Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

What Remains of Edith Finch gra na 3h. Do zrobienia. ;)  Twelve Minutes także ponoć krótkie, ale nie grałem.  Hades dla mnie must play. Nie pokonany do tej pory rogalik. Ja bym go kupił, ale wcześniej możesz "po testować" w GP, bo w 2 tyg trochę mało na przejście. Chyba, że jesteś kozakiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamescom za rogiem, zapowiedziane są jakieś większe, ciekawsze konferencje? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza startuje dzisiaj wydarzeniem Opening Night Live o godzinie 20:00, gdzie mają zostać zaprezentowane nadchodzące produkcje (m.in. Hogwarts Legacy czy The Callisto Protocol). Potem jest kilka prezentacji, ale ogólnie bez szału:

https://lowcygier.pl/aktualnosci/kiedy-i-i-gdzie-obejrzec-gamescom-2022-harmonogram-transmisji-z-targow-gier-video/

 

 

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT:

"Może w twoim domu zdarzyło się kupić Xboxa, a w moim PlayStation i nasze dzieci chcą grać razem, a nie mogą, bo kupiliśmy zły kawałek plastiku do podłączenia do telewizora.
Naprawdę uwielbiamy być w stanie wprowadzić więcej graczy, (…) pozwalając im znaleźć swoich przyjaciół, grać z przyjaciółmi, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu. Myślę, że na dłuższą metę jest to dobre dla tej branży. I może na krótką metę jest kilka osób w niektórych firmach, które tego nie lubią, ale myślę, że jak przekroczymy pewien próg i zobaczymy, gdzie ta branża może dalej się rozrastać, okaże się to prawdą".

– powiedział Phil Spencer w rozmowie z Bloomberg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co on w jakiejs spiaczce był? Juz od dawna lupie w bf2042 czy fortnite z kolegami z innych platform ?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kochan4 napisał:

Co on w jakiejs spiaczce był? Juz od dawna lupie w bf2042 czy fortnite z kolegami z innych platform ?

Jemu (Phil Spencer) chodziło chyba o to że w przyszłości gier na wyłączność będzie coraz mniej. Microsoft nie ma praktycznie żadnych EX'ów więc w sumie co mógł innego powiedzieć :szczerbaty:? W przyszłym roku niby ma pojawić się cały ten Starfield i Forza Motorsport ale to jest kropla w morzu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś końcówkę konferencji MS na gamescom? Ogłosili w końcu datę premiery Age of Empires IV na konsolach?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, azgan napisał:

Jemu (Phil Spencer) chodziło chyba o to że w przyszłości gier na wyłączność będzie coraz mniej. Microsoft nie ma praktycznie żadnych EX'ów więc w sumie co mógł innego powiedzieć :szczerbaty:? W przyszłym roku niby ma pojawić się cały ten Starfield i Forza Motorsport ale to jest kropla w morzu. 

A na PS5 co takiego wyszło? Nowy Horizon i słabiutkie Gran Turismo 7. To ma być ta masa exów od Sony??

Forza i Starfield wyjdą przynajmniej tyko na nowe Xboxy a nie będą grami cross-generacyjnymi jak u Sony.

Edytowane przez mURdOcK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mURdOcK napisał:

A na PS5 co takiego wyszło? Nowy Horizon i słabiutkie Gran Turismo 7. To ma być ta masa exów od Sony??

Forza i Starfield wyjdą przynajmniej tyko na nowe Xboxy a nie będą grami cross-generacyjnymi jak u Sony.

Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, Remaster Uncharted: Legacy of Thieves Collection a za chwilę premiera The Last of Us Part I Remake oraz nowy God of War Ragnarök gdzie po stronie XSX jest okrągłe 0 tytułów od Microsoftu na ten rok. Można się spierać czy HFW lub GT7 to dobre gry jasne tylko że to i tak lepsze niż totalny brak wsparcia. A co do Starfield to najpierw niech wyjdzie i będzie grywalne na premierę bo może się okazać że bez wsparcia modów ten tytuł będzie słabo wypadać https://www.gry-online.pl/newsroom/starfield-bedzie-na-premiere-latany-przez-moderow/z2229a4

Forza Motorsport oczywiście błyszczy i zapowiada się świetnie ale to jest słownie jedna gra 

Za chwilę będą dwa lata od premiery XSX a jedyne co ma do zaoferowania Microsoft to Microsoft Flight Simulator, Forza Horizon 5, Gears Tactics, Remaster Gears 5, Halo Infinite i CrossfireX gdzie na PS5 oprócz tych tytułów które wymieniłem jest jeszcze Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart, Demon's Souls Remake, Death Stranding Director's Cut, Ghost of Tsushima Director's Cut, Remaster Spider-Mana + Miles Morales 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, azgan napisał:

Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, Remaster Uncharted: Legacy of Thieves Collection a za chwilę premiera The Last of Us Part I Remake oraz nowy God of War Ragnarök gdzie po stronie XSX jest okrągłe 0 tytułów od Microsoftu na ten rok. Można się spierać czy HFW lub GT7 to dobre gry jasne tylko że to i tak lepsze niż totalny brak wsparcia. A co do Starfield to najpierw niech wyjdzie i będzie grywalne na premierę bo może się okazać że bez wsparcia modów ten tytuł będzie słabo wypadać https://www.gry-online.pl/newsroom/starfield-bedzie-na-premiere-latany-przez-moderow/z2229a4

Forza Motorsport oczywiście błyszczy i zapowiada się świetnie ale to jest słownie jedna gra 

Za chwilę będą dwa lata od premiery XSX a jedyne co ma do zaoferowania Microsoft to Microsoft Flight Simulator, Forza Horizon 5, Gears Tactics, Remaster Gears 5, Halo Infinite i CrossfireX gdzie na PS5 oprócz tych tytułów które wymieniłem jest jeszcze Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart, Demon's Souls Remake, Death Stranding Director's Cut, Ghost of Tsushima Director's Cut, Remaster Spider-Mana + Miles Morales 

Naprawdę jako argument dajesz tlou z PS3?  Aha. 3/4 tych gierek co wymieniłeś to crossgen więc nowa konsola nie jest potrzebna do ich ogrywania,  część jest na pc. Co tam zostaje?  Remake ds z PS3,  ratchet?  Sporo tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sam widzisz, że Sony wypuszcza prawie same remastery. Przecież to ludzie już dawno ograli na PS4, więc nie wiem czym się tu zachwycać. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlou, trzeci kotlet podany na zimno, rzyg normalnie, juz chyba wolę gearsy i halo w 60 i 4k ponownie ograć 

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lpcl napisał:

Naprawdę jako argument dajesz tlou z PS3?  Aha. 3/4 tych gierek co wymieniłeś to crossgen więc nowa konsola nie jest potrzebna do ich ogrywania,  część jest na pc. Co tam zostaje?  Remake ds z PS3,  ratchet?  Sporo tego. 

Dobrze że Forza Horizon 5, Gears Tactics, Gears 5 to nie tytuły crossgenowe z XBOX ONE i oczywiście Gears Tactics i Gears 5 nie mają Remastera na XSX. Wymieńmy zatem tylko te tytuły na XSX|S które są już na rynku i można w nie zagrać - Microsoft Flight Simulator i co jeszcze? Halo Infinite też nie ma na XBOX ONE prawda :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie trzeba sobie taki sprawić :D 

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Dobrze że Forza Horizon 5, Gears Tactics, Gears 5 to nie tytuły crossgenowe z XBOX ONE i oczywiście Gears Tactics i Gears 5 nie mają Remastera na XSX. Wymieńmy zatem tylko te tytuły na XSX|S które są już na rynku i można w nie zagrać - Microsoft Flight Simulator i co jeszcze? Halo Infinite też nie ma na XBOX ONE prawda :E

No ale to nie ja wojuje crossplatformami tutaj.  Mnie to ryba czy jakaś gierka jest na pc,  czy xone.  Ale sonowców to raczej mocno boli,  że ich gierki tracą status exa,  bo czym tutaj teraz uzasadniać wyższość sonki? A czymś trzeba uzasadniać wzrost cen gier,  konsol,  cnie?  For the players. 

Edytowane przez lpcl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lpcl napisał:

No ale to nie ja wojuje crossplatformami tutaj.  Mnie to ryba czy jakaś gierka jest na pc,  czy xone.  Ale sonowców to raczej mocno boli,  że ich gierki tracą status exa,  bo czym tutaj teraz uzasadniać wyższość sonki?

Ale ja nic o PC nie pisałem bo jeśli tak do tego podchodzić to Sony ma również więcej tytułów które można ograć tylko na PS4 lub PS5. Pisałem o grach typowo na dwie generacje XOX/XSX oraz PS4/PS5. 

10 minut temu, dawidoxx napisał:

Chyba będzie trzeba sobie taki sprawić :D 

 

Tu masz na "żywo"

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

 

Tu masz na "żywo"

 

Skąd ten gość ma to tak wczesnie? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Ale ja nic o PC nie pisałem bo jeśli tak do tego podchodzić to Sony ma również więcej tytułów które można ograć tylko na PS4 lub PS5. Pisałem o grach typowo na dwie generacje XOX/XSX oraz PS4/PS5. 

OK,  ale nie zmienia to faktu,  że obie firmy idą w pc,  sony trochę wolniej,  przyzwyczaja klientów ale imo to będzie przyspieszało.  Imo nie ma w tym nic złego,  że gry są coraz bardziej dostępne.  Rynek konsol stacjonarnych jest dosyć hermetyczny i sam Jim Ryan powiedział,  że chce aby gry sony docierały do setek mln osób. Ludzie i tak nadal będą kupowali konsole jako tańszą alternatywę do grania. Zresztą xbox bije rekordy sprzedaży w tej generacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dawidoxx napisał:

Rekordy to bije switch a nie xbox :E 

Co nie zmienia faktu,  że jest najlepiej sprzedającą się konsolą MSu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...