

No niestety mi też nie wysłali a ucieszyłbym się z takiego upominku ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, azgan napisał:

No dobra Krzysztow przekonałeś mnie https://ibb.co/BNPNYp5 ?

Narobiliście mi ochoty na nowego padzika. Microsoft prezentu nie chciał mi zrobić to muszę sam sobie taki sprawić ?

 

No niestety mi też nie wysłali a ucieszyłbym się z takiego upominku ?

Powinni ci dać za to że oglądasz ich każdy filmik w necie w sumie jak każdy inny filmik o grach itp ... bastards.

Edytowane przez martingg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gruzin don Leonides napisał:

nie no ladny ladny tylko czemu nie elite

Elitka u mnie zawitała niecały miesiąc temu :D

yLLXxco.png

Trzeba przyznać cena jest kosmiczna. Ale jak ktoś gra na padzie niemal codziennie to sprzęt świetnie się sprawdza.

Miałem napisać kilka słów jak się z nim zapoznam, więc przy okazji napiszę. Wiele to nie ma co się rozpisywać po prostu ulepszony pad od xboxa, ale fajnie ulepszony.

Odczuwalnie lepszy materiał, lepiej leży w rękach.

Ale to co jest znacznym plusem to mnogość konfiguracji. Siła regulacji ruchu gałek. To jest coś czego mi mega brakowało, w zwykłym padzie one chodzą za lekko co wpływa na precyzję. Tutaj są 3 stopnie regulacji pod preferencje. Dla mnie optymalna jest środkowa.

3 stopnie regulacji triggerów. Tak samo bajeczka, czy do strzelania, czy jak gram w diablo i mam pod triggerem teleport ustawiam sobie krótki skok od razu inaczej to działa.

Możliwość zapisywania 3 różnych profili ustawień pada/mapowania przycisków i w locie ich zmieniania pod różne gry.

No i dolne/tylne "łopatki/przyciski" Na zwykłym padzie jak chcesz skoczyć czy np. biec naciskając przycisk x/y/b/a musisz oderwać palec od prawej gałki i wtedy nie masz kontroli nad kamerą. Co jest takim nie fajnym upośledzeniem. Na tym padzie dzięki przyciskom z tyłu, możesz dalej operować kamerą i w tym samym czasie np. w Wieśku etc. biec, skakać, wykonywać ciosy etc.

Te tylne przyciski są świetne, one normalnie powinny być w podstawowym padzie, całkiem inaczej się gra jak ma się je pod ręką i nie trzeba odrywać kciuka co chwilę od prawej gałki, która w wielu grach właśnie służy za sterowanie kamerą :E.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...