Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu zobacze jak bardzo trudne jest sekiro xD będąc ułomnym na tyle że mnie Demon Souls odstrasza ;) zobaczymy. Oby dorzucili szybko do GPU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, martingg napisał:

w końcu zobacze jak bardzo trudne jest sekiro xD będąc ułomnym na tyle że mnie Demon Souls odstrasza ;) zobaczymy. Oby dorzucili szybko do GPU

Imho zdecydowanie najtrudniejsza ze wszystkich gier From. Po kilku godzinach spędzonych na próbach zabicia ostatniego bossa dałem sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po olaniu MS w czasach Xbox One w końcu wróciłem do pomysłu posiadania obu konsol tej generacji (a w razie czego emulacja Switch na PC :E). Mieszkanie w takim wypizdowie jak polska ma swoje plusy, można te konsole dostać w okolicy MSRP:

 

AM-JKLVPjm73UlsSJiiw7BcXnkuF3yEgASPz0HquAM-JKLVjBeo2I5IIN3L797DkTG7bIpxpje58eemP

 

Serwery MS to jakaś lipa w tym kraju. Na PS5 wszystko się pobiera z prędkością 1GB/s przy kablu a tu jest dosłownie rozstrzał po całej skali. A z gamepass jest co pobierać ?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fuudimitzu napisał:

No i po olaniu MS w czasach Xbox One w końcu wróciłem do pomysłu posiadania obu konsol tej generacji (a w razie czego emulacja Switch na PC :E). Mieszkanie w takim wypizdowie jak polska ma swoje plusy, można te konsole dostać w okolicy MSRP:

 

AM-JKLVPjm73UlsSJiiw7BcXnkuF3yEgASPz0HquAM-JKLVjBeo2I5IIN3L797DkTG7bIpxpje58eemP

 

Serwery MS to jakaś lipa w tym kraju. Na PS5 wszystko się pobiera z prędkością 1GB/s przy kablu a tu jest dosłownie rozstrzał po całej skali. A z gamepass jest co pobierać ?

Jedyna słuszna decyzja. Każda następna generacja to u mnie też będzie zielono niebieski duet. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Camil666 napisał:

Na szybko, lista mocarna, nie wiem na ile kompletna:

  1. Call of Duty
  2. Crash Bandicoot
  3. Tony Hawk’s Pro Skater
  4. Sekiro: Shadows Die Twice
  5. Spyro
  6. Skylanders
  7. King’s Quest
  8. Prototype
  9. Geometry Wars
  10. Guitar Hero
  11. DJ Hero
  12. Caesar
  13. Gun
  14. Hexen
  15. Interstate ’76
  16. Laura Bow Mysteries
  17. Phantasmagoria
  18. Pitfall
  19. Police Quest
  20. Quest for Glory
  21. Singularity
  22. Soldier of Fortune
  23. Space Quest
  24. Tenchu
  25. TimeShift
  26. Zork
  27. True Crime
  28. Warcraft
  29. World of Warcraft
  30. Diablo
  31. Overwatch
  32. Hearthstone
  33. StarCraft
  34. Heroes of the Storm
  35. The Lost Vikings

Remake, albo nowe części poproszę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Camil666 napisał:

Imho zdecydowanie najtrudniejsza ze wszystkich gier From. Po kilku godzinach spędzonych na próbach zabicia ostatniego bossa dałem sobie spokój.

 

Jako że gra nie oferuje wiele replayablity też dałem sobie spokój przy ostatnim bossie. Szkoda czasu, a skok trudności jest masywny.

 

3 godziny temu, TmK napisał:

Jedyna słuszna decyzja. Każda następna generacja to u mnie też będzie zielono niebieski duet. 

 

Kiedyś czekałem ze 3 lata z kupnem konsoli ale teraz już od czasów PS4 praktycznie nie tanieją te sprzęty to już lepiej na starcie prawie kupić. Teoretycznie z PC dość dobrym nie potrzebny mi Xbox tak bardzo ale jednak na konsoli nie trzeba się pierd$lić z wieloma aspektami, Konsola bardzo fajna ogólnie, tylko OS mi się średnio podoba.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Fuudimitzu napisał:

Jako że gra nie oferuje wiele replayablity też dałem sobie spokój przy ostatnim bossie. Szkoda czasu, a skok trudności jest masywny.

Prawda. W pewnym momencie przestałem czuć frajdę z gry, a zacząłem czuć tylko zmęczenie i frustrację.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Camil666 napisał:

Prawda. W pewnym momencie przestałem czuć frajdę z gry, a zacząłem czuć tylko zmęczenie i frustrację.

 

Tak samo. I to jedyny raz przy grach From Software. Sekiro ogólnie jest bardzo dobrym tytułem ale brak głębi i różnorodności systemów z innych serii FS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fuudimitzu napisał:

 

Jako że gra nie oferuje wiele replayablity też dałem sobie spokój przy ostatnim bossie. Szkoda czasu, a skok trudności jest masywny.

 

 

Kiedyś czekałem ze 3 lata z kupnem konsoli ale teraz już od czasów PS4 praktycznie nie tanieją te sprzęty to już lepiej na starcie prawie kupić. Teoretycznie z PC dość dobrym nie potrzebny mi Xbox tak bardzo ale jednak na konsoli nie trzeba się pierd$lić z wieloma aspektami, Konsola bardzo fajna ogólnie, tylko OS mi się średnio podoba.

I mnie punktem zwrotnym była poprzednia generacja, gdzie pojawiło się PS4 (po PS3+PC), a blaszak został na stałe zastąpiony laptopem. Nie wchodzę w wojenki growo konsolowe, ale do Mustard Race już nie wrócę, grzebanie w kompie przestało bawić lata temu, konsola to naturalna kolej rzeczy ;) a pierwszy raz się przełamałem do obu stajni naraz i póki co ps5 od 3 miesięcy zbiera kurz. Nie dlatego, że jest słabe, a dlatego, że od 3 miesięcy non stop nadrabiam petardy ominięte na Xa. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisarski na wesoło w swoim stylu już kręci bekę z "dramy" po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft :E

 

W dniu 18.01.2022 o 22:29, Kyriakos napisał:

Microsoft zaczyna się tworzyć coś jak ala gigakorporacja .Ponoć jeszcze chcą łyknąć coś dużego. Zapowiadają się niepewne czasy na użytkowników tylko PS.

Microsoft to będzie teraz taki odpowiednik Disneya znanego z filmów/serial tylko że tutaj będą gry dla odmiany 

W dniu 18.01.2022 o 14:43, bardak napisał:

Microsoft zaczyna się bawić w Disneya. Poskupywać wszystko co się da. Robi się średnio ciekawie.

Otóż to

W dniu 18.01.2022 o 15:32, henryk nowak napisał:

I pewnie cod day one w gp. Może nie za rok, nie za dwa, ale wydaje mi się, że Xbox będzie sprzedawać się lepiej od PlayStation. Poza tym to pewnie nie koniec zakupów. Co następne, EA albo Take Two? :E

No mogą kupić w zasadzie Take-Two gdzie jest Rockstar Games a przynajmniej tak czytałem jakiś czas temu 

Microsoft może kupić Take - Two Interactive https://pl.egamersworld.com/others/news/9925/microsoft-may-buy-take-two-interactive-tr2OlefG1

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

Pisarski na wesoło w swoim stylu już kręci bekę z "dramy" po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft :E

 

Microsoft to będzie teraz taki odpowiednik Disneya znanego z filmów/serial tylko że tutaj będą gry dla odmiany 

Otóż to

No mogą kupić w zasadzie Take-Two gdzie jest Rockstar Games a przynajmniej tak czytałem jakiś czas temu 

Microsoft może kupić Take - Two Interactive https://pl.egamersworld.com/others/news/9925/microsoft-may-buy-take-two-interactive-tr2OlefG1

Dodali by wreszcie 60 fps do rdr 1 i rdr 2 na xboxie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 00:03, TmK napisał:

I mnie punktem zwrotnym była poprzednia generacja, gdzie pojawiło się PS4 (po PS3+PC), a blaszak został na stałe zastąpiony laptopem. Nie wchodzę w wojenki growo konsolowe, ale do Mustard Race już nie wrócę, grzebanie w kompie przestało bawić lata temu, konsola to naturalna kolej rzeczy ;) a pierwszy raz się przełamałem do obu stajni naraz i póki co ps5 od 3 miesięcy zbiera kurz. Nie dlatego, że jest słabe, a dlatego, że od 3 miesięcy non stop nadrabiam petardy ominięte na Xa. 

U mnie aktualnie wygląda to podobnie ?

W dniu 19.01.2022 o 15:08, Fuudimitzu napisał:

No i po olaniu MS w czasach Xbox One w końcu wróciłem do pomysłu posiadania obu konsol tej generacji (a w razie czego emulacja Switch na PC :E). Mieszkanie w takim wypizdowie jak polska ma swoje plusy, można te konsole dostać w okolicy MSRP:

 

Serwery MS to jakaś lipa w tym kraju. Na PS5 wszystko się pobiera z prędkością 1GB/s przy kablu a tu jest dosłownie rozstrzał po całej skali. A z gamepass jest co pobierać ?

Słuszna decyzja ?

 

W dniu 19.01.2022 o 20:20, Fuudimitzu napisał:

Kiedyś czekałem ze 3 lata z kupnem konsoli ale teraz już od czasów PS4 praktycznie nie tanieją te sprzęty to już lepiej na starcie prawie kupić. Teoretycznie z PC dość dobrym nie potrzebny mi Xbox tak bardzo ale jednak na konsoli nie trzeba się pierd$lić z wieloma aspektami, Konsola bardzo fajna ogólnie, tylko OS mi się średnio podoba.

Dokładnie. Nic ująć nic dodać 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michałku a PS5 dla bogaczy? I pewnie dlatego większość posiadaczy PS5 kupuje pudełka żeby nie stracić tych 339 zł ??

Posiadacze PS5 częściej kupują pudełkowe wersje gier https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-20-posiadacze-ps5-czesciej-kupuja-pudelkowe-wersje-gier

Już pomijam co trzeba mieć w głowie żeby zakładać 456 razy nowe konto na forum PCLaba żeby napisać śmieciowy post który i tak poleci do kosza ?.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a kolega z forumowym, opętanym duchem rozmawia? ? Legendy mówią ,że czasami się pojawia i znika na pclabie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kyriakos napisał:

a kolega z forumowym, opętanym duchem rozmawia? ?

Nasz "duszek Kacperek" próbował udzielać się na forum GryOnLine ale nikt go tam nie zna, jego posty były olewane to przylazł znowu tutaj. Widocznie trzeba ignorować wszystko co napisze z kolejnego nowego konta to może wreszcie pozbędziemy się natręta.

8 minut temu, Kyriakos napisał:

Legendy mówią ,że czasami się pojawia i znika na pclabie.

Podobno tak ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, azgan napisał:

Michałku a PS5 dla bogaczy? I pewnie dlatego większość posiadaczy PS5 kupuje pudełka żeby nie stracić tych 339 zł ??

Posiadacze PS5 częściej kupują pudełkowe wersje gier https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-20-posiadacze-ps5-czesciej-kupuja-pudelkowe-wersje-gier

Już pomijam co trzeba mieć w głowie żeby zakładać 456 razy nowe konto na forum PCLaba żeby napisać śmieciowy post który i tak poleci do kosza ?.

Te posty trzeba olewać i zgłaszać, a nie odpisywać na nie. Gdy będzie ignorowany, w końcu mu się to znudzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wydaje mi się  jakby ten duch nachodził forum. Kurde przerąbane tu macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Fuudimitzu napisał:

 

Tak samo. I to jedyny raz przy grach From Software. Sekiro ogólnie jest bardzo dobrym tytułem ale brak głębi i różnorodności systemów z innych serii FS.

A ja Wam powiem, że kiedyś po 2h prób z Ishinem sprzedałem grę w cholerę, po czym po chyba dwóch latach znów ją kupiłem i ostatnio po 3 dniach i w sumie pewnie ok.6h prób udało się go pokonać. Męczarnia straszna, ale satysfakcja nieopisana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, marjanoos napisał:

Te posty trzeba olewać i zgłaszać, a nie odpisywać na nie. Gdy będzie ignorowany, w końcu mu się to znudzi.

On tylko szuka atencji, każda reakcja powiązana z jego osobą na tym forum tylko będzie go zachęcać do zakładania kolejnych kont. Pisałem już nie raz, trzeba go ignorować i tyle, nie wiem po co wdawać się z nim w jakąkolwiek wymianę zdań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2022 o 13:02, rambek911 napisał:

Starfield nie specialnie mnie interesuje jeśli juz no to jeszcze Hellblade 2 

Też czekam 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi do kompletu przejęć firm przez M$ brakuje tylko ubishitsoftu. Gdy przejmą i włączą go do gamepassa to ja będę zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też poproszę ubisoft i ich gry w GPU i zostanie może poza gpu z 2-3 gry co roku do kupienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, zaodrze244 napisał:

Mi do kompletu przejęć firm przez M$ brakuje tylko ubishitsoftu. Gdy przejmą i włączą go do gamepassa to ja będę zadowolony. 

 

Takie coś co buduje MS to nie jest nic dobrego dla konsumentów. TERAZ Gamepass jest stosunkowo tani i bardzo fajny ale to będzie podejrzewam do czasu. Po przekroczeniu pewniej liczny subskrybentów to może się zacząć zmieniać.

 

Co mi się natomiast podoba to że takie ruchy mogę w końcu poruszyć Sony które znowu stało się aroganckie jak kiedyś. Póki co to XSX i PS5 i tak będą cały czas wyprzedane przez najbliższe miesiące ale kiedyś to będzie miało znaczenie :E

 

W dniu 20.01.2022 o 11:53, azgan napisał:

U mnie aktualnie wygląda to podobnie ?

Słuszna decyzja ?

Ponownie nie zostaje mi nic innego jak zgodzić się z wypowiedzią TmK również w tej kwestii ?

Dokładnie. Nic ująć nic dodać 

 

Tak kontynuując moją "recenzję". OS potrafi się dosłownie przywiesić momentami, szczególnie ten wewnątrz gry. Takie coś to była norma na poprzednich generacjach ale Sony kompletnie go wyeliminowało. Słyszałem że było lepiej przed patchem 4K.

 

Pad za to jest wypasiony, używałem pada od X1 od lat na PC ale ten niby identyczny ale jednak znacznie lepszy pod każdym względem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Fuudimitzu napisał:

Takie coś co buduje MS to nie jest nic dobrego dla konsumentów. TERAZ Gamepass jest stosunkowo tani i bardzo fajny ale to będzie podejrzewam do czasu. Po przekroczeniu pewniej liczny subskrybentów to może się zacząć zmieniać

Jak game pass będzie drogi to co będzie stalo na przeszkodzie żeby kupić pudełko albo cyfrę poza gp?

Na wiadomo jakiej platformie chodzą pudła prawie za 350 Zeta i obrót towarem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...