Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O ktorej jest aktualizacja game passa na Polskę? Mial byc od dzis bf 2042 a nadal nic nie widac w ugp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety właśnie dostałem maila od Microsoft, o tym, że zwrócą mi środki za zakup tej forzy za 3,50 przez błąd cenowy. Sprawdziłem i dodatki premium mam już usunięte z konta :(

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mają teraz te wszystkie Janusze, które nabrały tego na pęczki na handel. No i osoby, które gierkę u nich zakupiły.

Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred wydyma Was ?‍♂️

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusze, którzy kupowali na handel to akurat powinni się tego spodziewać. Jako kupujący też nigdy bym nie kupił dziwnie taniego kodu, czy konta. Jeśli kupuję coś z drugiej ręki, to tylko wersje pudełkowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie pobrało mi aktualizacji w trybie uśpienia ? 
Kupiłem Far Cry 6 na płycie i po włożeniu płyty pokazała się aktualizacja na chyba 92GB. Więc przełączyłem konsolę z oszczędzania energii na uśpiony by po wyłączeniu konsoli dalej sobie pracowała i pobierała aktualizację. Konsolę wyłączyłem, była w trybie uśpienia, bo wentylator się kręcił. Przyszedłem po 3h, a tam pobrane tylko 4GB czyli tyle ile pobrało mi jak konsola była uruchomiona. W czasie uśpienia pobierała tylko prąd a nie grę. 

Może ja nie umiem tego zrobić, niech mnie ktoś sprostuje. 

Edytowane przez grzesiu_6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz altualizacje a masz gre z  plyta, to tak jest, to samo mialem z bf 2042, widocznie cos z plyty międzyczasie doczytuje, ja po prostu konsoli nie wylaczalem na te kilka godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś aplikacja do odtwarzania filmów 4k hdr na series x, z pendrajwa, która wyświetli go z HDRem? Próbowałem kilku, i na żadnej hdr nie zaskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowy" Wiedźmin 3 Next-Gen Update/Upgrade premiera już 14 grudnia 2022r na XSX oraz PS5

Aktualizacja będzie darmowa jeśli posiadacie wersję gry z XOX 

 

The Witcher 3: Kostenloses Next-Gen-Upgrade für PS5 und Xbox ...

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej ładowarki do akumulatorków do pada używacie? Moja po 10latach właśnie zakończyła żywot i łykam identyko czyli https://energia.techmaniak.pl/4820/test-energizer-universal/ i dobieram aku oczywiście tylko takie ( takie same mam x8 10letnie i dalej dają radę ) https://allegro.pl/oferta/akumulatorki-sanyo-r6-aa-eneloop-utgb-2000mah-4szt-9500870665

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się nad zakupem konsoli rozważam albo serie S albo X chodź mam dylemat bo tak. Grać będę czasem rzadko coś sobie włączę. Nie jestem jakiś fan gier że siedzę godzinami bo i czasu na to nie mam. Czasem coś od tak pograć. Pewnie S by mi wystarczyła ale myślę też przyszłościowo. Czy konsola X jest przyszłościowa? Że np za 3-4 lata wyjdzie nowa konsola i ta nie będzie wspierana dużo straci na wartości? Nie będzie już na nią nowych gier...

Tv mam 55cali 4k HDR LG i też jak kupię serie S nie chciał bym mieć kiszki obrazu.

Nie wiem już jak to ugryźć. Na razie myślę o konsoli dla siebie ale syn mi rośnie za chwilę sam będzie chciał w coś grać ma teraz 6 lat więc jeszcze nie ogarnia ale za rok dwa pewnie będzie chciał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xsx, ale teraz jakbym bral to eske, gre na plycie miałem jedna, ale tak napęd hałasował, ze ja sprzedalem i wersje cyfrowa i tak kupilem, dysk ssd i tam mam dodatkowy podpięty, więc do eski to bylby mus, bo sporo gier z dysku zewnętrznego chodzi (wszystkie bez dopisku x/s).

A gry i tak rzadko ktore w 4k i 60 kl/s chodza, przewaznie trzeba wybierać pomiedzy jakoscia a wydajnością 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Madmx napisał:

Czy konsola X jest przyszłościowa? Że np za 3-4 lata wyjdzie nowa konsola i ta nie będzie wspierana dużo straci na wartości? Nie będzie już na nią nowych gier...

Pod tym względem nie ma różnic, gry będą cały czas na jedną i drugą.

Praktyczna różnica to będzie najczęściej rozdzielczość i jak chcesz jak najwyższą rozdzielczość do TV 4K to wtedy zerkasz na XSX ale jeśli chcesz czasami sobie coś odpalić to śmiało bierz S, różnicę nie są warte dopłaty w kontekście Twojego opisu.
Często jest w okolicach ~1k (patrz pepper) a na olx za 700 coś kupisz z gw.

Jakbyś nie mógł się zdecydować to weż na amazonie ze zwrotem do 31 stycznia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wu70 napisał:

Pod tym względem nie ma różnic, gry będą cały czas na jedną i drugą.

Praktyczna różnica to będzie najczęściej rozdzielczość i jak chcesz jak najwyższą rozdzielczość do TV 4K to wtedy zerkasz na XSX ale jeśli chcesz czasami sobie coś odpalić to śmiało bierz S, różnicę nie są warte dopłaty w kontekście Twojego opisu.
Często jest w okolicach ~1k (patrz pepper) a na olx za 700 coś kupisz z gw.

Jakbyś nie mógł się zdecydować to weż na amazonie ze zwrotem do 31 stycznia ;)

Jak będę brał to na raty sklep typu media expert, RTV euro AGD. 1100zl 

Zaraz na start bym kupił sobie golda i ten game pas na rok. Widizlwme gry na gamę pas są nie kulawe. Jedynie co bym sobie teraz kupił z gier to Fifę 23 i wiedźmina 3 jeszcze raz bym sobie ograł bo grałem i na kompie i na ps4 jeszcze jak była premiera.

 

Edytowane przez Madmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2022 o 17:38, Madmx napisał:

Jak będę brał to na raty sklep typu media expert, RTV euro AGD. 1100zl 

Kup na Allegro za pomocą Allegro Pay, nie wpisują do BIKu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma sie nie sprzedawac? Cena normalna, masz tez wersje okrojona tansza od zdezelowanych starych ps4 pro, a i game pass ma sporo niezlych gier do ogrania, cały czas jakies cos nowego dochodzi

A co do exow, wez nie rozsmieszaj, dwa lata po premierze ps5 i nadal bida z nedza, a stare sobie mozesz ograc nawet na drewnianym kompie jak premium ps plusa kupisz

Ale mimo, ze psiocze na sony to i tak znowu kupilem ps4 slimke i gt7, bo nie ma na xboxie zadnych pozadnych torowek, a na fm8 jeszcze trochę trza poczekać ?

Edytowane przez kochan4
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black_Hoodie_Front_wController_1800x1800

Na chusteczkę MS jakieś tam eksy, mają mini hoodies na kontrolery, 115 zł za sztukę i już wyprzedane :lol2:

Edytowane przez ditmd
  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ditmd napisał:

Na chusteczkę MS jakieś tam eksy, mają mini hoodies na kontrolery, 115 zł za sztukę i już wyprzedane :lol2:

Ale super. Mają być dostępne między 15 a 30 grudnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, azgan napisał:

Xbox Series X wśród „najgorętszych” produktów Black Friday. Gracze chętnie szukali ofert na konsolę

Jestem zaskoczony że mimo braków w EX'ach od Microsoftu sprzedaje się tak dobrze ?

Bo ludzie nie grają przecież tylko i wyłącznie w exy.

3 godziny temu, ditmd napisał:

Na chusteczkę MS jakieś tam eksy, mają mini hoodies na kontrolery, 115 zł za sztukę i już wyprzedane :lol2:

Zajebista sprawa, tym bardziej, że pad kurzu nie łapie w czymś takim. Zwykła pierdoła - jak ktoś lubi takie bzdety, to niech wydaje kasę na co chce.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to możesz sobie na wacka założyć, przynajmniej twoja dziewczyna by się uśmiała. Moje pady są cały czas na ładowarkach które stoją na szafce rtv, i nadal wyglądają praktycznie jak nowe, jak ktoś jest brudasem, ma burdel w domu to i bluza na pada mu nie pomoże :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim brakiem exów? Ja teraz ogrywam vampire survivors. :E Wciąga jak bagno, miałem skończyć wczoraj o 22, a zakończyłem granie o 1.30. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaycobTych klonów VS to jest jak mrówków. Ostatnio ogrywam sobie Army of Ruin i jest całkiem fajne.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ditmd napisał:

Takie coś to możesz sobie na wacka założyć, przynajmniej twoja dziewczyna by się uśmiała. Moje pady są cały czas na ładowarkach które stoją na szafce rtv, i nadal wyglądają praktycznie jak nowe, jak ktoś jest brudasem, ma burdel w domu to i bluza na pada mu nie pomoże :lol2:

Mało mnie interesują Twoje pady i to co na wacka zakładasz, sorry :lol2:

To jest kawałek materiału, zwykły gadżet, a Ty się tutaj podniecasz i wyskakujesz z penisami i innymi burdelami. No super jesteś gość, zajebisty.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...