Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, azgan napisał:

No dobra Krzysztow przekonałeś mnie https://ibb.co/BNPNYp5 ?

Narobiliście mi ochoty na nowego padzika. Microsoft prezentu nie chciał mi zrobić to muszę sam sobie taki sprawić ?

 

Będziesz miał prezent na Mikołajki :E

Mogłeś się szybciej zdecydować, dało się go kupić za 269 złotych.

12 minut temu, lukadd napisał:

Elitka u mnie zawitała niecały miesiąc temu :D

...

No i dolne/tylne "łopatki/przyciski" Na zwykłym padzie jak chcesz skoczyć czy np. biec naciskając przycisk x/y/b/a musisz oderwać palec od prawej gałki i wtedy nie masz kontroli nad kamerą. Co jest takim nie fajnym upośledzeniem. Na tym padzie dzięki przyciskom z tyłu, możesz dalej operować kamerą i w tym samym czasie np. w Wieśku etc. biec, skakać, wykonywać ciosy etc.

Te tylne przyciski są świetne, one normalnie powinny być w podstawowym padzie, całkiem inaczej się gra jak ma się je pod ręką i nie trzeba odrywać kciuka co chwilę od prawej gałki, która w wielu grach właśnie służy za sterowanie kamerą :E.

Też tak myślę, producenci konsol powinni pójść w tym kierunku. Ucieszyłoby mnie to bardziej niż haptyczne wibracje czy adaptacyjne spusty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, azgan napisał:

Są polskie napisy z wyjątkiem 3 części a tak to pozostałe mają. 

Gears of War 3 warto ograć bo jest to chyba najlepsza część i gra mimo wieku wygląda całkiem dobrze przez to że była robiona na Unreal Engine 3.5.

Zastanawiam się jeszcze czy sobie nie ograć dla samej fabuły Gears Tactics. Jak myślisz warto?

PS>

Jeśli o mnie chodzi to póki co Gears 2 i 3 to najlepsze części w jakie grałem z tej serii.

Pudełkowa wersja trójki ma polskie napisy, tylko te cyfrówki z gamepassa nie mają.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jaycob napisał:

Przeczytałem 510 lat. :E 

Sporo świetnych produkcji tracisz. :)  A potem zdziwienie, że nie ma w co grać. :E 

Ogralem takiego rdr 1 w całości po ang i gierka swietna itd , ale męczyłem się strasznie , mój angielski jest po prostu słaby

A w co grać mam katuje d2 i dodatkowo pomalutku ogrywam ac odyssey potem vallhala ,  ewentualnie jak do tego czasu ac origins dostanie patcha 60 fps to też ogram

Dodatkowo czekam na next gena w3 na xsx

A jeszcze mam na oku wiele gier ktore chciałbym ograć ale brak czasu -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, voltq napisał:

Ogralem takiego rdr 1 w całości po ang i gierka swietna itd , ale męczyłem się strasznie , mój angielski jest po prostu słaby

A w co grać mam katuje d2 i dodatkowo pomalutku ogrywam ac odyssey potem vallhala ,  ewentualnie jak do tego czasu ac origins dostanie patcha 60 fps to też ogram

Dodatkowo czekam na next gena w3 na xsx

A jeszcze mam na oku wiele gier ktore chciałbym ograć ale brak czasu -_-

Czyli katujesz głównie blockbustery i AAA, gier niezależnych praktycznie nigdy nie ruszysz, bo nie znasz języka. Nie wspominając już o  całej masie świetnych JRPG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Też tak myślę, producenci konsol powinni pójść w tym kierunku. Ucieszyłoby mnie to bardziej niż haptyczne wibracje czy adaptacyjne spusty.

No z tymi przyciskami nie spodziewałem się, że to taka świetna sprawa. Głównie w grach gdzie dużo operujemy kamerą. Np. jakieś strzelanki. Z tymi przyciskami gra się zdecydowanie bardziej dynamicznie bo w ogóle nie musimy odrywać kciuka od gałki sterowania kamerą. Obojętnie co tam mamy przypisane pod A/B/X/Y czy skok, zmianę broni, kucnięcie, bieg, jakieś specjalne skille. Używamy tego natychmiast i nie musimy na ten czas rezygnować z operowania kamerą.

Nawet jak odpaliłem taką Personę Strikers, to od razu inna gra. Teraz mogę biegać wokoło przeciwników, cały czas manewrując kamerą gdzie mi się podoba, a wszystkie skille/ataki mam natychmiastowo dostępne pod palcami z tyłu pada. Zdecydowanie pomaga to lepiej kontrolować walkę i jest bardziej dynamicznie.

Do tego nawet jak gra nie oferuję zmiany mapowania przycisków to tutaj sobie bardzo łatwo wszystko zmieniamy jak nam się podoba i zapisujemy pod profilami. Dodatkowo pamięć w padzie na 3 ulubione profile, które zmieniamy jednym kliknięciem przycisku w locie.

Edytowane przez lukadd
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

Elitka u mnie zawitała niecały miesiąc temu

Gdyby nie ta cena. 7 paczek za pad... ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest chora to nie ulega wątpliwości. Ale z drugiej strony ten pad jeśli chodzi o customizację jest po prostu świetny i to w dwóch aspektach i mechanicznym i jeśli chodzi o customizację softem. Soft jest na prawdę prościutki i bardzo przejrzysty, wszystko migiem można sobie poustawiać i zapisać w profilach.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Czyli katujesz głównie blockbustery i AAA, gier niezależnych praktycznie nigdy nie ruszysz, bo nie znasz języka. Nie wspominając już o  całej masie świetnych JRPG. 

Możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85-226 napisał:

Też tylko gram w takie gry i nie czuję żebym coś tracił.

Każdy gra sobie w to co mu pasuje i nie ma po co karcić kogoś za brak znajomości języka.

O typie ale ty jesteś żałosny xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jaycob napisał:

Gdyby nie ta cena. 7 paczek za pad... ?

Były po 480 zł ostatnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lycone napisał:

Były po 480 zł ostatnio ;)

Gdzie ?? Za tyle to sam bym brał bo cena jest już akceptowalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pepeprze w holenderskim sklepie, chyba to był Amazon  MS store. 

https://www.pepper.pl/promocje/kontroler-xbox-elite-series-2-za-48881-zl-zamiast-749-zl-w-holenderskim-microsoft-store-460736

 

Ciekawe czy zwiększył by mi skilla w Halo MP. :D Chciałbym szybciej skakać bez zsuwania palca prawego analoga. Niby jest tam opcja, że pod bumpery się skacze, ale niestety także pozostałe ustawienia także się zmieniają. 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

Niestety, ta okazja już wygasła ?

Jak będą jeszcze takie promocje to dajcie znać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie to ustaw. Zaloguj się na tej stronie, wpisz to co chcesz i zaznacz "dzwoneczek",  a będziesz miał powiadomienia na maila, e.w na tel. jak pobierzesz apkę.  Tylko te powiadomienia mają dużą wadę, bo wyłapują każdy wyraz, także jak wpiszesz Xbox Series Elite to dostaniesz powiadomienie zawierające Xbox i Series i Elite, także może być to pad, może być konsola i mogą być i gry. Nieco bezsensu. ?‍♂️ Chyba, że zawęził byś słowa kluczowe. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alarmy na pepeprze to powinien być standard jak sie szuka czegokolwiek - czy tv, czy konsole czy np dobrą łyche :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ustawiłem jak szukałem PS5,  specjalnie Peppera pobrałem. Dostaje powiadomienie na tel. szybko sprawdzam, a tu promocje na gry z PS Store. ?:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Gdyby nie ta cena. 7 paczek za pad... ?

Gdyby nie jego wady - nieszczenny klawisz "A" to jego cena była by do przeskoczenia. Sam go kupiłem miesiąc temu i jestem zadowolony. Ciężko wrócić do podstawowego kontrolera. 

FCC38E1C-2740-4AF4-99A0-901530460E83.jpeg

Edytowane przez m1chal3k
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, m1chal3k napisał:

Gdyby nie jego wady - nieszczenny klawisz "A" to jego cena była by do przeskoczenia. Sam go kupiłem miesiąc temu i jestem zadowolony. Ciężko wrócić do podstawowego kontrolera. 

O co chodzi z tymi wadami i klawiszem "A" ?? Możesz rozwinąć temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

O co chodzi z tymi wadami i klawiszem "A" ?? Możesz rozwinąć temat?

Musisz mocniej nacisnąć żeby poprawnie zareagował. Jak delikatnie wciskasz to zdążą się, że pad nie odczytuje wciśnięcia. Jest to wada konstrukcyjna która występuje w prawie każdym modelu. Z racji możliwości przetestowałem 10 padów z różnych rewizji numerow LOT i praktycznie w każdym usterka występowała. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dauntless właśnie wyładniało na Xboxach Series X i S

Dauntless Xbox Series X|S Launch Trailer

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z tym A a czasami i Y to się trafia również i w zwykłych padach x one. Chodzi o to, ze jak się naciśnie przycisk krawędzią i nie dokładnie to potrafi nie załapać. 

U mnie nie wyłapałem tego problemu, ale w sumie jak mam przyciski z tyłu to rzadko korzystam z normalnych. Też może to zależeć od stylu przyciskania, palców że jedni to bardziej trafiają. 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak drogi pad i z taką wadą, nie ładnie. Powinien być perfekcyjny. :P  Na Google ma 4,2 rating. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Jaycob napisał:

Tak drogi pad i z taką wadą, nie ładnie. Powinien być perfekcyjny. :P  Na Google ma 4,2 rating. 

Za tani żeby był w 100% elite. ;)

Tak samo jest ze słuchawkami - Bose czy Sony też kosztują krocie, ale jak postawisz je koło takiego B&W, to wychodzi, że to tani plastik i tandeta. :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Tak drogi pad i z taką wadą, nie ładnie. Powinien być perfekcyjny. :P  Na Google ma 4,2 rating.

Niestety te przyciski ABXY są identyczne w Elite2 jak w zwykłym tym nowym padzie do Series. Nie są one ogólnie najlepsze, w starym padzie od Series miałem już trochę dość takiego spowolnionego odskakiwania przycisków i z słabą wyrazistością tego skoku. Dla tego też miałem dodatkową motywację aby wywalić tą kasę na elite i przesiąść się na tylnie przyciski. 

Ogólnie czym więcej i dłużej gram na padzie to częściej marudzę na takie pierdoły jak np. odczucie skoku przycisku po jego puszczaniu i naciskaniu. 

Problem z czasami nie łapiacymi przyciskami jest dalej spotykany i opisywany na forach i przez portale. 

https://www.google.com/amp/s/www.ign.com/articles/microsoft-looking-into-a-fix-for-unresponsive-xbox-controller-issue%3famp=1

 

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...