Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A propos zakupów to kupiłem 2go pada Aqua Shift, często do mnie wpada 8letni kumpel, napewno będzie grane w SW Battlefront 1i2, może Rocket League, napewno nie Fifa (nie znosi jej), co byście jeszcze polecili na 2pady na wspólnym/dzielonym ekranie? (It takes Two już ograne wcześniej u niego, Legosy również).

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Elvis79 napisał:

napewno nie Fifa (nie znosi jej),

Bo na pewno dostaje srogi wpier.dziel :E 

Crash Team Racing. No i Gearsy pewnie się fajnie gra w coopie :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard robi nowe IP

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Microsoft powoli odrabia straty, cała korporacja może poszczycić się bardzo dobrymi rezultatami, a dział XBOX'a zalicza rekordy. Microsoft wygenerował ponad 50 mld dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Bo na pewno dostaje srogi wpier.dziel :E 

Crash Team Racing. No i Gearsy pewnie się fajnie gra w coopie :E 

Nie lubi piłki nożnej i wyścigów też ;) Gearsy kiedyś nie podobały się, ale widział tylko 1-2 część, moooże 4ka i 5ka + opcja własnie grania razem spodoba się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za wielkiego wyboru nie ma. Jeszcze możesz spróbować go oklepać w Fight Night Round :E 

Btw. wiem że pepełe i nie ma co się pastwić, ale to jak zrobili niusa z filmiku z kanału spocka to "wielki serwis ostrzega!" łolaboga, zapytali by się mnie to też bym im powiedział żeby nie trzymać konsoli na podłodze :E. Co za kasztany.

Też miałem wklejać, ale yt każdy ma, ale zaciekawiło mnie jak mówił, że płyta główna się różni od starszej wersji. Ciekawe że każda zmiana u sony jest nagłaśniana i wszystko wiadomo, a u ms jakoś cisza. Przynajmniej chłodzenia nie obcięli :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, azgan napisał:

I jeszcze ta przekreślona stara cena że niby promocja xD 

 Sklepy mają klientów za idiotów. Oni wszyscy mają na wszystko promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gonzo3211 napisał:

To za wielkiego wyboru nie ma. Jeszcze możesz spróbować go oklepać w Fight Night Round :E 

Btw. wiem że pepełe i nie ma co się pastwić, ale to jak zrobili niusa z filmiku z kanału spocka to "wielki serwis ostrzega!" łolaboga, zapytali by się mnie to też bym im powiedział żeby nie trzymać konsoli na podłodze :E. Co za kasztany.

Też miałem wklejać, ale yt każdy ma, ale zaciekawiło mnie jak mówił, że płyta główna się różni od starszej wersji. Ciekawe że każda zmiana u sony jest nagłaśniana i wszystko wiadomo, a u ms jakoś cisza. Przynajmniej chłodzenia nie obcięli :D 

Fight Night nie podobał mu się, ale Tekken, Injustice itp już prędzej :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Kyriakos napisał:

 Sklepy mają klientów za idiotów. Oni wszyscy mają na wszystko promocje.

MediaExpert akurat w tym wygrywa.
Oni cały rok włączają niskie ceny i czyszczą magazyny.

A finalnie każdy elektro-market jest tańszy od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Elvis79 napisał:

Fight Night nie podobał mu się, ale Tekken, Injustice itp już prędzej :)

Strasznie wybredny ten koleżka. Jakby z nie jednego pieca chleb już jadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tomz napisał:

MediaExpert akurat w tym wygrywa.
Oni cały rok włączają niskie ceny i czyszczą magazyny.

A finalnie każdy elektro-market jest tańszy od nich.

 

10 minut temu, Elvis79 napisał:

To Wy jeszcze na Morele nie widzieliście cen. Uwaga, uwaga - XBOX SERIES X za "jedyne" 3299 zł golas i mają tylko 5 sztuk więc brać póki są. "Prawdziwa okazja" ?

https://www.morele.net/microsoft-xbox-series-x-1tb-rrt-00010-5943282/

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Btw. wiem że pepełe i nie ma co się pastwić, ale to jak zrobili niusa z filmiku z kanału spocka to "wielki serwis ostrzega!" łolaboga, zapytali by się mnie to też bym im powiedział żeby nie trzymać konsoli na podłodze :E. Co za kasztany.

Też to widziałem i skisłem jak zobaczyłem nagłówek tego newsa. Oni serio nie ukrywają się z tym, że mają ludzi za debili :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę trochę o kierownicy, co by w Forzy se popykać, g... sie na tym znam, z tego co czytałem to fajnie jakby miała Force Feedback i duży kąt obrotu, cenowo myslałem coś około 500zł, ale przy tych wymaganiach trza już pierdnąć 900zł (ponoć w promo latają około 700zl), na początek typuje THRUSTMASTER TMX FFB, będzie OK czy coś innego polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Elvis79 napisał:

Myślę trochę o kierownicy, co by w Forzy se popykać,

w Forze na kierownicy? powodzenia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rambek911 napisał:

w Forze na kierownicy? powodzenia :E

Rozwiń myśl ;-) myślę, o FH5 i Dirt5, domyślam się że granie bardziej komfortowe jest w bardziej symulacyjne jak GT albo FM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Elvis79 napisał:

Rozwiń myśl ;-) myślę, o FH5 i Dirt5, domyślam się że granie bardziej komfortowe jest w bardziej symulacyjne jak GT albo FM :)

w Forze Motorsport można na kierownicy grać, ale Forza Horizon się na kierownice nie nadaje bo to jest arcadówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ostatnio próbowałem namówić znajomych na kupno Series S czy X.Nie da się, beton. Nawet nie grają za dużo w ekskluzywne gry od Szony ale nie i tyle. Oczywiscie gamepasa nie znają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rambek911 napisał:

w Forze Motorsport można na kierownicy grać, ale Forza Horizon się na kierownice nie nadaje bo to jest arcadówka

Znaczy jeśli chodzi o samą obsługę i działanie kierownic to w najnowszej Forzie Horizon 5 zauważalnie to poprawili na plus i fajnie się jeździ na kierownicy.

Jak ktoś lubi to będzie jeździł i się bawił. Tyle, że dla mnie kierownica to głównie zabawa z wnętrza auta. A Forza Horizon przeważnie mnie kusi, aby jeździć z lajtowego widoku z za auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Elvis79 napisał:

Rozwiń myśl ;-) myślę, o FH5 i Dirt5, domyślam się że granie bardziej komfortowe jest w bardziej symulacyjne jak GT albo FM :)

Dirt jest świetny na kierownicy, ale Rally 1/2, a nie 'piatka'. Polecam spróbować;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kyriakos napisał:

Ostatnio próbowałem namówić znajomych na kupno Series S czy X.Nie da się, beton. Nawet nie grają za dużo w ekskluzywne gry od Szony ale nie i tyle. Oczywiscie gamepasa nie znają.

 

14 minut temu, kadajo napisał:

Jaskiniowcy :E ;)

 

2 minuty temu, ditmd napisał:

@KyriakosCzas na nowych znajomych :E

Nawet nie musieli jej kupować i pewnie o XBOX ALL ACCESS też nie słyszeli :szczerbaty:

Mogliby płacić za sam abo. grając w tytuły z XBOX GAME PASS a na koniec umowy konsola byłaby ich własnością czyli opcja win - win, no ale jak się nie da bo beton to co zrobisz jak nic nie zrobisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...