Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
W dniu 15.12.2021 o 10:09, zaodrze244 napisał:

Napisz trochę więcej szczegółów, takich jak np: czy konsola się mogła przegrzać bo grałeś jakiś maraton 12h a konsolka stała upchana w jakieś tam szafce? I kiedy ją kupiłeś? 

 

Szybko i bardzo sprawnie im to poszło. 16.12 odebrał kurier ,a dziś 24.12 już mam u siebie! Nową konsole, tamtej chyba płyta główna padła albo coś,nie wiem.Otrzymałem także list z przeprosinami oraz typowymi korpopierdami. Asusie,Gigabyte,MSI,Sony,Pailt,LG,Zotac uczcie się.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kyriakos napisał:

Szybko i bardzo sprawnie im to poszło. 16.12 odebrał kurier ,a dziś 24.12 już mam u siebie! Nową konsole, tamtej chyba płyta główna padła albo coś,nie wiem.Otrzymałem także list z przeprosinami oraz typowymi korpopierdami. Asusie,Gigabyte,MSI,Sony,Pailt,LG,Zotac uczcie się.

Super, same dobre wieści, widać z tego, że zależy im na obsłudze gwarancyjnej skoro tak szybko poszło. A dwa może wcale tak dużo nie mają roboty, może konsole tym razem nie psują się na potęgę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał pojawić się w grudniu Expansion Card 2tb i cisza, ktoś coś wie kiedy będzie? 512gb szybko wrzucili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Elvis79 napisał:

Miał pojawić się w grudniu Expansion Card 2tb i cisza, ktoś coś wie kiedy będzie? 512gb szybko wrzucili.

szczerze nie wiem, kiedys chcialem kupic 1tb, ale ostatnio testowalem chmure na X klocu i doszedlem do wniosku ze mi nie potrzebne wiecej miejsca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Elvis79 napisał:

Miał pojawić się w grudniu Expansion Card 2tb i cisza, ktoś coś wie kiedy będzie? 512gb szybko wrzucili.

https://www.amazon.de/dp/B09BJYXMDW?smid=A3OJWAJQNSBARP&tag=pepperugc09-21&ascsubtag=1414429050

 

426€ XD

Wali ich grubo w beret. 

Edytowane przez ombre070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marvel skończony dobry 8/10 polecam jakby ktoś chciał pograć ;) dla fanów Marvela lub Strażników Galaktyki pewnie dobre 8,5-9/10 bo świetnie oddany humor z filmu czy też dialogi

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jak na chwilę obecną można w miarę tanio i bezpiecznie wydłużyć ważność GPU? 

Pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, LJ19 napisał:

Cześć!

Jak na chwilę obecną można w miarę tanio i bezpiecznie wydłużyć ważność GPU? 

Pozdrawiam! 

https://tanigamepass.pl/

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2021 o 12:08, martingg napisał:

Marvel skończony dobry 8/10 polecam jakby ktoś chciał pograć ;) dla fanów Marvela lub Strażników Galaktyki pewnie dobre 8,5-9/10 bo świetnie oddany humor z filmu czy też dialogi

Właśnie ogrywam. Dopiero 1h za mną, ale podoba mi się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam delikatny problem,zmienilem czestotliwosc odswiezania w ustawieniach konsoli na 120hz i teraz monitor jej nie widzi. Sygnal nieprawidlowy,przepiecie hdmi w inne porty nie pomaga ;) Jakies pomysly?

edit;Problem rozwiazany,odpalilem konsole w trybie niskiej rozdzielczosci i pomoglo(Przycisk xbox na konsoli+wysuwanie plyt)gdyby ktos mial podobny problem. :)

Edytowane przez eska10
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby kogoś interesowało na węgierskim ms store Skyrim i Fallout 4 GOTY można dostać za 40 zł bez kombinowania z VPN i z polskich kart płatniczych. Dużym plusem tego zestawu jest to, że w pakiecie ze Skyrim jest anniversary upgrade, a tylko taki zestaw w polskim sklepie ms, chodzi po prawie 200 zł.

Nie pozostaje mi nic innego jak po raz trzeci poświęcić te kilkaset godzin na każdą z tych gier. Ale tak na marginesie, wolę po raz trzeci przechodzić te gry, niż dalej grać w najnowsze Halo, które zanudziło mnie po kilku godzinach...

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, milekp napisał:

Ale tak na marginesie, wolę po raz trzeci przechodzić te gry, niż dalej grać w najnowsze Halo, które zanudziło mnie po kilku godzinach...

Fallout 4 przeszedłem raz i uważam tę grę za słabszą/nudniejszą od najnowszej części Halo. Skyrim to też żadne arcydzieło.

Te 40 zł lepiej jest przeznaczyć na miesiąc GP i zagrać w coś świeżego.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, slafec napisał:

 

Te 40 zł lepiej jest przeznaczyć na miesiąc GP i zagrać w coś świeżego.

Też jestem tego zdania. Będzie STALKER 2 albo coś innego z ciekawych nowości i GP zrobi tutaj robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU od dziś:
Gorogoa
Olija X1
The Pedastian
Oprócz tego jest Gearsy 5 dostały wersję GOTY (wcześniej była sama podstawka):
Gears 5 GOTY

 

Mass Effect Edycja Legendarna (EA Play, Xbox, PC) - od 6 stycznia
Spelunky 2 (Xbox, PC) - od 13 stycznia
Outer Wilds (Xbox, PC, Chmura) - od 6 stycznia
Embr (Xbox, PC, Chmura) - od 6 stycznia
The Anacrusis (Xbox, PC) - od 13 stycznia

Edytowane przez martingg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie otworzyli nowy rok ?

Mass Effect mocna pozycja dla tych co grali,albo chcą sobie odświeżyć gierkę.Ja osobiście jestem zainteresowany Spelunky 2 zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, martingg napisał:

Outer Wilds (Xbox, PC, Chmura) - od 6 stycznia

Hmm, a to nie wypadło z GPU jakiś czas temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadło, i dosyć szybko wróciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.12.2021 o 11:14, ombre070 napisał:

Bez sensu jest kupować te karty.. Z testów prędkości  na YouTube z Xbox-X/S okazuje się że czas ładowania gier  oraz przesyłania z dysków zewnętrznych do konsoli w tym z tej karty jest identyczna jak na dyskach SSD po USB. Jedynie dyski HDD wypadają bardzo blado.... Nawet dyski NVMe nie mają sensu bo w konsolach jest USB 3.0 które ogranicza prędkość do 400...500 GB/s więc tyle co masz z dysku SSD na SATA III. Ja właśnie przesiadłem się z HDD - 500 GB na SSD 1TB który kupiłem za jakieś 300 zł na allegro. Prędkość wzrosła znacznie ale mam problem z kieszenią bo coś czuję że ona jeszcze znacznie ogranicza mi dysk SDD... Musze poszukać jakieś dobrej i szybkiej przejściówki na USB bo jest tego masa ale tylko niektóre są realnie szybsze od 2,5 Gb/s a mało które dochodzą do 5 Gb/s.....

Edytowane przez Lisekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lisekg napisał:

Bez sensu jest kupować te karty.. Z testów prędkości  na YouTube z Xbox-X/S okazuje się że czas ładowania gier  oraz przesyłania z dysków zewnętrznych do konsoli w tym z tej karty jest identyczna jak na dyskach SSD po USB. Jedynie dyski HDD wypadają bardzo blado.... Nawet dyski NVMe nie mają sensu bo w konsolach jest USB 3.0 które ogranicza prędkość do 400...500 GB/s więc tyle co masz z dysku SSD na SATA III. Ja właśnie przesiadłem się z HDD - 500 GB na SSD 1TB który kupiłem za jakieś 300 zł na allegro. Prędkość wzrosła znacznie ale mam problem z kieszenią bo coś czuję że ona jeszcze znacznie ogranicza mi dysk SDD... Musze poszukać jakieś dobrej i szybkiej przejściówki na USB bo jest tego masa ale tylko niektóre są realnie szybsze od 2,5 Gb/s a mało które dochodzą do 5 Gb/s.....

Tyle że z tej 'karty" możesz uruchamiać gry dedykowane XSX a z dysku zewnętrznego już nie uruchomisz. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zaodrze244 napisał:

Tyle że z tej 'karty" możesz uruchamiać gry dedykowane XSX a z dysku zewnętrznego już nie uruchomisz. 

 

Na pewno mogę uruchomić te przerobione/optymalizowane pod X/S ale sprawdzę czy Forza Horizon 5 pójdzie... 

Edytowane przez Lisekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry Ubisoftu w abonamencie od Microsoftu ??

 

Na to czekało sporo osób 

Xbox Game Pass i Ubisoft+
Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, azgan napisał:

Gry Ubisoftu w abonamencie od Microsoftu ??

 

Na to czekało sporo osób 

Xbox Game Pass i Ubisoft+
419V

No to grubo lecą ? Wyjdzie na to że w końcu Sony będzie musiało gonić Microsoft ? 

Ale i tak zaraz ktoś zacznie narzekać że Ubisoft ma słabe gry.A najwięcej do powiedzenia będą miały cebule które płacą za gp 4 zł...

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jednak trochę zluzować majty :szczerbaty:

W dniu 25.12.2021 o 11:14, ombre070 napisał:

brak możliwości dostawy do PL, wcześniej chyba była za 100 euro :szczerbaty: , coś innego z "normalnego sklepu"  ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiegoś TV do Series X tak maksymalnie do 2k? Podkreślam do 2k, nie chcę za więcej :) Zastanawiałem się nad Mi P1 55 cali, spotkałem się z dobrymi opiniami na temat tego tv. Na czym mi zależy? Odświeżanie 60 hz, no i 4k a tak w sumie to nic więcej, nie jestem jakoś przeczulony na temat kolorów itp. Z góry dziękuję!

 

@Edit

A tak btw, coraz głośniej na temat Ubisoftu, cieszy to bardzo bardzo :)

Edytowane przez Siddini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...