Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Elvis79 napisał:

Można jednak trochę zluzować majty :szczerbaty:

 

Czyli Ubisoft+ będzie dodatkowo płatny (osobna subskrypcja), a nie część XBOX GAME PASS ale dobre i to bo to tej pory nie było możliwości ogrywania tytułów od UBI w abo. na konsoli 

3 godziny temu, afrikan napisał:

No to grubo lecą ? Wyjdzie na to że w końcu Sony będzie musiało gonić Microsoft ? 

Ale i tak zaraz ktoś zacznie narzekać że Ubisoft ma słabe gry.A najwięcej do powiedzenia będą miały cebule które płacą za gp 4 zł...

Pytanie czy w przyszłości Ubisoft+ nie trafi też na PS5 ale póki co Microsoft może świętować ?

52 minuty temu, Siddini napisał:

 

 

@Edit

A tak btw, coraz głośniej na temat Ubisoftu, cieszy to bardzo bardzo :)

Ano cieszy, ciekawe jak to cenowo będzie wypadać? ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekaw ile teraz będzie kosztować Ultimate? bo chyba nie dalej za 55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kyriakos napisał:

Ciekaw ile teraz będzie kosztować Ultimate? bo chyba nie dalej za 55.

A czemu nie dalej 55? jak chcesz Ubi to kupujesz osobno, nie będzie tego w gejpassie.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Elvis79 napisał:

A czemu nie dalej 55? jak chcesz Ubi to kupujesz osobno, nie będzie tego w gejpassie.

Dobra, teraz już wiem, że do będzie dodatkowa płatna usługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może o której godzinie dodają gry do GP, bo mam chwilę wolnego i usiadłbym już do Mass Effect?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, azgan napisał:

Pytanie czy w przyszłości Ubisoft+ nie trafi też na PS5 ale póki co Microsoft może świętować ?

Na ten moment nie ma takich planów https://www.pushsquare.com/news/2022/01/no-plans-for-ubisoftplus-on-ps5-ps4-at-this-time-rainbow-six-extraction-full-price-on-playstation .

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, milekp napisał:

wiecie może o której godzinie dodają gry do GP, bo mam chwilę wolnego i usiadłbym już do Mass Effect?

O ile mnie pamięć nie myli to ostatnio pojawiły się jakoś po 16-tej.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sleepwalker74 napisał:

O ile mnie pamięć nie myli to ostatnio pojawiły się jakoś po 16-tej.

Jak na złość, dzisiaj mają to w pompie. No nic, nowy sezon Forzy jest do zrobienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, milekp napisał:

Jak na złość, dzisiaj mają to w pompie. No nic, nowy sezon Forzy jest do zrobienia...

Już jest. Właśnie zasysam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2022 o 14:50, Lisekg napisał:

Na pewno mogę uruchomić te przerobione/optymalizowane pod X/S ale sprawdzę czy Forza Horizon 5 pójdzie... 

Nie wiem o których grach piszesz, w mojej bibliotece gier jedyna gra, która ma ikonkę z logiem XS i działa z dysku zewnętrznego na usb, to shadow of the tombrider. Wszystkie inne działają tylko z wewnętrznego bądź tego seagate ze slotu. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zaodrze244 napisał:

Nie wiem o których grach piszesz, w mojej bibliotece gier jedyna gra, która ma ikonkę z logiem XS i działa z dysku zewnętrznego na usb, to shadow of the tombrider. Wszystkie inne działają tylko z wewnętrznego bądź tego seagate ze slotu. 

u mnie podobnie działają Star Wars Squadrons i Rocket League.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Jaycob napisał:

FIbp3CzXwAoOm17?format=jpg&name=4096x409

FIbp3C1XMAEhwaS?format=jpg&name=4096x409

Ciekawie to wygląda! 

A to oficjalne czy tylko fanowski koncept art ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2021 o 23:52, afrikan napisał:

 

IMG-20211222-235036.jpg 

W końcu ??

Gratki niech Ci dobrze służy ?

 

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2022 o 23:03, Elvis79 napisał:

u mnie podobnie działają Star Wars Squadrons i Rocket League.

No macie racje, z dysku zewnętrznego nie idzie demo Matrixa. Kupiłem szybką kieszeń bo w w obecnej mam transfery z SSD Crusial 500 1T do konsoli na poziomie do 1,8 Gb/s ale przesadziłem bo tej już kompletnie nie widzi Xbox-X ?mimo, że jest to wyjście USB-C czyli USB 3.2 Gen 2 to wyskoczył mi komunikat że za wolny dysk zewnętrzny i mam zmienić na minimum 3.0 lub szybszy. Nie znalazłem żadnej informacji o tym, że Xbox-X nie wspiera USB-3.2 Gen 2 ale być może to kwestia kieszeni. ? Skoro dysk w PC na SATA III wyciąga mi w testach 500/450 GB/s  to dlaczego mam  tylko 1,8 Gb/s czyli jakieś 230MB/s? ... Niektórzy wyciągają 2,5 Gb/s ... teoretycznie 3,5 powinienem uzyskać... A wy ile macie? 

Edytowane przez Lisekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ciulatą obudowę kupiłeś. Wygląda na to ,że obsługuje standard SATA II a nie SATA III.
Ja używam obudowy Adata EX500 z dyskiem Kingston KC600 2TB, to dysk osiąga transfery przez tą obudowę ~500MB.
Sprawdzałem również inne obudowy (najtańsze z aliexperess, firmy Orico) - to również transfery na tym samym poziomie i bez problemów działały w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomz napisał:

Widocznie ciulatą obudowę kupiłeś. Wygląda na to ,że obsługuje standard SATA II a nie SATA III.
Ja używam obudowy Adata EX500 z dyskiem Kingston KC600 2TB, to dysk osiąga transfery przez tą obudowę ~500MB.
Sprawdzałem również inne obudowy (najtańsze z aliexperess, firmy Orico) - to również transfery na tym samym poziomie i bez problemów działały w konsoli.

500 MB/s ?A możesz załączyć zdjęcie z transferu z dysku na konsolę? 

Być może kieszeń jest kiepska choć kosztowała nie mało i miała zapewniać transfer 10 Gb/s...   Ja mam jeszcze podejrzenie bo kieszeń miała kabel USB-C USB-C... przetestowałem wszystkie kable jakie miałem USB-c -> USB-A ale wydaje się że nie sa one w standardzie super speed ( nie mają dodatkowych styków) i to może być powodem, że rozpoznaje Xbox-X tą kieszeń jako 2.0 więc tylko do multimediów. Musze poszukać dobrego kabla i jeszcze raz spróbować    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo w co nowego jest teraz grać to wziąłem się za GTA DEFINITIVE :szczerbaty: tak wiem zjechana wszędzie jak tylko można, ale Vice City to przy zrobieniu 2/3 gry miałem dosłownie kilka nie wpływających na rozgrywkę durnot typu zrobiłem rozpierdziel na ulicy i kilka osób zamotało się i "biegało" w miejscu, jestem miło zaskoczony całkiem fajnie się gra, może wypuszczone pacze coś podziałały, ale też uprzedzam pewnie sporo działa nostalgia, jak ktoś tego dawno temu nie ograł może szybko się odbić ;-) jak zrobię Vice City to polecę 3ke i San Andreas i akurat wyjdzie Horizon Forbidden na ps5 :)

Mógłbym odpalić Cyberpunka ale już wolę poczekać na tego nextgen pacza co niby do kilku miesięcy ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten gamepass , za 55zl ogralem hades , plague tale , dragon ball fighterz , greedfall , the medium , i teraz koncze hell blade

Potem mam w planach cala serię Wolfenstein

Polecacie cos jeszcze ?

Warto ograc tego mass effect legendarny Edition w pierwszej kolejności?

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja konsol jest większa niż kiedykolwiek - zapewnia szef Xbox. Braki wynikają z zainteresowania https://www.eurogamer.pl/articles/2022-01-11-produkcja-konsol-jest-wieksza-niz-kiedykolwiek-zapewnia-szef-xbox

Konsole Xbox Series X/S sprzedają się wyśmienicie; Phil Spencer chwali się wynikami https://www.gry-online.pl/hardware/konsole-xbox-series-xs-sprzedaja-sie-wysmienicie-phil-spencer-chw/zf2118c

Xbox Series X|S sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Grudniowe wyniki z UK lepsze niż podczas premiery konsol https://www.ppe.pl/news/165046/xbox-series-xs-rozchodzi-sie-jak-cieple-buleczki-grudniowe-wyniki-z-uk-lepsze-niz-podczas-premiery-konsol.html

Xbox Series X|S zaliczył znakomitą końcówkę roku? Analityk przedstawił liczbę sprzedanych egzemplarzy https://www.ppe.pl/news/165025/xbox-series-xs-zaliczyl-znakomita-koncowke-roku-analityk-przedstawil-liczbe-sprzedanych-egzemplarzy.html

Wygląda na to że Microsoft dobrze sobie radzi w tej generacji. Konkurencja jest potrzabna skorzystają na tym wszyscy gracze niezależnie od platformy.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalker przełożony. W GP miał co kwartał pojawiać się jakiś nowy tytuł AAA, a tu bieda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2022 o 10:51, azgan napisał:

Produkcja konsol jest większa niż kiedykolwiek - zapewnia szef Xbox. Braki wynikają z zainteresowania https://www.eurogamer.pl/articles/2022-01-11-produkcja-konsol-jest-wieksza-niz-kiedykolwiek-zapewnia-szef-xbox

Konsole Xbox Series X/S sprzedają się wyśmienicie; Phil Spencer chwali się wynikami https://www.gry-online.pl/hardware/konsole-xbox-series-xs-sprzedaja-sie-wysmienicie-phil-spencer-chw/zf2118c

Xbox Series X|S sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Grudniowe wyniki z UK lepsze niż podczas premiery konsol https://www.ppe.pl/news/165046/xbox-series-xs-rozchodzi-sie-jak-cieple-buleczki-grudniowe-wyniki-z-uk-lepsze-niz-podczas-premiery-konsol.html

Xbox Series X|S zaliczył znakomitą końcówkę roku? Analityk przedstawił liczbę sprzedanych egzemplarzy https://www.ppe.pl/news/165025/xbox-series-xs-zaliczyl-znakomita-koncowke-roku-analityk-przedstawil-liczbe-sprzedanych-egzemplarzy.html

Wygląda na to że Microsoft dobrze sobie radzi w tej generacji. Konkurencja jest potrzabna skorzystają na tym wszyscy gracze niezależnie od platformy.

A gdzieś już jacyś analitycy stwierdzili że ps5 wyprzedzi miażdżąco XSX pod względem sprzedaży. Moim zdaniem to zwykła bzdura, skoro obie konsole są notorycznie wyprzedane. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...