Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Available Now with Xbox Game Pass | Winter 2021

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba naprawdę za cel numer jeden postawili sobie przebicie Sony na rynku konsol :E Sama "reklama" genialna.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że się starają. Do tego podchodzą do kwestii marketingu z jajem i odpowiednim wyczuciem. Takie podejście się chwali bez wątpienia.

5 godzin temu, zaodrze244 napisał:

Ja mam ;) świetny jest ten pad, ładnie się prezentuje... w pudełku :E

Pad do Forzy 5 też jest super, młodemu dałem na mikołaja i jest  nim zachwycony.  

Poza tym obiecałem sobie że więcej padów nie kupuję w tej rewizji sprzętowej. Jeżeli coś w tych padach zmienią to dopiero wtedy kupię kolejnego... :E

Jak tak bardzo lubisz customowe pady, to powinieneś zerknąć na program Xbox Design Lab :)

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można do polski zamówić? Jakiś czas temu próbowałem i nie miałem takiej możliwości. 

 

The Gunk już można pobierać wstępnie. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

A można do polski zamówić? Jakiś czas temu próbowałem i nie miałem takiej możliwości.

Można normalnie zamówić, przynajmniej powinno się dać. Przy finalizacji zakupu można wybrać nasz kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, azgan napisał:

I jak masz już ??

 

Dopiero będę miał jak pojadę na święta do staruszka ? Uparł się że koniecznie muszę z pod choinki wyciągnąć ?

Niestety muszę dalej grać na padzie dla biedaków ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tutaj premiera halo a ja nie mogę się oderwać od Gearsów 5 :E 4 wymęczyłem jak diabli, uważałem, że seria jest zbyt amerykańska jak dla mnie, za dużo bohaterskiej akcji której nie lubię itp. Postanowiłem jednak dać szansę piątej części jako że i tak ją miałem na dysku i o ile pierwszy akt trochę zmęczyłem, tak drugi już mnie wciągnął. Dużo daje wywalenie na dalszy plan napakowanych, wkur****ych samców o typowej dla tej roli, niskiej barwie głosu na rzecz całkiem sympatycznej Kait.

Czekam też na zamówiony oled, pewnie zima w Gears 5 będzie się prezentować świetnie, tylko coś od 1,5 tygodnia nie może do mnie dotrzeć. Tak gdyby ktoś miał w planach zakupy czegoś większego to Media Expert korzysta z usług Zadbano, gdzie paczki raczej giną, więc z telewizorem kupuje się pakiet niezłych emocji :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Superplastyfikator napisał:

Tak gdyby ktoś miał w planach zakupy czegoś większego to Media Expert korzysta z usług Zadbano, gdzie paczki raczej giną, więc z telewizorem kupuje się pakiet niezłych emocji :E 

Ostatnio u mnie w rodzinie nie cały miesiąc temu kupowano TV w media expert, nie mieli na stanie i zamówili z dostawą do domu. w czwartek było złożone zamówienie internetowe w sklepie przez pracownika sklepu a w poniedziałek już kurier DHL przywiózł TV do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rambek911 napisał:

Ostatnio u mnie w rodzinie nie cały miesiąc temu kupowano TV w media expert, nie mieli na stanie i zamówili z dostawą do domu. w czwartek było złożone zamówienie internetowe w sklepie przez pracownika sklepu a w poniedziałek już kurier DHL przywiózł TV do domu.

Myślę, że to jest ta zasadnicza różnica - DHL i Zadbano. Zapłaciłem ekstra za ekspresową dostawę i gdyby poszło to DHLem to pewnie już dawno telewizor wisiałby na ścianie, ale zamawiając nie widziałem nigdzie opcji bycia obsłużonym kompetentnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wniesienie i zawieszenie na ścianie. Generalnie gdyby w trakcie zamówienia była informacja że jak wezmę z wniesieniem to mnie wyruchają to jasne że bym sobie poradził bez tego. No ale nie mają. Zwłaszcza, że 1,5 roku temu zamawiałem u nich sporo AGD z wniesieniem i dało się dostarczyć zgodnie z terminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona rada ❤️ jestem zajebiście spokojny, jak to mój znajomy powiedział w reakcji na całą sytuację - mnie chyba nie da się wyprowadzić z równowagi. Ale on nie wie, że wybitnie podnoszą mi ciśnienie rady typu "uspokój się" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, adask0 napisał:

Halo, kampania super! :):E

Są już nawet pierwsze nagrody 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 13:09, henryk nowak napisał:

Oni chyba naprawdę za cel numer jeden postawili sobie przebicie Sony na rynku konsol :E Sama "reklama" genialna.

To jeszcze nie koniec i idą za ciosem. Xbox podsumował rok 2021 na spocie wideo.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 13:09, henryk nowak napisał:

Oni chyba naprawdę za cel numer jeden postawili sobie przebicie Sony na rynku konsol :E Sama "reklama" genialna.

I bardzo dobrze niech działają ?My tylko na tym korzystamy ?

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, azgan napisał:

Są już nawet pierwsze nagrody 

 

 

rkhdgpousw381.png

 

Dla mnie najlepszy shooter bez cienia wątpliwości!  Niech jeszcze MP usprawnią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senua's Saga: Hellblade II - Gameplay reveal

A Plague Tale: Requiem - Gameplay Reveal Trailer | The Game Awards 2021

CrossfireX Launch Date Reveal

Evil West - Gameplay Reveal Trailer | The Game Awards 2021

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 17:01, afrikan napisał:

Dopiero będę miał jak pojadę na święta do staruszka ? Uparł się że koniecznie muszę z pod choinki wyciągnąć ?

Niestety muszę dalej grać na padzie dla biedaków ?

Ładny sprzęt :) Do mnie na dniach zawita Elite Series 2, żona mi na urodziny chciała prezent zrobić, ale zapomniała się ze swojego konta Allegro wylogować i wyskoczyło mi powiadomienie "przesyłka w drodze" ;) Póki co męczę się na "bieda-plebs ediszyn" ;) 

"Halo Infite" - jest dobrze, wygląda to nawet lepiej niż się spodziewałem.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś te demo technologiczne The Matrix Awakens na UE5? Ponoć pracowali nad tym niemal rok, a odwzorowany teren liczy prawie 16 kilometrów kwadratowych:

Wrażenie robi, nie powiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No robi robi. I pokazuje ile czasu trzeba żeby cos wygadało i było fajne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kadajo napisał:

No robi robi. I pokazuje ile czasu trzeba żeby cos wygadało i było fajne.

Ano

Twórcy Hellblade 2 dbają o wszelkie detale. Stworzenie gigantycznego trolla zajęło miesiąc https://www.ppe.pl/news/164165/tworcy-hellblade-2-dbaja-o-wszelkie-detale-stworzenie-gigantycznego-trolla-zajelo-miesiac.html

I cieszy że gry od Microsoftu lubią Unreal Engine 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Matrix i Hellblade zrobiło na mnie wiesze wrażenie niż wszystkie gry razem wzięte które wyszły w tym roku. :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellblade 2 sztosiwo! Jak to kurdabele wygląda! 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...